Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:17 pm
Wakacje 2012
Autor Wiadomość
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 9:08 pm   

Dzisiaj się okazało że jednak chyba gdzieś wyjedziemy w wakacje. wiec ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Apartament 4osobowy, najlepiej 2 lub 3 pokoje z aneksem kuchennym, nad morzem. Najlepiej miejscowość w której po 20:00 można gdzieś wyjść. Będzie kto miał zostać z dzieckiem więc trzeba korzystać ;) Póki co przeglądam Kołobrzeg, myślałam jeszcze o Darłówku, Rewalu (?), Dębkach (?)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 9:15 pm   

Z powodów osobistych moja siostra ma do sprzedania wczasy, wpłacona zaliczka 160 euro szukają kogoś kto miałby ochotę wyjechać za Nich. WYJAZD 9.09.12r na 13 dni, DOJAZD własny, Chorwacja- Baska Voda. Koszt całkowity 380 euro. Opis kwatery w linku który podałam. Wycieczka jest zamówiona przez Chorwackie biuro podróży dlatego cena jest atrakcyjna:)
Oferta ważna do 1 sierpnia :)

https://www.casamundo.pl/cm_object/?object=779282

Gorąco polecam gdyby ktoś nie miał planów na wakacje.
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Nie Cze 17, 2012 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 9:34 pm   

oo jak ktoś nie ma planów na wakacje, to oferta siostry malinki jest super! my właśnie jesteśmy koło Baśki Vody, ale w samej Baśce jesteśmy codziennie i jest super! polecam, niezła cena przy tym! :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 9:35 pm   

justinaa dzięki za rekomendacje
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Nie Cze 17, 2012 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
traviata666 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 11:01 am   

]


Właśnie zamierzamy pojechac do Chorwacji z 9-o miesiecznym dzieckiem w sierpniu/wrzesniu...ale nie wiem czy taka eskapada dla maluszka jest dobra.jeszcze sie zastanawiamy...
Na razie czeka mnie 2 tygodnie nad Bałtykiem - wyjazd za 3 dni - musze spakowac cały dom:D
_________________
zapraszam na blog książkowy:
www.marymetiffany.blogspot.com
www.lovely-inspirations.blogspot.com
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 11:13 am   

traviata666, my jedziemy z rocznym :) Wszystko zależy od zorganizowania :) Jeśli samochodem, to polecam nocleg po drodze - dziecko mniej się umęczy i Wy też :)
_________________

 
 
 
traviata666 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 11:20 am   

nie nie ,myslelismy,zeby leciec samolotem.
teraz mała ma 7 miesiecy i skoro musze wziąc milion rzeczy nad morze to co dopiera za granice....;)
mysle i mysle, ale wiem,ze jest wielu dzielnych rodzicow, ktorzy i z polrocznymi bobaskami podrozuja...
_________________
zapraszam na blog książkowy:
www.marymetiffany.blogspot.com
www.lovely-inspirations.blogspot.com
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 12:24 pm   

traviata666, my właśnie jesteśmy w Chorwacji z roczną Hanią, co prawda jechaliśmy autem, jednak bez noclegu po drodze i wszystko było ok, Hania całą drogę przespała, zobaczymy, jak będzie z powrotem :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 12:46 pm   

traviata666 napisał/a:
wiem,ze jest wielu dzielnych rodzicow, ktorzy i z polrocznymi bobaskami podrozuja...

Staś swój pierwszy lot odbył mając pół roku i leciałam z nim sama, mąż dołączył do nas po 10 dniach, nie było źle :wink:
Od tej pory odbył 4 podróże samolotem i niezliczoną liczbę wypraw samochodowych. Grunt to dobre zorganizowanie, rzeczy podręczne (pampersy, chusteczki, ubranie na zmianę, picie, jedzenie, zabawki) a walizkach tylko potrzebne rzeczy (z tym niestety zawsze przesadzam :oops: , ale i tak już jest coraz lepiej...:P ).
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 6:53 pm   

traviata666 napisał/a:
ale wiem,ze jest wielu dzielnych rodzicow, ktorzy i z polrocznymi bobaskami podrozuja...

I z dwumiesięcznymi ;) , jak nasza wspólna znajoma, której teraz dwulatek to już prawie cały świat zwiedził. :)
 
 
traviata666 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 10:05 am   :)

podziwiam Was za odwage i organizacje.
Mam za soba 2u tygodniowy pobyt nad morzem polskim, na szczescie pogoda byla ok, nie za goraco, nie za zimno, glownie spacerowalysmy, na plazy bylysmy raz 1,5 h i Natalia nawet to pozytywnie znosila,
w kazdym razie mnie przeraza ogrom rzeczy,ktore trzeba wziać, problem jest chyba w e mnie, po prostu nie lubie tych migracji z całym ekwipunkiem...;/
_________________
zapraszam na blog książkowy:
www.marymetiffany.blogspot.com
www.lovely-inspirations.blogspot.com
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:41 am   

Do dziewczyn ktore jada nad polskie morze. Jak trafia Wam sie kwatery niedaleko morza, przyjazne malym dzieciom, czyste i w niezbyt zatloczonej miejscowosci to podajcie namiary. Wybieram sie z rodzinka w przyszlym roku nad polskie morze i chcialabym dobrze trafic szczegolnie z dwojka malych dzieci. Rozgladam sie za kwaterami w necie ale wiecie jak to jest: opis jedno a rzeczywistosc drugie.
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:54 am   

podrozniczka, ja takie coś znalazłam i wirtualnie mi się bardzo podoba tyle że dla nas tez najwcześniej w przyszłym roku ;) http://www.debkiplaya.pl/index.php?id=90
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 9:25 am   

My w tym roku wakacje mamy za sobą. Byliśmy w maju na urlopie.
W przyszłym roku wesele, ale mamy nadzieję na Chorwację.
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 10:05 am   

podrozniczka, mnie się tu podobało, ale to Władysławowo no i do plaży spacerek ok 15 minut (my byliśmy zimą). http://cyprys.wladek.pl/w...lawowo_355.html
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 8:42 am   

ppola i klarysa dzieki. Na pewno wezme pod uwage. Teraz tylko do mnie dotarlo ze wolalabym pobyt z jedzeniem a nie wiem czy w kwaterach to jest dostepne czy trzeba wybrac pensjonat. Jejku juz tak dawno nie bylam nad polskim morzem ze nie pamietam takich rzeczy.
_________________
 
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:04 am   

podrozniczka napisał/a:
Teraz tylko do mnie dotarlo ze wolalabym pobyt z jedzeniem a nie wiem czy w kwaterach to jest dostepne czy trzeba wybrac pensjonat.
podrozniczka, niektóre kwatery mają w ofercie swoją stołówkę i można wykupić opcję z wyżywieniem :wink:
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 7:29 pm   

ppola napisał/a:
myślałam jeszcze o Darłówku


teraz wrócili stamtąd moi rodzice z dziewczynkami... poszperam i puszcze Ci namiary na prv...
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 8:51 pm   

my w niedzielę jedziemy do Łeby... miała być jakaś zagranica na podróż poślubną ale lekarz odradził upały itp. więc pozostanie wdychanie jodu :)
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:24 pm   

My się w tym roku chyba nigdzie nie wybierzemy,brzuch coraz większy mam i jakoś nie wyobrażam sobie jazdy samochodem przez kilka ładnych godzin.
Chyba ,że macie namiary na jakieś fajne miejsce blisko naszego województwa???To może chociaż na weekend byśmy się wyrwali.
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:52 pm   

wiolancia napisał/a:
Chyba ,że macie namiary na jakieś fajne miejsce blisko naszego województwa???T

Niezmiennie polecam jurę krakowsko-częstochowską. 2h jazdy i pełno miejsc na miłe, krótkie spacerki.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 11:16 pm   

a czy znacie miejsce powiedzmy w odległości 100 km od Łodzi gdzie byłaby jakaś woda, fajne trasy rowerowe i jakieś fajne noclegi, takie na weekend?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez justinaa Sob Lip 21, 2012 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 9:12 am   

justinaa, może okolice Gostynina i Łącka? Jest tam fajne jezioro Białe i widzę, że trasy rowerowe też: http://www.rowerowyplock....zamiejskie.html
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 7:00 pm   

Ostatnie odkrycie mojego męża - Gufik gdzie można znaleźć obiekty przyjazne najmłodszym. Może komuś się przyda :)
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 8:30 pm   

A nam niestety bardzo niemiło zmieniły się plany wyjazdowe . Przepadła nam zaliczka w Stegnie . Jedyni plus że znaleźliśmy coś innego w Łebie .
_________________
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 8:37 pm   

klarysa, dzięki, popatrzę sobie w takim razie
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 12:45 pm   

justinaa, wczoraj byliśmy w Arkadii i tam była mapka z trasami rowerowymi w okolicach Łowicza, całkiem długie. http://www.lowicz.eu/serwis/index.php?id=160
_________________

dzienniczek Basi
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 1:32 pm   

http://www.przyjezierze.c..._letniskowe.php tutaj jest podobno fajnie mojej klientki mama to prowadzi bardzo sympatyczna kobitka ale to jest troszke dalej niż 100 km. od Łodzi choć pół godziny dłuższa droga to chyba nie aż tak źle;)
_________________
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:24 pm   

ola_82, jestem tam częstym gościem :) Miejscowość malutka, duża, zadbana plaża. Woda czyściutka. Ogólnie godna polecenia dla rodzin z małymi dziećmi. Tylko samą miejscowość trudno znaleźć na mapie :lol:
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:29 pm   

My też kilka razy tam byliśmy ale jeszcze bez Basi woda na prawdę czysta nawet raki były :)
_________________
 
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:33 pm   

ano widzicie a ja nawet nie wiedziałam o takiej miejscowości, zacofana jestem :oops: ale dobrze, że się dowiedziałam i mam nadzieję, że kiedyś się tam wybiorę:)
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 5:45 pm   

Ojjj będąc dzieckiem byłam w przyjezierzu praktycznie co wakacje byłam tam z 4 lata temu cicho spokojnie a wooda czyściutka pamiętam jak pływałam na rowerze wodnym to spory kawałek od plaży to ja jeszcze dno widziałam
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 11:13 pm   

dzięki za linki, może z któregoś skorzystamy :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 9:16 pm   

My ponownie jedziemy do pokoje gościnne FOKA na Helu.
W samym centrum Helu.

Hel jest pełen atrakcji.
Fokarium, muzeum rybołówstwa, latarnia morska, las usiany bunkrami.Dodatkowo można popłynąć tramwajem wodnym do Gdyni czy Gdańska.
W sezonie coś dla miłośników Call of Duty na żywo czyli D-Day Hel. Jest to rekonstrukcja obrony wybrzeża. Pełno atrakcji dla młodszych i starszy i tych całkiem starych :)
Mieliśmy okazję uczestniczyć i naprawdę polecamy!
W tym roku D-Day Hel odbywa się 12-19.08.2012.
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Sro Lip 25, 2012 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl