Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula i dodatki dla świadka
Autor Wiadomość
gregiolo 

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 1:37 pm   Koszula i dodatki dla świadka

Witajcie,

Jestem świadkiem na ślubie u przyjaciela. Chłopak idzie do ślubu w koszuli ecru oraz czarnym garniturze + krawat (kolor to dobre pytanie). Panna Młoda też suknia ecru. Wiem, że będziemy mieli jakieś przypinki w kolorze kwiatu jak poniżej

swiatkwiatow.pl/foto/hortensja-hortensje-hydrangea_4532.jpg

Pan młody daje mi swobodę ale sugeruje żebym też założył koszulę ecru i krawat. Problem w tym, że on na wygląd nikogo uwagi nie zwraca a ja nie wyglądam dobrze w klasycznym zestawie. Nie chcę być jego dublerem poza tym!

Chcę założyć grafitowy garnitur (ciemny grafit ale wyraźnie różny od czarnego).

Czy jest jakaś opcja żebym np. założył koszulę w kolor zamiast ecru. Tylko wtedy butonierka i krawat jaki żeby się nie zlewało? :( Czy ja też muszę wyglądać pogrzebowo tak jak on?

Jeśli ecru to powinna być dokładnie taka jak jego odcień czy ciemniejsza?

Problem jest też taki, że kupujemy na odległość ciuchy i nie zobacze się z nim przed weselem. :(

Prosze o pomoc
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 1:38 pm   

gregiolo, to może koszula w kolorze sukni świadkowej albo chociaż krawat w tym kolorze i koszula ecru?
_________________


udanego dnia Gość
 
 
gregiolo 

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 1:44 pm   

Najbardziej pasuje koszula ecru, krawat i butonierka w kolorze kwiata. :(
Powiedzcie mi dlaczego ciągle jest taka skrajnie klasyczna moda? On bedzie wygladac jak mój dziadek, żadnej różnicy w ubiorze.

No i poza tym jak ecru bedzie do grafitu ciemnego pasować? :(
:(
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:50 am   

gregiolo napisał/a:
Powiedzcie mi dlaczego ciągle jest taka skrajnie klasyczna moda? On bedzie wygladac jak mój dziadek, żadnej różnicy w ubiorze.


Ponieważ, jak sam zaznaczyłeś, jest to klasyka, a klasyka jest nieśmiertelna. A na marginesie - przeglądając stare fotografie wcale nie uważam, żeby pokolenie naszych dziadków źle wyglądało na swoich ślubach ;)

gregiolo napisał/a:
Problem w tym, że on na wygląd nikogo uwagi


Skoro poprosił Cię o określony strój, to może jednak zwraca. A jeśli nie on - to może przyszła panna młoda ma jakąś koncepcję tego jak wszyscy razem będziecie się prezentować. Ja bym to uszanowała (sama miałam sytuację, gdy byłam jedną z wielu druhen na ślubie i wszystkie miałyśmy ubrać różowe sukienki... Ja w tym okresie życia chodziłam na czarno i glanach... Nie napawało mnie to radością, ale założyłam to, o co zostałam poproszona. Później w ferworze zabawy nie było czasu, żeby się tym przejmować, a zabawa była świetna, bo młodzi zadowoleni).

Radzę Ci zrobić to o co prosi młody, a jeśli już uprzesz się, żeby założyć coś innego, to przynajmniej się dopytaj czy dla nich jest to w porządku.
gregiolo napisał/a:
Nie chcę być jego dublerem poza tym!
i zjedz Snickersa, bo zaczynasz trochę gwiazdorzyć ;)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 9:28 am   

gregiolo, a dla mnie sprawa jest prosta. Skoro nie chcesz założyć koszuli ecru, bo źle się czujesz/źle wyglądasz w takim kolorze to nie ma co się zmuszać. Ja na Twoim miejscu, bez zbędnych kombinacji powiedziałabym Młodemu, że niestety nie jestem w stanie spełnić jego prośby odnośnie stroju. I tyle. Skoro wybrał Cię na świadka to zakładam, że jesteś dla niego kimś bliskim więc powinien zrozumieć. A jeśli to miałby być warunek Twojego świadkowania to cóż... niech szuka kogoś innego kto wpasuje się w obrazek "idealnego świadka".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl