Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wesele tematyczne...
Autor Wiadomość
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:05 pm   Wesele tematyczne...

Współ-forumowiczki:)

Co sądzicie na temat wesel tematycznych?

Może ja zacznę temat... Myślę, żeby zorganizować wesele w konwencji średniowiecznej. Czym się to będzie objawiać: kareta do ślubu, sala w klimacie zamku, kelnerzy w strojach średniowiecznych, między tańcami, w przerwach muzyka średniowieczna, pieczony prosiak, pokaz tańca dworskiego, walka rycerska, oraz pokaz multimedialny naszych zdjęć z opowieścią w stylu średniowiecznym o nas przy jedzeniu tortu:)

Co myślicie o czymś takim? Może same macie pomysły na wesele tematyczne? A może takie robicie?:) :)
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 10:27 am   

Ja byłam raz na weselu "folklorystycznym" :) wszystko było urządzone w stylu kurpiowskich wycinanek: zaproszenia, serwetki, obrusy :) oczywiście wesele odbywało się w drewnianej karczmie (bodajże w Zawoi, ale już nie pamiętam :/ ) Na początku, gdy usłyszałam, że będą królowały biesiadne przyśpiewki, to lekko się przestraszyłam, ale szybko okazało się, że wszyscy goście świetnie się przy nich bawili :)

słyszałam jeszcze o weselu w stylu "starego Hollywood" :) retro auto, suknia a'la lata 50, smoking :)

My jednak nie decydujemy się na wesele tematyczne, chociaż sama idea podoba mi się :) Wydaje mi się, że Polska jeszcze nie do końca przygotowana jest na takie rewolucje, a zwłaszcza nasze babcie czy ciotki :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Sro Cze 06, 2012 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:16 am   

No właśnie trochę się boję tej Tradycji... Z tym, że my robimy w zasadzie wszystko tradycyjnie a jedynie to uatrakcyjniamy:) Zamiast typowego porwania panny młodej i potem picia przez młodego wódki by ją wykupić, młody będzie walczył z rycerzem o młodą. Zamiast jedzenia tortu i czekanie aż reszta dostanie i zje, będzie jedzenie tortu z czekaniem i oglądaniem naszych zdjęć:)

Tylko nie wiem czy kelnerzy w strojach średniowiecznych spodobają się gościom? Może to zbytnie udziwnienie? Ale znowu to wszystko by stworzyło fajny klimat... Jak sądzicie?

p.s. Cutumka a wesele mam tam gdzie Ty:D więc byłoby klimatycznie....;)
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:34 am   

viconia, do NASZEJ sali jak najbardziej pasuje taki rycerski klimat :D jestem zachwycona Twoim pomysłem :smile:

z resztą sama spójrz jak to fajnie wygląda:



a jakbyście jeszcze w kościele mieli chór gregoriański to już w ogóle super! :smile:
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:37 am   

Zaproszę Gregorian :lol: Rodzina by chyba padła :smile: :smile: :smile: albo mnie wyklęła:D

Kurcze, to wlałaś nadzieję w moje serce... Bo boje się, że jeśli wprowadzę odrobinę "nie-tradycjonalizmu" to rodzina mnie zlinczuje:D Ale przeraża mnie całe standardowe wesele... picie, jedzenie, tance, picie, jedzenie, tance.... nuda........... :/
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:45 am   

viconia, to ja się przyczepię bo przeczytałam Twój opis tutaj i w watku Atrakcje weselne. Wiec tak jeśli chcesz żeby fajnie wyszło osadź to w jednej epoce bo póki co robisz groch z kapustą. Nie mieszaj staropolskiego poloneza z rycerzami i sukienkami studniówkowymi. Karocy ze Spartą. Albo robisz porządnie i kazdy szczegół dopinasz tak żeby był osadzony np w średniowieczu albo sobie daruj bo może to wygladac smiesznie. Nie obrazaj sie na to co napisałam ale robiłam na studiach specjalizację ze średniowiecza i strasznie drazni mnie jak ktoś wszystko myli.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:48 am   

viconia, a te wasze rycerskie atrakcje to robicie zamiast takich tradycyjnych oczepin? :) czy oprócz? :)
myśle, że goście na pewno będą pod dużym wrażeniem. Masz rację, że jest to coś innego, ale do sali jak najbardziej pasuje, a poza tym taka odrobina nie-tradycjonalizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :) na pewno Wasi goście zapamiętają to na długie lata! :)

ja też myślę, żeby wszystko było hmm, że tak powiem w tym samym stylu :)
polonez to z tego co mi się wydaje - XVII wiek, a koniec średniowiecza to bodajże XV wiek (ppola, popraw mnie jeśli się mylę :P )

po prostu musisz uważać, żeby wszystkiego nie było za dużo :)
póki co chyba na razie głośno myślisz, co? :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Sro Cze 06, 2012 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:49 am   

Masz rację:) To wszystko wiesz, byly takie wstępne pomysły:) Ale polonez już odpadł i ten benny hill i sparta też:) Nie chce też przegiąć:P Będzie tradycyjnie ale z podtekstem średniowiecznym:)

[ Dodano: Sro Cze 06, 2012 12:50 pm ]
Oprocz:) Oczepiny tradycyjne również będą. Walka rycerska i taniec dworski zajmie maks 15 min czasu, wiec sądze, ze gościom chyba nie będzie się nudzić:)

A o tańcu myślę co w ten deseń...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:56 am   

a myślisz, że Wasz wodzirej zgodziłby się wystąpić w stroju błazna? :smile: :smile: :smile:


przepraszam, ale tak mi się skojarzyło ;P :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:59 am   

hahahha, dobre :smile:

Nie mam pojęcia:D Myślę, że jakbyśmy się uparli to może... Ale nie wiem czy nie wyglądałoby to dziwnie :smile: Orkiestra klasycznie: białe koszule, czarne spodnie a wśród nich blazen :smile: I ciekawie by było jakby grał na akordeonie w stroju błazna :smile: :smile:

Cotumka, a Ty na swoim weselu miałabyś odwagę nieco je uatrakcyjnić w podobny sposób?... Zastanawiam się po prostu czy ja nie szaleję... :(

[ Dodano: Sro Cze 06, 2012 1:01 pm ]
Dokładnie, to jest głośne myślenie:D W końcu jeszcze ponad rok i pewnie jeszcze wiele zmian się pojawi :-)
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 12:01 pm   

No i to mi bardziej pasuje, ten taniec jak najbardziej, do tego dla dziewczyn moglabys wypożyczyć suknie w Teatrze Wielkim, maski sobie daruj. Muzykę, którą mogłabyś użyć do walki rycerskiej to wspomniani Gregorianie np. http://www.youtube.com/wa...feature=related ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 12:11 pm   

Ppola, jesteś genialna! Masz rację to bardziej pasuje:)

Teraz tak pomyślałam, że tą walkę i taniec można by zrobić w ramach oczepin, takich średniowieczno-tradycjnych oczepin... Typu najpierw walka młodego z rycerzem o młodą, potem ze 2 zabawy tradycyjne dla gości , rzucanie muchą, welonem, zbieranie na wozek;), a zakończymy właśnie tańcem dworskim, panowie -rycerze a panie faktycznie jakies stroje wypozyczymy. Ja sama bym ie tez na ten taniec na chwile mogla przebrac... np w cos takiego:

[ Dodano: Sro Cze 06, 2012 1:11 pm ]
http://www.partybox.pl/pr...iewica_-_m.html
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 12:55 pm   

viconia, wiesz co... no chciałabym jakoś to moje wesele też urozmaicić, zwłaszcza, że teraz są takie możliwości :) nie wiem natomiast czy szłabym w klimaty typowo rycerskie, czy nieco inne :) wiem na pewno, że jeśli już, to decydowałabym się tylko na to, aby przemycić niektóre elementy, nie robić jednak całego "tematyczcnego" wesela :)
mój narzeczony natomiast jest typowym minimalistą, ogólnie nie jest skory do korzystania z tego typu atrakcji i uwaza je za zbędne :)
Czasami nie sposób się z nim nie zgodzić, gdy widzę co niektórzy ludzie wymyślają - absolutnie nie mówię tutaj o Tobie, broń Boże, bo Twój pomysł spotyka się z moim uznaniem! :)
Jednak wydaje mi się, że w zasadzie to wszystko jest dla ludzi, ale najważniejsze w tym jest to, żeby zachować umiar :) będziemy w takim razie szukać kompromisów, czegoś co podoba się i mnie i Jemu :)
jeśli chodzi o typowe atrakcje weselne, to wiem czego na pewno NIE chcę :) odpada fontanna czekoladowa, lampiony, barman, karaoke... W zasadzie to na obecną chwilę sama nie wiem czego bym chciała... :?
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 1:21 pm   

Heh, rozumiem Cię doskonale....

Ja sama zaczynam się zastanawiać czy nie przesadzam...:( No ale czy faktycznie tego za dużo? Że kelnerzy w strojach dworskich, podczas przerw cicho muzyka tez w tym klimacie, jedna walka rycerska i 1 taniec krotki taniec dworski. Reszta STANDARD... czy ja przesadzam? Czy to się nie przyjmie?... Już sama nie wiem co mysleć... :cry: Z entuzjazmu popadam w zwątpienie i tak na zmianę.... :( :x
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 1:49 pm   

viconia, bez przesady :) to będzie tak jakby motyw przewodni Twojego wesela, co uważam za fajną rzecz :) główka do góry! a Narzeczony Cię wspiera w tym pomyśle? :)
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 2:29 pm   

Wspiera:) On też nie lubi tradycyjnych wesel w stylu tylko jedzenia i picia i tańców. Byliśmy na kilku takich i się zwyczajnie nudziliśmy jak diabli. Cóż z tego, że na parkiecie poszaleliśmy ( tańczymy od kilku lat taniec tow), ale w końcu mieliśmy dość i zwykle po oczepinach się zwijaliśmy. Oboje chcielibyśmy coś ciekawego. Poza tym myślę w ten sposób: jakie ma znaczenie jak są ubrani kelnerzy? Myślę, że takie stroje wprowadzą klimat a i dla dzieci będą atrakcją, bo będzie około 8 sztuk dzieci od 4 do 12 lat. Rycerz też wydaje mi się ciekawy i pan młody w walce. A ten taniec dworski... raptem 3 min. Wiec to chyba nie jest przegięcie sądze... Masakra z tym wszystkim :(
 
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:03 pm   

viconia jak dla mnie świetny pomysł z tym urozmaiceniem wesela :) grunt to aby zachować umiar i nie przesadzić, a myślę, że jeśli zostałoby to w takiej formie, o jakiej piszesz to jest to tak "akuratnie" przynajmniej dla mnie, nie zabiera wiele czasu i myślę, że goście będą bardzo mile zaskoczeni takimi niespodziankami i na pewno zapamiętają Wasze wesele :)
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:27 pm   

viconia napisał/a:
Oczepiny tradycyjne również będą.
a może iśc dalej w klimat i rzucać wiankiem zamiast welonem? ( ja rzucałam na swoim weselu własnie wiankiem uplecionym z mirtu i miał byc rumianek ale ze nie trwały to z margarytek ) Od wieków każda panna młoda obowiązkowo musiała mieć na głowie wianek mirtowy, symbolizujący miłość, wierność i piękno. 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:36 pm   

Też fajny pomysł:) Tylko czy ten wianek miałaś na sobie od początku? W sensie w Kościele na ślubie? Ja bym strasznie chciała wyglądać jak księżniczka i mieć mały diadem na głowie i welon:) Wiec wtedy wianek na głowie już odpada. A znów sam wianek do białej sukni też średnio pasuje... Jak to rozwiązać?
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:40 pm   

Nie tylko na oczepinach wczesniej miałam normalny welon. Podczas oczepin wypięto mi welon i nałozono wianek którym potem rzucałam :-)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:47 pm   

A to chyba że tak... to faktycznie fajny pomysł:) Być może wykorzystam:) Ale Młodemu to już chyba pozostaje mucha... no bo czym innym miałby rzucać? Mieczem? :smile: :smile: :smile:
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 4:34 pm   

viconia napisał/a:
no bo czym innym miałby rzucać? Mieczem?

oby nie :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 5:21 pm   

Tak mi przyszło do głowy... ci rycerze co wejdą na salę, powitają gości i przedstawią się. pomyslalam ze mogliby wystąpić w roli przodków z mojej rodziny:) Mój tata jest historykiem i mam jakieś info o jakichś naszych przodkach. Moggliby np króciutko, w kilku zdaniach (maks 1-2 min) przedstawic sie prezentując nasz rod (mojej rodzinie mysle ze bardzo by sie cos takiego spodobalo, a mlodego mysle tez:) jeden moglby trzymac np nasz herb:) a potem by rzucili wyzwaznie mlodemu i walka. Co o tym myslicie?

Bo tak wyskoczą nagle rycerze i nie bedzie wiadomo czemu sie tluka z mlodym:D A tak bedzie ze rycerze jako moi przodkowie beda chcieli dowodu mestwa i walecznosci nowego czlonka rodu...hm?:) Wiecie, chodzi mi po prostu o jakąś ciekawą oprawę tego początku oczepin a nie lekcję z historii dla gości, ot:)
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 5:43 pm   

no to musicie już jakoś to sobie rozplanować :P
ale jeśli macie jakąś ciekawą historię rodu, to czemu nie? zawsze to jakieś urozmaicenie :P

ej, a widziałam kiedyś coś takiego, że gdy para młoda wchodziła na salę, to nad ich głowami rycerze ułożyli miecze, na pewno wiesz o co mi chodzi ;P co o tym myślisz? :smile:


coś takiego, tylko normalne miecze ;P
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Sro Cze 06, 2012 5:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 6:12 pm   

Też o tym myślałam, ale to by zniszczyło pierwotną koncepcje:) Bo goście by już w kościele zobaczyli rycerzy... A chodzi o efekt, że przy zgaszonych światłach wchodzą na salę z pochodniami rozpoczynając oczepiny... To by zrobiło spore wrażenie:)

[ Dodano: Sro Cze 06, 2012 7:28 pm ]
A co sądzicie o podkładzie muzycznym pod taniec dworski takim?
http://www.youtube.com/watch?v=E04q17EiBgI

układ rzecz jasna taki taniec dworski, może nieco bardziej żywy, ekspresyjny. Hm?
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 7:08 pm   

oj powiem Ci, że to mój jeden z ulubionych tematów filmowych! nawet mam taki dzwonek w telefonie :) nooo, ale to musielibyście się postarać, bo ogólnie i tak nie jest to żółwie tempo, a pod sam koniec znacznie przyspiesza :)
mnie osobiście bardzo podoba się to:
JEDEN
albo to:
DWA

ogólnie chyba dwójka jest taka spokojniejsza :)
ale wydaje mi się, że chyba taka "typowa" muzyka z epoki bardziej wpisuje się w Twoją koncepcję niż "Taniec Eleny" :) ale to już Wy, moi drodzy, musicie zadecydować :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Sro Cze 06, 2012 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 1:20 pm   

Ciekawy wątek! Z naszej strony mogę powiedzieć, że śluby i wesela tematyczne (nazywane również "z motywem przewodnim") są coraz popularniejsze. Praktycznie każda z organizowanych przez nas uroczystości była właśnie taka, ale należy tu również pamiętać że "wesele tematyczne" nie zawsze musi być związane z epoką, filmem itd. często jako temat/motyw przewodni wybierany jest np. ulubiony kolor Pary Młodej który przewija się w różnych elementach - dekoracji, wiązance Panny Młodej, czy ślubnej papeterii. Najważniejsze jest - tak jak któraś z Was już napisała - zachować umiar i nie przesadzać i z atrakcjami i stylizacją, a całość zgrać w jedną spójną całość :-) . Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana obejrzeniem niektórych naszych realizacji to zapraszam do przesyłania wiadomości na priv (nie wiem czy mogę tutaj umieścić linki :-) )
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
Ostatnio zmieniony przez Perfect Moments Pon Cze 11, 2012 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 1:33 pm   

Super pomysł z tymi motywami:)
 
 
bartqu84 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 2:03 pm   

fajna sprawa mozna sie wykazac pomyslowoscia i kreatywnascia a zdjecia slubne beda indywidualne nie kazdy podchodzi tak do organizacji wesela
_________________
Fotograf Gorzów
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 3:54 pm   

Kilka lat temu byłam na weselu organizowanym 31 października. Zgadnijcie, co było motywem przewodnim... Tak! Halloween :mrgreen: Stoły były udekorowane mini lampionami z dyń, przyjaciółki panny młodej "porwały" młodą do tańca czarownic - miały spiczaste kapelusze, miotły też się znalazły :mrgreen: Przyznam, że takie wesele jest niezbyt w moim stylu ;) ale było zabawnie. Co dla mnie ważne - wesele zaczęło się koło południa, skończyło grubo przed północą, więc nie było hulanek we Wszystkich Świętych.
Osobiście podobają mi się przyjęcia/wesela z kolorem przewodnim (dodatki do sukni, zaproszenia, obrusy itd.) lub stylizowane na rustykalne/hollywoodzkie/dworskie (viconia :) ). Świetna sprawa. Jestem pełna podziwu dla pomysłów Młodych.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
YPW 
Firma

Dołączyła: 03 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 11:18 am   

A ja zapraszam do podejrzenia realizacji agencji ślubnej Your Perfect Wedding, w której tematem przewodnim były cytryny

cytrynowe wesele1.jpg
Delikatna, świeża aranżacja przyjęcia/ Your Perfect Wedding
Pobierz Plik ściągnięto 476 raz(y) 43.01 KB

Ostatnio zmieniony przez YPW Sro Mar 20, 2013 11:23 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dekoprint_pl 
Firma

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 7:18 pm   

Tak szczerze mówiąc to pomysł mi się podoba,ale tylko na sam początek wesela,potem takie "tematyczne" może być prawdziwą udręka i chyba jednak wolę tradycyjne wesele z kilkoma ciekawymi atrakcjami.


Usunęłam link w podpisie. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Kwi 09, 2013 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
YPW 
Firma

Dołączyła: 03 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:37 am   

Dekoprint_pl napisał/a:
Tak szczerze mówiąc to pomysł mi się podoba,ale tylko na sam początek wesela,potem takie "tematyczne" może być prawdziwą udręka i chyba jednak wolę tradycyjne wesele z kilkoma ciekawymi atrakcjami.



Zgadzam się częściowo. Jeśli Pary Młode decydują się na określony motyw przewodni, nie należy go traktować śmiertelnie poważnie. Chodzi tu bardziej o konsekwentne trzymanie stylistyki np. w oprawie florystycznej, dekoracjach, ZAAKCENTOWANIU KILKU elementów.
Pamiętajmy, że wesele jest nie tylko dla Nowożeńców, a wybrany temat przewodni musi być zrozumiały dla gości.
Wybierając konkretną stylistykę warto wybrać coś, co w pewien sposób określa daną Parę, co będzie do nich nawiązywać. Mogą to być wspólne zainteresowania, coś co ich łączy. Jeśli np. Para poznała się na wycieczce w Paryżu i są to szczególne dla nich wspomnienia spróbujmy wprowadzić francuskie elementy poprzez nazwy stolików, kilka elementów menu (makaroniki na słodkim stole), bufet serowy, pierwszy taniec do francuskiego utworu.

Możliwości jest naprawdę wiele, w końcu każda Para jest inna ;)

Pozdrawiam, Kasia Burzyńska Your Perfect Wedding

usunięty fragment reklamowy
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Kwi 09, 2013 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thorin_bw 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 10, 2019 8:48 pm   wesele tematyczne

Tematyczne wesele to mega fajna sprawa. Dzięki temu Twoje wesele może być oryginalne i wyróżnić się. Dobry temat przewodni zapadnie w pamięć Twoim gościom.
Znalazłem 2 fajne przykłady.
Tu wesele w stylu Wielki Gatsby :-) : https://www.gabrielgmurcz...tylu-big-gatsby
A tu coś dla fanów fantastyki. Ślub i wesele w stylu Gwiezdnych Wojen!: https://fabrykakreatywna.pl/ola-franck-star-wars-wedding/
_________________
Kamil
 
 
emilia_2908 

Dołączyła: 28 Gru 2019
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 28, 2019 1:10 pm   

My się zdecydowaliśmy na staropolskie wesele, chociaż jeszcze się nie odbyło, bo będzie dopiero w 2020 ;) Sama impreza będzie w Bacówce w Ksawerowie, ale tradycyjne powitanie chlebem i solą to pikuś przy tym co moj team: mama teściowa i ja nawymyślałyśmy :) Będzie piękny wianek, będzie nam śpiewał zespół w tradycyjnych, regionalnych strojach. Będzie przygrywał kontrabas i cymbałki, no i na oczepiny mamy też wiele niespodzianek, będą daleko od standardowego punktu imprezy :) ) Poza jedzeniem, będzie gra w kości i karty :D
 
 
krkmin 

Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2020 4:45 pm   

ja ostatnio widziałem wesele w stylu harrego poterra - wyszło super !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl