Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 29, 2010 1:07 pm
Prasowanie
Autor Wiadomość
alienek 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 5:43 pm   

ręcznie nie piorę, bo nie mam co, czasem żonka sobie coś tam machnie ale to sporadycznie, a co do prasowania to założenie jest proste, jak masz nie za dużo miejsca i żeby znaleźć coś to trzeba czasem wyciągnąć inne rzeczy to nie prasuje się przed włożeniem do szafy szkoda prądu i własnej energii lepiej wyprasować przed założeniem, tak to masz zawsze świeże bo po co prasować dwa razy to samo :) to tak samo jak z kotletami lepiej je usmażyć i zjeść niż odgrzewać ;D mniam
_________________
we live in space and space is my place
http://www.myspace.com/alienekk :superman:
Moja żonka :heart:
widzę cię Gość :victory:
 
 
justynakk 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 9:47 am   

Prasuje tylko wtedy, kiedy potrzebuje (po co się męczyć ze wszystkim na raz ;) ), mój misiek zresztą też czasem pommaga, więc jest ok :)
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 10:18 am   

A ja lubię prasować :cool: Chociaż wolę, gdy uzbiera mi się kupka prasowania niż prasować pojedyncze rzeczy.
_________________


 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 13, 2011 11:54 am   

ewa.krzys napisał/a:
Chociaż wolę, gdy uzbiera mi się kupka prasowania niż prasować pojedyncze rzeczy.

Ja też zawsze z 4 prań sobie szykuję stertę i prasuję bo jak miała bym co rusz do jednej rzeczy wyciągać z kąta deskę to bym ześwirowała chyba :wink:
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:25 pm   

szaraczarownica napisał/a:
A ja przestałam prasować.
Prasuję tylko to, co tego naprawdę wymaga.


Ja wcale nie zaczęłam ;) Bardzo rzadko prasuję, nie dlatego że nie lubię, ale zwyczajnie nie mam czasu na to... może bym znalazła czas na upartego, ale chyba mi go na to szkoda :oops: Wczoraj prasowałam, bo umyłam okna i zmieniałam firanki, to jasne że przed powieszeniem je prasuję, to samo gdy piorę zasłony. Ciuchy zwykle kupuję takie, by nie trzeba było ich prasować. Mam kilka rzeczy, które ewidentnie wymagają prasowania, ale to zwykle jakieś bardziej wyjściowe rzeczy, które prasuję przed wyjściem. Generalnie lubie prasować, kiedyś sobie tak dorabiałam i sprawiało mi to frajdę ;)
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 11:01 pm   

Uuu, nie cierpie! Kiedys nawet bylo ok, ale coraz z tym gorzej. Nie wypuszcze meza w niewyprasowanej koszulce, ale poki jest zima to koszulki odpadaja, wiec sie nie przemeczam. :razz:

skalimonka, ja tez zawsze firanki prasuje, ale nie da sie bez zelazka w tym wypadku, nie zioslabym widoku ich niewyprasowanych. :wink:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 2:24 pm   

a ja lubię prasowac ;) i też wolę sobie uzbierac z 3 prań stertę i prasowac sobie przy oglądaniu TV, wtedy i prasuję i sie relaksuję ;D
tylko teraz w ciąży jest gorzej, bo kręgosłup wysiada przy większych stertach ;/
_________________
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 8:53 pm   

nie znoszę i robię to bardzo rzadko, a bywają miesiące, że wcale :D mogę robić wszystko inne w domu, ale do żelazka bardzo ciężko mnie zagonić
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 8:36 pm   

Uwielbiam sprzątać i prasować. Wyjątek stanowi wieszanie firanek i prasowanie koszul! :twisted:
Macie jakieś sposoby na prasowanie tych okropnych rękawów???
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 8:56 pm   

Kalanchoe, może:
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 1:17 pm   

Ehh chyba nie mam innego wyjścia i muszę zakupić taką mini deskę na same rękawy...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 1:22 pm   

Kalanchoe, w Kauflandzie takie widziałam około 25 zł kosztowały :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 2:28 pm   

Kalanchoe napisał/a:
prasowanie koszul! :twisted:

Łączę się z Tobą w bólu. Najbardziej wkurzają mnie te miejsca gdzie w rękaw wchodzi zapięcie na guziki.
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 8:32 pm   

Kalanchoe napisał/a:
Ehh chyba nie mam innego wyjścia i muszę zakupić taką mini deskę na same rękawy...

Masz. Możesz duuuuużo prasować :smile: chcesz podrzucę Ci koszulę mojego męża. Prasując koszulę 5 dni w tygodniu przez prawie 8 lat doszłam już chyba do perfekcji :wink:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Pepsi Czw Kwi 12, 2012 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:02 pm   

a wiecie, ze w pasażu łódzkim prasują koszule za 3,50? :D :D
pewnie w innych pralniach jest podobnie. mogę prasować wszystko, ale koszul wyjątkowo nie lubię, także właśnie zbieram, żeby zawieźć :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:00 pm   

Choinka.... za 3,5zł to sama mogłabym taki interes otworzyć, mimo że tego nie lubię :P
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:51 am   

Pepsi napisał/a:
Kalanchoe napisał/a:
Ehh chyba nie mam innego wyjścia i muszę zakupić taką mini deskę na same rękawy...

Masz. Możesz duuuuużo prasować :smile: chcesz podrzucę Ci koszulę mojego męża. Prasując koszulę 5 dni w tygodniu przez prawie 8 lat doszłam już chyba do perfekcji :wink:


Pepsi, bardzo mnie pocieszyłaś ;P

mietka, dobrze wiedzieć :haha:
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:21 pm   

Pepsi, Koszule męża to ja też mogłabym prasować, gdyby ktoś prasował moje. W damskim rozmiarze 36 rękaw jest dość wąski i nie zrobienie kantów jest bardzo trudne :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 10:21 am   

a ja nie cierpię prasować koszul - robię to tylko jak już wyjątkowo sytuacja tego wymaga (czytaj: mąż nie może :wink: ) - co do zasady koszule prasuje sobie mąż (a kiedy w poprzedniej pracy też musiałam nosić bluzki typu koszule, najczęściej prasował także moje :) )
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl