Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:18 pm
EURO 2012
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:07 pm   EURO 2012





Czy są na forum osoby, które z chęcią (jak ja :mrgreen: ) będą oglądać mistrzostwa Europy w piłce nożnej?

Zawsze oglądam wszystkie mecze Mistrzostw Europy i Mistrzostw Swiata (klubowa piłka mnie nie interesuje, chyba, że drużyna z miasta gdzie mieszkam gra mecze w Pucharze Europy :) )

W piątek wielkie otwarcie w Warszawie i pierwszy mecz polskiej reprezentacji. :)

Za kogo trzymacie kciuki, komu kibicujecie, a kto wg Was będzie mistrzem Europy? :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:13 pm   

Ja też omijam mecze klubowe, za to ME i MŚ chętnie ogladam - jednak atmosfera jest wtedy gorąca, udziela mi się:)

Mecz Polska-Grecja obejrzymy z przyjaciółmi w Strefie Kibica pod Pałacem Kultury - niestety nie wylosowaliśmy biletów. Będę jedyną "kibicką", ale nie zamierzam ustępować facetom w krzyczeniu i emocjonowaniu się piłką:)

Kibicuję jak zawsze Portugalii (nie lubię tylko Ronaldo, rysa na tle tej świetnej drużyny) i Holandii. lubię też Hiszpanię - myślę, że zostanie Mistrzem Europy.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:30 pm   

Kibicować będę Polsce - ciekawa jestem jak gra reprezentacja, dawno nie widziałam meczu Polski. Trio Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek świetnie grają w Borussii (aż miło patrzeć) - ciekawa jestem jak zagrają w reprezentacji. :)
Kibicuję również Niemcom, bo od kilku lat grają naprawdę dobry, dynamiczny futbol (to nie ta nudna gra Niemców z lat 80- tych i 90-tych), szybkie kontry - to co lubię. I to ich typuję na mistrzów, choć nie będą mieli lekko, bo już w grupie mają Holendrów (za tymi nie przepadam), Portugalię i Danię.
Mam sporo sympatii dla Hiszpanii :) - ciekawe w jakiej jest formie.

I mam nadzieję, że będzie jakiś czarny koń mistrzostw, który zaskoczy i urzeknie mnie swoją grą (jak Urugwaj na ostatnich MS :) ).
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:30 pm   

Asiek napisał/a:
Czy są na forum osoby, które z chęcią (jak ja :mrgreen: ) będą oglądać mistrzostwa Europy w piłce nożnej?

Oczywiście, że są :D
Zawsze oglądam Ligę Mistrzów, ME i MŚ, więc i tym razem nie będzie inaczej :)
Mogę tylko ominąć jeden z ćwierćfinałów, ponieważ wypada mi wtedy termin porodu :smile: Muszę pogadać z Maciusiem, żeby wykluł się 20-tego, bo wtedy jest dzień przerwy; albo niech poczeka do 25-tego - jak już się ćwierćfinały skończą :D
Kibicuję jak zawsze Polsce :smile: a jak już odpadniemy to Hiszpanii :jumpingmrgreen:
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:32 pm   

ja napewno bede ogladac mecze. Zawsze z mezem ogladamy LM badz Lige Europejska (maz jest pilkarzem, co prawda IVligowego zespolu, ale zawsze :P )
Czesto ogladamy wlasnie ze znajomymi i mamy wtedy super zabawe. 4 lata temu ogladalismy w 30 osob u moich rodzicow :P

No i jedziemy na mecz Hiszpania - Chorwacja :)
W sumie nie mam faworyta, zadnych przeczuc. Ale pewnie Hiszpania wygra Euro 2012
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:33 pm   

Asiek napisał/a:
Kibicować będę Polsce

no, temu krajowi kibicuję na pierwszy miejscu, inne dopiero jak odpadniemy..

a może
Asiek napisał/a:
będzie jakiś czarny koń mistrzostw, który zaskoczy

i będzie to...Polska własnie?
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:36 pm   

Malena napisał/a:

a może
Asiek napisał/a:
będzie jakiś czarny koń mistrzostw, który zaskoczy

i będzie to...Polska własnie?

Oby, oby. :mrgreen:


Tylko, żeby za bardzo się nie spieli przy pierwszym meczu (mecz otwarcia, Polska-współgospodarzem, itd.), bo jak go przegrają (tfu, tfu!) to media ich "zjedzą" i będzie po ptakach.
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 5:36 pm   

Asiek napisał/a:
Czy są na forum osoby, które z chęcią (jak ja ) będą oglądać mistrzostwa Europy w piłce nożnej
of course, dołączam do grona kibicek :)
_________________
malinka1984


 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 5:59 pm   

Malena napisał/a:
(nie lubię tylko Ronaldo, rysa na tle tej świetnej drużyny)

Grzeszysz :) A tak na serio to można go nie lubić, ale nazwanie go rysą na szkle to lekka przesada. Umiejętności piłkarskich odmówić mu nie można, reprezentacja Portugalii boleśnie odczułaby brak jednego z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. Ja chętnie zobaczyłabym na żywo Ronaldo, Messiego czy innych najlepszych w tym sporcie, czy mi się podobają wizualnie, sposobem bycia czy nie :)

Ja oczywiście kibicuję Polsce, mamy kilku dobrych piłkarzy, mam nadzieję,że dadzą w 3 plus bramkarz radę :)
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 6:17 pm   Re: EURO 2012

Asiek napisał/a:
Czy są na forum osoby, które z chęcią (jak ja :mrgreen: ) będą oglądać mistrzostwa Europy w piłce nożnej?

I ja dołączam do grona zagorzałych "kibicek" ;)
Ja tylko żałuję, że nie udało mi się zobaczyć "na żywo" akcji „Zizou” :( :( to takie moje niespełnione piłkarskie marzenie.
A kibicuję oczywiście Naszym :D :D
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 6:22 pm   

Ja także będę oglądać, pewnie nie wszystkie mecze, ale potyczek Polaków nie mam zamiaru opuścić :) Już nie mogę doczekać się piątku :smile:
W naszej grupie wszystko jest możliwe, oby tylko nasi
Asiek napisał/a:
za bardzo się nie spieli przy pierwszym meczu (mecz otwarcia, Polska-współgospodarzem, itd.)
to powinno być dobrze :wink:

Poza tym zazwyczaj kibicuję Anglii, szkoda że Frank Lampard nie będzie grał :roll:

Faworyta do tytułu nie mam, mój Mąż obstawia Hiszpanię :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Cze 04, 2012 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 6:30 pm   

i ja się dołączę do grona kibicek :smile: również z mężęm oglądamy ME, MŚ, Ligę Mistrzów więc i tego turnieju nie odpuścimy.
W zaciszu własnego domu będziemy kibicowac naszym Polakom, a poza tym ja napewno ukochanej Hiszpani :lol: mąż pewnie tym którzy w danej chwili będą wygywac heh :smile:
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 10:17 pm   

ja też dołączam do grona kibiców Euro:D obydwoje z mężem jesteśmy fanami piłki nożnej - ogladamy oczywiście LM, ligę angielską, hiszpańską, z niemieckiej Borussię :wink: i polską bardziej przez moich ulubiony duet Twarowski&Smokowski i ich Ligę + Extra na C+ :D

Każde ME i MŚ to dla nas prawdziwe święto, a już tym bardziej Euro w Polsce :smile: My mamy to szczęście i jedziemy na mecz otwarcia do Warszawy, już nie mogę się doczekać :smile: Reprezentację oglądalismy na żywo kilka razy, ale zawsze w meczach towarzyskich, a mimo to nawet takiemu meczowi towarzyszą emocje, nawet sobie nie wyobrażam, co będziemy przeżywać w piątek :D Jako kibic optymista wierzę w nasze wyjście z grupy, a nawet liczę, że mamy szanse z Niemcami w ćwierćfinale w Gdańsku (my z 2.miejsca, oni z 1.) :D

Co do faworytów, mając na uwadze różne względy, myślę, że tzw. czarnym koniem mistrzostw może być nasz rywal grupowy Rosja - drużyna co prawda nie najmłodsza, ale patrząc na to jak jej poszły eliminacje i ostatnie mecze towarzyskie, skład, trener i sama ich gra - wróżę im półfinał. Jestem bardzo ciekawa, jak poradzą sobie drużyny "grupy śmierci" - Niemcy, Holandia, Portugalia? Z tej trójki jestem za Portugalią i potem Holandią (będę tylko zamykać oczy jak przy piłce będzie Robben :roll: ) :wink: Co do Cristiano, zgadzam się z kasią_m85, wiem, że wzbudza skrajne emocje, ale umiejętności na boisku (te rzuty wolne z kosmiczną rotacją!) nie można mu odmówić, drużyna Portugalii bez niego to byłaby zdecydowanie wielka strata.

Poza tym, myślę, że może nas zaskoczyć Francja i Włochy (choć obraz tutaj burzy afera korupcyjna), z racji ostatniego baardzo nieudanego turnieju, mogą teraz się odbić. Z grupy D obstawiam, że wyjdzie Francja właśnie i Anglia (której zawsze kibicuję :wink: )

Lubię Hiszpanów, ale wątpię, żeby daleko zaszli - na przełomie ostatnich lat - teraz raczej są w dołku, mają zdziesiątkowany skład, niestety drużyna mistrzów tez się starzeje. Wczoraj mecz towarzyski z Chinami mnie załamał :( Gdyby nie wejście Iniesty w drugiej połowie, nie dość, że nic by nie strzelili, a może nawet przegrali. Z drugiej strony, myślę, że raczej z grupy wyjdą (razem z Włochami, o ile niespodzianki nie sprawi Chorwacja :razz: )
_________________


 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 9:08 am   

No dobra, może mi ktos powiedzieć dlaczego jak klikam w mailu link do dzienniczka Agacionka, przekierowuje mnie tutaj :) ??
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 9:20 am   

Ja też kibicuję naszym.
Dwa mecze obejrzymy w jakiejś strefie kibice a mecz Polska Rosja na żywo.
Już nie mogę się doczekać wtorku
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 1:01 pm   

Póki jeszcze nie zaczęły się rozgrywki to ja w temacie pobocznym :)
Słyszałyście oficjalny hymn Euro 2012? Lepsze to niż Koko
http://www.youtube.com/watch?v=sS1O548a4rQ
... ale przyznam szczerze, że te mistrzostwa pod względem muzycznym pozostawiają wiele do życzenia. Dobrze, że to przede wszystkim widowisko sportowe i tu liczę na więcej :D
A tu hymn Ukraińców: http://www.youtube.com/watch?v=Wp4krYL-Cjw
Co sądzicie?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 1:23 pm   

wiecie Koko wybierali kibice, więc trzeba mieć do nich pretensje, jakoś piłkarska nie jestem ale kibicować lubię, Naszym będę na pewno, a jak nie wyjdą z grupy do Włochy lub Hiszpania :)
a tak wyglądałam 4 lata temu na Euro ;)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 1:56 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Co do Cristiano, zgadzam się z kasią_m85, wiem, że wzbudza skrajne emocje, ale umiejętności na boisku (te rzuty wolne z kosmiczną rotacją!

za to karne zwykle pudłuje...

Nie ma co o nim gadać, ja mu nie odmawiam umiejętnosci, ale pr-owo jest rysą na tle tej świetnej drużyny, nie ma w sobie pokory i jest zawsze nabzdyczony - dla mnie w tym kontekście można go nie lubić.

justine81 napisał/a:
ale przyznam szczerze, że te mistrzostwa pod względem muzycznym pozostawiają wiele do życzenia

no Waka Waka to nie ma niestety na tych Mistrzostwach...

paulinkaaMU napisał/a:
My mamy to szczęście i jedziemy na mecz otwarcia do Warszawy, już nie mogę się doczekać

wow, zazdroszczę, super!
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:09 am   

Dziewczyny, chętnie poczytam Wasze wrażenia z meczów, jak już z nich powracacie. :)
Biało-czerwone akcesoria przygotowane? :mrgreen:




Dziś trafiłam na takie coś :roll: http://wiadomosci.gazeta....jna_Polski.html
Nie wiem, czemu na służyć taka opinia na dwa dni przed mistrzostwami. :-?
Odnoszę wrażenie, że niektórzy pewnie by się w Polsce cieszyli jakby coś poszło nie tak podczas mistrzostw. Takie typowe polskie narzekanie....
Podobnie było z autostradą - pisali wciąż, że kicha, że nie zdążą, itp. Zero pozytywnego nastawienia. Okazało się, że autostrada jest - też pewnie niektórym to nie podchodzi. :roll:
Ech, ręcę czasem opadają.... :smile:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 2:52 pm   

Asiek, co do autostrady, że jest to bym nie przesadzała... ;P
A co do kibicowania (tylko mnie nie zlinczujcie) to pewnie będę musiała, ale jakoś specjalnie mnie to nie kręci :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 3:23 pm   

o ile polska piłka mnie nie kręci wcale (może ze wzgl na jej poziom) o tyle takie imprezy oglądam z dziką rozkoszą :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 6:27 pm   

A ja mam do tego całego Euro podobny stosunek do trenera naszych Rugbystów, pozwolę sobie wkleić kawałek:

Cytat:
"Piłkarz udaje, że go boli, a rugbista, że go nie boli" - to hasło chyba najlepiej tłumaczy powody, dlaczego wielu zawodników rugby do piłki nożnej wielkiego sentymentu nie czuje. Nie inaczej jest z łódzkimi rugbistami, którzy przygotowują się do najważniejszych spotkań sezonu. Nie oznacza to jednak, że Euro jest im zupełnie obojętne. - Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale oczywiście naszej reprezentacji życzę jak najlepiej - przyznaje Żórawski. I dodaje jak na prawdziwego rugbistę przystało: - Jestem przerażony, bo jakiego kanału w telewizji bym nie włączył, to słyszę w kółko o Euro. Że ci przylecieli do Polski, ci się zameldowali w hotelu, a tamci jadą na przejażdżkę. Czy to jest naprawdę taki heroiczny wysiłek, że piłkarze potrenowali? Przyznam szczerze, że to jest zjawisko, którego nie umiem zrozumieć."


I też mnie drażni to, że na każdym kanale o tym nadają, no i te chorągiewki na samochodach i wszędzie.. jak jest Święto Narodowe, to kurna nie wywieszają flag w takiej ilości :cool:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 6:29 pm   

Karola5 napisał/a:
Asiek, co do autostrady, że jest to bym nie przesadzała... ;P
A co do kibicowania (tylko mnie nie zlinczujcie) to pewnie będę musiała, ale jakoś specjalnie mnie to nie kręci :smile:

Nie Ciebie jednej.
Moje zainteresowanie całą zabawą jest bliskie zera. A zasadność większości inwestycji - na zasadzie "zeby obciachu nie było, bo OBCOKRAJOWCY- prawie jak bogowie- przyjadą"- jest wątpliwa.
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:08 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Moje zainteresowanie całą zabawą jest bliskie zera.

Moje zainteresowanie piłką nożną ogranicza się do tego, że gdy mąż wraca z cotygodniowego meczu z kolegami pytam czyja drużyna wygrała.;)
Więc ja meczów oglądać nie zamierzam, ale życzę jak najlepiej naszej drużynie.

Drażni mnie tylko że o tym Euro wszędzie, po prostu wszędzie się mówi, co druga reklama zawiera motyw piłkarski, nawet na cukrze ostatnio widziałam Euro-promocję, ja wiem że to wielkie wydarzenie, ale od tak dawna o tym trąbią że można mieć trochę dość.
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:13 pm   

moje i Męża zainteresowanie piłką nożną również jest na zerowym poziomie. i tyle chyba tylko mam do powiedzenia w tym temacie. ale oczywiście życzę naszej drużynie jak najlepiej :wink:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:20 pm   

moje
Hatifnatka napisał/a:
zainteresowanie piłką nożną również jest na zerowym poziomie

Męża jest większe, bo jest fanem piłki nożnej.

Co do Euro jako imprezy w kraju mam wyrobione zdanie, ale po co je wygłaszać, skoro już wszystko jest przygotowane. To, że gadżety są wszędzie? Minie.
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach. Rozpraszają niemiłosiernie i z racji mniejszej cierpliwości w ciąży mam ochotę obić każdego kierowcę-debila, który z tym ustrojstwem jeździ :evil:
Nie rozumiem dlaczego nie jest to zakazane i nie łapią takich kierowców. Wykorzystują Żandarmerię Wojskową, to mogli chwilowo całe wojsko zaangażować tylko i wyłącznie do łapania za chorągiewki i wlepiania mandatów :evil: Taka akcja jak stoją na światłach, bo w ruchu to mogą zwiać :twisted:
_________________

 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:28 pm   

szaraczarownica napisał/a:
moje
Hatifnatka napisał/a:
zainteresowanie piłką nożną również jest na zerowym poziomie

Męża jest większe, bo jest fanem piłki nożnej.

to tak jak moje :smile: zresztą mój mąż też jakoś specjalnie kibicem nie jest. Za to mam sąsiada, który przy bardziej emocjonujących meczach do pracy poszedł z telewizorem ;P
podejrzewam, ze i teraz też sie o to pokusi ;)
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Pepsi Czw Cze 07, 2012 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:31 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach.


No jak Ty tak możesz :razz: Chorągiewki, pokrowce na lusterka i jeszcze wielka reklama Tyskiego wywieszona z okna albo na balkonie. Tak teraz robi każdy prawdziwy patriota :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Czw Cze 07, 2012 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:43 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach. Rozpraszają niemiłosiernie i z racji mniejszej cierpliwości w ciąży mam ochotę obić każdego kierowcę-debila, który z tym ustrojstwem jeździ


:smile: :smile: :smile: zupełnie jak mojego męża a w ciąży nie jest. ;P
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:48 pm   

Debussy napisał/a:
szaraczarownica napisał/a:
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach.


No jak Ty tak możesz :razz: Chorągiewki, pokrowce na lusterka i jeszcze wielka reklama Tyskiego wywieszona z okna albo na balkonie. Tak teraz robi każdy prawdziwy patriota :wink:

Taaa chorągiewki też mnie rozbrajają i pytania znajomych: Macie w oknie flagi? (Nie wiem jak oni, ja mam firanki ;) ) Stosunek do Euro mam żaden, to tylko kilka dni a przygotowań lata i gro wydanych (nie/potrzebnie jak kto woli) pieniędzy :)

Mój gin mi klarował ostatnio, że Polska wyjdzie z grupy na 2 miejscu. Nawet się podobno o sporą sumkę z kimś o to założył. Zazdroszczę optymizmu wszystkim wierzącym w nasz zespół, mnie podniecenie Euro jakoś omija :D
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 8:49 pm   

Tak w kontekscie Euro


więcej http://deser.pl/deser/1,1...szy_gadzet.html
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 8:52 pm   

A ja uwielbiam piłkę nożną :D przed wypadkiem zajmowała moją każdą wolną chwilę (grałam w obronie w podstawówce a potem troszkę w liceum). Was drażni a mnie się podoba. U nas w kraju już tak jest... przyjeżdża papież - na każdej w tv, gazecie, radiu. Przyjeżdża Madonna - to samo, są mecze siatkówki - nie jest inaczej. Można wymieniać tak tysiącami...
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:02 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach. Rozpraszają niemiłosiernie i z racji mniejszej cierpliwości w ciąży mam ochotę obić każdego kierowcę-debila, który z tym ustrojstwem jeździ :evil:

nie przesadzasz? ja nie mam chorągiewki, ale znam takich którzy mają i debilami nie są, co te chorągiewki Ci robią? Nie zwieje ich, bo widziałam taką i są one przymocowane, a nie rozumiem w czym mogą przeszkadzać innemu kierowcy. A to, że ktoś chce w taki sposób zamanifestować swoją solidarność z piłkarzami, to co w tym złego? Na całym świecie, jak odbywają się takie imprezy dzieją się takie rzeczy,wszędzie kolorowo itp. tylko u nas tacy ludzie to debile :?
matko, jak ja nie cierpię tego polskiego marudzenia... autostrada nie taka, parkingi za małe, stadiony za duże, kibice debile, a to całe euro do dupy...
a może warto pomyśleć... fajnie, mamy nowe stadiony, nowy kawałek drogi, hotelarze/restauratorzy zgarną trochę kasy, Polacy zagrają w ważnej imprezie...

ja jestem zapalonym kibicem i cieszę się jak dziecko na tą imprezę. Nic mi nie przeszkadza ani reklamy, ani wszędobylskie gadżety, ani flagi w oknach, czy na samochodach. Wręcz przeciwnie :)
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:22 pm   

mala_mk napisał/a:
nie przesadzasz? ja nie mam chorągiewki, ale znam takich którzy mają i debilami nie są, co te chorągiewki Ci robią?

Skoro je mają na samochodzie, to dla mnie są.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? ROZPRASZAJĄ MNIE! Nie mogę się skupić na drodze jak mi takie coś powiewa na samochodzie tuż przede mną, drugie na pasie obok.
To, że Tobie nie przeszkadzają nie oznacza, że inni kierowcy też tak reagują. A jeżeli ktoś tego nie bierze pod uwagę, to moim zdaniem zasługuje na miano debila. Bo ja staram się jeździć tak, żeby nie przeszkadzać innym kierowcom.

mala_mk napisał/a:
a może warto pomyśleć...

No więc właśnie. Pomyśleć. Brakuje tego niektórym.

Jak chcą niech sobie jeżdżą z pokrowcami na lusterkach, naklejkami na maskach, czymkolwiek. Ale niech mi to nigdzie nie powiewa.
_________________

 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:26 pm   

mala_mk napisał/a:
matko, jak ja nie cierpię tego polskiego marudzenia...

Ja też. I choć piłki nożnej nie oglądam, a i organizacji Euro w Polsce byłam przeciwna, to szanuję tę imprezę. Uważam, że powinniśmy ją wykorzystać najbardziej jak się da, oczywiście w sensie pozytywnym. I fajnie, że się tak biało-czerwono wszędzie zrobiło, bo generalnie wywieszanie flagi chyba uważane jest u nas za obciach.

I trochę zazdroszczę tym, których to kręci i mają taką wielką imprezę. ;)
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:32 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? ROZPRASZAJĄ MNIE! Nie mogę się skupić na drodze jak mi takie coś powiewa na samochodzie tuż przede mną, drugie na pasie obok.


to może posiedź w domu i poczekaj, aż się Euro skończy?

Tygodniowo przejeżdżam kilkaset kilometrów, a mój mąż kilka tysięcy i jakoś zwisają nam te chorągiewki, a może raczej powiewają.... zdekoncentrować to mnie może tygrys na środku Krakowskiej.....


Wyluzuj się nieco Szara...

mnie piłka nożna nie interesuje, ale rozumiem, że dla innych to jest superhiperekstra wydarzenie i szanuję to, niech sobie powiewają, gwiżdżą, ubierają lusterka...
_________________
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:38 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

wydaje mi się, że potrafię. Na pewno Ty jednak nie potrafisz spokojnie podyskutować. No, nieważne już.
klarysa napisał/a:
I fajnie, że się tak biało-czerwono wszędzie zrobiło, bo generalnie wywieszanie flagi chyba uważane jest u nas za obciach.

dokładnie
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:44 pm   

mala_mk napisał/a:
matko, jak ja nie cierpię tego polskiego marudzenia... autostrada nie taka, parkingi za małe, stadiony za duże, kibice debile, a to całe euro do dupy...
a może warto pomyśleć... fajnie, mamy nowe stadiony, nowy kawałek drogi, hotelarze/restauratorzy zgarną trochę kasy, Polacy zagrają w ważnej imprezie...

Amen :)
Sama chciałam flagę Tyskiego ale mój mąż stwierdził, że nie wypije tyle piwa (chyba ze 12 trzeba było kupić :P ), no a ja mu bym nie pomogła :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:49 pm   

justine81, niech kupi - na pepkowym postawi :smile: :smile:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:51 pm   

mietka napisał/a:
to może posiedź w domu i poczekaj, aż się Euro skończy?

Może Ty sobie możesz tak siedzieć w domu, bo nie masz co robić, ja nie bardzo. Dalej brakuje mi z 10 godzin w dobie na załatwienie wszystkich spraw.

Ciekawe są te reakcje. Zupełnie jak palaczy - na zasadzie: skoro dym Ci przeszkadza, to nie przechodź koło mnie. A to nie ja kogoś truję, tylko ktoś mnie. Nie ja kogoś rozpraszam, tylko ktoś mnie (i nie tylko, bo spotkałam się już z podobnymi głosami od innych ludzi).
Skoro zabronione jest stawianie rozpraszających reklam przy drogach, to nie rozumiem dlaczego nie jest zabronione jeżdżenie z czymś takim. Moim zdaniem jest to podobny kaliber rozpraszania.
No ale jak widać nie można mieć własnego zdania (nawet bardzo krytycznego) na ten temat.

I widać również, że czytanie ze zrozumieniem zanika: nie napisałam, ze przeszkadza mi wywieszanie flagi z okna, na balkonie, ubieranie się w narodowe flagi, ozdabianie samochodu w inny sposób i wszystkie inne przedmioty, które służą zamanifestowaniu swoich sympatii. Przeszkadzają mi chorągiewki na samochodach. Wiem, to jest straszna zbrodnia. Trudno.
Wiem również, że mało sympatycznie wyrażam się o osobach wożących te chorągiewki, ale tak jak staram się nie przeszkadzać sąsiadom/ ogólnie ludziom dookoła mnie (na przykład innym kierowcom), tak denerwuje mnie to, że inni ludzie absolutnie nie przejmują się tym, że przeszkadzają mnie.

Z mojej strony koniec tematu. Zdania nie zmienię.
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:56 pm   

szaraczarownica napisał/a:
No ale jak widać nie można mieć własnego zdania (nawet bardzo krytycznego) na ten temat.
oczywiscie że możesz i go tutaj przedstawiłaś, jednak nie musisz być tak bardzo agresywna i złośliwa. Mozna swoje racje przedstawić równiez w spokojny i rzeczowy sposób.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:57 pm   

A mnie w kontekście Euro interesuje tyle tylko czy mój mąż gdzieś wychodzi czy nie :smile: A co do tych flag na autach jak ktoś chce proszę bardzo ale ja bym się bała że to może komuś wyrzodzic krzywde niech tak odleci w tym pędzie i uderzy w kogoś na ulicy mój mąż od razu powiedział że przy jego prędkościach żadnej flagi mocował nie będzie.
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 10:14 pm   

mala_mk napisał/a:

matko, jak ja nie cierpię tego polskiego marudzenia... autostrada nie taka, parkingi za małe, stadiony za duże, kibice debile, a to całe euro do dupy...
a może warto pomyśleć... fajnie, mamy nowe stadiony, nowy kawałek drogi, hotelarze/restauratorzy zgarną trochę kasy, Polacy zagrają w ważnej imprezie...

Brawo! :)
Jest to niestety nasza cecha narodowa - marudzenie, narzekanie. Zawsze coś jest nie tak i za przeproszeniem obsr...wanie własnego gniazda. :roll: Inne nacje potrafią się trzymać razem, szczególnie wobec obcych są solidarne, a z Polakami to nigdy nie wiadomo. Ile to "przypadków" naoglądałam się w ciągu tych lat zagranicą. Na początku jak słyszałam, że ktoś jest z Polski to się cieszyłam i od razu pozytywne nastawienie, ale po jakimś czasie mi minęło i teraz podchodzę ostrożniej do rodaków, na których trafiam.

Co do chorągiewek i gadżetów. Bez przesady - uważam to za fajny, sympatyczny zwyczaj.
Forumowiczki narzekające - dobrze, że nie było Was np. w Niemczech w 2006 roku jak były tu mistrzostwa świata. To dopiero była jazda :cool: - jakoś nie słyszałam, żeby ktoś narzekał, nawet ludzie, których piłka nożna kompletnie nie interesowała. Wszyscy uśmiechnięci, sympatyczni i wspierający swoją drużynę.
Mistrzostwami żyły całe miasta (i nie chodzi mi tu jedynie o wymiar finansowy). Mam wiele sympatycznych wspomnieć z tej imprezy, także odnośnie cudzoziemców i ich kibicowania. :)

Czy ktoś lubi ten sport czy nie - to trzeba wziąć pod uwagę, że jednak jest to promocja dla kraju, być może uda się obalić wiele stereotypów odnośnie Polski, które pewnie pokutują w Europie. :)

Jestem jednak przeciwnikiem traktowania innych reprezentacji i ich kibiców bałwochwalczo. :| Zeby nie popaść w przesadę- serdeczność, gościnność - tak, ale nie na kolanach. Wszak Polacy nie gęsi....
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 10:37 pm   

Asiek napisał/a:
Jest to niestety nasza cecha narodowa - marudzenie, narzekanie. Zawsze coś jest nie tak i za przeproszeniem obsr...wanie własnego gniazda. :roll: Inne nacje potrafią się trzymać razem, szczególnie wobec obcych są solidarne, a z Polakami to nigdy nie wiadomo

dokładnie! Moze nie zamierzam oflagować się cala i obkleić naklejkami Euro - ale jaka to promocja dla kraju. Od razu postrzegam to całe zamieszanie pozytywniej i mimo, że nie jestem zagorzałym kibicem, cieszy mnie, że coś się w naszym kraju ciekawego dzieje - w Lodzi Atlas Arena stała się miejscem wielu ciekawych imprez i z takich rzeczy nalezy się cieszyć. Dziś już spotkalismy w Wawie wielu kibiców z zagranicy, atmosfera super, w strefie kibica tłumy, koncerty, do tego w weekend Orange Warsaw Festiwal - ok, będa korki, ale nie narzekajmy jak zawszebo najgorzej, jak nic się nie dzieje i jest nudno.

Ja będę miala na glowie 3 facetów na nadchodzacy weekend i z przyjemnością będę podawac im piwo, niech oglądają meczę - a co, zasiądę z chęcia na kanapie razem z nimi:)
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 7:57 am   

Malena napisał/a:
Moze nie zamierzam oflagować się cala i obkleić naklejkami Euro - ale jaka to promocja dla kraju. Od razu postrzegam to całe zamieszanie pozytywniej


Ja tak samo, jak słysze wszędzie jakie dobre opinie mają o Polsce teraz (owszem złe też się pojawiają) ale naprawdę może to zrobić wiele dobrego dla naszego kraju, niektórzy pewnie teraz się dowiedzą gdzie ta Polska leży :)

Malena napisał/a:
Ja będę miala na glowie 3 facetów na nadchodzacy weekend i z przyjemnością będę podawac im piwo, niech oglądają meczę - a co, zasiądę z chęcia na kanapie razem z nimi:)

Popieram, nie jestem zagorzałą fanką, ale piwa też się napiję i je podam :D
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 1:03 pm   

Asiek i Malena zgadzam się z Wami :)

A co do flag na samochodach - mnie to wcale nie rozprasza i nie rozumiem jak komuś może to przeszkadzać :roll: Szczerze mówiąc nawet baaardzo mi się to podoba, m. in. dzięki temu, mimo, że nie mieszkamy w żadnym z miast, w których będą mecze, możemy poczuć klimat Euro :) Powiem więcej - sama mam małą flagę na samochodzie :D

Debussy napisał/a:
jak jest Święto Narodowe, to kurna nie wywieszają flag w takiej ilości
Niby masz rację, ale z drugiej strony takie święta są co roku, a Euro - raczej to jeden jedyny raz w naszym życiu.


Aczkolwiek rozumiem, że osoby, których poziom zainteresowania piłką równa się zero mogą być trochę rozdrażnione tym, że temat Euro jest teraz wszędzie :razz:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pią Cze 08, 2012 1:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 1:27 pm   

Ja mam zamiar obejrzeć co się da z ME :) Polakom kibicuję, choć wielkich nadziei na sukces oszałamiający nie mam, to mam nadzieję, że może chociaż z grupy wyjdą. Gadżetów nie posiadam, choinki z samochodu nie robiłam, bo mnie to akurat nie ciągnie, a i kibicowac można bez nich, więc po co mi to :)
Mam tylko jedną wielką ogromna nadzieję, że Euro nie okaże sie potworną kompromitacją Naszego kraju w sensie organizacyjnym. Jeśli to wypali, to o resztę sie nie martwię :)
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 2:55 pm   

ava napisał/a:
mnie to wcale nie rozprasza i nie rozumiem jak komuś może to przeszkadzać :roll:

A ja rozumiem doskonale bo mnie też to rozprasza i strasznie wkurza...
Flagi w oknach, na balkonach, ok- sami mamy jedną na balkonie. Ale tym nikomu nie przeszkadzam.


Dziś oczywiście obejrzymy mecz ale ja zrobię to z czystej ciekawości bo generalnie moje
Hatifnatka napisał/a:
zainteresowanie piłką nożną jest na zerowym poziomie
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 3:04 pm   

A my naszykowalismy na działce strefę kibica i dzisiaj caaaałąąąą rodziną kibicuuujemyy !!

na pewno pochwalę się Wam naszym kącikiem :)
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 3:05 pm   

mala_mk napisał/a:
szaraczarownica napisał/a:
Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie te chol@%$# chorągiewki na samochodach. Rozpraszają niemiłosiernie i z racji mniejszej cierpliwości w ciąży mam ochotę obić każdego kierowcę-debila, który z tym ustrojstwem jeździ :evil:

nie przesadzasz? ja nie mam chorągiewki, ale znam takich którzy mają i debilami nie są, co te chorągiewki Ci robią? Nie zwieje ich, bo widziałam taką i są one przymocowane, a nie rozumiem w czym mogą przeszkadzać innemu kierowcy. A to, że ktoś chce w taki sposób zamanifestować swoją solidarność z piłkarzami, to co w tym złego? Na całym świecie, jak odbywają się takie imprezy dzieją się takie rzeczy,wszędzie kolorowo itp. tylko u nas tacy ludzie to debile :?
matko, jak ja nie cierpię tego polskiego marudzenia... autostrada nie taka, parkingi za małe, stadiony za duże, kibice debile, a to całe euro do dupy...
a może warto pomyśleć... fajnie, mamy nowe stadiony, nowy kawałek drogi, hotelarze/restauratorzy zgarną trochę kasy, Polacy zagrają w ważnej imprezie...

Podpisuję się pod tym.

szara nie wiem czy zauważyłaś ale Ty ciągle marudzisz, narzekasz i ciągle Ci się coś nie podoba :? I to nie ma nic wspólnego z "własnym zdaniem". Litości kobieto, bo ile można?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl