Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub z łódzkim skansenie - nowość
Autor Wiadomość
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:15 pm   Śluby w skansenie łódzkiej architektury drewnianej

Dziewczyny, nie wiem czy któraś z Was poruszała już ten temat, jeśli tak to mnie wykasujcie :smile: , ale wg mnie ślub w takim miejscu to super sprawa:

http://lodz.naszemiasto.p...ianej,id,t.html
_________________

 
 
lizbona 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 12:15 pm   

Rzeczywiście, wygląda ciekawie, ktoś sie moze orientowal jak wygladaja koszty i terminy?
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 12:19 pm   

Tez podoba mi sie ten pomysł ;) Ciekawe tylko, ile będą wynosiły "koszty eksploatacyjne" :razz:
_________________
 
 
lizbona 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 1:12 pm   

Bede tam w poniedzialek, moze czegos sie dowiem, to dam znac :)

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 7:09 pm ]
Jesli ktos potrzebuje informacji nt slubow w skansenie to kosciolek podlega pod katedre, nie maja chyba problemow z terminami, oprocz oplat za slub dodatkowo placi sie za wynajecie tego obiektu ok 600zl, fajne miejsce na niewielkie sluby :) klimatyczne miejsce, na pewno cos innego niz do tej pory :)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 9:48 pm   

Do tej pory odbył się tam podobno jeden ślub, w sierpniu. Jak dla mnie-super miejsce, kościółek przytulny, kameralny, pachnący drewnem... Świetne miejsce na zdjęcia - sam skansen + biala fabryka + piękny park. Jesienia jest tam cudownie.
Szkoda tylko, że biorą dodatkowo 600 zł...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:17 pm   Ślub z łódzkim skansenie - nowość

Dziś natknąłem się na artykuł o XIX - wiecznej świątyni przeniesionej do skansenu przy Piotrkowskiej 282. Można tam wziąć ślub. Myślę, że to ciekawe miejsce, może komuś się przyda ta informacja.

http://www.mmlodz.pl/3644...a?category=news
http://www.muzeumwlokienn...m-kosciele.html
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 11:06 pm   

fajny pomysł, ale jestem bardzo ciekawa, jaka cena, ponieważ 3 lata temu chciałam zrobić w tym skansenie sesję ślubną i zawołali sporo, już nie pamiętam dokładnie, ale 500 czy 600 zł
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 8:35 pm   

Odświeżam temat, ponieważ sama zarezerwowałam termin na ślub w kaplicy w Łódzkim Skansenie. Jeśli chodzi o koszty to rzeczywiście są dość wysokie. Za wynajem trzeba zapłacić muzeum 1000 zł, a do tego dochodzą koszty w kurii (z tego co się dowiadywaliśmy to ok. 1000 -1500 zł), ksiądz, we własnym, przystrojenie kościoła, oprawa muzyczna. Wszystko trzeba załatwiać we własnym zakresie. Ale kościółek jest tak malowniczy, w sam raz na skromny, rodzinny ślub, ponieważ tak naprawdę niewielkie są szanse na to, że w ślubie będą uczestniczyć osoby spoza zaproszonych gości ( co często zdarza się w normalnym, standardowym kościele). Polecam to miejsce serdecznie... :)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 10:15 pm   

Wg cennika na stronie Centralnego Muzeum Włókiennictwa wynajęcie kościoła na terenie skansenu kosztuje 813zł, na tej stronie jest cennik(w formie pdf i nie można podać bezpośredniego linka) http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wynajecie-sal/
_________________
 
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 12:13 am   

Ja zajmuję się oprawą muzyczną w Skansenie i byłam tam juz na kilku ślubach w tym roku, więc gdyby ktoś potrzebował jakichś informacji to zapraszam :)
_________________
 
 
alszkaa 

Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 7:21 am   

Postanowiłam wznowić temat, gdyż zastnawiałam się nad wzięciem ślub w romańskim kościółku pod Łodzią, w Inowłodzu. Może któraś z Was wie, jak wyglądają tam formalności i czy za wzięcie ślubu w zabytkowym kościele miejscowy proboszcz policzy sobie dodatkową opłatę.
_________________
alszkaa


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16420
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl