Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiechu Studio
Autor Wiadomość
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 9:36 pm   Kiechu Studio

Dziś poprzez wpis na FB wpadłam tu:
http://www.kiechu.nazwa.pl/movie/
i przepadłam!!!
Jak dla mnie bomba i żałuję, że nie mam takiej pamiątki z naszego ślubu i wesela. Aż dziwne, że ta firma nie ma swojego wątku (albo ja gapa, nie umiem znaleźć)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 14, 2017 9:04 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
waleczna83 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2012 11:30 am   

no muszę przyznać ze filmiki robią wrażenie
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 5:33 pm   

Dziewczyny, a znacie może więcej szczegółów na temat tych filmów? Znacie orientacyjne ceny?
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:37 pm   

Na stronie napisane jest, że filmowanie lustrzankami już od 1500 zł, czyli pewnie za coś fajnego to już 2 tyś. się przekracza, ale najlepiej wysłać zapytanie na stronie. :P
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:38 pm   

ceny, cenniki podajemy tylko i wyłącznie na PW zainteresowanym, prosimy o przestrzeganie tego regulaminu forum.
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:34 am   

Moje drogie, w piątek jestem umówiona z Panem na rozmowę, więc się pochwalę jak i co gdy już będę "po".
Widziałam reportaż siostry mojego T. i naprawdę robi wrażenie, boję się jedynie ceny...
_________________
Leonard mój
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 12:05 pm   

Oglądając klipy dostępne na stronie można śmiało stwierdzić, że Kiechu Studio robi jedne z najlepszych filmów ślubnych. Ceny nie ma się co bać - po prostu tak wykonana praca przy użyciu zaawansowanego sprzętu jest kosztowna. I tyle.
_________________
Pozdrawiam
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 7:08 pm   

Potwierdzam! Jakość i pomysł wykonania filmu ślubnego przez Kiechu Studio NIEPORÓWNYWALNA w stosunku do innych...Cena niestety też...;/ Niestety cennik poznaliśmy dopiero po poznaniu Pana Jacka i obejrzeniu jego produkcji i pomimo, że przekroczył nasz budżet na ten cel prawie 3krotnie! to i tak się zdecydowaliśmy...po 2 tygodniach od spotkania:P szukaliśmy, staraliśmy przekonać samych siebie, że to absurd tyle wydać na film, że przy obecnej komercjalizacji ślubów i wesel znajdziemy kogoś równie dobrego i konkurencyjnego cenowo...niestety...nie spotkaliśmy się z niczym co pozwoliłoby nam chociaż łudzić się, że może równać się z Kiechem :(
Umowa podpisana, musiało nastąpić pewne przegrupowanie środków w budżecie weselnym ale jesteśmy przeszczęśliwi :D :smile:
_________________
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 12:52 am   

Tak to fakt najlepszy kamerzysta na ktorego natrafiłam w poszukiwaniach i wyglada na to ze u nas tez nastąpi przegrupowanie środków bądź większe oszczędzanie :) jak juz sie decydować na film to tylko najlepszy :) ))
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
Imprezowo 

Dołączyła: 11 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lip 13, 2014 1:31 pm   

Witam,odświeżenię wątek czy ktoś ostatnio miał przyjemność korzystać z tej firmy bo ostatni wpis jest z dość dawna bo prawie już wybraliśmy kamerzystę ale chce jeszcze się upewnić .Za opinie z góry dziękuje .
_________________
Imprezowo
 
 
loletka89 

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 11:29 am   

witam wszystkich serdecznie, czy jest gdzies podany numer kontaktowy lub adres mejlowy do "kiechu"? ewentualnie [poprosze dane na priv. dziekuje
 
 
maggdd 

Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2015 1:10 pm   

Cudny wspaniałe realizacje, kiedy pierwszy raz zobaczyłam klipy byłam nawet lekko zdziwiona, że to się robi w Polsce:D
A czy ktoś, kto rozmawiał z Panem "Kiechem" ;) wie może, czy realizuje on tylko takie krótkie formy ('trailery'), które można zobaczyć na jego stronce, czy też nieco dłuższe klipy? Jak to wygląda u niego?
 
 
ewelynka_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 5:44 pm   

Podbijam temat :) Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje odnośnie filmowania "Kiechu"?
_________________
 
 
Magda1995 

Wiek: 28
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 8:25 am   

nadal nie ma żadnych opini na jego temat ? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl