Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
Autor Wiadomość
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:12 pm   

Hej,

Ja bardzo gorąco polecam Salon Fryzjerski na ul Cieszkowskiego 7; Pani Renata Ławińska.
Jest tam też kosmetyczka, pani Basia.

Salon ten jest rewelacyjny ze względu na kompleksową obsługę, w połączeniu z przystepną ceną - nic lepszego nie potrzeba :)
_________________

 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 4:59 pm   

tyle czasu, liczyłam na coś więcej :) ale spokojnie, mam czas, poczekam :)
_________________
 
 
sweati 

Dołączyła: 22 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 9:39 am   

Bardzo miłym salonem kosmetycznym specjalizującym się w pazurkach jest salon Yolande na Piotrkowskiej 42 - robią tam bardzo fajnie klasyczny manicure i mają bardzo fajną paletę kolorów lakierów. Często ich odwiedzam bo i ceny mają przystępne.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 11:30 am   

ech.... ponawiam - salonfryzjerski. Tani, gdzie potrafią zreobić uczesanie ślubne. Makijażu ani pazurów nie robię, więc żadnych kosmetycznych salonów nie potrzebuję :)
_________________
 
 
anulkaB 

Dołączyła: 04 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 9:54 pm   

Polecam salon na Orlej przy Galerii łodzkiej. Genialnie czesza :) )) To co zrobili mi na slub bardzo mnie ucieszylo i meza rowniez :razz:
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 5:55 pm   

Cytat:
ech.... ponawiam - salonfryzjerski. Tani, gdzie potrafią zreobić uczesanie ślubne.

Po pierwsze: w jakim rejonie? Czy obojętne, bo sobie dojedziesz? (Ja dojeżdżałam przez całą Łódź :smile: )
Po drugie: tani, to znaczy mniej więcej ile. Ja płaciłam około 100zł, ale nie pamiętam dokłądnie ile. Na pewno 100 nie przekroczyłam. Dla mnie taka cena była ok.
_________________

 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 9:48 pm   

tzn właśnie nie chce przekroczyć 100zł dojazdę, bo i tak z Kanzas będę musiał jechać. Albo ewentualnie jak ktoś zna jakąś babkę która dojedzie, bierze niedrogo- bo i siostra cioteczna i mama będą chciały się też uczesać, to by się raczej opłacało.......
_________________
 
 
duty 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 11:06 am   

A ja polecam Agę, która przyjedzie do Was i pięknie umaluje :) Cena rozsądna.
XXX

edit: wszelkie namiary podajemy w wątakch temu przeznaczonych lub zainteresowanym na PW
_________________

Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Sty 09, 2012 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 4:08 pm   

Bardzo prosze jesli znacie panie (panów również :P ) które dojadą do Kanzas żeby 3 lub 4 osoby uczesać tego dnia- proszę o namiary na pw lub tutaj :)
_________________
 
 
Magda-lena 
Firma

Wiek: 49
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:44 pm   

Polecam studio Asia & Ilona(Radogoszcz),dojazd z Konstantynowa góra 15- 20 min.(Przez sianokosy)
_________________
Magdalena D.
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 3:51 pm   

Poszukuję salonu kosmetycznego,który stosuje także kosmetyki nie powodujące alergii.Mam bardzo wrażliwą, naczynkową skórę i chciałabym ukryć wszelkie niedoskonałości,jednocześnie nie tworząc efektu "maski" na twarzy. Czy ktoś słyszał o takim salonie lub mógłby mi jakoś doradzić w tej kwestii?
 
 
Mess 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 4:26 pm   

We wrześniu byłam świadkiem na weselu przyjaciółki. Byłam w Solanie Urody 101 . Z całą pewnością mogę polecić kosmetyczkę i fryzjęrkę. Z racji tego, że rzadko korzystam z usługi makijażu miałam próbę, podczas której ustaliłyśmy czego oczekuję i w czym będę dobrze się czuła. Daria - kosmetyczna była rewelacyjna. Makijaż trzymał się całe wesele i był rewelacyjny. Żadnego efektu maski. Potem w tym samym salonie Oktawia robiła mi fryzurę. Widziała moją sukienkę wcześniej i świetnie dobrała proste upięcie. Rewelacja. Ja byłam bardzo zadowolona.
W tym roku planuję ślub i na pewno makijaż będę robiła u Dari i fryzurę u Oktawi.
Polecam dziewczyny.
 
 
juzia82 

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:59 pm   

Polecam SERGIUSZA z gdanskiej
 
 
abaneta 

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 12:24 pm   

Gorąco polecam dwa salony, w których się przygotowywałam do tego dnia - Centrum Estetyki Beauty na Gdańskiej 91/93 i Klinika Wdowiak na Rzgowskiej 62. W Beauty jest świetna atmosfera, a kosmetyczki bardzo profesjonalne. W Klinice Wdowiak z czystym sumieniem mogę polecić panią Martę, która wykonywała zabiegi na twarz, manicure i pedicure. Fryzurę ślubną wykonała pani Kasia - właścicielka salonu i wyszła wspaniale, zreszta każdy pomysł pani Kasi był świetny, więc czułam, że jestem w dobrych rękach, a przed ślubem, kiedy mamy tyle stresów, takie uczucie jest bezcenne. Mój mąż strzygł się u pana Bartka z tego salonu i też był bardzo zadowolony. Jeszcze raz gorąco polecam!
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 2:28 pm   

polecacie fryzjera bądź makijażystkę z Retkini? proszę o ewentualną wiadomość na priv
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
buuu1 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 11:45 am   

ja czesałam się w Le grand u Tomka i byłam mega zadowolona.
 
 
Gibek25 

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 8:28 pm   

Ja polecam studio KASIA z Łodzi, Sprawiedliwa 4. Fryzury ślubne świetne. Robi je Pani Kasia i naprawdę ma umiejętności i potrafi doradzić. Ja i moja żona byliśmy bardzo zadowoleni co przełożyło się na super humor w tym wspaniałym dniu. A co do makijażu to żonie robiła córka Pani Kasi i też wyszedł super.
Ostatnio zmieniony przez Gibek25 Nie Kwi 01, 2012 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spinek 


Dołączyła: 10 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2012 10:33 am   

a ja polecam Fabryke Urody (orla 13, Łódź).

Moim zdaniem są bardzo drodzy, ale rewelacja. Ja w każdym badź raziue byłam bardzo zadowolona. Nie poszłam na próbną fryzurę (bo inaczej już nie byłoby mnie satć na ten salon sumując te 2 kwoty), zaryzykowałam, fryzurkę miałam niestandardową, facet czesał mnie z treski, zrobił wszystko dokładnie jak chciałam, jakaś dziewczyna (blond) zrobiła mi makijaż i.....wychodząc czułam, że olśniewam:)
i chyba 1 raz (pewnie i ostatni) nie żałowałam tego, że kupiałam coś tak drogo - było warto!

ps. choć nie ukrywam, ze na "zwykłą" okazję bym się tam nie pojawiła. Ale coż za jakość się płaci:) polecam

ps2. makijażu gdybym nie zmyła pewnie jeszcze z 1,5 dnia by się trzymał!!
_________________
Serdecznie pozdrawiam, spinek.
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Sro Maj 02, 2012 8:07 pm   

spinek, a z ciekawości ile biorą za czesanie i makijaż? słyszałam o tym miejscu, ale nie znam cen :)
_________________
 
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sro Maj 09, 2012 12:18 pm   

A czy ktoś zna jakiś naprawdę dobry salon, gdzie można zrobić fryzurę, makijaż i paznokcie za jednym zamachem? Zależałoby mi, żeby znajdował się on na górnej, jeszcze lepiej na dąbrowie.. i żeby był sprawdzony! Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
_________________

 
 
ViolaG 

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 12:52 pm   

Cześć Dziewczyny! Jestem nowa na tym forum. Ten najważniejszy dzień już za mną, miesiąc miodowy też. Pamiętam jak szukałam miejsca, gdzie zrobić fryzure , gdzie makijaz. pamietam te nerwy i niepewnośc. W sumie to wszystko było na wyrost, bo wyszło perfekcyjnie. Jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie kłopotów i niepokoju przynajmniej do upięcia i makijazu to śmiał mogę polecic wam salon na Baczyńskiego w Łodzi. Pani Daria czesze wprost genialnie!!! Pewne obawy miałam co do makijażu, bo o ile słyszałam pewne opinie o pani Darii, o tym jak pracuje, że dzwonia do niej nawet klientki z Niemiec i Anglii, by umówić sie na farbę lub przedłuzenie włosów podczas ich pobytu w Polsce, to ryzykowałam z makijażem. Jak się okazało ryzyko nie było zbyt wielkie . Po prostu salon pełna profeska! Polecam! Warto jechać nawet z Dąbrowy czy Widzewa. Ślub bierze sie tylko raz, chyba że ... hiii :lol:
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 6:20 pm   

Jesli chodzi o paznokcie polecam Asię http://asiapaznokcie.pinger.pl - pięknie i tanio!!!
 
 
monikax11 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 1:38 pm   

Ja mogę polecić salonik na ulicy Kilińskiego(przy ulicy orla). Nie pamiętam dokładnego nr.
W każdym razie byłam u Pani Iwony już kilka razy i zawsze byłam zadowolona.A teraz będzie mnie czesała i malowała na mój własny ślub :D Będę też tam miała robione pazurki. Najbardziej podoba mi sie to, że makijaż próbny i próbna fryzura są darmowe. Zawsze jakaś oszczędność
_________________
Moniczka:)
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 5:53 pm   

A kogo dziewczyny polecicie z Bałut , fryzjera, makijaż oraz manicure , z okolic placu Kościelnego?
_________________
 
 
galene 

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 5:32 pm   

Ja polecam Studio Atelier na ul. Piotrkowskiej 88. Szczególnie dziewczynom, które mają włosy za krótkie do upięcia, sztywne i nieposłuszne. Polecam pana Dawida - świetny młody fryzjer, słucha klientki i potrafi wymyśleć coś fajnego. Również tam polecam makijaż, manicure i pedicure u pani Marty. Młoda dziewczyna ale ma talent i makijaż robi rewelacyjny. Ja nie musiałam nic przy nim poprawiać przez całe wesele a trwało do 5-ej rano :) No i udało jej się ukryć rumieńce od gorączki i oznaki przeziębienia :) Poza tym można wypożyczć błyszczyk/pomadkę którą się miało robione usta, żeby później można było poprawić :)
Aha, odradzam Studio 101 na Piotrkowskiej 101. Robiłam tam próbę - koszmar. Fryzjerka Edyta nie wiedziała i nie miała pomysłu co zrobić z moimi włosami, nie chciała mnie słuchać i jak powiedziałam, że jest źle to usłyszałam "Bo takie ma pani włosy!" z pretensją. Ktoś tutaj polecał, i tam poszłam, ale ja odradzam.
Ostatnio zmieniony przez galene Czw Sie 16, 2012 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ajglaja 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 1:05 pm   

ViolaG, mogłabys podać coś więcej do ej Pani Darii? Nazwisko, ulicę, telefon, cokolwiek.
Pozdrawiam
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:47 pm   

Paul Dobrzycki w Pasażu Łódzkim.

Zdecydowanie odradzam na wesele. Uczesanie- nie było złe- wiadomo,że nie to, co pokazałam, ale dość twarzowe.
Rozpadło się po 3 godzinach- jeszcze przed wyjazdem do kościoła.
Generalnie było widać, że nie bardzo się "chciało" czesać- włosy zamiast porządnie zakręcić, miałam tylko przejechane prostownicą !! Jeden strąk znad czoła odpadł i miałąm na każdym zdjęciu prześwit .
Siostrze zrobili jeszcze gorzej, wręcz tragicznie- w domu umyła włosy i robiła jeszcze raz.
Makijaż robiłam ja i mama- nie był zły (chociaż bez rewelacji)- ale nie zgodzono się na żadne moje sugestie........ No i oczywiście nawet fixerem nas nie potraktowali. Szminkę zjadłam po godzinie, reszta rozpłynęła się przed 23 !!

Zapłąciłyśmy 500zł, wcześniej jak rozmawiałam- była mowa o zniżkach- żadnej zniżki ostatecznie nie było. Nawet nie dostałyśmy paragonu, więc wszystko poszło sobie "na lewo".

Odradzam !! !!
Chociaż wiem, że jest tam jedna babka, która nieźle czesze i świetnie obcina.......

Ale ja miałam strasznego pecha :?
_________________
 
 
nagellack 

Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:51 am   Planatcja Urody - na RZgowskiej

PLanatcja Urody na RZgowskiej, super salon, profesjonalne podejscie do klienta, mialam probny make-up, ktory zazyczylam sobie na wesele kolezanki, przetrwal 3/4doby, fryzurka super, nic sie nie rozwalilo.
 
 
tuptek 

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 11:49 am   

Polecam serdecznie Kasie,fryzjerke ktora pracuje w salonie na Dabrowskiego,przy Lidlu.Swietnie farbuje-podjela sie rzeczy o ktorej wczesniej od paru fryzjerow uslyszalam,ze "nie da sie"(zrobila mi wymarzony kolor marchewki z czarnych wlosow,na raz, nie niszczac ich przy tym).
Umie ladnie ciac a jej specjalnoscia sa upiecia ktore jej slicznie wychodza i bardzo dlugo sie trzymaja- wiele razy testowala je zenska strona mojej rodziny,w tym ja z okazji mojego slubu i nie spotkalam osoby ktora nie bylaby zadowolona:)

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2012 1:26 pm ]
Jezeli chodzi o makijaz slubny to probny robilam w salonie bodajze "Mari" przy Cieszynskiej 13. Dziekowalam opatrznosci,ze nie poszlam tam "na zywiol" w dniu slubu.Makijaz byl zakupiony na Grouponie ale dochodze do wniosku ze to nie cena a totalny nieprofesjonalizm osoby ktora mi go wtedy robila (rok temu) doprowadzil do efektu koncowego ktorym byly oczy szopa pracza-wokol kola z czarnej kredki,wokol nich srebrne kola,malunek "ciezki",na dzidzie piernik.Makijaz robiony bardzo dlugo,glownie oczy,ktore strasznie lzawily mi przez cala droge powrotna do domu- nie wiem czy to wina starego kosmetyku (uczulen na takie rzeczy nie mam) czy tego,ze kosmetyczka naladowala mi go chyba z tone na powieki.Po powrocie do domu szybko wszystko zmylam a z czerwonymi i podraznionymi oczami nie moglam dojsc do ladu przez reszte dnia.

Polecam za to szczerze makijaz w Studiu Urody "Monika i Paweł" na Gorkiego 21a.Tam,z braku czasu bylam juz zmuszona isc "na zywiol",polecila mi go znajoma.Wiele zadowolonych osob,w tym ja:)Makijaz robil mi Pawel.Szybciutko,profesjonalnie,bardzo ladna,naturalna (ale nie ginaca w blyskach aparatu i w kamerze) kolorystyka,na koniec utrwalacz.Makijaz zrobiony w dniu slubu o 12 (sierpien-najgoretszy dzien w zeszlym roku),uroczystosc o 19,wszystko wytrzymalo do konca wesela,poprawke pudrem robilam chyba tylko raz w nocy w trakcie zabawy.Cena bardzo przystepna i po raz kolejny przekonalam sie,ze sa faceci lepsi w "te klocki" od niejednej stylistki;)
 
 
bacia1 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 12:03 pm   

Polecam Panią Dominikę z salonu na Placu Słonecznym. Słucha i strzyże bardzo ładnie. Odradzam Salon Caroline , przynajmniej jeśli chodzi o fryzurę na wesele. Tandetnie i po staremu zakręcone na szczotkę i podtapirowane włosy to nie było to o czym marzyłam. Niepotrzebnie zaufałam, że będzie ładnie, bo nie było.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 4:11 pm   

Co do salonu Caroline na Okoniowej to zraziłam się do nich. :roll: I już tam nie chodzę. Nie chodzi nawet o fryzury, choć tu też jakichś rewelacji nie było, ale ok. Natomiast podczas moich dwóch ostatnich tam bytności (jakieś dwa lata temu) rzuciła mi się w oczy taka "cwaniakowatość" właścicielki i jednej z fryzjerek. W ogóle jej nie pytałam o zdanie a ona zjechała salę (spytała się, gdzie będzie wesele), na którą się wybierałam (i to w mało delikatnych słowach) - poczułam się głupio, bo przecież jaki mam wpływ na wybór sali Młodych jako gość? Poza tym okazało się, że sala nie była katastrofą, ani jakąś meliną. :roll: Dzięki, ale jako klientka nie muszę być narażona na takie niechciane opinie. Acha i potrafią obrobić tyłek klientce, która dopiero co wyszła z zakładu (np. dopiero co uczesanej puszystej pannie Młodej) - jak już muszą to niech to robią kiedy nie ma innych klientów...
Acha, i wiem, że w Polsce jak u fryzjera się mnie pytają czy mieszkam w okolicy - nie mówię już, że na stałe mieszkam w Niemczech. Zmiana traktowania jest tak uderzająca (tzn. zaczynają nienaturalnie słodzić), że po prostu mnie to krępuje. :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Wrz 29, 2012 4:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 9:44 pm   

tuptek napisał/a:
Polecam serdecznie Kasie,fryzjerke ktora pracuje w salonie na Dabrowskiego,przy Lidlu

A gdzie dokładnie? O Blask Metamorfozy chodzi, po przeciwnej stronie co Lidl tak za skrzyżowaniem?
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 10:08 pm   

Ja na paznokcie polecam Panią Elę, przyjmuje na Retkini (Retkińska przy Maratońskiej w wieżowcu ma gabinet), nie pamiętam dokładnego adresu.
Robiła mi pazurki żelowe do ślubu, tak mi się spodobały, że chodziłam do niej na wypełnianie prawie do porodu.
Jest bardzo dokładna i wydaje mi się, że niedroga.
Jakby ktoś był zainteresowany to podam namiary na priv.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
aga31 

Wiek: 47
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 1:35 pm   

bardzo sie martwiłam do jakiegos pójść frzyjera, przeciez to mój najwazniejszy dzień i ta kosmetyczka ... żeby paznokcie i makijaż był profesjonalny i taktowny, koleżanka poleciła mi salon Świat Kobiet przy Tymienieckiego w loftach, z lekkim niedowierzeniem ale poszłam na próbny i udało się było tak jak pragnęłam ... kolor stylizacja, zrobiłam jeszcze próbny makijaż i tutaj odlot, profesjonalny podkreslający to co chciałam.

atmosfera w salonie bardzo miła, polecam gorąco :)
 
 
klientka 

Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 12:07 pm   

:!:
szczako napisał/a:
fryzura nie polecam:

:!: :arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax


:!: Szczególnie nie polecam tego salonu fryzjerskiego, a w szczególności pani Oli, dziewczyna powinna się zastanowić poważnie nad wyborem zawodu i swoim powołaniem, bo do fryzjerstwa z całą pewnością go nie ma, a tylko zgarnia kasę za byle co.

Szefowa - nieudane (nieudolne, sic!) cięcie chce nadrabiać tapirem, bo przecież nie przyzna się, że coś źle zostało zrobione. Totalny brak profesjonalizmu.
 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 8:31 am   

Najlepszą wizażystką jaką spotkałam jest Anna Kocemba - Anigart
Nigdy nie widziałam na żywo tak dobrego makijażu. Zero maski, zero tapety.
Do tego przemiła pani.
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 4:32 pm   

Czy któraś z Was słyszała o salonach:Se'cret na Narutowicza i Euostyl salony na ul.Nawrot i Ketlinga??mieszkam krótko w Łodzi i sama nie wiem gdzie uderzyć :? i tak błądze po necie i poszukuje... :roll:
_________________


 
 
misia223 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 12:14 pm   

a ja polecam Monike "zabka zyzy" wizazystka, ktora rownoczesnie tez zaklada rzesy. ja bylam z niej mega zadowolona. umalowala mnie do slubu jak i do pleneru. maluje rowniez gosci.
jej praxce mozna obejrzec na fecebooku
_________________
M.
 
 
marzena776 

Wiek: 47
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Gru 04, 2012 6:45 pm   

uwierzcie mi nie jest łatwo zaufać fryzjerce i kosmetyczce, miałam z tym kłopot dopóki koleżanka nie poleciła mi swojej kosmetyczki, musiałm oczyścić twarz cos z nią zrobic odświerzyć :) więc myslę sobie raz kozie śmierć spróbuję i umówiłam sie na wizytę, kosmetyczka bardzo miła, profesjonalna, doradziła zabieg oczyszczania twarzy i mikrodermabrazji oraz kwasy - po kilku wizytach moja twarz wyglądała świeżo i atrakcyjnie :) to dobrze że sa jeszcze takie panie polecamsalon Śiat Kobiet w Łodzi na ulicy Tymienieckiego
_________________
marzena
 
 
klientka 

Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Gru 21, 2012 9:38 am   Re: Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie

[ Dodano: Pią Gru 21, 2012 10:08 am ]
fryzura nie polecam:

:arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax

UWAGA! na fryzjerki w salonie na Pl. Kościelnym 6 - są niedouczone, nie słuchają, nie obserwują, zamiast podciąć 1 cm, słyszą 6 (uwaga na fryzjerkę imieniem Ola); nie dość, że źle robią, nieumiejętnie, wbrew temu, co klientka sobie życzy i o co prosi, to jeszcze są przekonane o swojej nieomylności, twierdząc, że wykonały swoją "robotę" bardzo dobrze (to nie są tylko moje słowa, ale też innych klientów), a to jeszcze bardziej irytuje. To tylko potwierdza brak doświadczenia, odpowiedzialności, a w konsekwencji brak profesjonalizmu fryzjerki i salonu. Jeśli ktoś obiektywnie ma zbyt dobry humor, zbyt dobrze wygląda i bardzo chce to zmienić na coś przeciwnego (in minus) - efekt gwarantowany na dłużej.

Nie wykazują żadnej inwencji, nie myślą jak zrobić, żeby było dobrze, tylko tną na oślep (czy w ogóle potrafią posługiwać się nożyczkami - ich podstawowym narzędziem pracy?). Tak było w przypadku tej młodej, o której mowa wyżej. Efekt po strzyżeniu jest znacząco gorszy niż przed strzyżeniem, włosy zostały pocięte nierówno, wychapane; prosiłam, aby ściąć niewiele – tyle, aby nadać fryzurze kształt, nie zmieniając jej radykalnie, bez radykalnej zmiany długości włosów i fryzjerka potwierdziła, że to zrozumiała (ale oceniając po tym, co zrobiła - nie zrozumiała, inni klienci to potwierdzili). Nie dość, że nie nadała kształtu fryzurze, to jeszcze go zniszczyła (to co było zrobione kilka miesięcy wcześniej było o niebo lepsze). Nie widziałam gorzej obciętych włosów, nigdy nie wyszłam od fryzjera w tak podłym nastroju (zwykle wizyty u fryzjera poprawiają mi humor, ale w tym przypadku było odwrotnie). Jeszcze miałam dodatkowy kłopot, bo musiałam na gwałt w sobotę szukać innego fryzjera, który przywrócił moje włosy do jako takiego stanu, mając już wtedy ograniczone pole manewru (bo włosów się nie dolepi). Poprosiłam o konkretną usługę, a dostałam coś wręcz przeciwnego. Na nowo musiałam zapuszczać włosy, a wiadomo, jak trudno jest zapuścić włosy z bardzo, BARDZO krótkich, mając świadomość, że nie wygląda się dobrze w tak krótkich włosach (i fyzjerka, podkreślam, została o tym poinformowana). Taki jest właśnie efekt przez, już nie tylko nieumiejętne, ale niemądre działanie fryzjerki - tej fryzjerki. Lepiej zrobiłaby nie robiąc nic.

Fryzjerka z sąsiedniego salonu delikatnie nazwała to "dziwnym" strzyżeniem, nie wiedząc, gdzie włosy były strzyżone.

Usługa została wykonana w sposób rażąco naruszający wszelkie poczucie dobrego gustu, smaku, o formie i proporcjach nie wspominając (więc za co biorą pieniądze? Nieuczciwe).
Korzystałam z usług wielu salonów, od ponad 12 lat - NIE ZNAM GORSZEJ FRYZJERKI.
Ostatnio zmieniony przez klientka Pią Gru 21, 2012 10:17 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
asik83 

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 10:41 pm   

ja polecam salon fryzjerski w RZGOWIE "Guarana" i panią Monikę M. Świetna atmosfera i co najważniejsze ta fryzjerka jest jednoczesnie styl;istka - zawsze fantastycznie dobiera fryzure. Jest tam tez młoda i bardzo sympatyczna kosmetyczka. Koszt fryzury probnej to ok. 50 zł
_________________
asik
 
 
sandra.s 

Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 9:47 pm   

A ja z miłą chęcią polecę salon NOWA FALA na Piotrkowskiej ( numeru nie pamiętam..... ) super fryzjerki i naprawdę robią z pasją i ze smakiem! Ja jestem bardzo zadowolono z tego co zmiałam na głowie w dniu ślubu!!
 
 
Emil1989 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 9:20 am   

Ja polecam salon Perfect Look, ulica Nowa 16/18. Ostatnio byliśmy tam gdy ukochana potrzebowała fryzjera na ślub swojej przyjaciółki gdzie była za światka. Była bardzo zadowolona i mi też się podobało :)
_________________
 
 
magdagle 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 1:50 pm   Wieczorek&Kunka Studio Polecam!!!

Polecam Studio W&K z Przybyszewskiego 161 w Łodzi. Pani Ania jest profesjonalistką z prawdziwego zdarzenia. Fryzura próbna była piękniejsza niż myślałam, trzymała się 2 dni, bez żadnego uszczerbku. Po nocy wstałam i wyglądałam jakbym wyszła dopiero od fryzjera. 2 dnia umyłam włosy, ale myślę, że właściwa ślubna fryzura przetrwa wszystko:)
_________________
Czarna
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 9:14 am   

Polecam Panią Monikę Borowiec makeulodz.pl-Wizażystkę

[ Dodano: Wto Paź 08, 2013 10:22 am ]
Pani Monika jest bardzo profesjonalna,zrobiła mi,mojej mamie i świadkowej przepiękne i super trwałe makijaże- które wytrzymały do białego rana.Polecam dziewczyny naprawdę z czystym sumieniem !Dziewczyna robi to z prawdziwą pasją :-) , a poza tym jest przemiła.
_________________
Zakochana
 
 
lovaneczka 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Gru 11, 2013 5:02 pm   

Bardzo Polecam salon fryzjerki BUTTERFLY ul. Musierowicza 3C w Zgierzu. Fryzjerka Agnieszka czesze super fryzury a stylistka Dominika robi super pazurki i makijaż. Polecam wszystkim. Kontakt 607-362-351
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 14, 2013 3:16 pm   

Ja bardzo gorąco polecam salon kosmetyczny p. Jolanty Stańczak na ul. Łagiewnickiej 118. W salonie (połączonym z salonem fryzjerskim) pracuje p. Iza, która jest świetnym fachowcem i przeuroczą kobietą. Regularnie od kilku lat chodzę tam na manicure i pedicure, ale wczoraj poddałam się zabiegowi mikrodermabrazji i oczyszczenia. Jestem zachwycona. Spędziłam na fotelu 2 godziny i było mi tak cudnie, że złapałam nawet małą drzemkę :P Profesjonalnie, czysto i skutecznie. Jestem dzień po i moja skóra wygląda super!
Naprawdę bardzo bardzo polecam. Chętnym służę namiarami bezpośrednimi :)
_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 10:12 pm   

abaneta napisał/a:
Gorąco polecam dwa salony, w których się przygotowywałam do tego dnia - Centrum Estetyki Beauty na Gdańskiej 91/93 i Klinika Wdowiak na Rzgowskiej 62. W Beauty jest świetna atmosfera, a kosmetyczki bardzo profesjonalne. W Klinice Wdowiak z czystym sumieniem mogę polecić panią Martę, która wykonywała zabiegi na twarz, manicure i pedicure. Fryzurę ślubną wykonała pani Kasia - właścicielka salonu i wyszła wspaniale, zreszta każdy pomysł pani Kasi był świetny, więc czułam, że jestem w dobrych rękach, a przed ślubem, kiedy mamy tyle stresów, takie uczucie jest bezcenne. Mój mąż strzygł się u pana Bartka z tego salonu i też był bardzo zadowolony. Jeszcze raz gorąco polecam!


Również gorąco polecam Klinikę Wdowiak, rewelacyjna i przemiła obsługa, czułam się wyjątkowo dopieszczona :) Polecam skorzystanie z pakietu ślubnego. Fryzura i makijaż utrzymały się do samego rana, chociaż nie należę do siedzących panien młodych - całe wesele spędziłam na parkiecie, a fryzura nic a nic się nie psuła!
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Również makijażowi nie mogę nic zarzucić, bo ani się nie zbryliły cienie do powiek, puder jak najbardziej dał radę (a przypominam, że cały wieczór szalałam na parkiecie!) no i pani Klaudia wyjątkowo ładnie mnie umalowała, goście byli zachwyceni :) Polecam gorąco!
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 11:28 am   

A w Pabianicach coś polecicie?
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 12:12 pm   

Czy polecacie coś w okolicach Radogoszcza-Wschód?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl