Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki do sukni Demetrios 3166!!! Pomóżcie!!!
Autor Wiadomość
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:07 am   Dodatki do sukni Demetrios 3166!!! Pomóżcie!!!

Witajcie forumowiczki!;D
Jestem szczęśliwą nabywczynią sukni ślubnej Demetrios 3166 z salonu Lisa Ferrera.
W związku z tym, zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc w doborze dodatków do sukni, czyli fryzury, welonu (krótki czy długi, np. z hiszpańskiej koronki?), bukietu i biżuterii. Serdecznie dziękuję za wszystkie porady. Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2011 10:15 am ]
Przepraszam za utrudnienie w postaci braku linka do sukni, ale nie mogę jeszcze wstawiać linków...

edit: usuniety link z opisu tematu, z powodu nieczytelności oraz braku możliwości skorzystania z niego - ppola.
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Wrz 07, 2011 9:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:50 am   

No to ja pomogę z linkiem:

jak dla mnie ten welon ze zdjęcia prezentuje się wspaniale
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:38 pm   

Popieram zdanie ppoli, welon, który jest na zdjęciu idealnie pasuje, zupełnie nie wyobrażam sobie welonu z koronką do tej sukni.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 4:59 pm   

Uważacie, że lepiej będzie wyglądał welon delikatny, bez żadnych ozdób, jak mgiełka, czy lepiej gdyby miał jakieś ozdoby np. naklejone kryształki?
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:23 pm   

ja uważam że powinien być
Aparatka napisał/a:
delikatny, bez żadnych ozdób, jak mgiełka,
_________________

 
 
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 5:29 pm   

Czyli kwestię welonu mamy przedyskutowaną... wszystkie jesteście za takim samym welonem...;D Ślub mam w kwietniu, z racji niepewności pogody będę musiała zakupić jakieś okrycie, np. bolerko. Co proponujecie? Co się najbardziej sprawdza? I czy bolerko to takie z tiulu?

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2011 6:33 pm ]
P.S. Bardzo dziękuję za zainteresowanie się moimi dylematami...;D

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2011 7:21 pm ]
Z przyjemnością posłucham kolejnych Waszych porad, odnośnie dodatków do tej sukni... co myślicie o biżuterii, bukiecie? Pozdrawiam serdecznie
 
 
Doriart 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: PL
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 1:24 pm   

najlepiej bolerko z tego materiału co suknia, czyli chyba z szyfonu. Mozna jeszcze dac takie ala bolerko szal wiązany z tyłu
Tez jestem za welonem jak na foto mgiełką i delikatny kwiat we włosy
 
 
 
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 12:17 am   

Zakup welony dokonany. Jest delikatny jak mgiełka, taki sam jak jest widoczny zdjęciu;-) Bolerko zgodnie z Waszymi propozycjami zdecydowałam się zakupić z takiego samego materiału z jakiego jest sukienka.

[ Dodano: Nie Sty 08, 2012 8:24 pm ]
Hmmm... zastanawiam się nad kolorowymi butami do tej sukni... marzą mi się buty w kolorze różowym... do wiązanki i ogólnej kolorystyki... zastanawiam się tylko czy raczej powinny być jasnoróżowe czy raczej dość intensywne różowe. Jak uważacie???
Ostatnio zmieniony przez Aparatka Pią Sty 06, 2012 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doriart 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: PL
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:11 am   

No i świetnie.
Jaki model bolerka zamówiłaś?
 
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 12:25 pm   

Welon ze zdjęcia - idealny, dokładnie jak mgiełka, jak piszą dziewczyny :)
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
Doriart 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: PL
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 1:44 pm   

A jaki bedzie bukiet - jasnoróżowy czy intensywny róż??
 
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 3:00 pm   

mnie się bardzo podobają dodatki w żywych kolorach, więc na pewno będę obstawać za nasyconym kolorem, jednak ważne w jakiej kolorystyce Ty się lepiej odnajdujesz...
_________________
 
 
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 1:15 pm   

Witajcie!;-)
Już niewiele czasu zostało do ślubu... bolerko zamówione jest z satyny, bo suknia jest wykonana z satyny i organzy. Dla bezpieczeństwa zamówiłam z długim rękawem.
Jeśli chodzi o kolor... wszystko jest w tonacji jasnego różu... chociaż kusiło mnie na mocno nasycony róż...;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl