Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:18 pm
EURO 2012
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 6:23 am   

Audiolka napisał/a:
W dobie komputerów, sędziowie odpalają ekran monitora, kilka powtórek i wiadomo czy gol był zdobyty prawidłowo czy nie. Czy to kur...de jest takie trudne?? Chociaż w tym przypadku piłka była w bramce i została wybita...
Ile to było takich przypadków, gdy "mundry" sędzia wypaczył wynik...

Zastanawia mnie to od lat. :roll: I żaden argument kontra mnie nie przekonuje (koronny: mecz straciłby na dynamice jakby sędziowie sprawdzali na zapisie video jak było). I mam tylko jedną odpowiedź : korupcja. Wtedy już nie byłoby drukowania meczów.
A teraz to zawsze można powiedzieć "sędzia się pomylił".
Ostatnie dwa mecze to porażka w sędziowanieu : Hiszpania-Chorwacja (brak karnego dla Chorwatów i bramka Hiszpanów ze spalonego) i Ukraina-Anglia (nie uznano ZDOBYTEGO gola!)
Kurcze po co stoi tych dwóch dodatkowych sędziów za bramkami?! Rozumiem, że główny mógł tego nie widzieć, ale tych dwóch - jak najbardziej.


Co do padających emocji - u większość "kibiców" pewnie tak, dla mnie euro skończy się wraz z finałem. :)
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 7:10 am   

Asiek napisał/a:
Kurcze po co stoi tych dwóch dodatkowych sędziów za bramkami?! Rozumiem, że główny mógł tego nie widzieć, ale tych dwóch - jak najbardziej.


no właśnie, przecież on tam jest głównie w tym celu! Nie mieści mi się to w głowie :roll:

Asiek napisał/a:
Co do padających emocji - u większość "kibiców" pewnie tak, dla mnie euro skończy się wraz z finałem.


Asiek, dla mnie też w dniu finału :wink:

No i dziś mamy dzien przerwy, wow, już jutro ćwierćfinały - kiedy to zleciało :o ?
_________________


 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:08 am   

troche zdjec z meczu Hiszpania-Chorwacja






_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:14 am   

anuszkaa, super fotki :) łohoho, czyżbym na jednej z nich dojrzała Torresa? 8) :serce:
chociaż już tak za nim nie przepadam odkąd zdradził Liverpool z Chelsea :(
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:24 am   

złapalam tez na trybunach Shakire :) Niestety siedziala po drugiej stronie,wiec zdjecie kiepskiej jakosci

i dowod, ze to na pewno ona
http://www.lansik.pl/2905...dansku-zdjecia/
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:27 am   

anuszkaa, no proszę :D fajnie być na takiej imprezie, emocje się udzielają, :)
ja już wczorajszych meczów (Audi ;P ) nie widziałam
chyba najbliższy to finał, chyba że któryś ćwierć i pół będzie godny obejrzenia

;)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 1:24 pm   

baaardzo podobała mi sie gra Ukrainy i kibiowałam im do końca- a nie uznana bramka to jakaś porażka ...
Dziś dzień przerwy ;) ale im dalej tym mam nadzieje, że emocje będą rosły :D
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 1:30 pm   

Audiolka napisał/a:
Widze(w) że emocję opadły
no nic mnie bardziej nie irytuje jak pisanie w kontekście Euro o preferencjach ligowych piłki kopanej :roll:
Manufaktura - mecz Polska- Czechy: wszyscy skandują Polaka Biało-Czerwoni itd itp ale oczywiście musiał znaleźć się taki d@#$% bo inaczej nie można go nazwać który darł morde skandujac jeb&@ ŁKS :evil:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 1:33 pm   

Asiek napisał/a:
Zastanawia mnie to od lat. :roll: I żaden argument kontra mnie nie przekonuje (koronny: mecz straciłby na dynamice jakby sędziowie sprawdzali na zapisie video jak było).

dokładnie, lepsza strata dynami niż gdy nie przechodzi właściwa drużyna...

Asiek napisał/a:
Hiszpania-Chorwacja (brak karnego dla Chorwatów i bramka Hiszpanów ze spalonego

też widziaalm, to jakas paranoja - skoro ja widzę, że jest spalony, to chyba sędzia też pownien go łaskawie zauwazyć...

anuszkaa, super fotki, nawet Shakira, wow!
 
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 8:33 pm   

Malena napisał/a:
dokładnie, lepsza strata dynami niż gdy nie przechodzi właściwa drużyna...

akurat w przypadku Ukrainy, remis nic by nie zmienił, co nie zmienia faktu, że po to są ci sędziowie bramkowi, żeby takie bramki wyłapywali. Inna sprawa, że gol zdobyty ze spalonego.
Dziś przerwa. Aż głupio, bo nie ma co oglądać wieczorem w tv :)
Po fazie grupowej oprócz obecności Grecji i Czechów zamiast Rosji i Polski (szczerze w to wierzyłam) w ćwierćfinale, większych zaskoczeń jak dla mnie nie ma. Fajnie oglądało się mecze typu Szwecja- Anglia, czy Chorwacja- Hiszpania, gdzie mogło być parę niespodzianek, a wielkie hity czasem nudziły.
Szkoda, że to już tylko parę meczów, bo kocham te turnieje. No i ta atmosfera... w ogóle się nie mówi o polityce i kryzysie, jak fajnie :)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 8:40 pm   

mala_mk napisał/a:
akurat w przypadku Ukrainy, remis nic by nie zmienił
W tabeli po meczu nie, ale w trakcie gry gol dla Ukrainy mógł spowodować, że mecz potoczyłby się inaczej. Wiadomo, że zazwyczaj zdobycie/strata bramki ma jakiś wpływ na postawę obu drużyn.
mala_mk napisał/a:
Inna sprawa, że gol zdobyty ze spalonego
Dokładnie :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 8:50 pm   

ava napisał/a:
mala_mk napisał/a:
Inna sprawa, że gol zdobyty ze spalonego
Dokładnie :)

Spalonego sędziowie też nie zauważyli, jak i gola... :roll:

Tylko powtórki video wyeliminują takie błędy jak (nie)uznane gole/rzuty karne, dyskusyjne zagrania ręką, problematyczne czasem faule (ach, piłkarze są świetnymi aktorami w odgrywaniu scenek pod tytułem "nie kopnął mnie, ale złapię się za głowę/nogę/brzuch i 'poumieram' trochę na trawie to może sędzia da wolny albo kartkę dla brutala") czy właśnie spalone.
Nie chcę krakać, ale od pamiętnego strzelenia gola ręką przez Maradonę (1986, mistrzostwa świata) nie zrobiono tak naprawdę NIC, żeby zmienić durne przepisy. Pamiętacie mecz Hiszpani na MS w Korei i Japonii z gospodarzem? Nie uznano im tam bodajże 2 goli, które były ok i przez to przegrali mecz i odpadli. To był skandal! A minęło też już 10 lat.
A dlaczego FIFA nic nie robi? Napisałam już w moim poprzednim poście. :evil:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Cze 20, 2012 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 9:24 pm   

anuszkaa, świetne fotki :D No i ten stadion...piękny :)

A wiecie, ja liczę, że chociaż na najbliższe MŚ zmieni się chociaż coś z tą bramką, tzn. zamiast czynnika ludzkiego w postaci dodatkowego asystenta sędziego, który i tak nic nie widzi :roll: będzie wreszcie jakiś "chip" w piłce + fotokomórka w bramce i tyle. Bo przyznam szczerze, pomimo wielu niesprawiedliwych sytuacji akurat udostępniania powtórek fauli czy spalonych jednak nie jestem. Co do spalonych, to mam takie zdanie jak Pan Boniek - tzn nie czepiajmy się kilku cm (a teraz tak się dzieje we wszelkich analizach), tylko cieszmy się pięknem piłki. W końcu ten minimalny spalony (oglądamy po meczu z 5 ujęć - był czy nie był :wink: ?) przyćmi nam samą piłkę, ładną akcję i bramkę. Nie chcę zabrzmiec jak "leśne dziadki" z PZPN/UEFA/FIFA, ale też nie dajmy się zwariować technice. Także częściowo jestem na tak, ale też bez przesady :wink:

Aha, właśnie w Szkle kontaktowym był filmik zmontowany z wypowiedzi zagranicznych kibiców (głównie Irlandczyków :razz: ) mówiących po polsku (w ramach akcji "Wszyscy jesteśmy gospodarzami") - po prostu uroczy :smile:

Dla mnie dzisiejszy dzień niemeczowy to dobra chwila oddechu - spokojnie nadrobiłam domowe zaległości, obejrzałam coś innego niż mecz i studio (przed, w trakcie, po... :wink: ) I nie mogę doczekać się jutrzejszego ćwierćfinału, mam nadzieję, że Cristiano będzie jeszcze lepszy niż w ostatnim meczu - w końcu na turnieju forma powinna rosnąć 8)
_________________


 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 7:06 am   

Asiek napisał/a:
ava napisał/a:
mala_mk napisał/a:
Inna sprawa, że gol zdobyty ze spalonego
Dokładnie :)

Spalonego sędziowie też nie zauważyli, jak i gola... :roll:
Gdyby nie zauważyli spalonego, a zauważyli gola, to też byłaby afera, tylko może mniejszych rozmiarów. Tak czy siak sędziowie popełnili poważne błędy...

paulinkaaMU napisał/a:
będzie wreszcie jakiś "chip" w piłce + fotokomórka w bramce i tyle. Bo przyznam szczerze, pomimo wielu niesprawiedliwych sytuacji akurat udostępniania powtórek fauli czy spalonych jednak nie jestem
Ok, chip w piłce też by się przydał, ale wydaje mi się, że to nie wystarczy, jednak ilośc niesłusznie uznanych/nieuznanych goli jest wiele razy mniejsza niż ilość nieodgwizdanych czy też niesłusznie zagwizdanych fauli, które zdarzają się praktycznie w każdym meczu.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Cze 21, 2012 7:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:02 am   

paulinkaaMU napisał/a:
Aha, właśnie w Szkle kontaktowym był filmik zmontowany z wypowiedzi zagranicznych kibiców (głównie Irlandczyków :razz: ) mówiących po polsku (w ramach akcji "Wszyscy jesteśmy gospodarzami") - po prostu uroczy :smile:

Jakby ktoś nie widział - fajny :)
szkło
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 7:46 pm   

PORTUGALIA !! !! !! :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:31 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
filmik zmontowany z wypowiedzi zagranicznych kibiców (głównie Irlandczyków :razz: ) mówiących po polsku (w ramach akcji "Wszyscy jesteśmy gospodarzami") - po prostu uroczy


to prawda, rewelacja - a jak pięknie śpiewają "Polska, biało czerwoni" :) "

http://www.wykop.pl/link/...czas-euro-2012/
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:35 pm   

Marcka napisał/a:
PORTUGALIA !! !! !! :smile: :smile: :smile:


A ja tam jestem za Słowianami :)

A Ronaldo to taka panieneczka :roll:

<chociaż skurczybyk ma talent :razz: >
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Czw Cze 21, 2012 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:57 pm   

A ja Ronaldo nie lubię. Przerost formy nad treścią. ;)

Jestem za Czechami! 1:0 niech będzie. :)
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:17 pm   

ja również
klarysa napisał/a:
Jestem za Czechami!

Ronaldo talentu odmówić nie można, ale też jakoś mnie drażni. No i zawsze mnie rozbraja ta jego postawa przed wolnym :) choć zdaję sobie sprawę, że mało kto ma tak dobrą, wyćwiczoną technikę strzelania rzutów wolnych.
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:22 pm   

Ronaldo 1:0 :)
_________________
malinka1984


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:15 pm   

Portugalia grała lepiej i wygrała. :) W drugiej połowie zastanawiałam się - na co liczą Czesi? Na dogrywkę? Na karne?
A Portugalia grała swoje i są w półfinałe.
Co do Ronaldo to nie znam go z portali plotkarskich (serio) ani nie wiem nic o jego życiu (właśnie dowiedziałam się z tv, że Ronaldo ma syna) - jak o większości piłkarzy zresztą, bo mnie to nie interesuje. Nie rozumiem gwizdów na stadionie, gdy jest przy piłce. :roll: Niesportowe, **** zachowanie publiki i tyle. Na tych mistrzostwach gra bardzo dobrze, technicznie jest naprawdę świetny. A ocenianie kogoś po wyglądzie, nazywanie go Krystyną czy "pedałem" - świadczy o "klasie" wypowiadających się. :cool:
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:35 pm   

jak dla mnie to był zdecydowanie mecz jednego zawodnika- C. Ronaldo. Mnie też on się jakoś szczególnie nie podoba, ani nie obchodzi mnie jak wygląda historia jego fryzury, ale gra bardzo dobry football i to się dla mnie liczy.
Wygrali lepsi ;)
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 11:05 pm   

mala_mk napisał/a:
No i zawsze mnie rozbraja ta jego postawa przed wolnym

uwielbiam go naśladować :D , te jego magiczne "susy" do tyłu, krok w bok... 8)

A ja go lubię, jest charyzmatyczny, ma wielki talent, świetną technikę i boiskowe szczęście :) Mam nadzieję, że to będą jego mistrzostwa :smile:
_________________


 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 11:07 pm   

Asiek napisał/a:
Niesportowe, **** zachowanie publiki i tyle.

Niesportowo to się wczoraj zachował Ronaldo gdy chciał wymusić rzut karny. I jeszcze patrzy na sędziego czy zauważy, czy ma bardziej go "boleć". Oczywiście nie zmianie to faktu, że jest klasowym piłkarzem i b.dobre zawody rozgrywa, o co bym go po pierwszych meczach nie posądziła. Ale to pewnie dlatego, ze nie ma Messiego ;)
Dziś za to Niemcy grali przepięknie i jak dla mnie to murowani faworyci, a finał Hiszpania -Niemcy.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 11:47 pm   

Audiolka napisał/a:

Niesportowo to się wczoraj zachował Ronaldo gdy chciał wymusić rzut karny. I jeszcze patrzy na sędziego czy zauważy, czy ma bardziej go "boleć".

Takie szopki odstawia (niestety) większość piłkarzy :wink: - w każdym meczu przynajmniej kilka takich "kwiatków" ciężko :] "faulowanych", wyjących "z bólu i cierpienia" panów. Standard. :roll:


Audiolka napisał/a:
Dziś za to Niemcy grali przepięknie

Swietny mecz, Grecy byli totalnie zdominowani, pod niemiecką bramką prawie nic się nie działo.
Z przyjemnością obejrzałam wreszcie na boisku Marco Reusa (to ulubieniec mojego syna ;) ), Mats Hummels - niesamowity obrońca, jestem każdorazowo pod wrażeniem jego spokoju, opanowania i niesamowitej skuteczności.
Kibicuję Niemcom od początku tych mistrzostw (moje pierwsze posty w tym temacie), nie tylko z racji męża-Niemca (choć też :wink: ) i miejsca zamieszkania, ale dlatego, że znam grę tej drużyny chyba najlepiej ze wszystkich finalistów euro i podoba mi się ich nastawienie, zacięcie, szybkość i gra zespołowa (a nie gwiazdorzenie jak w niektórych drużynach).
Ciekawa jestem z kim zagrają w półfinale : Anglia czy Włochy.
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 12:37 am   

Asiek napisał/a:
Takie szopki odstawia (niestety) większość piłkarzy - w każdym meczu przynajmniej kilka takich "kwiatków" ciężko "faulowanych", wyjących "z bólu i cierpienia" panów. Standard.

Widze(w) to nagminnie niestety na meczach, na które chodzę. Taki urok futbolu.
Asiek napisał/a:
Kibicuję Niemcom od początku tych mistrzostw

Ja też, zresztą na długo przed EURO rozmawiałam z moim kumplem i oboje doszliśmy do wniosku, że Niemcy wygrają. Mimo tego, że mój patriotyzm jest ogromny, a serce chciało aby nasza drużyna doszła jak najdalej, to każdy wie jaka dzieli ich przepaść od czołowych zespołów. Grecy grali dziś chaotycznie, wulgarnie, bardzo brzydko. A Niemcy...cóż na taki zespół warto patrzeć.

Co do półfinału, to jednak ciężko określić. Loteryjnie stawiam na Anglików.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 9:12 am   

Asiek napisał/a:
na co liczą Czesi? Na dogrywkę? Na karne?

na piłce się nie znam, ale miałam takie samo odczucie. Może byli pewni, że w karnych nikt ich nie pokona dzieki ich bramkarzowi?
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 4:21 pm   

Audiolka napisał/a:

Widze(w) to nagminnie niestety na meczach, na które chodzę. Taki urok futbolu.

Czyli Twój zarzut względem Ronaldo lekko nielogiczny, prawda? :wink:


Kto dzisiaj ogląda ćwierćfinał Hiszpania-Francja? :mrgreen:
Jakieś przeczucia kto wygra? :hyhy:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Cze 23, 2012 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 4:43 pm   

espana, bo... hiszpański jest piękny, a Francuzi wcale nie są dobrzy w łóżku (empirycznie udowodnione). To tyle z mojej strony :smile:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 5:03 pm   

MalaJu - :smile: :hahaha: - cóż, jakbyś "nieco" odbiegła od tematu :lol: - toć to nie o miłości francuskiej ani "na Hiszpana". Dział jakby nie ten, ten teges. :]

Ja o mecz, o piłkę nożną pytałam. :razz:
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 5:55 pm   

Cytat:
Ja o mecz, o piłkę nożną pytałam. :razz:

a to nie... ja się znam tylko na facetach ale takich poza murawą :smile: :smile: :smile:
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 8:29 pm   

Asiek napisał/a:
Czyli Twój zarzut względem Ronaldo lekko nielogiczny, prawda?

Nie :) bo nigdzie nie napisałam, że piłkarze Widzewa mają na to przyzwolenie. To że im kibicuje nie znaczy że idealizuje :)
Asiek napisał/a:
Kto dzisiaj ogląda ćwierćfinał Hiszpania-Francja?
Jakieś przeczucia kto wygra?

Hiszpania , bo się spotka z Niemcami mi w finale :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:00 am   

Zacytuję komentarz, który znalazłam w necie, bo oddaje w 100% moje odczucia odnośnie Hiszpanii:


ola11144

sorry ale widzac te wszystkie zachwyty musze napisac jeszcze raz: NAJNUDNIEJSZY mecz jak dotad. W sumie nie chce aby zespol, ktory w ten sposob wymeczy, wybiega, wypodaje sobie zwyciestwo (...) mial zostac mistrzem. Mistrz ma porywac, emocjonowac, denerwowac. Nie usypiac!


I ode mnie : NUUUUUDA :roll:


Acha, i po tym co widziałam w wykonaniu Hiszpanii w dwóch ostatnich meczach - trzymam kciuki za Portugalię :) , żeby w półfinałe wygrała z Hiszpanią.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Cze 24, 2012 9:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:59 am   

paulinkaaMU napisał/a:
ja go lubię, jest charyzmatyczny, ma wielki talent, świetną technikę i boiskowe szczęście

akurat szczęścia ma mało, bo mnóstwo słupków na tym Euro, ale cieszę sie, że strzelil też sporo goli - nalezy mu się, naprawde atakuje mocno i jest go wszędzie pełno. Technicznie klasa pilkarz, prywatnie - nieco mniej klasy i stąd te gwizdy...

Cieszę się, że wygrała Hiszpania - kibicuję im tak jak i Portugalii.

Niemcy rozniesli ostatni mecz w drobny mak, ile bramek, wow! Mąż typuje ich na mistrzów.
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:25 pm   

Włochy Anglia...zdecydowanie Ci pierwsi zasłużyli na zwycięstwo!
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:29 pm   

Audiolka napisał/a:
Włochy Anglia...zdecydowanie Ci pierwsi zasłużyli na zwycięstwo!

I całe szczęście wygrali !! :smile:
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:53 pm   

[smilie=d045.gif]
Ale fajnie!
Dwie drużyny, którym kibicuję, czyli Niemcy i Włosi są w półfinale. :leb
Szkoda, że będą grać przeciw sobie. :(

To co grali dziś Anglicy od mniej więcej 50-60 minuty - co to miało być? :roll: Padli kondycyjnie.
Włosi mieli dwa słupki, wiele strzałów na bramkę i 74% byli posiadaniu piłki, o liczbie rzutów wolnych i rogów nie ma nawet co wspominać. Cieszę się, że wygrali, choć karne to loteria i często była to ich pięta Achillesowa (przypominam, że przegrali już raz mistrzostwo świata właśnie karnymi...).

Szykują się ciekawe półfinały, na pewno ten Niemcy-Włosi, co do drugiego to mam nadzieję, że Hiszpania nie zagra takiego nudnego antyfutbolu jak wczoraj i...trzymam kciuki za Portugalię w tym półfinale. :)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 7:47 am   

Asiek napisał/a:
przypominam, że przegrali już raz mistrzostwo świata właśnie karnymi...
Brazylia 1994 rok

oglądałam ten mecz w Rimini... co tam się potem działo :) )))
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 12:56 pm   

Asiek napisał/a:
przegrali już raz mistrzostwo świata właśnie karnymi...


I za tego niestrzelonego karnego pokochałam wtedy na chwilkę Roberto Baggio :) Kibicowałam Brazylii :)
Ja wczorajszy mecz w wiekszości przespałam, ocknęłam się dopiero na druga połowe dogrywki i karne :)
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:31 pm   

Kati, mogę sobie wyobrazić co się tam działo... :cool:
Pamiętam, że ja to mocno przeżyłam...

Pusiak napisał/a:

I za tego niestrzelonego karnego pokochałam wtedy na chwilkę Roberto Baggio :)

To był czas kiedy kibicowałam zawsze Włochom, a Roberto Baggio ;) - zawsze taki powściągliwy, poważny, miał coś w sobie. :) Tylko jego fryzura mi się nie podobała. :wink:

Ale sprawiedliwości dziejowej stało się zadość, gdy w 2006 Włosi zdobyli mistrza świata wygrywając finał właśnie...karnymi! :lol:

Tak przy okazji - te dwa finały z 1994 i 2006 to były jedyne w historii (bodajże), które zakończyły się rzutami karnymi - oba z udziałem Włochów, raz mieli pecha, raz szczęście.


Ale przyznacie, że przynajmnie dwa wczorajsze karne Włochów to był majstersztyk - wyczekali i lekko strzelili karnego nad bramkarzem! :mrgreen:
A bramkarz Anglików Hart odwalał jakieś dziwne szopki z wytykaniem języka, głupimi uśmieszkami, itd. Rozbroiło mnie, jak przed karnymi usłyszałam, że Hart ćwiczył przed tym meczem ostro karne, bo UWIELBIA serię rzutów karnych i nie może się doczekać karnych w meczu z Włochami. No to się doczekał chłopiec. :cool:
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:48 pm   

Asiek napisał/a:
Ale przyznacie, że przynajmnie dwa wczorajsze karne Włochów to był majstersztyk - wyczekali i lekko strzelili karnego nad bramkarzem!

baaardzo podobały mi sie karne strzelane przez Włochów- było widac spokój i pewnośc strzałów <prócz tego co nie trafił w bramkę :wink: >
Natomiast jak któryś Anglik chciał tak powoli i spokojnie strzelic to Buffon bez problemów odczytał jego zamiary 8)
_________________
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:56 pm   

Asiek napisał/a:
przynajmnie dwa wczorajsze karne Włochów to był majstersztyk - wyczekali i lekko strzelili karnego nad bramkarzem! :mrgreen:

Oj tak, szczególnie ten strzelony przez Pirlo, genialny !!
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:59 pm   

Faktem jest, że Włochom się ta wygrana należała :) Coś tam do mnie docierało przez sen, więc słyszam jak bombardowali bramke Anglików, tyle że mieli pecha :)
A karne im faktycznie wychodziły pięknie i Buffonowi należą sie gratulacje za obronę, bo wyczuł bezbłednie zamiary Anglika :)
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 2:11 pm   

Pusiak, przez pierwszą połowę można ten mecz uznać za równorzędny, ale druga połowa i cała dogrywka - to była tylko gra ze strony Włochów, wczoraj zerknęłam tylko na statystykę posiadania piłki (Włosi - 74%) i komentator powiedział, że Balotelli oddał w samej tylko dogrywce 11 strzałów, podczas gdy CAŁA (!!!) reprezentacja Anglii oddała ich 10... To chyba już sporo mówi o tym co działo się na boisku, prawda? Podobnie było z ilością rogów i wolnych. Smiałam się, że Buffonowi musi się nieźle nudzić, bo większość meczu rozgrywała się na połowie Anglików.
Zaskoczyło mnie na plus, że było mało fauli - jeszcze do niedawna była to domena Włochów, a i Anglicy słyną z często brutalnej gry.

Powiem jedno - mnie Włosi spodobali się od pierwszego meczu z Hiszpanią, o czym świadczy mój wpis w tym temacie po tamtym meczu. :mrgreen: I trzymałam za nich kciuki - wspierała mnie w tym Kati. :)

Szkoda, że w czwartek odpadnie jedna z drużyn, której kibicuję. :|
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 5:03 pm   

Asiek napisał/a:
To chyba już sporo mówi o tym co działo się na boisku, prawda?

No mówi, ale też ja tego nie negowałam, że Włosi sobie zasłużyli, bo zagrali dobry mecz :) Natomiast ja właśnie za brutalną grę i takie "prześlizgiwanie" się przez rozgrywki grupowe za Włochami akurat nie przepadam. Choć przyznać muszę, że tym razem grają bez fauli :) A w meczu Niemcy - Włochy będę kibicowała Niemcom :)
_________________

 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 8:53 pm   

a dziś wieczór bez meczu - i co tu oglądać??
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 8:56 pm   

Deco-Strefa napisał/a:
a dziś wieczór bez meczu - i co tu oglądać??

Kryminalne zagadki na AXN :smile:
_________________

 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:47 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Deco-Strefa napisał/a:
a dziś wieczór bez meczu - i co tu oglądać??

Kryminalne zagadki na AXN :smile:
już mi się znudziły trochę . kiedyś byłam wielką fanką - nie odpuściłam ani jednego odcinka.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 6:44 am   

Cytat:
już mi się znudziły trochę . kiedyś byłam wielką fanką - nie odpuściłam ani jednego odcinka.

Ja je odkrywam na nowo z mężem, bo on w domu rodzinnym nie oglądał, a my przez 3 lata AXNu nie mieliśmy. Więc teraz nadrabiamy :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl