Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MANHATTAN ze Zgierza
Autor Wiadomość
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 7:10 pm   MANHATTAN ze Zgierza

Prawdopodobnie już dziś wybiorę zespół manhattan ze Zgierza. Bardzo proszę o jakieś komentarze i opinie. Dziękuję Wam bardzo!!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 04, 2008 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
justi_21 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 12:27 pm   zespol Manhattan - prosze o pomoc!

mam pytanie: czy wiecie może coś na temat zespołu manhattan? moze ktos korzystal z ich uslug lub byl na weselu na ktorym grali?
dziekuje za pomoc :smile:
justi

[ Dodano: Pią Paź 19, 2007 10:09 am ]
czy naprawde nikt nie wie nic o manhattanie? :cry:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 11:21 pm   

ja wiem:) mysle ze nie powinnas miec obaw
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 5:11 pm   

Znaleźliśmy!!!!!
byliśmy dziś na spotkaniu z p. Wojtkiem, liderem zespołu Manhatan ze Zgierza.
obejrzeliśmy kasetę, chwilę porozmawialiśmy i... podpisaliśmy umowę.
Ludzik jest rozmowny i konkretny, alkoholu na stół nie chcą, bo powiedział że oni to mają grać a nie pić.
cene też mają przyzwoitą- 1700.
a jak sie spiszą na weselu to powiem po 9 sierpnia.
Pozdrawiam:D
 
 
Aga-L 

Wiek: 48
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 4:06 pm   

Jeśli jest to zespół, który grał u mojej siostry na weselu (pani i 2 panów) to polecam :)
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 8:28 pm   

czas na podsumowanie ekipy,
grali fajnie, wyszli przed sale jak przyjechaliśmy, nie fałszowali,
moge polecić ten zespół.
no to sie wypowiedziałam :smile:
 
 
kmb 

Dołączyła: 19 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: leczyca
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 8:51 pm   

kilka słów na temat tego pseudo zespołu... byłam na wielu weselach ale jeszcze nie widziałam jak orkiestra może zniszczyć całą uroczystość weselną - do wczoraj!!!!! 1700 to stanowczo za dużo pieniędzy na ich umiejętności. potrafili robić 30 minutowe przerwy w graniu a rekordem było 45 minut. Niestety nie mają tego czegoś by sprawić by ludzie byli zmęczeni tańcem!!!! Niestety bardzo nieprofesjonalni i nieodpowiedzialni ludzie. Wszystko by tylko się nie wysilić. Nie potrafili się dogadać z właścicielką domu weselnego (przerwy na posiłki) Ja mam wesele we wrześniu 2009 roku - zapłakałabym się gdyby oni mieli być u mnie nawet za dramo. odradzam odradzam przestrzegam!!!! TRAGEDIA
_________________
kmb
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:15 pm   

byłam na spotkaniu no i wrażenia to oni na mnie dobrego nie zrobili :/ w sumie to chyba grają ok (z tego co udało mi się usłyszeć z płyty- a nie było to łatwe) to faktycznie nie fałszują, poza tym mają wykształcenie muzyczne. Cena też nie za dużo 2100 za 3 os. Alkoholu nie piją, ale jak do tej pory każdy zespół powiedział, ze nie będzie pił. Podobno robią biesiadę z akordeonem itp. ale na płycie pokazowej nie wyglądało to zachwycająco. Siostra bawiła się w tamtym roku na weselu gdzie grali i głównie dlatego pojechaliśmy się z nimi spotkać bo polecała.
Może to zabrzmi głupio, ale zraziło mnie głównie wszystko do okola i zachowanie tego Pana. Mam tu na myśli, że Pan nie chciał mi dać umowy do przeczytania do domu (chociaż od każdego zespołu dostałam taką umowę) także przeczytałam sobie na miejscu...Poza tym nie miał przygotowanego repertuaru (zaskakujące, że każdy inny zespół miał chociaż o to nie prosiłam wcześniej) i kilka innych takich niby mało znaczących ale jednak dających do zastanowienia...
Między innymi dlatego sobie odpuścimy chociaż przed spotkaniem poważnie to rozważałam, głównie ze względu na cenę. To jednak nie powaliła mnie ani ta kaseta z przed 3 lat, ani zachowanie tego Pana. Szczegóły na priv bo tak naprawdę nie chcę robić antyreklamy, być moze ten zespół bardzo dobrze sprawdza sie na weselach, tylko to nasze spotkanie było takie nieudane...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:45 pm   

organizując swoje wesele zastanawiałam się pomiędzy nimi a zespołem A'Duo też ze Zgierza, wybrałam A'Duo bo robiłam małe przyjęcie a ten zespół gra przede wszystkim na niewielkich imprezach i byli o wiele tańsi. Było super! Polecam! Śpiewały 2 dziewczyny, muzyka puszczana z laptopa, na małe imprezy extra!
_________________
ria
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl