Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najlepiej kupić alkohol?
Autor Wiadomość
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 12:29 pm   

W hurtowni/sklepie na Batroka obok Rossmana mają niezłe promocje na alkohole. Np Wódka Wileńska 0,5l za 17 zł i do dużego zakupu dodają kilka butelek gratis.
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2011 8:52 pm   

W Macro jest szampan za 1,5 l. 12,99
są też butelki 0,75 za 6,29
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Wto Gru 27, 2011 8:55 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 11:22 pm   

A jaki konkretnie ten szampan, jakiej firmy??
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 7:48 am   

calipsoo, ten szampan to chyba Napoli, ale mogę powiedzieć, że do końca roku jest jakaś promocja na wina musujące. Warto zajrzeć do Makro :)
_________________


 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 11:35 am   

ewa.krzys napisał/a:
en szampan to chyba Napoli,
dokładnie tak :)
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:08 pm   

ja słyszałam od siostry, że gdzieś na Widzewie jest tak tania hurtownia, że ludzie w promieniu 100km przyjeżdżają. muszę się jeszcze wszystkiego wywiedzieć....
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:26 pm   

Karolina1984 napisał/a:
wywiedzieć....
koniecznie :P
_________________

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 5:04 pm   

Najświeższe informacje... Polpiw przy ul. Lodowej Gorzka Żołądkowa de lux po 17.00 zł :)
_________________
 
 
mcgreat 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:07 am   

Witam wszystkich serdecznie,

mogę polecić Pana który jest dystrybutorem wszelakich alkoholi (współpracuje z hurtownią pośrednicząc w sprzedaży do sklepów). Może zaproponować ceny które są praktycznie nierealne do osiągnięcia dla klienta detalicznego (makro może się schować , nawet te ich ceny posiadając koncesje). Atutem jest ,że Pan przywozi alkohol do domu lub pod wskazany adres, opłata dopiero przy dostarczeniu. Co najważniejsze oferta od a-z, wszystkie jakie są dostępne napoje, piwa, wina, wódki białe oraz alkohole kolorowe i inne. My mieliśmy na stole Finlandię i różnica w cenie z innymi sklepami (makro, real, tesco itp) była mega ogromna, dodatkowo mieliśmy pomoc w doborze win czerwonych i białych, w cenie sortu ogólno-dostępnego mieliśmy wina oryginalne i specjalnie dobrane do potraw .
Dodatkowo mieliśmy też drink bar i tez zamówiliśmy przez tego Pana wszystkie alkohole i syropy do drinków. Barman tylko przygotował listę.
tu była reklama
, zdecydowanie polecam bo miałem pomoc w wyborze jak i transporcie, do tego duże finalnie oszczędności.

pozdrawiam

edit: reklama
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Pon Cze 29, 2015 7:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:18 am   

My wina i szampany kupowaliśmy w hurtowni Janus na Konstantynowskiej - uważam, że ceny były sensowne a przy tym bardzo sympatyczna obsługa :)
_________________
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 6:44 am   

gosza napisał/a:
Najświeższe informacje... Polpiw przy ul. Lodowej Gorzka Żołądkowa de lux po 17.00 zł :)

To jest normalna cena Żołądkowej w Biedronce czy Netto- taniej nie widziałam :D Dla porównania Tesco za 0,5 l ok 21 zł :?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
marysia1980 

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 11:43 am   

znajomi kupili w bardzo dobrej cenie Pana Tadka przez internet na stronie wodka weselna pl ale dokladnej ceny nie znam
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:23 pm   

Zdecydowanie hurtownia- jest najtaniej,a często można dogadać się co do kwestii zwrotu butelek w przypadku kiedy ich trochę zostanie.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
ania 26 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 9:25 pm   absolut

My na weselu mieliśmy Absoluta 0,5l, niestety ze względów rodzinnych musieliśmy zorganizować małe przyjęcie zamiast dużego wesela które początkowo planowaliśmy. Alkohol kupiliśmy dużo wcześniej w hurtowni, po weselu okazało się że nie możemy oddać tego co zostało bo nie mieliśmy faktury VAT tylko paragon. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zostało nam 18 kartonów (orginalnie zapakowanych).
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 8:35 am   

ania 26, no to żeście sobie zrobili lokatę na wysoki procent :smile:
A tak na poważnie to życzę Wam, żeby się to udało sprzedać.
My kupowaliśmy też w hurtowni ale nam zostały 2 kartony, jeden cały czas stoi, chociaż już przeszło rok minął od ślubu.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
ania 26 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 7:42 am   

Dobrze że ten produkt się nie psuje :D . A tak na poważnie troche nam to zalega w domu i zupełnie nie mamy pojęcia gdzie lub kto mógłby to odkupić. Pytaliśmy sie w restauracji która jest niedaleko ale oni mają swojego dostawce. Może ktoś z was ma jakiś pomysł?!
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 11:19 am   

Zostawić część na chrzciny, możecie zrobić nalewki :P A tak serio dać na jakiejś darmowej stronie ogłoszenie i czekać ;)
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 7:22 pm   

ania 26, Ja bym na twoim miejscu dała ogłoszenie tu na forum, może ktoś się skusi. A jaka cena tego Absoluta? Pytam bo dziś dostaliśmy zaproszenie na wesele i wiem, że młodni robią duże wesele i właśnie rozglądają się za wódką.
_________________

 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 16, 2013 4:50 pm   

My kupilismy Pana Tadeusza z sieci Alkohole za Grosze - wszytsko bylo ok.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Maj 17, 2013 10:48 am   

My z hurtowni w Zdunskiej Woli bedziemy brac :) Jakby co to nieodkorkowane bedzie mozna zwrocic :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 17, 2013 3:12 pm   

a co w ogóle kupujecie na wesele? (nie mam tu na mysli calego kacika barmanskiego, tylko to, co bedzie stalo na stolach), sama wodke? wino? biale, czerwone? ja ostatnio myslalam jeszcze nad martini, bo osobiscie je lubie :P
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 1:47 pm   

My mielismy wodkę, wino białe i czerwone (półslodkie). Do tego na slodkim stole kilka butelek rozowego i wytrawnego (czerwone) oraz kilka brandy, kilka wodek smakowych a na barze piwa regionalne (rozne rodzaje). Martini - fajny pomysl. Tez lubie, jak jest na weselach.
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 10:01 am   

Cześć,
Wiecie może gdzie jest jakaś fajna promocja na krupnik bądź stock??
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 8:38 am   

I ja chętnie przyłączę się do dyskusji :) Jestem jeszcze przed zakupem alkoholu :)
_________________


 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 9:14 am   

Jak już chyba pisałam, my kupowaliśmy wódkę w Alkoholach za grosze. Udało nam się jeszcze trochę zejść z ceny, która była już promocyjna. Teraz też ceny są w miare znośne http://www.alkoholezagrosze.pl/promocje.php
_________________

 
 
 
wiśniowa 

Dołączyła: 28 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 7:46 pm   

też tam kilka dni temu zakupiliśmy alkohol ;) żubrówka kosztowała 16,99, ale w rezultacie wyszło mniej z racji ilości jaką braliśmy :]
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 7:55 pm   

a można w Alkoholach za grosze oddać nadmiar zakupionego alkoholu?
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 8:15 pm   

Kleoo, raczej nie można...dzisiaj pytałam
_________________


 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 9:47 pm   

Jak my kupowaliśmy to można było, ale w krótkim odstępie czasu, jakoś tydzień po zakupie wchodził w grę. Warunki chyba zależą od osoby z jaką się rozmawia i z którego sklepu jest odbiór.
_________________

 
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 4:59 pm   

bo wiecie jak mi zostanie 10 butelek to nie oddam przyda się :P a jak np. 70 to co ja z tym zrobię :P :P
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 5:17 pm   

Kleoo spokojnie pójdzie jak będziecie zapraszać gości na oglądanie zdjęć itd:)
_________________

 
 
 
wiśniowa 

Dołączyła: 28 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 9:26 pm   

My nawet nie założyliśmy tego, że zostanie;) Zawsze trochę też się rozda, a to wujkowi, a to dziadkowi... nie doszło nam do głowy nawet żeby się zapytać;p
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 8:00 pm   

W większości miejsc można oddać do tygodnia po zakupie :) Dlatego też my kupujemy w środę przed weselem :)
_________________
 
 
magdagle 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:37 am   

Hurtownia Ice-Full w Tomaszowie Mazowieckim. Przebicie w cenie olbrzymie w stosunku nawet promocji w Selgrosie itp... W żubrówce białej 3 zł na butelce, w winach nawet do 7 zł.
_________________
Czarna
 
 
lilia.em 

Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 11:58 am   Gdzie najlepiej kupić alkohol?

Z tego co się orientuję nie opłaca kupować się wódki ani w makro, ani w selgrosie, ani w eurocashu.
Najtaniej jest w małych hurtowniach.
_________________
lilia.em
 
 
Martali 

Dołączyła: 23 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 11:04 pm   

Witam wszystkich :)
Ja na swoim weselu miałam wódkę Jarzębiak czysty.
Zakup tej wódki doradził mi kolega szwagra, który dał też mi kontakt do Przedstawiciela od którego kupiłam ten trunek:) Wódeczka była SUPER:) a cena za jaką ją kupiłam była bardzo dobra:)
Dla zainteresowanych mogę podać kontakt do sprzedawcy:)PS.Wesele miałam w czerwcu także wszystko jeszcze na czasie.
Pozdrawiam
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 6:39 pm   Re: Gdzie najlepiej kupić alkohol?

lilia.em napisał/a:
Z tego co się orientuję nie opłaca kupować się wódki ani w makro, ani w selgrosie, ani w eurocashu.
Najtaniej jest w małych hurtowniach.


Może i tak, ale nigdy nie wiesz z jakich źródeł pochodzi ta wódka.. Nie raz się natknęłam na "benzynkę", więc ja tam małym hurtowniom nie do końca ufam. Chociaż w dużych hurtowniach też się może zdarzyć, ale wydaje mi się, że prawdopodobieństwo jest mniejsze. Tym bardziej jeśli ktoś pisze 3-7 zł na butelce.

Generalnie od początku roku ma wzrosnąć akcyza na alkohol 15%, więc my już niedługo będziemy kupować wódeczkę i chyba właśnie w Selgrosie.
_________________
 
 
Agawik 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 7:09 pm   

Wie ktoś może gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? Nie znam jej, a juz kilka razy słyszałam dobre rzeczy na temat tego trunku. Nie wybierzemy jej bez wcześniejszej degustacji i upewnienia sie osobiscie czy w ogóle warto brać ją pod uwagę. ;) więc przydałaby sie jedna na weekend :lol:
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 10:33 pm   

Agawik napisał/a:
gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? :


Widziałam ją w Selgrosie.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 11:19 pm   

Też kupowaliśmy w Selgrosie podczas promocji Żubrówkę Białął 15zł za 0,5 l. Taniej nie widziałam. Wino również tam kupione,ale uwaga, sprawdzcie ceny,bo Aldi, Lidl i Biedronka ma czasem taniej :lol:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 9:36 am   

My wódkę kupowaliśmy też w Selgrosie. Tam oprócz promocji z gazetki mają również specjalne promocje weselne, ale o to trzeba pytać na stoisku z alkoholamilowym. Jeśli chodzi o wino to najtaniej to co chcieliśmy było w Tesco.
_________________

 
 
 
Tiger 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 10:21 pm   

Jesli potrzeba pomocy prosze o priv, mam dostep do hurtowni alko w P-cach
 
 
Agawik 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 7:14 pm   

Paolina napisał/a:
Agawik napisał/a:
gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? :


Widziałam ją w Selgrosie.


Dzięki. W pierwszym sklepie, w którym pytałam o nią Pani powiedziała, że jest trudno dostepna stad moje pytanie, ale jest w wielu sklepach nawet małych osiedlowych, zwyczajnie nie oretnowaliśmy się wcześniej i nawet nie widzielismy o niej.

Poza tym jesteśmy już po rajdzie po sklepach i hurtowniach, to rezulataty moze komuś się przydadzą. Porównuję ceny do selgrosowych bo wydaje mi sie, ze bedą najbardziej adekwatne, najwięcej osób ma możliwość zapoznania sie z ich ofertą, jest chyba najłatwiej dostępna.

- Selgros można spotkać różne promocje, pytajcie też obsługę na stoisku z alkoholem. Oni tam mają listę wódek weselnych i są one z dodatkową zniżką. Warto sprawdzić czy akurat ta, która nas inetersuje jest aktualnie w obniżonej cenie. Przy zakupie jednak płacimy cenę standardową, ta która jest na sklepie, ale jeszcze tego samego dnia idziemy do punktu zwrotów i tam oddają nam różnicę, aby zgadzało się z ceną rabatową.
- Hurtownia na Lodowej ceny póki co najniższe, z tego co tam Pani nam powiedziała zależą od ilości, im więcej tym mniej :) U nas będzie to 250 butelek. Co daje różnicę przy nawet zniżkach z selgrosu ok 1,50zł - 2 zł na butelce. Dodatkowo Pani mówiła coś o gratisach, ale to trzeba ustalać z szefową.
- Sklep Sobieski na Widzewie obok bzwbk ktoś już o nim wspominał. Ceny również całkiem przystępne. Ustalane indywidualnie ze względu na wielkość zakupów. Dosyć spore zróżnicowanie cen w porównaniu do Selgrossa od 0,50zł do 1,50zł niższe ceny.
- Sklep alkohole na dole w galerii widzewskiej (od ulicy ks wujaka)- tam ceny wyjątkowo niskie. nawet 3-4zł mniej niz Selgross, przynajmniej tak twierdziła ekspedientka. Dodatkowo mówiła o gratisach w postaci soków, dodatkowych butelek itd. Ogólne wrażenie było takie, ze strasznie się ekscytowała ilością butelek, była zszokowana i obiecywała wszystko. Jednak trochę nas to przeraziło, a całkiem nas zniechęciła, kiedy dodała, ze musimy ustalić jaknajniższą cenę np 17 zł za butelkę (selgros 19.99zł) a wtedy dopiero oni bedą szukać hurtowni tak aby mieć jak największy zysk dla siebie bez podnoszenia nam ceny. Uznaliśmy, że nie bedziemy tak ryzykować. Zwyczajnie boimy się ze znajda jakaś wątpliwą hurtownie. Przeważnie cena w sklepie jest uzależniona od cen w hurtowni w jakiej zaopatruje się sklep, a nie jakaś dziwna jak dla mnie kombinacja.( Może się nie znam) Ale jeśli nigdzie nie uda im się kupić taniej to co? Kupia na bazarze albo podniosą nam cenę czy nie oddadzą zaliczki, a ta jest obowiązkowa i jak Pani stwierdziła będzie bardzo wysoka.
-Hurtownia na Dąbrowskiego- niestety nie zdążyliśmy juz tam podjechać, a poza tym w ten dzień i tak nikogo decyzyjnego nie było na miejscu. (Pracujemy oboje poza Łodzią dlatego w grę wchodzą tylko soboty). Dziś tam dzwoniłam, ale wziełam tylko 1 nr tel i akurat tej Pani dzis nie było w pracy. Będę próbowała jutro pod 2 nr i wtedy napiszę coś więcej jeśli będzie warto.
-Ice Full z Tomaszówa Mazowieckiego (nie wiem czy dobrze napisałam :razz: )- ogólnie wysokie ceny i tam też raczej się nie zaopatrzymy w wode ognistą :)

Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieje, że moze komuś naświetli chociaż trochę sytuację. Nie podaje cen konkretnych wódek bo pytaliśmy o kilka. Jeszcze nie wiemy na co się zdecydować. Pytaliśmy o bolsa, stocka, stumbrasa, wyborową, sobieskiego, premium, soplice. Wiem, ze to dość spory rozrzut, ale ceny mniej więcej oscylowały w podobnych granicach we wszystkich mijescach. wiadomo były pewne róznice w poszczególnych sklepach, ale ogólne wahania są takie jak podałam wyżej.
 
 
Jussi 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 10:44 pm   

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany Panem Tadeuszem w cenie 19-20zł/0,5l to piszcie.
Około 13 kartonów po 12 butelek, faktura z hurtowni.
 
 
Iwonicze 

Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: lodz belchatow
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 3:31 pm   

a ja slyszalam ze poinno sie upowac wodke w makro co o tym sadzicie podobno najpewniesze zrodlo
_________________
Iwona
 
 
lena222 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: Bełchatów,ŁÓdż
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 9:33 pm   

mysle ze to najrozsadniejszy pomysl zreszta najlepiej dopytac wlasciciela restauracji oni maja swoje sprawdzone zrodla i nie beda swiecic oczami na weselu wpadki :smile:
_________________
Lenka
 
 
andy78 

Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 10:29 pm   

wklejam promocję Selgrosa ważną do 31.12.2013 r.

warto pamiętać o podwyżce akcyzy w 2014 r.

alko.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 372 raz(y) 76.58 KB

 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 1:45 pm   

My kupiliśmy w "Alkohole za grosze", bo akurat w promocji weselnej była nasza wódka ;) Byliśmy także w Janusie na Konstantynowskiej, ale niestety na koniec roku, mieli już wyprzedane wszystko i dużą ilość butelek mieli jedynie "Nawigatora" .
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Nicreme 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Opoczno
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 6:05 pm   

My zamawiamy bezpośrednio u producenta, ale nam zalezy nie tyle na cenie (chociaż oczywiście jest ważna) ale na grawerowanych butelkach z naszymi imionami i datą, zamawiamy weselną Polanin i u nich jest taka możliwość.
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 10:49 am   

mysle ze Makro jest najodpowiedniejsze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl