Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak pordzic sobie z łzami szczęścia?
Autor Wiadomość
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 11:58 pm   

Kamelija napisał/a:
Cóż, o żołądku nie pomyślałam :? to chyba będę musiała nervosolem popić węgiel aktywny :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Mnie raczej węgiel nie będzie potrzebny :D Mnie tylko bardzo brzuch boli. Nie wiem co dokładnie ale boli :D
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 2:03 pm   

ja też jestem tego zdania, że z łzami szczęścia nie ma powodu sobie radzić, niech popłyną zgrabnie po poliku, a co:)

u mnie, podobnie, jak u Was- brzuszek boli, oj boli..:) i aż cała drżę:)
_________________


8.08.2009
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 3:30 pm   

Ja bede napewno ryczeć jak tata mnie bedzie prowadził do ołtarza (ale mam ambitny plan sie przy tym uśmiechać).
Na samej przysiądze mam nadzieje,że bedzie spokojnie bo wtedy będa wyc mamy,babcie i ciotki a ja bede bardzo szczęśliwa.
Napewno natomiast będą mi się trzęsły rece:)
_________________
 
 
ewelkaaa 


Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 9:59 am   

Wiecie, co...masakra...zostalo coraz mniej dni do mojego slubu i zaczynam miec ataki wzruszenia..totalnego wzruszenia!!! naprawde boje sie swojej reakcji podczas przysiegi! juz teraz na sama mysl lzy cisna mi sie do oczu. Z niecierpliwoscia odliczam dni do tego wydarzenia i wtedy coraz bardziej sie denerwuje tym wszytskim!!
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 6:11 pm   Łzy wzruszenia

Jak sobie poradziłyście/macie zamiar poradzić ze wzruszeniem w trakcie błogosławienstwa w domu/przysięgi/podziekowan dla rodzicow? Wszelkie rady jak powstrzymac łzy (i zapobiec zniszczeniu makijażu) mile widziane :)
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 6:18 pm   

Jest taki sposób- ja co prawda nie bałąm się przysięgi , ale przy śpiewie siostry P na ślubie- miałam taki moment, że bałam sie,że się rozkleję.
Opierasz wszystkie palce (końcami paznokci) o kciuk- kciuk zginasz do wewnątrz. I wbijasz paznokcie (mocno ) w kciuka.
Sukces murowany. Zawsze jak mam się rozpłakać i stracić twarz (np jak się mocno z kimś kłócę ) - uciekam się do tego sposobu.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl