Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biały Żakiet dla świadkowej?... pomocy!!!
Autor Wiadomość
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 4:13 pm   Biały Żakiet dla świadkowej?... pomocy!!!

Dziewczyny, mam takie pytanie....

Mianowicie jestem świadkową i kupiłam dziś sukienkę w kolorze jasnego fioletu, fioletowe buciki na obcasie i.... biały żakiet! Bo sukienka ma odkryte plecy i jest wiązana na szyi. I tu się teraz zaczęłam zastanawiać... Bo nie powinnam mieć nic białego;( Ten kolor zarezerwowany jest przecież dla panny młodej tylko, a ja głupia kupiłam biały żakiet.... ;( ((( Jak Wy to widzicie? Wypada tak? Czy lepiej kupić czarny? Bo kolorystycznie raczej ciężko będzie mi dobrać do tego odcienia sukienki:/ Ale czarny znów... jak na pogrzeb:/ RATUNKU!!!!!!!!!! :( ((
 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 4:34 pm   

moim zdaniem sam żakiet nie powinien stwarzać problemu, bo to tylko część stroju, a nie dominujący kolor, później i tak żakiet zdejmiesz, jak dla mnie powinno być ok, a z młodą rozmawiałaś na ten temat jak ona to widzi?
_________________


udanego dnia Gość
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 4:45 pm   

Młoda nie chce mnie dodatkowo narażać na koszta, żebym nowy żakiet kupowała drugi raz:/ Wiec powiedziała ze jest ok. Ale nie wiem też jak przez gości to będzie odebrane:/ Fakt, żakiet będę mieć w zasadzie tylko w kościele. I nie będę go też zapinała, więc kolor dominujący to głównie fiolet, no ale.. BIAŁY żakiet :/ // nie wiem, kupować nowy żakiet:/// Też fioletowy???
 
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 5:14 pm   

nie przejmowałabym się tym aż tak, bo jednak żakiet to żakiet, trudno będzie cię pomylić z Panną Młodą, tym bardziej, że będzie on głównie do kościoła, a potem zostaje sama sukienka
_________________
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 10:55 am   

też bym się zbytnio nie przejmowała, skoro PM wyraża na to zgodę to oki, co innego jakby jej to przeszkadzało - wtedy bym zmieniła
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 9:14 pm   

viconia napisał/a:
Ale nie wiem też jak przez gości to będzie odebrane


najważniejsze jak to będzie odebrane przez pannę młodą, a skoro ona nie ma nic przeciwko to nie widzę problemu.
Zresztą viconia, bez przesady , gdybyś miała białą sukienkę ale żakiet.
Na pewno nikt nie pomyli Cię z bohaterką dnia. :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 9:24 am   

Skoro młoda nie widzi problemu, to jak dla mnie problemu nie ma :)
viconia napisał/a:
Ale nie wiem też jak przez gości to będzie odebrane
Myślę, że będzie to odebrane raczej... obojętnie :D

Zresztą według mnie ten biały żakiet będzie nawet fajnie nawiązywał do sukni młodej :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 12:17 pm   

powtórzę dokładnie słowa avy
ava napisał/a:
Skoro młoda nie widzi problemu, to jak dla mnie problemu nie ma :)


chociaż ja osobiście jestem cięta na osoby które w dniu ślubu ubierają się na biało ... a już tym bardziej świadkowa

rozumiem że jest to sam żakiet i całe szczęście ale w kościele będziesz siedzieć tuż za panną młodą i wtedy twój biały żakiet już będzie rzucał się w oczy

jeśli wśród gości znajdą się osoby które są "uczulone" na coś takiego zwyczajnie zostaniesz obgadana
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 3:32 pm   

PositiveAga napisał/a:
jeśli wśród gości znajdą się osoby które są "uczulone" na coś takiego zwyczajnie zostaniesz obgadana

No i będzie przesrane... zapadłabym się pod ziemię :smile:

Aga, żeby nie było nie mam nic do Twojej wypowiedzi. Oczywiście tak się może zdarzyć, ale pragnę zaznaczyć, że skoro PM nie ma nic przeciwko to zdanie wszystkich pozostałych można mieć głęboko w poważaniu :wink:
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 9:05 pm   

Właśnie tego się bałam... tego obgadania:) I dlatego wymieniłam żakiet na chabrowy. Sukienka liliowa, żakiet chabrowy, może nie idealne zestawienie, ale chyba lepsze niż biały:) Dziękuję Wam za wsparcie:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl