Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Niezdecydowany narzeczony
Autor Wiadomość
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:36 am   

Mój narzeczony był niezdecydowany przed zaręczynami... czekałam na nie aż 6 lat. Za to były niesamowite, romantyczne i wiem, że warto było na nie czekać. Moment po oświadczynach narzeczony sam zaczął rozmawiac o ślubie i przygotowania ruszyły dość szybko.
Wcześniej mówiłam, że zalezy mi na samych zaręczynach i po nich mogę zaczekać ze ślubem, teraz wiem jednak, że bylo to tylko gadanie :) dla mnie zaręczyny wiele zmieniły i fajnie jest, jeśli sa one początkiem przygotowań i wielkim oczekiwaniem :) Z perspektywy czasu moge z cała odpowiedzialnościa powiedziec, że nie ma się co spieszyć i naciskać, fajnie jest mieć świadomość, że nie tylko my ale i nasi ukochani z niecierpliwością czekają na ślub.
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:47 am   

Mój były był bardzo niezdecydowany...a byliśmy razem ponad 2 lata i wydawało się, że dobrze się znamy. Migał się od tych przygotowań aż w końcu nasz związek się rozpadł- no, ale to 5 lat temu było....

Teraz jest inaczej...S. koniecznie chce ustalić każdą "pierdołę".
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 6:52 pm   

To jest bardzo budujące kiedy facet angażuje się w przygotowania. Ja zostałam narzeczoną mając prawie 19 lat, ale wiedziałam, że przygotowania zaczną się dopiero po 20-stce. Wiem, że w obecnych czasach 21 lat to młody wiek na ślub, ale od czasu zaręczyn nie miałam nawet chwili zawahania. A mój D. jest jak widzę w pełni zdecydowany, interesuje go niemal wszystko co dotyczy naszego ślubu. Ale chyba wiem, co może powodować te różnice między mną, a powiedzmy moimi rówieśniczkami. D. jest już 25-letnim mężczyzną i to jest jak przypuszczam wiek, w którym facet myśli już poważnie o stałym związku, takim - na zawsze. A ja, tak dojrzałemu mężczyźnie nie boję się powiedzieć : ,,Tak, tylko Ty na całe życie" :-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Nie Lip 22, 2012 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 10:59 am   

Ja nie miałam tego problemu, mój mężczyzna stanął na wysokości zadania i z zaangażowaniem wszystko załatwiał. Ale po prostu do tego trzeba dojrzeć psychicznie.
_________________

 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 12:16 pm   

Cytat:
Ja nie miałam tego problemu, mój mężczyzna stanął na wysokości zadania i z zaangażowaniem wszystko załatwiał. Ale po prostu do tego trzeba dojrzeć psychicznie.

DOkładnie, poza tym dziwne dla mnie jest że to dziewczyna nalega aby chłopak się oświadczył, w takim razie to może kobieta powinna oświadczyć się chłopakowi i byłoby bez poblemu 8)
_________________

 
 
 
Agusia20l 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 123
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 1:14 pm   

Mój narzeczony uwielbia dopracowywać najmniejszy szczegóły, nie raz to jest za bardzo wkurzające.
_________________
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:11 pm   

Wiem coś o tym,ale czasem warto zaplanować kilka rzeczy i potem mieć spokojną głowę,podobnie jest u facetów w kwestii zaręczyn,wiem coś o tym:0 To dla nich bardzo ważna decyzja.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl