Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie

Jak wpadniecie na pomys? ?e chcecie sie odchudzic to z czego korzystacie
sport
24%
 24%  [ 25 ]
zdrowa dieta
27%
 27%  [ 28 ]
g?odówka
2%
 2%  [ 3 ]
herbatki
3%
 3%  [ 4 ]
tabletki odchudzaj?ce
5%
 5%  [ 6 ]
?M-?rec mniej
32%
 32%  [ 33 ]
inne
2%
 2%  [ 3 ]
Głosowań: 98
Wszystkich Głosów: 102

Autor Wiadomość
Rozmaryna 

Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 9:56 am   odchudzanie

Hej,
Może moje porady, choć krótkie, pomogą Wam w walce z hmm powiedzmy uciążliwym sadełkiem:)
Powiem to co mi pomogło - choć wiadomo, że każdy jest inny i nie na każdą osobę taki program dnia podziała:
1) rano po przebudzeniu - gorzka kawa z ekspresu przelewowoego lub cisnieniowego! Poczekaj z ... rozwiń całość10min po wypiciu i pierwsze co to wskakuj na rowerek, skakankę, twister lub np idz na min 40min spacer z psem.(szybki marsz)
2 dopiero wtedy zjedz sniadanie -np jajecznica lub platki owsiane (platki owsiane pecznieja w zoladku - poniez nie masz tak ochoty na podzeranie, także posiadaja weglowodany tzw zdrowe - ktore nie podnosza bardzo szybko insuliny!)
3 W pracy - kup sobie np orzechy laskowe, wloskie, migdaly i morele - posiadaja bardzo duzo blonnika!!!! Dla nas jest bardzo WAZNY! Zawsze gdy chcesz cos zjesc siegniej po morele lub migdaly.
Zjedz takze cos wiekszego - jezeli bedziesz juz musiala - trzeba robic tak aby poziom cukru byl w krwi staly - nie bylo skokow!
4 po pracy gdy znjadziesz chwile dla siebie - kawka mala czarna i kochana do cwiczen lub ponownie szybki spacer min 40min!! Pamietajcie zadne 10min , 15 ...dopiero od 40min organizm zaczyna spalac tkanke tluszczową. Jednak jeżeli nie macie kondycji to zacznijcie od krotszego czasu, ponziej go zwiekszajac.
5 Musicie jeść często, ale odpowiednie produkty i mało ilościowo!! Mi taki program pmógł, jestem lżejsza i szczęśliwsza. Na początku miałam jedynie problemy z apetytem. Po 18 miałałm ogromną ochotę na coś słodkiego itp. Na poskromienie piłam yerba mate feminafit silueta i Feiyan tea.Niesamowicie pomaga - zero apetytu na slodkie! Po roku poszłam do lekarza i gdy mnie zobaczył stwierdzil, że to nie ja. Pierwsze jego słowa, że muszę zrobić badania hehe - po prostu schudłam. Dla lekarzy - oczywiscie nie wszytskich - chyba najwazniejsza to przepisywanie jednego leku lub dwoch na otylosc. Innego rozwiazania problemu nie widzą. Powtarzam nie wszyscy lekarze. pozdrawiam
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 10:41 am   

olciap6 napisał/a:
zainteresowała mnie ta opcja aqua aerobiku, czy ktoś korzysta z jakiegoś innego basenu a w zasadzie konrketnie z tych zajec na innym basenie niż Fala? faktycznie idzie na tym troche schudnac?

Ja chodziłam na basen przy szkole podstawowej nr 184 na Radogoszczu Wschodzie. Fajne zajęcia :)
Wyszczuplają całe ciało, a nie tylko tę część nad którą się pracuje. I absolutnie nie ma zakwasów po żadnych zajęciach. Wygląda to śmiesznie, jak się patrzy z boku, to się wydaje, że człowiek nic nie robi, a wychodzi się takim umęczonym, że ja nie miałam czasami siły się ubrać.
Do tego chodziłam też na aqua bike i też było fajnie.
Tylko, że niestety ten basen ma swoje minusy - bardzo często jest zimna woda i nas z mamą to odstraszyło.
_________________

 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 12:26 pm   

Oj ja znowu powiem, ze ćwiczenia w wodzie to rewelacja :smile: chudnie sie dużo i szybko, jeśli chodzi sie regularnie :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 4:11 pm   

a co myslicie o hula hop? :) myslalam ostatnio, zeby sobie zakupic, tylko czy to cos faktycznie da? :?
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 4:58 pm   

olciap6, ja sobie zakupilam bo kiedys kochalam krecenie i co? I nie umiem. :lol:
Stoi u mnie za szafa i sie kurzy, a kazda proba konczy sie wkopaniem go tam z powrotem (mam nerwa, ze takiej prostej czynnosci nie moge wykonac).
Slyszalam wiele pozytywnego o hula hop i bardzo chcialabym pokrecic.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 4:40 pm   

Jak tam dziewczyny? Która ładnie zrzuca zbędny balast?
W listopadzie pisałam, że zrzuciłam 9,5 kg. Minęło 4 miesiące i już jest 13, 5 na minusie :)

Od miesiąca doszła siłownia i od czasu do czasu basen.

Rozmaryna napisał/a:
Musicie jeść często

Ja mam niestety taką skłonność, że w pracy jeść nie umiem, pierwszy posiłek jem w okolicach godziny 14.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 5:34 pm   

Debussy, wow, ale schudłaś, gratulacje:):)

Ja na razie schudłam 3 kilo, ale jeszcze chcę co najmniej 5 - tylko teraz naprawdę cięzko, bo u mnie podstawą są ćwiczenia, a nie mam czasu przez pracę, ostatnio taki nawał że nie mam siły i góra 2 razy/tyg się motywuję, żeby wstać rano poćwiczyć.
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 7:01 pm   

olciap6 napisał/a:
a co myslicie o hula hop? myslalam ostatnio, zeby sobie zakupic, tylko czy to cos faktycznie da?


hula hop to ostatnio jakis hit :wink: sporo moich koleżanek sobie zakupiło, z tego co wiem, na allegro, dodatkowo hula hop ma takie "wypustki' :wink:
_________________


 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 7:48 pm   

wow Debussy gratulacje za wytrwałość i osiągi :smile:

ja do ślubu nadal chciałabym schudnąć tak z 5 kg... niby to nie jest bardzo dużo, ale jakoś ostatnio zupełnie "chudnięcie" mi nie idzie, mam nadzieję, że od kwietnia jak zacznę ćwiczyć to pójdzie szybciej :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 7:51 pm   

Malena, asia7, dzięki :)
paulinkaaMU napisał/a:
dodatkowo hula hop ma takie "wypustki'

No na boczki jest świetne, moja kuzynka bardzo się wyszczupliła. Może faktycznie warto się tym zająć na co dzień, nawet oglądając telewizję?

Muszę poszukać na allegro może :smile:

[ Dodano: Nie Mar 11, 2012 8:17 pm ]
Edit: No już sobie zamówiłam na Allegro, ma wypustki :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Nie Mar 11, 2012 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 8:53 pm   

Ja pozbyłam się jak na razie 5 kg :) może również przemyślę sprawę kółeczka :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 10:56 pm   

no wlasnie allegro mnie nastroilo :) te wyspustki dodatkowo redukuja tkanke tluszczowa :) tez zamawiam, mam tylko nadzieje,ze przez lata nie zapomnialam jak sie z tym obchodzic :)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 11:23 pm   

To jak juz sie nauczycie poprosze o lekcje, ja wciaz nic. Zero. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 6:04 pm   

Do mnie dzisiaj przyszło hula hop, takie jak to:



spróbowałam przez chwilkę i na szczęście nie zapomniałam jak to się robi :) Troszkę boli, bo te wypustki masują, ale chyba tak musi być :)

Gahanova,a jakie Ty masz kółeczko? Pisałaś, że kiedyś umiałaś kręcić, ciekawe dlaczego teraz masz problem :razz:

Ja jakiś czas temu dorwałam chyba za małe, bo od razu mi spadło.
A to moje ma średnicę 90 cm i od razu się udało. :-)

Na odchudzanie dobra jest pokrzywa, właśnie piję, na początku okropnie mi nie smakowała, ale przyzwyczaiłam i jest ok, jedna dziennie wypijana :P
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 10:42 pm   

ja myslalam o takimz magnesami amsujacymi-pelno tego na allegro -ale troche inne niz Twoje
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 10:51 pm   

Ja dwa dni kręciłam zwykłym hula hop (obciążonym kaszą :cool: ) bo więcej nie dałam rady. Siniaków nie miałam, ale właśnie bolało tak jakbym "jeździła" po siniakach.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 10:25 am   

za dwa tygodnie zamierzam zacząć szaleć na xboxie- po ciąży zostało mi 2 kg póki co, ale chcę ujędrnić ciało a nie mam z kim zostawiać malucha- więc jak On będzie spał ja będę ćwiczyć :D

I hula hop zamówiłam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Sro Mar 14, 2012 10:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 10:50 am   

Kurcze, a mi 12 dni temu waga odmówiła posłuszeńśtwa....... i teraz nie wiem, mam wrażenie ,że przytyłam, a po zrzuceniu ponad 20kg trzeba przecież to kontrolować........ :evil:
Trzecią wagę kupię w ciągu 3 lat :?
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 4:26 pm   

Debussy napisał/a:
Gahanova,a jakie Ty masz kółeczko? Pisałaś, że kiedyś umiałaś kręcić, ciekawe dlaczego teraz masz problem :razz:

Ja mam takie zwykle, male. Moze masz racje, ze to srednica zawinila? Obciazonym tez probowalam i nic. Nie mam gdzie sprobowac wiekszym, a nie chce zamawiac i tez upychac za szafe. :razz:

kakonka napisał/a:
za dwa tygodnie zamierzam zacząć szaleć na xboxie

Co masz fajnego? Taniec czy cwiczenia?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 4:33 pm   

Gahanova napisał/a:
Nie mam gdzie sprobowac wiekszym, a nie chce zamawiac i tez upychac za szafe.

Ja jak złożyłam wczoraj swoje kółko (bo tak jak na zdjęciu powyżej jest w kawałkach, więc nie trzeba upychać za szafę :) ), to też miałam wątpliwości, że nie zmieszczę się w dużym pokoju, ale nie ma większego problemu. Także pokój, który ma 20 metrów kwadratowych, może nie za bardzo zagracony powinien dać radę :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 4:37 pm   

Gahanova napisał/a:

kakonka napisał/a:
za dwa tygodnie zamierzam zacząć szaleć na xboxie

Co masz fajnego? Taniec czy cwiczenia?


jedno i drugie :D póki co widziałam, jaki wycisk dostał mój mąż :) już się doczekać nie mogę :D
_________________
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 6:07 pm   

Debussy napisał/a:
Także pokój, który ma 20 metrów kwadratowych, może nie za bardzo zagracony powinien dać radę :razz:

Mnie chodzilo o to, ze moje poprzednie stoi za szafa bo nie umiem korzystac, a jak kupie nowe i tez nie bede umiala to je znow za szafe schowam i zapomne. :D
A to, ze nie mam gdzie sprobowac to chodzilo mi o to, ze nikt ze znajomych nie ma zebym sobie przetestowala. :razz:

kakonka napisał/a:
jedno i drugie :D

Zazdroszcze! Mialam kiedys mate do tanczenia, to byly najlepsze cwiczenia dla mnie. Potrafilam godzinami tancowac, lalo sie ze mnie, ale tak sie bawilam ze poki nie padlam nie przestalam. Teraz nie mam konsoli, ale chyba trzeba bedzie to przemyslec. :wink:
_________________

Moje slubne perypetie
Ostatnio zmieniony przez Gahanova Sro Mar 14, 2012 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 9:50 pm   

kakonka napisał/a:
póki co widziałam, jaki wycisk dostał mój mąż :) już się doczekać nie mogę


Ja ćwiczę na PS3 Move :) Rewelacja, uwielbiam te ćwiczenia :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 12:19 pm   

ta mata do tanczenia to fajna sprawa?nigdy z tego nie korzystalam,a widzialam tylko takie dla dzieci :wink:
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Mar 17, 2012 7:44 pm   

olciap6, ja uzywalam mniej wiecej takiej maty:



Jak dla mnie to jest fantastyczna sprawa jak sie lubi taniec, choc to co ja robilam to akurat niewiele mialo z tancem wspolnego. :wink:


Ja i maz od jutra bierzemy sie za bieganie. Trzeba przed latem pozbyc sie brzuchowej galaretki. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 10:25 pm   

dzisiaj zamówiłam sobie hula hop, ja wybrała takie:


mam nadzieje,ze nie zapomniałam jak sie kreci i ze wypustki nie porabia mi za wiele siniaków :lol:

zastanawiam się jeszcze tylko nad tą matą, w sumie zaciekawiła mnie ona (szczerze mówiąc myslalam,ze to jest bajer tylko dla dzieci hihi), lubię tanczyć i mysle, ze mogloby to byc calkiem pozytywne doświadczenie. Zastanawiam się jednak, czy ogarne to :roll: czy obsluga tego cuda wyaga jakichs wykatkowych umiejetnosci? Na jakiej zasadzie to dokladnie działa? Opisy na aukcjach są dość ogólnikowe...
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 10:42 pm   

To polega na wciskaniu tych strzalek zgodnie ze wskazowkami pokazujacymi sie na ekranie. Leci sobie jakas muzyczka i musisz obserwowac pojawiajace sie strzalki i je wciskac. Dlatego mowie, ze niewiele to ma tak naprawde wspolnego z tancem, ale zabawa mega. Sa rozne stopnie trunosci, wiec mozna bez problemu sobie dostosowac.

Tu przykladowy filmik wymiatajacego dzieciaczka:

FILMIK
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 10:46 pm   

dzieciaczek wymiata hehe ale mam rozumieć, że w wolniejszym tempie też można? :)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 10:47 pm   

Jasne. :) Zaczyna sie od naprawde latwych i pozniej mozna sobie ustawiac trudniejsze. To co pokazalam jest na PS, a co do innych konsol czy PC to nie wiem. :)
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
EnEn 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 1:12 pm   

Przez pierwszy miesiąc delikatnej diety i "tańczenia" ma macie zrzuciłam 5 kg... Niestety szybko się nudzę i mam słabą wolę. Waga wróciła :-/

Ale jeśli macie silną wolę i nie lubicie zwykłych ćwiczeń to naprawdę polecam taką matę :)
My z moim M. kupiliśmy na alegro dwie i tańczyliśmy razem, ja na swojej i on na swojej. Pościągał z internetu mnóstwo piosenek do tych mat- programy sa chyba darmowe i śmigaliśmy do utworów Chrisa Browna, Rihanny, Beyonce i innych :)
Fajna zabawa :) Przyjemne z pożytecznym.
_________________
http://www.dla-zabicia-czasu.pl/
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 2:03 pm   

A ja postanowiłam spróbować tzw. diety Smacznie Dopasowanej Vitalii. Na podstawie wywiadu i sporządzenia listy produktów ulubionych i nielubianych dietetyk układa plan diety. Każdy posiłek ma możliwość wymiany, można się kontaktować z dietetykiem, a psycholog układa plan motywacyjny. Zaczynam w piątek, zobaczymy co z tego wyjdzie. Wykupiłam sobie takie cuś na miesiąc, zobaczymy co będzie. Zamierzam się trzymać tego co mi opracują.

A że nie samą dietą człowiek żyje, to trochę ostatnio poczytałam o różnych formach aktywności i szczególnie do gustu przypadły mi dwie: jazda na rolkach z wózkiem (podobno w niektórych miastach to bardzo popularne wśród mamusiek) i jogging z psem. Pozostaje zatem zakupić rolki, buty do biegania i specjalną smycz dla psa i rozpoczynam akcję "ruch" :)
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 3:36 pm   

kakonka napisał/a:
zamierzam zacząć szaleć na xboxie

polecam bardzo, własciwie częsty taniec na xboxie utrzymuje mnie w formie:) A jaki taniec macie?
Ja polecam Just Dance 3 - ma świetne piosenki i bardzo dużo do wyboru, nie nudzą się.

Ja nadrabiam przed latem, od 2 tygodni dieta lekka i regularna + zapisuję co jem, żeby potem udać się do dietetyka. I hołduję diet coachingowi - ostatnio rozmawiałam z dietetyczką, o świadomym dietowaniu - i powiem Wam, że naprawdę zaczęłam się zastanwiać, gdy chcę coś zjeśc, czy na pewno jestem głodna - to dużo lepsze niż stałe pory posiłków. Gdy pozwolimy sobie poczuć głód, od razu będziemy wiedziały, czy coś zjeśc czy nie - i skończyło się podjadanie wieczorem przed snem.

Wyeliminowałam też bake rollsy, a zaprzyjaźniłam się z selerem i suszoną zurawiną - od razu mi lżej.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Kwi 25, 2012 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 3:47 pm   

Najlepszą i najbardziej sprawdzającą się metodą jest jeść mniej, ale częściej. Ostatni posiłek koniecznie lekki i przed 18. No i oczywiście nie możemy zapomnieć o ćwiczenia. Brzuszki, biegi, siłownia:)


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 05, 2012 10:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 9:56 pm   

Wizaz.waw.pl napisał/a:
Ostatni posiłek koniecznie lekki i przed 18


to zależy o której kładziemy się spać... bo jeśli o 23 lub później to średnio dobry pomysł. grozi albo podjadaniem w nocy albo spalaniem tkani mięśniowej jeśli nie dostarczymy organizmowi odpowiedniej ilości aminokwasów czyli białka... pamiętajmy, że organizm spala bardzo wiele podczas snu. dlatego ważne jest co i i le zjemy przed snem a nie o której godzinie :-)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 8:10 pm   

Bian, i jak z tą dopasowaną dietą? Bo się nad nią zastanawiam... :roll:
_________________


 
 
Gosc40 


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Trzebnica
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:13 pm   

aby zrzucić parę kilo należy przed każdym posiłkiem wypić szklankę wody, wtedy mniej się zje.
Należy też jeść częściej ale mniej. Ostatni posiłek zjeść o 18.00 i do rana zapomnieć, że ma sie w domu lodówkę. Należy unikać picia piwa i innych napojów gazowanych.
Najbardziej kilogramy wyciąga basem tak 2x w tygodniu i nie trzeba rezygnować z przyjemności.
_________________
sport i rekreacja
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:32 pm   

Gosc40 napisał/a:
aby zrzucić parę kilo należy przed każdym posiłkiem wypić szklankę wody, wtedy mniej się zje.


Ale odpowiednio wczesniej bo bezpośrednio przed posiłkiem pijąc szklankę niegazowanej wody powodujemy rozrzedzenie soków trawiennych, a w efekcie wolniejsze trawienie:)

Mniejsze, ale częstsze posiłki najlepiej co 3-4 godziny, a wyrównanej kaloryczności:)
I najlepiej spożywać produkty jak najmniej przetworzone:)
Unikać smażonych w głębokim tłuszczu, preferując gotowane, grillowane, chude mięsko:)
Koniecznie przy każdym posiłku powinny pojawić się warzywa:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 10:54 am   

dieta dietą ;) ale odrobina ruchu też się przyda ;)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 11:18 am   

ja bym się na basen chętnie zapisała :roll:
_________________


 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 6:42 pm   

dołączam do was dziewczyny :) miałam zacząć trochę później, ale w zasadzie mogę już teraz póki mam wyższy poziom motywacji ;D Póki co zaczynam od MŻ i większej ilości ruchu. Strażnik wagi zrobiony,zatem idę biegać! ;D
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 7:06 pm   

Patii., dżizas z czego Ty chcesz zrzucać, jak Ty masz normalnie idealną wagę z tendencją do niedowagi? :P
_________________


 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 8:04 pm   

Dorotka_, do niedowagi mi jeszcze dużo brakuje ;) a chcę zrzucać, bo jak byłam raz chudsza to wyglądałam ładniej, czułam się dużo lepiej no i mieściłam się w takie fajne spódniczki, które teraz wiszą i za mną tęsknią ;D a po drugie chcę zmotywować też mojego chłopa do odchudzania, bo jemu się przyda, a sam nie ma aż takiej motywacji, żeby się za to wziąć :/
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 8:09 pm   

Patii., no jeśli tak czujesz, to trzymam kciuki :)
_________________


 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 8:19 pm   

Dorotka_, nie dziękuję :)
_________________

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 9:48 pm   

Eh, a ja straciłam motywację, od dwóch tygodni próbuję wrócić do ćwiczeń na stepperze i brzuszków i nie mogę...waga o 10kg za dużo ;( a te maty do tańczenia są super..tylko że ja u siebie nie mam na nią miejsca...
_________________
Tosinka
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 9:59 pm   

to i ja dołączę :D byłam właśnie dzisiaj na kontroli u dietetyczki no i pierwszy sukces schudłam 2,5 kg ;D jaram się niesamowicie ;)
_________________



 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:04 pm   

agnies89, to gratuluję. Ja narazie schudłam 3kg przez MŻ, ale teraz to muszę sie zmobilizować bardziej :D
_________________
Tosinka
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:09 pm   

msmika, a przez jaki okres zrzuciłaś te 3kg?

ja umieściłam sobie na pulpicie komputera i telefonu zdjęcie sukni w której jestem zakochana ;D i to pomaga :smile: :smile: :smile:
_________________



 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:13 pm   

wiesz co przez miesiąc. w sumie 3 tygodnie, bo zaczęlam przed wyjazdem czyli 31 lipca, ale jak to na wyjeździe nie dało się diety trzymać i zaczęłam po powrocie razem ze spacerami zamiast tramwaju. Teraz chce dołączyć ćwiczenia, bo wiem, że samo nie jedzenie nic nie da.
_________________
Tosinka
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:17 pm   

no dokładnie, ja też dodaje ćwiczenia, ale musze uważać bo mam problemy z kolanem i nie wszystkie ćwiczenia wchodzą w grę, do tego jadę w czwartek na 4 dni do Zakopca więc tam ruchu na pewno będzie sporo ;)

no ja zrzuciłam przez 2 tygodnie ;D
_________________



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl