Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fitness
Autor Wiadomość
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:54 pm   

ja się też zapisałam ponownie do Sportery, już kiedyś tam chodziłam i bardzo lubię ten klub tylko jedyny minus jest taki, że tam są straszliwe tłumy :/ no ale obawiam się, że teraz w każdym klubie sportowym jest pełno ludzi bo wiosna więc każdy się obudził ze snu i lenistwa zimowego;)
nie byłam na zumbie ale na pewno fajne zajęcia :) tam wszystkie zajęcia są fajne.
_________________
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 9:41 am   

Dziewczyny, a zna któraś z Was ten klub, co jest w Atlas Arenie? Ta "strefę kobiet"? bo szukam czegoś gdzie są zajęcia od rana i nie jest przy okazji za daleko ode mnie ;)
_________________

 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 8:54 pm   

silvija napisał/a:
co jest w Atlas Arenie?

ja tam chodziłam przez jakiś czas. Na zajęciach grupowych byłam 3 razy (trening obwodowy i jakieś tbc, albo coś takiego), później chodziłam na cardio. Co do tego ostatniego to minusem jest to, że każdego sprzętu jest tylko po 2 szt, co bywało problematyczne. Dwa orbitreki, dwie bieżnie i dwa stepery, to stanowczo za mało.
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 8:43 am   

Ponieważ na siłownie/fitness nie mogę się zmobilizować to teraz zaczęłam 6 Weidera, podobno rezultaty są ogromne, tylko jak się przejdzie całość, 6 tygodni :/ mam nadzieję że dotrwam.
A na kondycję postanowiłam wchodzić dos iebie, czyli na 10 pietro po schodach :)
Wczoraj weszłam i myślałam, że umrę, zdecydowanie moja kondycja jest do poprawy :evil:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 8:54 am   

Ja od miesiąca intensywnie chodzę na fitness. Kilka razy w tygodniu mam zajęcia (zumba, ladyfit, cycling, joga, pilates, core) do tego dołożyłam basen. Zaczęłam w miarę zdrowo jeść i efekty już widoczne :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 11:22 am   

Ja zaczełam od wczoraj. Byłam na TBC, potem siłka a po południu hip-hop no i ... miała iść dziś, ale mam takie zakwasy, że umieram...
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 2:52 pm   

monika_zyga napisał/a:
zaczęłam 6 Weidera,

też się kiedyś za to wzięłam i ćwiczyłam.
Było ciężko. Bardzo, ale fakt, że efekty są zadowalające- najlepsze wizualne efekty to płaski brzuszek z zarysowanymi mięśniami 8)
a teraz z dbania o siebie, kondycję i figurę ćwiczę na orbitreku 4-5 razy w tygodniu i bardzo polecam ten sprzęt :D wszystko pracuje, efekty widoczne :)
_________________

 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:31 pm   

MadMar napisał/a:
a teraz z dbania o siebie, kondycję i figurę ćwiczę na orbitreku 4-5 razy w tygodniu i bardzo polecam ten sprzęt

no ja właśnie na orbitreku zaczęłam też ostatnio ćwiczyć, zaczęłam od 10 minut bo moja kondycja była ponieżej zera :? więc zasapałam się okropnie, ale stopniowo zwiększałam i dzisiaj już chodziłam 20 minut :razz:
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 10:13 pm   

a ja jestem mega zadowolona, bo moje domowe ćwiczenia dają efekty ;) mam orbitrek, niedawno kupiłam też stepper i ciężarki. od dwóch miesięcy ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu po 45 minut plus ograniczyłam słodycze i cukier.
i waga poszła w dół 8)
_________________
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 1:55 pm   

Dziewczyny, a znacie te treningi Ewy Chodakowskiej? Bo jest teraz płyta w jakiejś gazecie, a w necie same zachwyty i się zastanawiam, czy te trenigni faktycznie takie skuteczne?
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 8:23 pm   

ja bardzo lubię Rytm (Bałuty i Retkinię)
_________________
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 9:05 pm   

asia7 napisał/a:
ja bardzo lubię Rytm (Bałuty i Retkinię)

o, to tak jak ja;
właśnie dzisiaj byłam w Rytmie i ledwo ruszam rękoma i nogami
_________________
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 11:24 am   

klara76 napisał/a:
asia7 napisał/a:
ja bardzo lubię Rytm (Bałuty i Retkinię)

o, to tak jak ja;
właśnie dzisiaj byłam w Rytmie i ledwo ruszam rękoma i nogami


ja muszę koniecznie się w końcu wybrać :) może zaraz po świętach :)
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:00 am   

Dziewczyny czy któraś z Was korzystała z zajęć w City Studio Body & Fitness na Placu Komuny Paryskiej i może mi coś o tym miejscu napisać?

Bo jest fajna oferta na grouponie i zastanawiam się czy wykupić.
_________________

 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 6:53 pm   

Ja korzystam, też z groupona :P Jeżeli chodzi o siłownię, to jest sporo sprzętu ale w godzinach popołudniowych na tych aerobowych (orbitrek, rowerki, bieżnie) zazwyczaj nie ma miejsca i trzeba czekać żeby się dopchać. Co do samego fitnessu to plusem jest ich różnorodność i instruktorzy - polecam zwłaszcza Karolinę i Daniela. Minus za słabą (albo czasem brak) klimatyzacji na sali do zajęć grupowych.
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 8:01 pm   

a ja chyba niedługo nareszcie wykupię sobie karnet do sportety :D Na razie kompletuję strój :D
Czas wziąć się trochę za siebie bo zauważyłam że ostatnio zaczynam niebezpiecznie przybierać na wadze przez obecną pracę siedzącą :)
I teraz pytanie do Was..
Bo myślę głównie o korzystaniu z zajęć Spinningu i zastanawiam się czy jak na początek to nie będzie za duży wysiłek...? Zawsze lubiłam ćwiczyć intensywnie ale jednak przerwa w ćwiczeniach była dość długa i teraz nie wiem... Jakie zajęcia na pierwszą wizytę byście poleciły?
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 10:29 pm   

Tak więc zastosowałabym 1 tydzień tzw. wprowadzenia. Ja poszłam od razu za pierwszym razem na TBC..... co za idiotyzm :wstyd: Prawie tydzień walczyłam z takimi zakwasami, że już nie było mowy o następnym treningu. Tak więc najpierw jakieś lekkie ćwiczenia fitness napinająco-rozciągające pilates czy cos i do tego siłownia: bieżnia lub orbitrek i troszkę obciążeń na nogi i ręce, tak by zaangażować wszystkie mięsie po trochu. Na pewno wyjdzie Ci to na lepsze :) Jak już się mięśnie "wdrożą" możesz ciorać spinning :D
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 6:45 am   

Wg mnie wszystko zależy od predyspozycji danej osoby. Ja po trzech latach bez żadnych ćwiczeń poszłam na 2 godz spinningu i owszem troche nogi czułam, ale jakoś bez przesady. Także generalnie ciężko powiedzieć, musisz sama ocenić swoje możliwości:)
_________________

 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:56 am   

Ja z takich lekkich łatwych i przyjemnych na poczatek proponuję fat burning u Justyny (nie wiem czy tam są jeszcze takie zajęcia, bo nie byłam od ponad roku), ale Justynka jest rewelacyjną instruktorką, a zajęcia pozwola ci wpaść w rytm i przygotować się na więcej :)
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 8:45 pm   

polecam Stację Nowa Gdynia:) zwłaszcza Aeroboks, płaski brzuch i cycling :)
monika_zyga, od 6 weidera lepsze jest 8minutABS, zrobiłam całość 6-stki są efekty to fakt ale te ćwiczenia są tak nudne, że cieżko się zmobilizować codziennie zwłaszcza jak pod koniec zajmują ci prawie godzinę.... a ABS 8 minut jest o wiele ciekawsze i przyjemniej się robi do tego polecam zrobić 8 min ćwiczeń na pośladki :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez martuska88 Pon Cze 04, 2012 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:20 pm   

martuska88 napisał/a:
ale te ćwiczenia są tak nudne, że cieżko się zmobilizować codziennie zwłaszcza jak pod koniec zajmują ci prawie godzinę.

Oj trudno się z tym nie zgodzić :roll: Ja juz mam dość, ta nuda mnie dobija.
Chętnie robiłabym abs, ale nie mam drążka :kwasny:
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 2:19 pm   

martuska88, no właśnie mi się już znudziło, nie wytrzymałam, ale może spróbuje tego.
M4rcysi4, do czego Ci potrzebny drążek, obejrzałam kilka stron na temat 8minutABS i wygląda ciekawie do robienia w domu.

martuska88 napisał/a:
do tego polecam zrobić 8 min ćwiczeń na pośladki :)

a polecasz jakieś konkretne ćwiczenia?
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 2:27 pm   

aż z ciekawości sprawdziłam te 8 minut ABS i te ćwiczenia na brzuch całkiem do zrobienia chyba zacznę ćwiczyć w domu, wcześniej chodziłam na fitness dla ciężarnych do CentrumStyl w Zgierzu całkiem fajne zajęcia, zawsze się człowiek poruszał, teraz byłam raz na płaski brzuch uda pośladki i wymiękłam po ponad 3 miesiącach bez ćwiczeń, TBC trochę mniej męczące
teraz wykupiłam karnet w Fit7 w Zgierzu pierwsze zajęcia z płaskiego brzucha ok, tylko ja jeszcze takiej kondycji nie mam :o , cały czas myślę jeszcze o Aqua Aerobiku
_________________


udanego dnia Gość
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:01 pm   

monika_zyga napisał/a:

a polecasz jakieś konkretne ćwiczenia?


poniżej podaje adresy stron
pierwszy do 8minut abs brzuch www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
drugi 8 minut pośladki www.youtube.com/watch?v=2teK0EV0k-w

video mega stare ale ćwiczenia najlepsze ze wszystkich, które przejrzałam:)
polecam włączyć za każdym razem i robić razem z Panem:) nie trzeba się wtedy skupiać na dokładnym liczeniu
ja na początku prawie wymiękłam przy ćwiczeniach na pośladki ale trzeba się zaciąć w sobie i robić a będą efekty :wink:

i taki mały apel dziewczyny nie zniechęcajcie się! też kiedyś siedziałam w domu i zalegałam na kanapie, zaczęłam chodzić na zajęcia i teraz to już jest jak narkotyk :smile: człowiek lepiej się czuje i psychicznie i fizycznie jak się trochę porusza :) a jak już będziecie widzieć jakieś efekty to dopiero napawa mega dumą
trzeba tylko znaleźć odpowiednie ćwiczenia dla siebie - wiadomo każdy lubi co innego

trzymam kciuki za Was :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez martuska88 Wto Cze 05, 2012 7:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:04 pm   

martuska88 zawsze wykonujesz serię tych samych ćwiczeń? Ja wspomniałam o tym drążku, bo tu http://wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html znalazłam różne poziomy tych ćwiczeń. Robisz je codziennie, czy tak jak piszą na tej mojej stronce co drugi dzień lub dwa pod rząd i jeden przerwy?
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 11:22 pm   

M4rcysi4, tak codziennie robię 1 serię brzuchów i 1 serię na pośladki, chociaż można zrobić jeden dzień przerwy ale jak kto woli
patrzyłam też kiedyś na tą stronkę co Ty ale co w sytuacji gdy chcesz już przejść na wyższy poziom a nie masz drążka??zamontować drążek w domu?:)

ja zawsze włączam sobie filmik z youtuba wtedy mogę się skupić tylko na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń a nie na liczeniu lub pamiętaniu jakie ćwiczenie będzie kolejne, a tak odpalam filmik facet Cię instruuje i luzik:)

tutaj dokładna rozpiska ćwiczeń http://www.spartan7.pl/tr...247-abs-8-minut
_________________


 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 1:37 pm   

ehhh moja kondycja jest zerowa. może jest ktoś chetny na wspolne ćwiczenia (wiadomo, że towarzystwo mobilizuje)? albo moze ktos zna jakies sensowne miejsce lub siłownie z kimś merytorycznie dobrym?
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 9:24 pm   

M_and_M poszukaj trenera osobistego w Łodzi t zawsze mobilizacja - i finansowo i sprawnościowo. dobry trener powinien dobrać idealnie ćwiczenia, dietę, suplementy no i przede wszystkim będzie twoim towarzyszem :-)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 9:51 am   

Ja mogę polecić Anetę z Pure - jest masochistką, miałam z Nią kilka treningów to terminator dla kondycji i sadła. Gdyby nie fakt, że teraz trzaskam nadgodziny i jestem chronicznie zmęczona zapisałabym się do Niej na dłużej, żeby mnie wyrzeźbiła, no ale nie zawsze mamy to co chcemy :(
_________________


 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 4:49 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Ja mogę polecić Anetę z Pure - jest masochistką, miałam z Nią kilka treningów to terminator dla kondycji i sadła. Gdyby nie fakt, że teraz trzaskam nadgodziny i jestem chronicznie zmęczona zapisałabym się do Niej na dłużej, żeby mnie wyrzeźbiła, no ale nie zawsze mamy to co chcemy :(


Ja planuje od września porządnie wziąć się za siebie żeby pozbyć się trochę sadełka do wesela :P Zaczęłam jak na razie biegać bo siłownia na razie nie wchodzi w grę. A możesz mi powiedzieć mniej więcej jakie koszta są takiego trenera osobistego??
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 9:40 am   

Zobaczcie stronę Ewy Chodakowskiej i jej plan ćwiczeń: http://tinyurl.com/ckkn5sl
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 12:02 am   

Hej dziewczyny, ja zaczęłam ćwiczyć żeby się trochę ujędrnić i złapać kondycję około miesiąc temu. Daleko mam do centrum więc chcąc zaoszczędzić pieniądze i czas zaplanowałam sobie ćwiczenia w domu. Jak narazie jestem zadowolona i staram się systematycznie 3x w tyg ćwiczyć. Zazwyczaj 1 godzina, choć różnie to bywa, czasem troszkę ponad. Mam karimatę, ciężarki takie na rzepy które można przymocować do nadgarstków lub kostek (są super wygodne) i piłkę. Przede wszystkim mam przeróżne filmiki z ćwiczeniami i jest w czym wybierać. Mogę urozmaicać sobie treningi, ćwiczyć z paniami z filmików, no i najważniejsze potem mogę wejść pod prysznic i odpocząć, bo jestem w domku. Także baardzo polecam, jeśli macie tyle zapału i chęci no i warunki. Zaoszczędza sie czas i pieniądze, a ćwiczeń jest tyle w internecie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aha i polecam skakankę ;) Co do efektów, powoli coś tam widzę, ale mam nadzieję że wytrwam jak najdłużej i osiągnę swoje wymarzone ciało :D
 
 
Gosc40 


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Trzebnica
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:19 pm   

Połowa instruktorów fitness nie ma pojęcia o tym co robi i mogą zrobić więcej krzywdy niż potem z tego pożytku będzie. kupując jakiś sprzęt i dobrą kasetę z vidokursem (teraz to pewnie jakieś DVD) można naprawdę wiele zaoszczędzić. 75 zł za godzinę fitness w niektórych klubach to przegięcie.
_________________
sport i rekreacja
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 5:11 pm   

M4rcysi4 w Bełchatowie chodzisz? Bo ja się zbieram w sobie na ten fitness na Kościuszki ale nie mogę nikogo namówić na wspólne wypady :(
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 7:45 pm   

Ja obecnię chodzę do Atmosfery na Retkinii w Piaskach - nowy klub, sprzęt mają również nowy i fajnych instruktorów, którzy prowadzą ciekawie zajęcia.

Byłam raz w Saude, żeby potowarzyszyć koleżance Generalnie klubik ładny, wszystko nowe, ładnie zrobione. Byłam na zajęciach hmmm Shape chyba, albo coś w tym stylu. Generalnie pani prowadząca mnie nie ujęła, rozgrzewkę chyba wymyślała na poczekaniu, bo ani ładu ani składu i prawie ciągle robiliśmy step-touch. Potem zajęcia były w miarę, natomiast ta rozgrzewka mnie zniechęciła. Oczywiście nie mogę oceniać na podstawie jednych zajęć, ale przynajmniej te były bardzo średnie.

Chciałam też wyrazić swoją opinię nt. klubu Pure w Manufakturze. Oczywiście pominę temat płatności, ale chodzi mi o zajęcia. Ostatnio zrobili akcję, że można przyjść raz za free, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda. A więc i ja skorzystałam. I chciałam co nieco napisać o moich odczuciach.
Klub nowy, z nowym sprzętem, piękną szatnią, super strefą relaksu. Pani oprowadziła mnie po klubie, a następnie udałam się na zajęcia, akurat były ABS - te na które zazwyczaj chodzę, więc mam porównanie. Spóźniłam się 5 minutek. Wchodzę do sali, a tam wszyscy ćwiczą brzuszki, tyłek przy tyłku, że ledwo znalazłam miejsce dla siebie. Nie wspominając o tym, że nie mogłam swobodnie ćwiczyć, bo bałam się, żeby kogoś nogą nie zdzielić w głowę. Byłam na mniejszej sali. Generalnie bardzo się zdziwiłam i trochę speszyłam, czy aby na pewno te zajęcia nie zaczęły się dużo wcześniej. Okazało się, że nie, tam ABS wygląda tak, że jest pół godziny brzuchów, bez żadnej rozgrzewki Następnie od razu pół godziny stretchingu (oczywiście nie samych brzuchów). Do tej pory na jakichkolwiek zajęciach nie byłam to zawsze była rozgrzewka przede wszystkim! Po zajęciach poszłam do strefy relaksu, która składa się z jacuzzi, sauny fińskiej i parowej. Tutaj nie mam zastrzeżeń
Nie wiem jak wyglądają inne zajęcia w tym klubie, natomiast te były totalną porażką jak dla mnie.

Polecam za to fitness klub Rytm - duży wybór zajęć, miłe, w większości profesjonalne instruktorki i tanie karnety :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl