Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kwiaciarnia Rokoko
Autor Wiadomość
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 10:41 pm   kwiaciarnia Rokoko

Czy ktoś może zamawiał wiązankę w salonie dekoratorskim Rokoko na Rzgowskiej?
Oglądałam ich propozycje wiązanek na stronie internetowej i bardzo mi się spodobały, ale chciała bym usłyszeć opinię od kogoś kto korzystał z ich usług.
Powiedźcie jak jest z trwałością kwiatów i jak mniej więcej kształtują się ceny?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 12:00 pm   

PositiveAga, tutaj jest fotka bukietu, który miała wiolancia http://www.forum.wesele-l...=4108&start=100 zapytaj ją o zdanie :wink:
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 12:22 pm   

Ja już napisałam swoją opinię w dziale "Wiązanki ślubne-Łódź", więc tylko ją wkleję
Dosia_Zosia napisał/a:
Ja też zamawiałam tam swój bukiet i jestem bardzo zadowolona, był bardzo ładny i trwały, wytrzymał ponad tydzień. Dodatkowo jest możliwość zrobienia bukietu do określonej kwoty, ja przyszłam ze zdjęciem bukietu i pytałam ile będzie kosztował i okazało się,że więcej niż planowałam wtedy pani spytała do jakiej kwoty ma być i za tyle został zrobiony tylko mniejszy.Mają też katalog z propozycjami wiązanek, można sobie przejrzeć i coś wybrać.
_________________
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 12:37 pm   

dzięki dziewczyny, nie chciałam już zaśmiecać innych wątków moimi pytaniami i ciężko potem się odnaleźć więc po to stworzyłam osobny temat ... a każda opinia się przyda dla przyszłych panien młodych
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 1:22 pm   

Jeszcze dodam,że mój bukiet z eustom i goździków + przypinka dla pana młodego kosztowały 130zł.
A tu opinia wiolanci,też z wątku "Wiązanki ślubne-Łódź"
wiolancia napisał/a:
Polecam kwiaciarnię Rokoko na Rzgowskiej.Za mój bukiet,stroik do włosów,3 butonierki i przybranie samochodu płacimy 300 zł.Uważam,że to niedużo a bukiety stamtąd są przepiękne!!!
_________________
 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 7:05 pm   


Mój bukiet z Rokoko(wytrzymał kilka dni).Przeżył bez problemu plener, a potem powiesiłam go do ususzenia.Miał jednak tyle elementów,że po zasuszeniu niewiele z niego zostało,ale dla mnie nie było to akurat ważne,nie jestem przesądna!!Najważniejsze,że w czasie ślubu i zdjęć w plenerze prezentował się cudnie!

[ Dodano: Pon Lip 18, 2011 8:08 pm ]
Poza tym pod koniec pleneru bukiet trochę nadjadł mi pies(w bukiecie był kwiatek pachnący czekoladą!) :smile: !
_________________
 
 
 
agnieszka1900 

Dołączyła: 02 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: łodź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 12:48 pm   

Kwiaciarnia rokoko na rzgowskiej to jedna wielka pomylka. jak ktos ma jakies poczycie smaku i stylu to na temat tej kwiaciarni powie jedno wies tanczy i spiewa . osobicie kiedys moja babcia kupila tam dla mnie bukiecik z tulipanów byly tak stare ze musieli je popsikac biala farba w sprayu i obwiazać "ozdobnym drucikiem" Jedna wielka sciema i nic wiecej.
_________________
agnieszka
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 10:31 pm   

Widać nie mam poczucia stylu i tam właśnie zamówię mój bukiet :P

Fachowa obsługa, ceny nie za niskie ale ciągle w naszych granicach, ładne kwiaty. Po ślubie zdam relację :)

[ Dodano: Nie Cze 03, 2012 3:16 pm ]
Już po ślubie i plenerze - z czystym sercem polecam kwiaciarnię Rokoko!

Mój bukiet był taki jak sobie wymarzyłam. Ceny przystępne - 2 bukiety, 2 butonierki, 3 kwiaty do włosów - 300 złotych.

Mój bukiet:

_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:30 pm   

Mój ślub odbył się 17 września 2011 a kwiaty zamawiałam w kwiaciarni Rokoko.

Po rozmowie z właścicielką Rokoko byłam zachwycona, zarówno jej podejściem do klienta jak i znajomością w branży.
Wcześniej odwiedzałam wiele kwiaciarni ale pani z Rokoko jako jedyna poświęciła mi bardzo dużo czasu, wysłuchała moich uwag, doradziła w kwestii kwiatów, nawet pokazywała mi na laptopie kilkanaście propozycji na bukiet lecz ja miałam konkretną wizję.
Także pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne lecz później czekało mnie sporo rozczarowań...


Zacznę od tych dość negatywnych i przykrych kwestii ...

co do samego bukietu to nie wyglądał on tak jak chciałam i tak jak ustalałam z właścicielką ... prosiłam aby był z 35róż a był z ponad 50!!! czyli prawie jeszcze raz taki duży jak chciałam, storczyków miały być 3 sztuki a było 7!!! ... kolory również były nie takie o jakie prosiłam (wspólnie z właścicielką wybierałyśmy z katalogu odcienie róż a jednak w rzeczywistości były zbyt intensywne) prosiłam o różową wstążkę na rękojeści bukietu, a zrobiono z fioletową ... także totalnie nic się nie zgadzało!!! i jeszcze najlepsze jest to że po poprawinach w niedziele wieczorem bukiet zwiądł pomimo tego że cały czas był w wodzie i chłodnym miejscu ... ale tutaj należą się słowa uznania dla właścicielki ponieważ po moim telefonie i wyjaśnieniach że następnego dnia nie zabiorę na plener bukietu w takim stanie, natychmiast zabrała go ode mnie i odświeżyła go na plener, dodatkowo przygotowała zapasową butonierkę dla mojego męża ... także pod tym względem bardzo profesjonalne podejście



Co do ceny za bukiet i pozostałych rzeczy to jak dla mnie była satysfakcjonująca i przystępna (pytając w innych kwiaciarniach ceny były podobne a nawet czasami wyższe) jedyne co mnie irytowało to to że od początku pani nie potrafiła podać mi konkretnej ceny za bukiet i podawała przedział cenowy od-do tłumacząc że "cena bukietu będzie zależała od ceny storczyków" a storczyki są w przedziale cenowym od 10zł do 20zł i albo będzie tanio albo drogo, oczywiście nie byłam zdziwiona gdy panie policzyły za storczyki tą najwyższą cenę :roll:

butonierka jest w cenie bukietu co bardzo cieszy ale niestety u mnie panie totalnie pomyliły zamówienie i zamiast białego storczyka dla męża przygotowały kremową róże!!! Całe szczęście mój mąż to zauważył i panie na szybko robiły nową butonierkę ... dla świadków miały być malutkie róże (nawet specjalnie wydrukowałam zdjęcie jak mają wyglądać) a zrobiły całkowicie coś innego i w dodatku róże były wielkości mojej pięści!!!





Natomiast bardzo zadowolona byłam z koszy kwiatowych na podziękowanie dla rodziców oraz z ikebany na stół przed parę młodą...

Kosze były wręcz przepiękne i kwiaty kolorystycznie idealnie dobrane. Prosiłam o pastelowo różową kolorystykę, natomiast w kwestii doboru kwiatów dałam wolną rękę paniom. Co mnie zaskoczyło to ich wielkość, były dużo większe niż to wcześniej ustalałam, ale widocznie panie mają jakąś manie wielkości i po prostu wszystko powiększają :lol: Kwiaty wytrzymały bardzo długo, stały ponad dwa tygodnie.



Ikebana przed parą młodą była zrobiona idealnie. Pokazałam zdjęcie aby panie mogły się na nim wzorować i zrobiły wręcz taką samą, zarówno kolorystycznie wszystko było idealnie dobrane, w dodatku poprosiłam aby miała metr długości i taka właśnie była. Gdy wróciłam do domu po dwutygodniowej podróży poślubnej kwiaty w ikebanie nadal były świeże.


Także z tych dwóch kompozycji byłam bardzo zadowolona


wszystkim panno młodym życzę aby panie z kwiaciarni Rokoko przyłożyły się trochę bardziej do zleceń i oby nie spotkały was żadne niespodzianki z ich strony ... teraz nauczona doświadczeniem na pewno bym się spytała o możliwość obejrzenia bukietu np z samego rana gdy panie będą go robiły albo chociażby dzień wcześniej aby obejrzeć jakie zamówiły kwiaty
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Please 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 4:34 pm   

Zamawialam kwiaty i z czystym sumieniem polecam te pracownie!

Zamowilam – bukiet slubny, dwie butonierki (dla Mlodego i Swiadka), bransoletke na reke dla swiadkowej, bukieciki na pudelka w ramach podziekowan dla rodzicow, kwiaty dla dziadkow i rodzicow chrzestnych, bukiet kwiatow na stol (blogoslawienstwo) oraz kwiaty do wlosow.

Kurier dostarczyl wszystko do domu, wszystko wygladalo wspaniale, pelen profesjonalizm podczas spotkania w salonie!

Jak dla mnie to wystarczy zadzwonic i juz przez telefon slychac z kim ma sie do czynienia.
Nie mam zadnych uwag.
POLECAM!

P.S. Bukiet dobieralam do kolorowych butow, z ktorymi przyjechalam na spotkanie, zeby jak najlepiej dobrac kwiaty! Nie mowiac juz o tym, ze fason i kolor sukienki tez mial znaczenie.
 
 
Jussy 

Dołączyła: 20 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Paź 09, 2012 12:35 pm   Ja tez polecam

Super obsluga i cena, a wykonanie ocencie same:

wiazanka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1064 raz(y) 86.51 KB

Ostatnio zmieniony przez Jussy Wto Paź 09, 2012 12:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aleksandra2013 

Dołączyła: 06 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 8:31 pm   

Mój bukiet również pochodził z Rokoko. Byłam bardzo zadowolona z pracy pań z tej kwiaciarni. Właścicielka bardzo fachowo doradziła jakie kwiaty będą najbardziej nadawały się na tą porę roku ( nasz ślub odbył się miesiąc temu). Bukiet był z róż i storczyków. W cenie bukietu był kwiat do butonierki. Dodatkowo zamawiałam też kwiat dla świadka, bransoletkę dla świadkowej i dekorację samochodu. Panie przygotowały również kwiatek do wlosów, który bardzo się przydał po oczepinach, a sama o tym zupełnie nie pomyślałam. Za wszystko zaplaciliśmy ( o ile się nie mylę) 430 zł. Jednym słowem polecam bo kwiaty z tej kwiaciarni są przepiękne i trwałe.
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 5:45 pm   

PositiveAga napisał/a:
Ikebana przed parą młodą

A ja sądziłam, że "ikebana" to japońska sztuka układania kwiatów, a nie wiązanka przed młodymi, ale mogę się mylić :wink:
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 12:14 pm   

Super! Całkowite zadowolenie, bukiet był trwały i taki jak sobie wymarzyłam. Polecam panie z Rokoko, zachęcająca jest też cena - 300 zł za bukiet mój, bukiet świadkowej, dwie przypinki, dekorację samochodu i kwiatek do włosów dla świadkowej. My byliśmy bardzo zadowoleni.

[ Dodano: Pon Sie 24, 2015 1:38 pm ]
Dodaję zdjęcia:





_________________

 
 
Rucio88 

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 5:00 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu. Kwiaciarnia spełniła Nasze wszystkie życzenia. Bukiet Panny Młodej bardzo bujny, świeży i piękny. Butonierki dla świadka,Pana Młodego oraz opaska dla świadkowej były strzałem w 10! Wszystko przygotowane starannie. Cena za cały pakiet bardzo,bardzo przystęopna.

Polecamy 120%
Ewelina&Sławek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl