Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
YES
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 1:33 pm   YES

dzisaj dostałam katalog tej firmy

podaję stronę

www.yes.com.pl


obrączki od ok. 200zł
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 6:28 pm   

Wybrałs juz cos z tego katalogu :?:
Chodzi mi o obraczki :)
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:37 pm   

gosia napisał/a:
Wybrałs juz cos z tego katalogu :?:
Chodzi mi o obraczki :)


Nie Gosiu

Ja i R. nastawiamy się na firmę Apart

a YES wkleiłam dla innych :wink:
_________________

 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 11:39 pm   

Wczoraj w Geanie rzuciło mi sie w oczy chyba tam jest jakas promocja czy coś
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 9:08 am   

olenka napisał/a:
Wczoraj w Geanie rzuciło mi sie w oczy chyba tam jest jakas promocja czy coś


nie mam pojecia o promocjach (może coś na stronie będzie??)

katalog dostałam od osoby "trzeciej" :wink:
_________________

 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Nie Maj 16, 2004 6:16 pm   

Jeżeli chodzi o Apart to tak maja promocję na obraczki 20%.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 10:49 am   

tweety napisał/a:
Jeżeli chodzi o Apart to tak maja promocję na obraczki 20%.


ciekawe jak bedzie w przyszłym roku :wink:
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 10:52 am   

Apart w zeszłym roku też miał tę promocję, więc to chyba taki stały chwyt reklamowy. :mrgreen:
_________________
 
 
anita-gb 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:31 am   :)

w YES są w miarę ładne obrączki i obsługa dość miła. Jeśli ktoś szuka obrączek to polecam zajrzeć.
_________________
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:47 am   

a ja sie nie zgodze, ze obluga jest mila-przynajmniej nie w manufakturze, kiedy rzogladalismy sie za pierscionekiem zareczynowym, pamietalam jeden wzor z Yes, ktory widzialam jakies 2 miesiace wczesniej i oczywiscie, ktory bardzo mi sie podobal,bylismy we wszytskich salonach fimowych Yes w lodzi i nigdzie nie moglam tego dostac,pojechalismy w koncu do manufaktury i zaczelam pani opisywac jak ten pierscionek wygladal,widac bylo po jej minie,ze nie bardzo jest zainteresowana moim problemem, wygladala na znudzona i powiedzial,ze ona nic nie poradzi <szok>
w innych sklepach kobiety przekopaly wszystkie katalogi, zeby sprawdzisz, w tym... najwidoczniej pani zupelnie przypadkie znalazla sie na tym stanowisku
kolejny przyklad to taki,gdzie 2 tyg temu znow odiwedzilismy Yes w manufakturze,tym razem w poszukiwaniu obraczek (albo ja mam pecha, albo oni naprawde maja taki presonel)tym razem obslugiwala nas inna pani, ktora milczala jak grob,przymierzalismy obraczki a ona ze smutna mina patrzyla sie podloge,zdawkowo odpowiadala na nasze pytania- ja juz wiem,ze wiecej tam nie pojde
_________________
 
 
Memmo 

Wiek: 44
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:46 pm   

Byłem w "YES" w Galerii Łódzkiej oglądać obrączki i powiem szczerzeże że obsługa była całkiem przyjemna.Jak podeszliśmy do lady to już stała pani i spytała czy w czymś nam pomóc.Obrączki ładne i w rozsądnych cenach.
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 5:57 pm   

Ja jestem zachwycona bizuteria z Yes - obraczki i pierscionki maja przesliczne i gdybym mogla cofnac czas, to wlasnie tam wybralabym pierscionek zareczynowy, ale niestety zgadzam sie, ze obsluga jest srednio pomocna, taka jakas anemiczna :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 2:45 pm   

Mój pierścionek zaręczynowy pochodzi z "YES" i jest piękny



:jupi: :jupi:
_________________
 
 
Alotka 

Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 6:38 pm   

Memmo napisał/a:
Byłem w "YES" w Galerii Łódzkiej oglądać obrączki i powiem szczerzeże że obsługa była całkiem przyjemna.Jak podeszliśmy do lady to już stała pani i spytała czy w czymś nam pomóc.Obrączki ładne i w rozsądnych cenach.


Hmm... A gdzie w Galerii jest YES? Serio pytam, bo nie widziałam, a miałabym bliżej niż do Manufaktury.

Co do linku (stronki YESa) to nic mnie tak nie wkurza jak strony całe we flashu, gdzie pół godziny czeka się, aż animacja prostego menu przeleci i mogę przejść do następnego z jakimiś latającymi tasiemkami. Brrr...

(Ale satynowe obrączki super na żywo wyglądają... i chyba namówię mojego narzeczonego, żeby tam je kupić ^^.)
Ostatnio zmieniony przez Alotka Pią Mar 07, 2008 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 1:43 pm   

Alotka napisał/a:
Hmm... A gdzie w Galerii jest YES? Serio pytam, bo nie widziałam, a miałabym bliżej niż do Manufaktury.

Jest nowo otwarty salon przy Media Markt.

Co do wątku: ja mam pierścionek zaręczynowy z YES kupowany własnie w Galerii (ale chętnie bym go kupiła w Manufakturze, bo obsługę z tego miejsca po prostu uwielbiam). Obrączki też planuję kupić w YES, zwłaszcza, że dostaliśmy kupon rabatowy (na rok 2008: 5% pierścionki zaręczynowe, 10% obrączki i 15% biżuteria ślubna).

...ciekawe czy mają w YES naszyjniki z pereł, a jeśli tak, to za ile.... :mrgreen:
_________________

 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 12:06 pm   

Wczoraj byłam w Manufakturze i cena obrączek za 4 milimetry wynosi 689 zł/ za model(może komuś się przyda)
_________________


 
 
vronqa 

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:09 pm   

Nie zgadzam się z opinią, że w salonie Yes w Manufakturze jest zła obsługa. Wręcz przeciwnie, my ponad rok temu kupowaliśmy tam pierścionek zaręczynowy. Co prawda miałam ulatwioną sytuację, bo wcześniej na stronce wybrałam sobie wzór i nie żałuje:) Podaliśmy cenę za jaką chcemy pierścionek i oni sami do ceny dobrali welkość, szlif i czystość brylantu. Pierścionek robiony na zamówienie to super sprawa, bo to pierścionek dopasowuje się do ceny , a nie pierścionek do twojej "kieszeni" :)
 
 
zuziek 

Dołączyła: 17 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 10:42 am   pierścionki Yes

Ja też byłam ostatnio w Yes w Manu wybierać pierścionek zaręczynowy i obsługa była bardzo miła, pozwolili mi trochę powydziwiać :) No ale najważniejsze że mój chłopak był cierpliwy.
wybrałam sobie taki pierścionek: yes.pl/brylanty/pierscionki_zareczynowe#BB-Z-000-Y01-1593W10

A co do najszyjników, też można je sobie pooglądać na stronie Yes: yes.pl/perly/perly_naszyjniki ale ceny już są kosmiczne
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 10:41 am   

Moj pierscionek zareczynowy jest wlasnie z Yes i nie zamienilabym go na zaden inny :) Ostatnio ogladalismy obraczki i sie zawiodlam bo wybor byl maly :?
_________________
 
 
krupczatka 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:19 am   pierścionki YES

Uwielbiam biżuterię YES. A swój pierścionek zaręczynowy kocham, bo jest śliczny, a zarazem skromny:)
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 2:52 pm   

neskalodz napisał/a:
Moj pierscionek zareczynowy jest wlasnie z Yes i nie zamienilabym go na zaden inny :) Ostatnio ogladalismy obraczki i sie zawiodlam bo wybor byl maly :?



Zapraszam do Piotrkowa :) w Focusie jest duży wybór obrączek , mój pierścionek zaręczynowy jest z Yes i też nie zamieniła bym go na żaden inny ,a i obrączki mamy zamiar tam kupić... A co do obsługi to nie wiem bo nie miałam styczności dużej z ekspedientkami :)
_________________
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:00 pm   Re: pierścionki YES

krupczatka napisał/a:
Uwielbiam biżuterię YES. A swój pierścionek zaręczynowy kocham, bo jest śliczny, a zarazem skromny:)


Na temat tej formy opinie sa podzielone,ale patrząc na Wasze wpisy,to przeważaja chyba te pozytywne. A jeśli możesz to wstaw zdjęcie swojego pierścionka :)
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:06 pm   

A oto mój pierścionek :) z Yes.

W załączniku :) [/list][/center]

pierscionek-z-brylantem-amore-bb-z-000-014-0344msh.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 750 raz(y) 8.39 KB

_________________
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:11 pm   

Śliczny :) Gratuluję wyboru,jest dokładnie w moim guście. Oby był solidny i nie stracił blasku przez lata.
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 4:06 pm   

:smile: dziękuje...
_________________
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:24 am   

Nie ma za co,wychodzę z założenia ze dobry gust i ładne rzeczy po prostu trzeba chwalić ;)
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 4:40 pm   

Gdyby ktoś przymierzał się do zakupu obrączek czy pierścionka zaręczynowego posiadam kupon rabatowy w wysokości 100 zł (z Targów Ślubnych), który chętnie odstąpię, mnie się już nie przyda. Gdyby ktoś był chętny, śmiało pukać :)

DSC07617.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 731 raz(y) 68.59 KB

DSC07616.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 698 raz(y) 74.77 KB

 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 8:11 pm   

Fajna okazja, najbardziej skorzystaliby mężczyźni gdyby było ich tu więcej, tak mi się wydaje :) ja niestety na razie żadnego pierścionka nie planuję ;)
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 11:38 pm   

Mnie również bardzo negatywnie zaskoczyła obsługa "Yes" w manufakturze, w salonie żadnej innej firmy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą, wyglądało to jakby "ekspedientce" działa się wielka krzywda bo musi obsłużyć klienta, który miał czelność wejść do sklepu, po prostu brak słów. Na pewno w tym "salonie" nic bym nie kupiła.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 2:40 pm   

Jak już wspomniałam,jest kilka wątków na temat tej firmy i to właśnie tam można zamieścić swoje zdanie na ich temat. A są one naprawdę podzielone...
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 7:38 pm   

Bardzo byłam zadowolona z firmy Yes. Jednak po ostatnich dniach zmieniam zdanie całkowicie.
Mamy obrączki z Yes - sprawują się jak najbardziej ok. Przywieszkę i kolczyki też mam z Yes - też ok.

Ale w święta dostałam przywieszkę z Yes którą już trzeba było reklamować - bo wypadła cyrkonia. Co lepsze reklamowaliśmy tuż po świętach, bo we wtorek, reklamacja przyjęta- chociaż bardzo niechętnie... dać nowej przywieszki nie chciała, tylko dostanę tę swoją tylko naprawioną.. czekać trzeba 2 tyg.

W tym czasie jak reklamowaliśmy przyszedł jakiś chłopak też reklamować inną przywieszkę! (też wypadała cyrkonia)
A obok była kobieta która reklamowała kolczyki. Ona miała jeszcze lepiej, bo chciała je założyć i się rozleciały.. a zapłaciła pond 2tyś! Właściciel sklepu nawet nie raczył odebrać od niej tel. Bo ona chciała je nowe mieć, a nie że coś będą w tych zepsutych naprawiać.

Stwierdziliśmy, że teraz to tylko w aparcie będziemy kupować biżuterię
_________________
 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 8:09 pm   

z szacunkiem do twojej osoby, bo tez reklamowałam przywieszki , kolczyki.. napisałaś,że dać nowej nie chciała jak mogła ci sprzedawczyni dać nową przywieszkę a wziąść od ciebie tą uszkodzoną? Tak się nie da..
A po drugie reklamowałam też po świętach w salonach typu Apart i właśnie Yes.
2tyg się czeka to norma na miejscu nie naprawiają.

I uwierz w każdym salonie akuurat było dużo ludzi reklamujących bo właśnie jak napisałaś tuż po świętach... nagle kliku klientów naskakuje na te pracownice i myślisz dlaczego mogła być dla ciebie nie miła? Ja akurat jestem miłą klientką i zawsze te pracownice uspokajam,że nic się nie dzieję przez takie Panie jak Ty.
Zero zrozumienia ze strony niektórych klientów.
_________________
< ONT >
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 8:25 pm   

Ja kupowałam swoja ślubną bizuterie w salonie Yes..kolczyki w Manu a naszyjnik w Pasazu i w obu salonch panie byly bardzo mile :) a przymierzalam dosyc dlugo ;)
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 10:09 am   

nataliakws, a od kiedy to pracownik sklepu może wyładowywać swoje frustracje na klientach? Otóż w porządnej firmie nie może. Jeśli klient przychodzi z reklamacją a pani ją "niechętnie przyjmuje" to chyba można się zdenerwować?
Ja kupuję biżu głównie w aparcie i nic mi się nigdy nie popsuło - jedyna reklamacja była taka, że kolczyki były za ciężkie i były bardzo nie wygodne - panie wymieniły mi wtedy w tej samej cenie na inną biżuterię.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 12:31 pm   

nataliakws napisał/a:
Ja akurat jestem miłą klientką i zawsze te pracownice uspokajam,że nic się nie dzieję przez takie Panie jak Ty.
A z którego zdania w poście oli88 wywnioskowałaś, że jej zachowanie w stosunku do ekspedientki było niemiłe? Bo jakoś nie mogę tego dojrzeć?
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 8:09 pm   

Dziewczyny ale na mnie naskoczyłyście :)
Ja mowie swoje zdanie tylko nigdy nie spotkalam sie gdy reklamowalam ze jakas ekspedientka byla nie mila owszem bylam przy sytuacji gdzie przy mnie klientki byly bardzoo nie mile i sie nie dziwie ze czasem nerwy puszczaja sprzedawczyni.
I tyle , przepraszam jesli kogos uraziłam.
_________________
< ONT >
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:26 pm   

nataliakws napisał/a:
Dziewczyny ale na mnie naskoczyłyście
Nie miałam zamiaru na Ciebie naskakiwać, po prostu z postu oli88 jak dla mnie wynika jedynie, że sklep niechętnie przyjął reklamację, natomiast z Twojego postu wynika, że według Ciebie zachowała się ona niemiło w stosunku do ekspedientki. Ciężko mi to nazwać nawet nadinterpretacją, bo nie wiem, które słowa oli88 można było w ten sposób odebrać :roll:

nataliakws napisał/a:
nigdy nie spotkalam sie gdy reklamowalam ze jakas ekspedientka byla nie mila
To, że się z czymś nie spotkałaś nie znaczy, że takie coś nie istnieje :wink:

nataliakws napisał/a:
bylam przy sytuacji gdzie przy mnie klientki byly bardzoo nie mile i sie nie dziwie ze czasem nerwy puszczaja sprzedawczyni
Pewnie, że takie coś może się zdarzyć, ale popatrz na to z innej strony - płacisz za biżuterię niemałe pieniądze, ona po paru dniach się psuje, idziesz ją zareklamować, a sklep nie chce tej reklamacji przyjąć - wtedy klientowi też mogą puścić nerwy.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:53 pm   

nataliakws napisał/a:
dlaczego mogła być dla ciebie nie miła?
a czy ja napisałam że była nie miła? jak bym chciała być nie miła, to bym powiedziała że oddaję tą przywieszkę - bo nawet ani razu jej nie założyłam i czekała na nową, ale nie warto było kłócić się i dochodzić kto miał rację. My jak my, ok mogą to wymienić, ale co mogła czuć ta kobieta która sobie kupiła za 2 tyś kolczyki i musiała już je reklamować.

A jedną akcję z reklamacją już mieliśmy co też sprzętu (w tym przypadku lodówka) nie chcieli nam wymienić bo przecież minęło 7dni, tylko dobrze z pomocą forumki powołaliśmy się na ustawę i od razu w sklepie inaczej z nami rozmawiali i lodówka była nowa. Tylko to jest niewiedza klienta, który swoich praw nie zna. Że niby tylko 7 dni na wymianę...
_________________
 
 
buuu1 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 11:51 am   

nasze obrączki kupowaliśmy w Yes i jesteśmy mega zadowoleni. Fakt, że tanie nie były no ale zakładamy, że kupujemy je raz w życiu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl