Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strony internetowe z zaproszeniami
Autor Wiadomość
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 11:18 am   

Ja sie tez w koncu doczekalam. ;)
Niestety zamowienie nie doszlo i bede slac wszystko mailem na bazie formularza w wordzie, co akurat bardzo mi odpowiada bo zloze dwa zamowienia razem.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 7:16 am   

Ja wczoraj dostałam informację, że moje zamówienie miało zostać wysłane wczoraj. Ale nie mają takich koper jak chciałam i czy mogą mi dosłać później....
Dziwne pytanie. Także ja zastanawiam się jak będzie z kurierem. Ostatnio miałam dużo złych doświadczeń z kurierami. Na szczęście tutaj dostarcza inna firma :)
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 3:50 pm   

Ja właśnie przed chwilą dostrałam informację iż dziękują za zaakceptowanie projektu i, że proszą o informację o sposób płatności: jeśli ten tańszy to cała kwotę już teraz na wskazane konto przelać a jak płatność przy odbiorze to dać im znać by wiedzieli jaką paczkę przygotować...
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 6:13 pm   

O, czyli juz niebawem beda zaproszenia. :)

Ja dzis wypelnilam dwa formularze (polski i niemiecki) w Wordzie i wyslalam. Zobaczymy kiedy sie doczekam projektu.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 7:34 pm   

Powiem tak - jestem bardzo zła i bardzo rozczarowana.
Wydrukowali zły projekt, nie ten, który zaakceptowałam.
A część zaproszeń jest niechlujnie zrobiona....
Niestety jutro idę toczyć boje, a dzisiaj robić zdjęcia pokazujące co było nie tak - w i tak niepoprawnych zaproszeniach.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 10:00 pm   

nalinn napisał/a:
A część zaproszeń jest niechlujnie zrobiona....

Niechlujnie?? :o No to teraz zaczynam sie bac... Mozesz napisac cos wiecej nalinn?
Albo jakies fotki pokazac? Niby zaproszenia niezbyt drogie, ale skoro sa do kitu to moze lepiej nie zamawiac?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 7:53 am   

Powiem tak - część jest naprawdę bardzo dobra około 70%, część jest OK, ale bez szału jakieś 10%, a część wygląda tak - jakieś 20 %
Wczoraj dopiero robiłam zdjęcia i pisałam reklamację. Więc dziś wstawiam. Nie wiem czy można, ale wolę wstawić.

2_małe.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 581 raz(y) 46.64 KB

1_małe.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 597 raz(y) 87.29 KB

_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:17 pm   

no to super... my wczoraj podjęliśmy decyzję, żeby uniknąć dodatkowych problemów wybraliśmy kuriera za pobraniem..teraz czekam na przesyłkę ale po powyższych postach zaczynam się bać...:(
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:21 pm   

No super. :evil: Krzywo przyciete i byle jak przyklejone. A tak przy okazji ktory to wzor?

Kurier za pobraniem dobra mysl, ale skoro i tak trzeba najpierw zaplacic za zaproszenia to czy to cos da?
Zwroca kase?

Czas nagli, a tu takie numery. :(

Madziula, to ja teraz czekam na wiesci od Ciebie. Ja poki co jeszcze nie dostalam projektu.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:29 pm   

Ja jak ja ale mój narzeczony na pewno nie da za nie grosika jesli ich wczesniej nie zobaczy... trochę lepiej wyobrażałam sobie współpracę..

no właśnie nalinn, na zaproszeniach miały być Wasze zdjęcia chyba?
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:35 pm   

W sumie racja, pewnie tez tak zrobie. Wyjdzie drozej, ale niewiele a ryzyka wtedy nie ma.

Tylko ze trzeba bedzie wszystkie obejrzec, a u nas jest tego 100 sztuk...

A w ogole to sie zamotalam w tym poprzednim poscie i napisalam ze trzeba z gory placic. No trzeba, ale przy normalnym kurierze. Cos nieprzytomna jestem. :mrgreen:
_________________

Moje slubne perypetie
Ostatnio zmieniony przez Gahanova Pią Lut 17, 2012 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 4:24 pm   

Kurier za pobraniem niby tak, ale już nie chciało mi się bawic - myślałam, że firma robi to porządnie.

Dzisiaj żadnej odpowiedzi nie dostałam.
Ogólnie jestem ogromnie rozczarowana. Podejście do klienta fatalne - zero odpowiedzi. Dodzwonic też się nie można.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 7:07 pm   

ja tez nie polecam Amelia wedding.. możecie zobaczyć jak moje avocado wyszły w moim dzienniczku.. złożyłam reklamacje ale oprócz potwierdzenia przyjęcia nic nie odpisali jeszcze..

u mnie chodzi tylko o nadruk.. po prostu nie te kolory.. za blade.. jestem strasznie zawiedziona i zniesmaczona schowałam je na razie w czarna dziurę i czekam na odpowiedz..

ja tez miałam straszny problem z dogadaniem się z nimi.. w końcu do poprawek zaczęłam im wysyłać wiadomości obrazkowe bo jak pisałam w wiadomości to przesuńcie tu, to tam i tu taka czcionka, tu taka to poprawiali tylko 1 z tych rzeczy co im napisałam..

w poniedziałek zadzwonię do nich i dowiem się co z reklamacją

[ Dodano: Pią Lut 17, 2012 7:09 pm ]
Gahanova, dobry sposób szkoda ze ja na to wcześniej nie wpadłam
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 9:25 pm   

dla pocieszenia dodam, że ja z polecaną wszędzie firmą
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
też miałam pewne problemy - wydruk nie był zgodny z tym co wg mnie zatwierdziłam... no ale do porozumienia doszliśmy dość szybko (dobry kontakt mailowy i telefoniczny), więc po tygodniu od reklamacji mam już przysłane to co chciałam :smile:
Zuza12345 zadzwoń tam najlepiej
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 1:06 am   

Zuza, teraz to juz w ogole nie wierze, ze moga przyjsc dobre zaproszenia. :(

W zasadzie nie mam wielkich wymagan, tzn. nie wymyslalam nie wiadomo czego, ale skoro oni maja problem z naklejaniem papieru albo z kolorami to jakie jest prawdopodobienstwo, ze wydrukuja poprawnie zaproszenia po niemiecku?

Biegne do Twojego dzienniczka.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 8:06 am   

Powiem tak - co do koloru u mnie też się różni, ale wszyscy graficy/fotografowie mówią, że na komputerach jest to samo zdjęcie może wyglądać dobrze, a w druku słabo. Dlatego przy zdjęciach muszą odpowiednio popracować jeśli mają być do druku, a inaczej jak są do pokazu slajdów.
Madziula13893
Na naszych zaproszeniach jest nasze zdjęcie, tylko z boku ;) ucięłam zdjęcia, aby koncentrować się na wadach, a nie na modelach na zaproszeniu.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 9:24 am   

ja najpierw zaowilam probke kolory byly naprwde ładne soczyste i jasno szare tło natomist.. zaproszenia dla mnie przyszło z ciemniejszym szarym tlem i makami sino czerwonymi w niektorych wypadkach nawet wpadajacych w róż.. takze sadze ze to kwetsia zlego ustawienia drukarki i braku osoby ktora sprawdzi to przed wyslaniem do klienta.. nie wiem co teraz robic chcialabym zaczac zapraszac gosci... a czekam caly czas na info w sprawie reklamacji

[ Dodano: Sob Lut 18, 2012 9:41 am ]
dostałam właśnie odpowiedź pozytywna na reklamacje..
i dali mi 2 wyjscia albo odsylamy im zaproszenia i drukuja nam nowe..
albo zwracaja nam czesc kasy..

teraz kwestia co lepsze.. ja bym wolala tak ze zostawiam sobie stare i dosyłaja nowe i dopiero jak dostane nowe odsylam poprzednie.. wtedy mialabym mozliwośc wyboru ktore lepiej wygladają.. tzn z 2 wersji czy nadruk dla pani Kowalskiej jest lepszy z 1szej czy z 2giej wersji?? zobacze czy pójda na taki układ..

[ Dodano: Sob Lut 18, 2012 12:26 pm ]
poszli:)
czekam teraz na nowe
zobaczymy jak wyjda:)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 12:30 pm   

No to trzymam kciuki Zuza12345, dobrze ze macie jeszcze sporo czasu i mozecie sobie na to pozwolic.
_________________

Moje slubne perypetie
Ostatnio zmieniony przez Gahanova Sob Lut 18, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 1:17 pm   

nalinn, a co z twoja reklamacja?
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:37 am   

Przyszedl projekt... z bledami. O ile jestem w stanie zrozumiec literowki tak nie wiem jakim cudem pan grafik zrobil z mojego meza Wojciecha... No i co mnie najbardziej "rozbawilo" - czcionka, ktora wybralismy na ich przeciez polskiej stronie nie ma polskich znakow... :/
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 1:35 pm   

Właśnie jakieś pół godzinki temu dotarł do nas kurier wraz z zaproszeniami...tak jak mówiłam płatność była za pobraniem; przy kurierze otworzyliśmy paczkę i zerknęliśmy na jedną sztukę była okej, więc Pan dostał pieniążki a my wzięliśmy się za przeglądanie pozostałych egzemplarzy i na szczęście jest wszystko w porządku... :)
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 2:12 pm   

Madziula, nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze wszystko ok! Wstawisz jakas fotke?
Ja rozmawialam z panem od projektu, bardzo sympatyczny osobnik, poprawi naniosl ekspresowo i poszlo.
Zmienilam zamowienie na za pobraniem, nie robiono mi problemow.
Dzis dostalam potwierdzenie, ze zamowienie jest realizowane, wiec teraz czekam. :smile:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:14 pm   

Tak, Pan faktycznie sympatyczny... bardzo chętnie bym wstawiła ale niestety nie wychodzi mi to.... :(


Udało się :smile: wnętrze zaproszenia pozbawione oczywiście informacji prywatnych..kolor jest trochę ciemniejszy

zaproszenie zew.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 387 raz(y) 97.56 KB

zaproszenie wew.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 361 raz(y) 95.83 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez madziula13893 Wto Lut 21, 2012 3:28 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:33 pm   

Elegancko sie prezenuja! Wnetrza wybralysmy te same. :smile:
Jaki masz tam numer czcionki? Czy wybralas ja razem z zaproszeniem?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:36 pm   

Czcionka numer 1...my wybieraliśmy wszystko samemu, czyli numer wzoru, wnętrze, czcionkę, kolor, tekst..
_________________
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 7:06 am   

Dopiero wczoraj uznali moją reklamację co do złego projektu!
5 dni roboczych, kilkanaście maili (nie przesadzam), kilka telefonów, duża garść zdenerwowania i stresu z mojej strony.
W poniedziałek mają wysłać.
Zobaczymy.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:46 am   

Trzymam kciuki, żeby tym razem było okej.
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 10:04 am   

no jeśli chodzi o mnie to mieli wysłać nowe w połowie tygodnia.. ale jakoś do chwili obecnej nie dotarły :evil: .. dziś znów majl przypominający muszę wysłać :evil:
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 10:31 am   

Zuza ja to zazwyczaj mailuję, jak mi nie odpowiadają, to dzwonię, jak nie odpowiadają znowu dzwonię i tak w kółko...
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 10:34 am   

w tym tygodniu nie miałam kiedy ich męczyć dlatego tak wyszło
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 12:14 pm   

Dziewczyny, a ile tam u nich byl czas realizacji? Do 10 dni? Ostatnio jakos szukalam i nie widze tego na stronie.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 1:29 pm   

Zuza12345, nagabuj ile się da...


Gahanova
Na stronie jest 3-7 dni roboczych - czas realizacji zazwyczaj jest widoczny przy danym modelu.
Przy czym reklamacje powinny być szybciej robione. Przynajmniej w moim mniemaniu.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
Ostatnio zmieniony przez nalinn Sob Lut 25, 2012 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 1:46 pm   

Dzieki nalinn. Czyli moje powinny byc teoretycznie w tym tygodniu gotowe.
Nie wiem jak oni rozpatruja reklamacje, ale pamietam ze jak rozmawialam z panem od grafiki to mowil, ze jestem u niego 20 w kolejce. Wyglada na to, ze maja co robic. Mimo to wydaje mi sie, ze powinni szybko zajmowac sie reklamacjami, w koncu chodzi o renome ich firmy. :/
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 11:47 am   

dostałam namiary na kuriera.. moje z reklamacji wysłali w piątek.. czy zdam relacje na początku przyszłego tygodnia czy wszytko ok
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 1:07 pm   

Domyślam się, że Pan grafik jest zajęty, ale też nie oszukujmy się, że graficznie, wszystkie zaproszenia już mają szablony, a reszta to przeklejenie treści wybranej przez parę, odpowiednie grafiki, układ strony. Więcej pracy wymagają te ze zdjęciami, tu się zgodzę.
Właśnie zauważyłam, że na stronie zmienił się czas realizacji zamówienia.

Podejrzewam, że mają teraz wysokie obłożenie, bo w końcu sezon zaproszeń się rozpoczął.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
Ostatnio zmieniony przez nalinn Nie Lut 26, 2012 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 1:26 pm   

nalinn napisał/a:
Właśnie zauważyłam, że na stronie zmienił się czas realizacji zamówienia.

Tez zwrocilam na to uwage. Teraz tylko nie wiem czy mam czekac maks. 7 dni (przy zamowieniu tyle bylo) czy min. 7. Jak czytam co u Was to szykuje sie na trzymanie reki na pulsie...
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 2:49 pm   

Nie wiem, kiedy przelew wykonałaś, ale powiedzmy musisz zacząć liczyć od następnego dnia.
Ja zrobiłam przelew w poniedziałek, a wysłali mi zaproszenia w następną środę. czyli zajęło im to 7 dni roboczych.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 2:51 pm   

U mnie nie bylo przelewu, bede placic przy odbiorze. Zamawialam w niedziele, ale dopiero we wtorek dostalam informacje zwrotna. Wiec bede liczyc od wtorku. Chyba. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 8:16 am   

Czytając Wasze posty aż cieszę się, że wszystko u mnie było okej.. mi przyjęcie zamówienia potwierdzili mailem 17.02 a 21 miałam już zaproszenia
_________________
 
 
juzia82 

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 2:48 pm   

Czytam co tu piszecie i włos się na głowie jeży!

Ja zamawialam zaproszenia na ww.galeriazaproszen.com3.pl

Zaproszenia przyszły dokladnie zabezpieczone, starannosc wykonania zadziwia mnie po dzis dzień! Jestemy mega zadowoleni, a nasi Giscie zachwyceni nowatorstwem zaproszeń.
Naprawde polecam!
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 3:00 pm   

Czekam juz 8 dni roboczych, bez odzewu... W sumie jak zamawialam to bylo do 7 dni, w miedzyczasie to zmienili, wiec teoretycznie juz przekroczyli podany czas. Chyba bede musiala sie upomnniec. :/
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 3:10 pm   

http://www.nfoto.com.pl/ - piękne zaproszenia, przystępne ceny, super kontakt i terminowa dostawa.
Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń :)
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 3:20 pm   

dostalam poprawione w poniedziałek .. nadruk ok.. wymieniłam tylko 2 szt bo byly w srodku brudne.. musze teraz tylko ustalić jak z odesłaniem poprzednich..
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 8:07 pm   

Dostałam moje zaproszenia z Amelia-wedding z reklamacji w piątek. - czyli wysłali w czwartek, a mieli w poniedziałek wcześniejszy.
Oczywiście nie są zrobione według mojego zaakceptowanego projektu...
Z 3 zmian, które były w zaakceptowanym wprowadzili 2.
Ręcę opadają. Jakościowo są lepiej wykonane.
Nie będę kolejny raz reklamować, bo to strata czasu na maile i pieniędzy na telefony, a przede wszystkim szkoda nerwów.
Zdecydowanie nie polecam.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 9:16 pm   

nalinn napisał/a:
Oczywiście nie są zrobione według mojego zaakceptowanego projektu...

O ja... Zalamac sie mozna...
U mnie nadal nic, ani maila ani zaproszen. Dobrze, ze nie placilismy. Tyle tylko, ze czas nagli.
Bede musiala ich ponaglic i powiedziec Mamie zeby przy odbieraniu paczki wszystko obejrzala, bo zamawialismy 3 rodzaje i np. przy wstepnym projekcie w dwoch byly bledy, w trzecim nie.
Normalnie sie odechciewa. :(

nalinn, bedziecie gdzie indziej kupowac czy zostawiacie takie jakie sa?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 10:52 pm   

Już nie miałam siły kłócić się o "w Łodzi", którego zabrakło przy adresie sali weselnej. Ale na szczęście przy ślubie jest. Już nie będę zamawiała gdzie indziej.
My już musieliśmy zacząć zapraszać.
Nie zmienia to jednak faktu, że niesmak jest i świadczy to nie o błaganie, ale o bardziej odpowiednim określeniu. Brak profesjonalizmu.

Gahanova, dzwoń, pisz maila. Niestety zajmuje to dużo czasu, ale musisz się o swoje ubiegać.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 9:52 am   

Z tym dzwonieniem bedzie ciezko, bo nie jestem w Polsce, ale maila juz dzis z rana napisalam. Poki co grzecznego. Jesli do srody nie dostane odpowiedzi lub maila z informacja, ze zaproszenia poszly to bede dzialac...
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 1:58 pm   

Współczuję dziewczyny.. wydaje mi się, że skoro tyle czasu nie dają znaku to nie masz co zawracać sobie głowy Gahanova grzecznościowymi mailami tylko od razu przejdź do konkretów..
[/b]
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 3:14 pm   

A wiesz madziula13893, ze nawet odpisali? Rzeklabym, ze blyskawicznie. Szok.
Czekam wiec i zobaczymy czy beda w porzadku.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 4:25 pm   

To się cieszę i również czekam tyle, że na dobrą wiadomość od Ciebie :) Nasze zaproszenia gościom się podobają bo już duża część została zaproszona...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl