Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaz slajdów na weselu
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 11:51 pm   Pokaz slajdów na weselu

Hej,

jestem ciekawa co sądzicie na temat mojego pomysłu na wesele...

Chciałabym zrobić ciekawy i sentymentalny pokaz slajdów z nami w roli głównej. Spotykamy się juz 6 lat, od liceum, więc mamy mnóstwo fajnych wspólnych zdjęć - z pierwszego obozu w górach, różnych imprez, smiesznych i romantycznych, jak ja zlapalam welon a Ł. krawat na tym samym weselu itp. Chciałabym je połączyć w niezbyt długi pokaz slajdów z przeglądem najciekawszych (od dzieciństwa do teraz) z zabawnym kometarzem (np do zdjecia, jak Ł. na 1szym obozie trzyma mnie na barana : "Łukasz od razu nosił ja na rekach,,dopóki sił starczyło", lub jak grilluję hamburgery "P. będzie światną zoną, w końcu wspaniale gotuje" itp, zabawne, może wierszowane, dobrane do sytuacji). Żeby zrobiło się miło i sentymentalnie, w końcu po to na weselu tez jestesmy. Może bedą czytać świadkowie? jeszcze do końca tego nie opracowałam.

W związku z tym pytania do Was, drogie forumki: podoba Wam się ten pomysł? Macie jakies rady, jak to zrobić, zeby bylo fajnie? i jeszcze jedno bardzo wazne - skąd wziać rzutnik?
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:02 am   

Ja juz bylam kiedys na weselu gdzie byl pokaz slajdów tez z zabawnymi tekstami i nawet jakimis animacjami, pomysl jest niezły ale duza czesc gosci stala przez chwile przed ekranem a potem poszli do stołów jesc pic i pogadac bo ich to znudzilo. Oprócz pary mlodych zdjecia ogladala do konca tylko garstka gości. Wiec wez to pod uwage czy Wasze zdjecia beda interesujace dla innych czy sa fajne tylko dla Was.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 1:36 am   

My zrobiliśmy taki pokaz slajdów ale:
nie tylko my na slajdach byliśmy tzn. Podzielilam pokaz na części ktore były włączane w przerwach miedzy tańcami na sali z jedzeniem. Czyli goście siedzieli sobie przy stole i jedli oglądając zdjęcia.
Slajdy natomiast były podzielone tak:
1. Młody i młoda oraz wspólne fotki,
2. Rodzinka młodej( tu zdjęcia z dzieciństwa rodziców, dziedków, cioć, zdjęcia ze ślubów, wesel itd-z rególy jakieś zabawne),
3. Rodzinka młodego i jw.
4. Znajomi

Filmy dodtakowo dzieliłam też na rożne kategorie tznw zależności od tego jakich fotek ile mialam. Był np rozdzial: tak się bawią, trochę głupich min, czy wszysyc bardzo się kochają. Zdjęcia układałam tak żeby pasowały temetycznie i dodatkow podkładałam odpowiednią muzykę, pasującą do wyświetlanych fotek :)

A co do rzutnika to nam np. pożyczyła orkiestra :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 9:07 am   

ppola napisał/a:
Wiec wez to pod uwage czy Wasze zdjecia beda interesujace dla innych czy sa fajne tylko dla Was.

Dokładnie. Przeważnie nie są, a okazuje się tylko grzeczność jak ktoś zarzuca cię 3 albumami z wakacji. :wink:

Dla mnie to już takie udziwnienie wesela. Po co ciociom, babciom itp. historia waszej znajomości w zdjęciach? Oni się spotykają na weselu, żeby się pobawić, pojeść coś dobrego :wink: i pogadać z dawno niewidzianymi krewnymi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 9:40 am   

Ja byłam kiedyś na międzynarodowym weselu, Polka wychodziła za Francuza.
Goście z Francji w prezencie młodym zorganizowali taki pokaz na weselu, tyle że nie były to po prostu puszczone zdjęcia ale zabawna przeróbka Shreka.
Francuz (Shrek) przyjechał na wymianę do Polski ze swoim wiernym przyjacielem (Osłem) i zobaczył na balu piękną księżniczkę Fionę (w Cottonie spotkał naszą koleżankę) itd. Mnie się to bardzo podobało, na zdjęciach były postaci z bajki i nasi młodzi, zabawne, przemyślane, nikt się nie znudził, polecam.
_________________

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 1:27 pm   

kryszka napisał/a:


Dla mnie to już takie udziwnienie wesela. Po co ciociom, babciom itp. historia waszej znajomości w zdjęciach? Oni się spotykają na weselu, żeby się pobawić, pojeść coś dobrego :wink: i pogadać z dawno niewidzianymi krewnymi.


A do mnie podchodzili goście i mówili że super pomysl i że pierwszy raz cos takiego na weselu widzieli. Gdyby się nie podobało to mogliby nic nie mowić a jakoś na prawdę byli zadowoleni. Może dlatego że tez byli na zdjęciach ... :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:10 pm   

No tak, tylko u nas nie będzie wielu cioć i babć - z mojej rodziny 16 osób, sama bliska rodzina, z mojego Ł. rodziny 8-12 osób, a tak to sami znajomi, którzy też by sie na zdjęciach przewineli, bo są częścią naszego życia. Nie będzie zadnych dawno niewidzianych krewnych, bo wszyscy się widuja caly czas. Nie chcąc gości znudzić, byłoby to dość krótkie, a nie rozwlekanie się przez 15 min, jak to się kochamy, chciałabym zrobić ten pokaz na kilka minut, żeby byl dynamiczny. Raczej chwile powspominac, bo większość z tych osób przez te lata była z nami. Gdyby były jakies starsze ciocie z daleka, może i by je to znudziło. Dla mnie to po prostu coś innego. Tylko nie wiem co z tym rzutnikiem...
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Lis 10, 2009 2:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:21 pm   

My z P. także na dzień dzisiejszy mamy taki pomysł, widzieliśmy taki pokaz na płycie weselnej od znajomych i bardzo przypadł nam do gustu. Gości byli zainteresowani tą prezentacją :smile:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 11:58 pm   

Byłam na weselu gdzie był taki pokaz i jakoś nie przypadł mi do gustu... okazało się ze już na weselu były wyświetlane zdjęcia, a większość gości myślała ze dopiero na poprawinach...ja też :P
zdjęcia słabo widoczne, bardzo jasne. Goście oglądali chwilkę, bo jakoś ich to niespecjalnie interesowało...
Poodbno zdjęcia były pokazywane przez całe wesele i przez całe poprawiny.... nie pamiętam..
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 9:42 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
Slajdy natomiast były podzielone tak:
1. Młody i młoda oraz wspólne fotki,
2. Rodzinka młodej( tu zdjęcia z dzieciństwa rodziców, dziedków, cioć, zdjęcia ze ślubów, wesel itd-z rególy jakieś zabawne),
3. Rodzinka młodego i jw.
4. Znajomi

Filmy dodtakowo dzieliłam też na rożne kategorie tznw zależności od tego jakich fotek ile mialam. Był np rozdzial: tak się bawią, trochę głupich min, czy wszysyc bardzo się kochają.


Tylko zapytajcie o zgodę osoby, które są na zdjęciach, nie każdy sobie życzy, żeby jego beznadziejną minę prezentować ogółowi, nawet jak to ma być przerywnik humorystyczny do czyjegoś projektu.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:09 am   

Ja się nie pytałam i w ogóle o tym nie pomyslałam... Nie wiem czy dlatego że mam taką fajna rodzinkę która nie stwarza problemów tam gdzie ich nie ma, czy ja jestem jakaś dziwna. O ile staram sie nie wstawiać na forum publicznym zdjęć ludzi którzy nie wiem czy by sobie tego życzyli o tyle wesele uznałam za zabawe we własnym gronie i jakoś w ogóle o tym nie pomyslałam. Poza tym ten pokaz to była niespodzianka i większość gości była zachwycona. Mogli sobie powspominac stare czasy i pośmiać się z tego jak kiedyś wyglądali... :) i jakoś nie mam wyrzutów sumienia że się nie spytałam czy moge...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:00 am   

My też będziemy mieć taki pokaz slajdów z Naszego życia. Już kilka lat nie mieszkamy w Naszym rodzinnym mieście i to będzie okazja, żeby również "pochwalić się":) Nasz DJ użyczy nam projektora i połączymy to z podziękowaniami dla rodziców, że to niejako dzięki nim mamy takie fantastyczne wspomnienia:) A cały pokaz będzie na mx 10 minut:)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:48 pm   

A jak dzielicie ten pokaz/ Bo jednak jakos trzeba przejść od zdjęć rodzinnych do zdjęć pary młodej, czy mieszacie i chronologicznie od dzieciństwa + rodzinka + od poznania + przyjaciele poznani od tego czasu?
 
 
 
agnese 


Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 7:32 pm   

Mnie tez chodzi po głowie taki pomysł tylko, że po 1-musi on być sprawnie zmontowany, po 2 - zabawny a po 3 - fajnie by było, jakby na fotkach były również zdjęcia naszych Gości...:)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:11 pm   

agnese napisał/a:
Mnie tez chodzi po głowie taki pomysł tylko, że po 1-musi on być sprawnie zmontowany, po 2 - zabawny a po 3 - fajnie by było, jakby na fotkach były również zdjęcia naszych Gości...:)


No u mnie tak było :) Na fotkach byloi goście, nie tylko my a montowałam to w Pinnacle studio.

A co do pytania jak podzielić ten pokaz, to ja po prostu puszczalam tematycznie w przerwach miefdzy jedzeniem. tzn. w pierwszej przerwie młodzi, w drugiej przerwie : rodzinka młodej itd... Nie chciałm żeby wszystko było od razu bo na pewno by się znudziło. A takto były takie krótkie pokaziki po około 5 minut :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:29 pm   

To moze i ja sie wypowiem. Sama sie zastanawialam nad takim pokazem slajdow, ale zrezygnowalam z niego podczas wesela na rzecz pokazu na plycie ze slubu. Jednak bylam na weselu, podczas ktorego byl taki pokaz i serdecznie polecam. Napewno reakcje gosci zaleza od rodzaju imprezy oraz ich humoru, jednak na tym weselu, wszyscy bawili sie niesamowicie. Prezentacja byla puszczona podczas gdy wszyscy zajadali sie tortem. Wszyscy ogladali, nie widzialam nikogo (a wesele bylo spore, bo na chyba 150 osob), kto bylby znudzony. Malo tego, w smiesznych momentach ludzie klaskali :) ) Film byl zrobiony momentami smiesznie, momentami romantycznie, wspomnieniowo. Tamta para rowniez byla ze soba dlugo, wiec pierwsze zdjecia na ktorych byli wspolnie, byly jeszcze jako nastolatkow. Mnie na przyklad bylo bardzo przyjemnie "uczestniczyc duchowo" w tym, bo uzyli kilka zdjec, ktore sama wlasnorecznie im robilam, nie wiedzialam, ze te akurat wybiora, ale wspomnienia wrocily. Wspomnienia wrocily tez babciom, rodzicom, najblizszym, ktorym plynely łzy ze wzruszenia. Mnie również. Musialam wziac po projekcji kilka glebszych oddechow, zeby dojsc do siebie, nie moglam przelknac tortu, tak wzruszajacy byl na koniec ten film. Polecam, bo wspaniale przezycie dla mnie jako znajomej, a na pewno tymbardziej dla najblizszych.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 1:15 am   

skalimonka napisał/a:
To moze i ja sie wypowiem. Sama sie zastanawialam nad takim pokazem slajdow, ale zrezygnowalam z niego podczas wesela na rzecz pokazu na plycie ze slubu. Jednak bylam na weselu, podczas ktorego byl taki pokaz i serdecznie polecam. Napewno reakcje gosci zaleza od rodzaju imprezy oraz ich humoru, jednak na tym weselu, wszyscy bawili sie niesamowicie. Prezentacja byla puszczona podczas gdy wszyscy zajadali sie tortem. Wszyscy ogladali, nie widzialam nikogo (a wesele bylo spore, bo na chyba 150 osob), kto bylby znudzony. Malo tego, w smiesznych momentach ludzie klaskali :) ) Film byl zrobiony momentami smiesznie, momentami romantycznie, wspomnieniowo. Tamta para rowniez byla ze soba dlugo, wiec pierwsze zdjecia na ktorych byli wspolnie, byly jeszcze jako nastolatkow. Mnie na przyklad bylo bardzo przyjemnie "uczestniczyc duchowo" w tym, bo uzyli kilka zdjec, ktore sama wlasnorecznie im robilam, nie wiedzialam, ze te akurat wybiora, ale wspomnienia wrocily. Wspomnienia wrocily tez babciom, rodzicom, najblizszym, ktorym plynely łzy ze wzruszenia. Mnie również. Musialam wziac po projekcji kilka glebszych oddechow, zeby dojsc do siebie, nie moglam przelknac tortu, tak wzruszajacy byl na koniec ten film. Polecam, bo wspaniale przezycie dla mnie jako znajomej, a na pewno tymbardziej dla najblizszych.


Chciałabym własnie uzyskac podobny klimat wspomnieniowo-zabawny. Przy okazji tortu? Nie pomyslałam o tym, to może być rzeczywiście dobry moment a nie tak zaraz na początku wesela. Nie bardzo też chcę dzielić na części tylko tak jak opisałaś. u nas jest podobnie - jestesmy ze sobą odkad bylismy w liceum.
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:20 am   

Malena napisał/a:
skalimonka napisał/a:
To moze i ja sie wypowiem. Sama sie zastanawialam nad takim pokazem slajdow, ale zrezygnowalam z niego podczas wesela na rzecz pokazu na plycie ze slubu. Jednak bylam na weselu, podczas ktorego byl taki pokaz i serdecznie polecam. Napewno reakcje gosci zaleza od rodzaju imprezy oraz ich humoru, jednak na tym weselu, wszyscy bawili sie niesamowicie. Prezentacja byla puszczona podczas gdy wszyscy zajadali sie tortem. Wszyscy ogladali, nie widzialam nikogo (a wesele bylo spore, bo na chyba 150 osob), kto bylby znudzony. Malo tego, w smiesznych momentach ludzie klaskali :) ) Film byl zrobiony momentami smiesznie, momentami romantycznie, wspomnieniowo. Tamta para rowniez byla ze soba dlugo, wiec pierwsze zdjecia na ktorych byli wspolnie, byly jeszcze jako nastolatkow. Mnie na przyklad bylo bardzo przyjemnie "uczestniczyc duchowo" w tym, bo uzyli kilka zdjec, ktore sama wlasnorecznie im robilam, nie wiedzialam, ze te akurat wybiora, ale wspomnienia wrocily. Wspomnienia wrocily tez babciom, rodzicom, najblizszym, ktorym plynely łzy ze wzruszenia. Mnie również. Musialam wziac po projekcji kilka glebszych oddechow, zeby dojsc do siebie, nie moglam przelknac tortu, tak wzruszajacy byl na koniec ten film. Polecam, bo wspaniale przezycie dla mnie jako znajomej, a na pewno tymbardziej dla najblizszych.


Chciałabym własnie uzyskac podobny klimat wspomnieniowo-zabawny.



Dokładnie, żeby było wesoło, zabawnie i wzruszająco :) A pomysł pokazu w momencie jedzenia tortu - uważam za bardzo dobry :)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 12:33 pm   

Tez mi sie wydaje, ze tort jest odpowiednim momentem, wszyscy siedza, a jednak nie sa tak wczuci jak podczas rosolku :) Kto mial pogadac, pogadal sobie i mozna sie skupic na filmie. Dodam jeszcze, bo moze niezbyt wyraznie to ujelam, ze ta projekcja to bylo jednoczesnie puszczenie slajdow, jak rowniez krotkie śmieszne teledyski, ktore mlodzi nakrecili przed slubem, wiem ze calosc montowala im kuzynka (nie profesjonalistka, ale dla nich i dla zabawy) :) Nie pamietam juz dokladnie, jaka byla kolejnosc, ale chyba na poczatku bylo wspomnieniowo, to znaczy od najstarszych zdjec, pozniej wspolne, jak byli coraz starsi, pozniej te smieszne filmik i wzruszajacy koniec. Dobrali do tego odpowiednia muzyke oczywiscie, pasujaca do momentu i sytuacji, ktora pokazywal filmik. Bardzo fajna sprawa :)
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 3:24 pm   

Ja uważam, że to świetny pomysł, tylko, że przy bardzo dużym wesleu troszkę trudny do zrealizowania. (Trudno skupic uwagę dużej ilości osob na jednej rzeczy;) )
Z pewnością będziecie musieli poprosić o pomoc kogoś zaufanego i taki pokaz nie powienie tez być zbyt długi, ale na pewno wszystkim będzie się podobał :D
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 4:03 pm   

cieszą mnie pozytywne opinie tak wielu z Was.

Oczywiście nasze wesele jest małe (60osób) i to są naprawdę najbliższe nam osoby, a nie daleka rodzina, wiec nikt nie powinien się nudzić. I po podaniu tortu już wszyscy będą ze soba nagadani dlatego taki kiluminutowy pokaz będzie raczej atrakcją niz nudnym elementem. tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić technicznie, skąd wziąć rzutnik...może podpowiecie?
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 4:09 pm   

To zależy od miejsca wesela. Jeśli planujesz przyjęcie w hotelu lub jakimś miejscu, w którym robią konferencje, to powinni mieć też rzutnik.
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 4:27 pm   

zapytajcie swojego kamerzysty lub orkiestry :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 7:35 pm   

Tamta para miala rzutnik zdaje sie uzyczony od fotografa, badz kamerzysty :?: nie pamietam juz. Na pewno da sie skads skolowac. Tam bylo to podzielone na 2 czesci z tego co pamietam, a na koniec byly ogromne brawa dla "twórców". Przed filmem ktos z orkiestry, badz moze swiadkowa, moze zapowiedziec przez mikrofon, ze teraz bedzie puszczony filmik :D Jesli chodzi o skupienie uwagi gosci, to jesli bedzie ciekawie zmontowany film, to dlaczego maja sie nudzic? Wlasnie szybciej zaniedbaja jedzenie tortu, niz oderwa wzrok od filmu :wink:
_________________
 
 
Jennyi25 

Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 10:31 am   

Zamiast pokazu slajdów można zrobić teledysk - w tedy macie pewność że na pewno goście się przy nim nie zanudzą - oczywiście o ile taki teledysk będzie dobrze zrobiony.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 10:57 am   

tzn jak teledysk? Z udziałm młodych? co mają robić w tym teledysku? Nie bardzo rozumiem...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 12:39 pm   

To co maja mlodzi robic w teledysku wlasnie zalezy od ich pomyslowosci. Mozna zrobic zmostwo ciekawych, smiesznych badz romantycznych scenek sytuacyjnych :cool: Przemieszac z fotkami...
_________________
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:26 pm   

u nas był niespodziewany pokaz zdjęć z przygotowań do ślubu i ze ślubu - była to inicjatywa fotografa, dla mnie trochę nudne, ale wszystkim się podobało
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 9:52 am   

Ja byłam na weselu, na którym również wyświetlono pokaz slajdów - był to taki prezent-niespodzianka od kolegów Pana Młodego. Pierwszy raz widziałam taką atrakcję na weselu i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało:) Wszyscy oglądali go z zaciekawieniem, był śmiech i oklaski. Pokaz był zrobiony z pomysłem - zaczęło się od zdjęć z chrzcin, poprzez zdjęcia ze szkoły, później jak są już razem. Skończyło się "A dziś bawimy się na ich weselu...". Cały pokaz miał może 10 min, ja myślę to bardzo fajny pomysł:)
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 3:03 pm   

też chce miec pokaz, bo mamy na to super warunki na sali i też podczas tortu (pytanie: tylko czy zaczynać ma sie już przy krojeniu - bo stolik z tortem może troche zaslaniać czy dopiero po rozdaniu?) tylko musimy w końcu wybrać dobre zdjęcia i wymyślić motyw przewodni... jeśli nic konkretnego nam nie przyjdzie do głowy to pokaz - od zdjęc z dzieciństwa do chwili obecnej...i długość pewnie tez max 5 min
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Sro Sie 10, 2011 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 1:55 pm   

Tak jak planowalismy, na naszym weselu był pokaz slajdow - zdecydowanie polecam!
Puściliśmy go ok 22, przed podaniem tortu.
Dj miał rzutnik i ekran, wiec nie było problemu z puszczeniem.
Nasz pokaz trwał ok 5 minut, był podzielony na części (nie chcieliśmy zanudzić ludzi swoimi romantycznymi fotkami do znudzenia):

1cz - po 2 nasze zdjęcia z dzieciństwa, śmieszne, do tego kilka z czasów nastoletnich wspólnych, wspomnieniowo (piosenka - "Imagine me & you"), potem przejście w nasze nowe romantyczne pod utwór "Always" Bon Jovi

2cz - zmiana muzyki na motyw ze świata wg Bundych - Frank Sinatra "Love & marriage" - część rodzinna - zdjęcia, na których byli prawie wszyscy członkowie rodziny, kontrastujące - dawne i nowe, my z nimi:)

3cz - "Lubimy wesela" - czyli nasze fotki z wesel przyjaciół (jakieś 30 s z muzyką - Mendelssonem)

4cz - pod muzykę z serialu "Przyjaciele" - The Rembrandts "I'll be there for you" - fotki z przyjaciółmi, wszystkimi z wesela (a to było wyzwanie, bo było ich ok 30 osób:), smieszne, z przebieranych imprez, najlepsze z najlepszych

5cz - nasze zabawne fotki ułożone w historyjkę z podpisem na kazdym zdjęciu pod piosenkę Strachy na Lachy "dzien dobry - kocham Cię", zakończone naszym zdjęciem jak trzymamy w reku kieliszki wina, z podpisem :wznosimy toast za naszych cudownych gości".

Po pokazie wjechał tort weselny, a goście podczas konsumowania go mogli powspominac, do czego zachęciły ich fotki.

Dzięki zmianie muzyki i śmiesznym zdjeciom, do tego roznorodnym, a nie tylko z nami, z pokazu wyszło trochę podziękowanie dla gości. Wszystkim się bardzo podobało, do tej pory wspominają ten pokaz.


Montowałam go w programie Windows movie maker, bardzo łatwy w obsłudze.

Polecam, naprawdę warto!
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Wrz 19, 2011 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 6:55 pm   

tez się nad tym zastanawiam , mamy sporo fotek jesteśmy z sobą od technikum , a nawet chodziliśmy do jednej klasy... tylko nie wiem jeszcze jak sie za to zabrać , mogłabym pozyskać trochę zdjęć od znajomych ale nie jest to łatwe kiedy my jesteśmy tu( Londyn) a oni tam ( Łódź) ...
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 7:48 pm   

U nas planowaliśmy pokaz slajdów- zdjęcia jak byliśmy mali, a później jakieś nasze wspólne, wyświetliliśmy go jakoś w trakcie deseru. Słyszeliśmy później od znajomych, że bardzo było im miło zobaczyć siebie na telebimie.:) Jednak najpierw, po pierwszym tańcu, i tuż po obiedzie, mój mąż poprosił o uwagę i skierowanie oczu na telebim, gdzie nagle wyświetliła się prezentacja zrobiona przez niego, oczywiście z dedykacją dla mnie. Było tam dużo śmiesznych zdjęć (głównie mojego męża), które ukazywały się w rytm piosenki "Takich już nie ma". Śmiechu było co nie miara, zdjęcia były prześmieszne i w ogóle to jak mój mąż to wszystko zorganizował. Nawet nie wiem kiedy on ją zrobił.:>
Świetna niespodzianka i rzecz póki co mało spotykana na weselach, a moja szczęka leżała dobrych kilka chwil.:) Wszystkie prezentacje nagraliśmy na płyty z naszymi ślubnymi zdjęciami, by każdy gość mógł, jeśli chce, kiedyś do nich wrócić.

Gdy byliśmy ostatnio na weselu, młodzi puścili pokaz swoich zdjęć z sesji narzeczeńskiej, a później bardzo dużo śmiesznych, "jajcarskich";) zdjęć, równiej nie było nikogo kto by się nie roześmiał.
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 7:59 pm   

Pokaz slajdów uważam, że jest świetnym przerywnikiem w trakcie wesela. Oby tylko sala była przystosowana do wyświetlania zdjęć.
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 1:00 am   

My tez planowalismy zrobienie takiego krotkiego pokazu, ale szczerze mowiac po Waszych opiniach zaczelam sie zastanawiac.. Nie chce nikomu "przynudzac". Ja widzialam taka prezentacje raz na weselu i bardzo mi sie podobala, ale widac nie kazdy ma ta sama wrazliwosc i poczucie humoru :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 8:49 pm   

Moja siostra miała taki pokaz slajdów, był puszczony jak była przerwa w muzyce i były też śmieszne zdjęcia, każdy zwrócił uwagę :) . Nie było to coś takiego, że teraz jest pokaz slajdów, wszyscy gromadzą się i oglądają, tylko po prostu leciał sobie w tle, było tylko zasygnalizowane, że jest. Tak więc goście sobie jedli i oglądali jak chcieli :)
_________________
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:29 pm   

Jest to na pewno nowoczesna forma,ale jakoś nie przemawia do mnie,nie przekonuje mnie. Na pewno dodatkowa forma atrakcji się przyda jako przerywnik,ale jeżeli ma wybierac to wolę sztuczne ognie :)
_________________

 
 
bartqu84 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 2:02 pm   

pomysl jest ok tylko zeby za dlugo to nie trwalo bo goscie sie szybko znudza


Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Wrz 16, 2013 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 11:57 am   

nam orkiestra zaproponowala taki pokaz w ramach podziekowan dla rodzicow.
najpierw zdjecia slubne naszych rodzicow, pozniej kilka naszych z dziecinstwa, az do doroslosc. mnie sie osobiscie to bardzo podoba i bedzie fajna niespodzianka dla rodzicow i gosci.
_________________
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 8:06 pm   

ja byłam na weselu na którym właśnie młodzi zrobili taki pokaz swoich zdjęć od niemowlaka po dzień ślubu i powiem szczerze, że totalna klapa... goście wogóle nie byli zainteresowani, zamiast oglądać to sobie rozmawiali, mnie osobiście też to się nie podobało, ale co kto lubi.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 10:19 am   

My się zastanawiamy czy będziemy robić taki pokaz slajdów, ale nasz DJ mówił, że i tak nasze zdjęcia będą puszczane na plazmach przez całe wesele... więc chyba odpuścimy.
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 5:52 pm   

Też myślałam o puszczeniu pokazu zdjęć, bo na sali mam właśnie rzutnik i jedną ścianę zagospodarowaną właśnie pod niego, więc pomyślałam że go wykorzystamy. Wasze odpowiedzi mnie zainspirowały, bo się zastanawiałam jak to ma wyglądać :D
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 7:54 pm   

fajny poomysl, tylko Byllo by dobrze gdyby na zdjeciach pojawili sie goscie z wesela
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 1:11 pm   

A ja się zastanawiam nad nagraniem filmiku dla rodziców w ramach podziękowań (nie chcemy żadnych piosenek ani tańców w kółeczku). Pewnie wiecie o co mi chodzi - takie 3minutowe filmiki, z humorem, na których młodzi zwykle na kartkach mają wypisane za co dziękują rodzicom. Mam tylko właśnie problem z rzutnikiem - czy ktoś kiedyś gdzieś wypożyczał rzutnik i jest zorientowany w temacie gdzie najlepiej się udać w tej sprawie?
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 3:29 pm   

kapatka, my też chcemy coś takiego zrobić, bo według mnie to super alternatywa dla tańczenia w kółeczku itp. Problemu z rzutnikiem nie mamy, bo nasza sala ma na wyposażeniu.
Co do wypożyczenia to nie mam pojęcia, ale wpisałam sobie w google i sporo tego wyskoczyło, także nie powinno być problemu :wink:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 8:22 pm   

Tak, szukałam już w google. Myślałam tylko, że może jest ktoś kto już kiedyś korzystał z usług tych firm i mógłby kogoś polecić. My robimy wesele w OSP więc rzutnika na sali nie mamy, nie ma go tez zespół ani kamerzysta więc musimy sami coś wykombinować :zalamany:
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2014 8:53 am   

Myślę, że warto podzwonić do tych firm i się popytać na czym to polega i przede wszystkim jaka jest cena...Na pewno coś znajdziecie ;)
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 1:52 pm   

U nas był własnie taki pokaz :) Ale na szczęscie własciciele sali (...) byli nam bardzo pomocni ze wszystkimi technicznymi sprawami :)

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Kwi 07, 2017 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 3:59 pm   

Dla mnie to bardzo fajny pomysł! :) Zawsze jakieś urozmaicenie wesela :)
_________________
Zapraszam na stronę www
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2022 3:06 pm   

Super pomysł, sprawdza się też super jako podziękowania dla rodziców. :)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl