Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 11:51 am   

mnie się strasznie rozwarstwiają, jakaś masakra... :/
w zasadzie nic nie pomaga, żadne odżywki, żadne belissy, srisy ani nic i jestem załamana ;P
_________________
 
 
angela1983 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 6:00 pm   

cotumka, a próbowałaś tej odżywki EVeline 8in1? Ja odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami, ciągle albo się rozdwajały albo łamały. Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę paznokcie zrobiły się twardsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Z tym, że ja tą odzywkę stosuję non stop, albo samą albo jako baza pod kolorowy lakier.
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 6:32 pm   

Ja też miałam strasznie rozdwajające się, kupiłam Regenerum :

i niestety, w zasadzie zero poprawy.

Następnym razem w aptece wybrałam tańszą opcję i okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam, paznokcie się nie rozdwajają, szybko urosły :)
Już nie pamiętam kiedy miałam tak ładne, aż mi szkoda malować :razz:

Ten specyfik polecam:

_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 6:55 pm   

cotumka napisał/a:
mnie się strasznie rozwarstwiają, jakaś masakra


a próbowałaś manicure japoński?
_________________
 
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:42 pm   

mnie też się dalej rozwarstwiają :/ i bawiłam się w p-shine, ale to pomagała na krótko niestety. Łykam Belissę i smaruję olejem rycynowym, ale średnio to pomaga :cry:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 5:53 pm   

Ja polecam rękawiczki do wszelkich domowych prac, wtedy paznokcie się nie niszczą, no i odżywki "sallyhansen" i nie malowanie żadnym innym lakierem.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 12:13 am   

angela1983 napisał/a:
cotumka, a próbowałaś tej odżywki EVeline 8in1? Ja odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami, ciągle albo się rozdwajały albo łamały. Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę paznokcie zrobiły się twardsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Z tym, że ja tą odzywkę stosuję non stop, albo samą albo jako baza pod kolorowy lakier.

Ja też polecam tą odżywkę! Nie wyobrażam sobie już bez niej życia :) noszę ją samodzielnie albo pod lakier :)
_________________
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 3:48 pm   

=MiLi= napisał/a:
[
Ja też polecam tą odżywkę!

Ja również, jest rewelacyjna :) 12 czerwca w Rossmanie ta odżywka będzie w promocji po 6, 29 zł. :)
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:04 am   

czy któraś z forumek robi pazurki i chciałaby zaszczycić mnie taką usługą ?? Oczywiście za (mam nadzieję niewielką ;) ) opłatą ?? ?

Interesują mnie żele (french).
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:31 am   

Saraa, wiem, że na pewno misia-misia i joanna8411 mają swoje salony i robią pazurki. Kosztów nie znam ale jak do nich napiszesz to na pewno Ci powiedzą :)
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 2:10 pm   

=MiLi= napisał/a:
angela1983 napisał/a:
cotumka, a próbowałaś tej odżywki EVeline 8in1? Ja odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami, ciągle albo się rozdwajały albo łamały. Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę paznokcie zrobiły się twardsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Z tym, że ja tą odzywkę stosuję non stop, albo samą albo jako baza pod kolorowy lakier.

Ja też polecam tą odżywkę! Nie wyobrażam sobie już bez niej życia :) noszę ją samodzielnie albo pod lakier :)


Ja także polecam odżywki z tej serii - ja mam odżywkę 'sos dla kruchych i łamliwych paznokci'. Używam jej od około 2-3 tygodni i nie sądziłam, że aż tak szybko będzie działać. W ciągu tego czasu żaden się nie złamał ani nie rozdwoił. Także polecam :) Odnoszę jednak wrażenie, że paznokcie słabiej rosną i warto zakupić dodatkowo jakiś olejek aby przyśpieszyć wzrost.
 
 
olakam 

Dołączyła: 03 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 12:35 pm   Salon kosmetyczny

Witam

poszukuje dobrej kosmetyczki w łodzi chodzi o manicure przede wszystkim

Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 1:03 pm   

U mnie w salonie Biovax sprawdzil sie super;)
_________________

 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 11:16 am   

No więc tak. Kupiłąm odżywkę, którą polecałyście :) no i muszę przyznać, że poprawę widzę ;) teraz już prawie miesiąc odkąd ją zaczęłam stosować i muszę przyznać, że rewelacja ;) teraz to takie moje "must have" ;)
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 11:15 am   

Olakam, Tobie i innym forumowiczkom bardzo polecam Asię Wojech http://asiapaznokcie.pinger.pl/ i http://www.salonobsession.pl. Pięknie, solidnie i niedrogo :)
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Nie Lip 22, 2012 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 1:06 pm   

ja od zawsze zajmuję sie moimi paznokciami sama. zwykle moczę dłonie w ciepłej wodzie z szarym mydłem, a potem działam drewniana szpatułką i niestety cążkami. z wyglądu moich dłoni jestem zadowolona, jednak tylko wtedy gdy mam pomalowane paznokcie (chocby tyko bezbarwnym). niepomalowane płytki mają brzydkie pionowe bruzdy. wyczytałam w sieci, że może byc to spowodowane własnie uszkodzeniem płytki przy niewłasciwym manicure. i stad moje pytanie: znacie moze jakies dobre (tylko naprawde działające) płyny do usuwania skórek?

u manicurzystki bylam 2 razy w zyciu, nie podobało mi się to, co zrobiły. być może trafiłam na niewłasciwe osoby, ale boję się dać szansę kolejnej osobie. również ze wzgledu na możliwość zarazenia się poprzez niewysterylizowane metalowe narzędzia (takie zboczenie, jak się ma męza lekarza :? ). a Wy nie macie takich obaw? znacie salony, z ktorych jestescie zadowolone, gdzie nie uzywają takich narzędzi lub maja sterylizator?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 1:14 pm   

Ja od niedawna sama robię sobie manicure hybrydowy (lampa + lakierożele +baza, utwardzacz, cleaner, primer itp itd kosztowały trochę, ale już jestem do przodu w stosunku do ceny usługi u manicurzystek...)
Podstawa to idealne przygotowanie skórek :) ) potem już idzie łatwo

Efekt jest super i utrzymuje się jakieś 2-3 tyg w zależności od tempa wzrostu paznokcia (pojawia się odrost)


:)
_________________

 
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 10:05 am   

A ja w takiej sprawie :) Wiele z nas zmaga się z problemami łamliwych, rozdwajających się i słabych paznokci, więc używamy odżywki. Ostatnio u mojej manicurzystki rozmawiałyśmy właśnie o tym i bardzo przestrzegała mnie przed odżywką EVELINE 8w1. Dlaczego? Kosmetyk zawiera formaldehyd, czyli związek chemiczny stosowany w przemyśle włókienniczym oraz do produkcji żywic syntetycznych, czyli lakierów, które są używane na przykład od pokrywania podłóg. Jest to środek bardzo silnie trujący i rakotwórczy!!!
Oczywiście formaldehyd znajdziecie prawie w każdym lakierze do paznokci i odżywce, ale większość z nich ma znacznie mniejszą zawartość tej substancji. W odżywce Eveline jest to ponad 2%, co przy częstym (codziennym) stosowaniu daje bardzo duże stężenie środka w naszych organizmach.

Jeżeli nie chcecie rezygnować z jej stosowania, to róbcie sobie częstsze i dłuższe przerwy w jej aplikowaniu.
To ja tyle :P
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 10:14 am   

Kati, a czym sciagasz hybryde??? ja robilam w salonie, ale chcialam sciagnac sobie sama. kupilam aceton i nic nie drgnelo :/ nie wiem, moze byl kiepskiej jakosci.

Juska, mam ta odzywke. kupilam, bo generalnie eveline robi moim zdaniem dobre kosmetyki i zawsze bylam zadowolona. szkoda tylko, ze nie poczytalam opinii w necie zanim ja kupilam. niektore laski zachwycone, inne nie. mnie na 1 paznokci zrobil sie taki jakby hmmm dolek, przez co mialam bardzo nierowna plytke. nie wiem czy to po tej odzywce, ale nigdy wczesniej nie mialam problemow z nierowna plytka. uzylam tej odzywki tylko 1 i nie jestem zdecydowana czy ja wyrzucic czy nie :P
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 12:53 pm   

Sisska, moja manicurzystka przestrzega przed tą odżywką. Więc może spróbuj odstawić ją na jakiś czas i używać rzadziej, ja osobiście polecam Micro Cell - droga, ale skuteczna i mam po niej naprawdę ładne paznokcie :)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 1:08 pm   

ja mam odzywke Eveline Diamond do paznokci i jestem w 100% zadowolona :)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 1:19 pm   

Catylyn89, ale tu chodzi o odżywkę 8w1... poza tym będziesz zadowolona nawet z niej, ponieważ paznokcie po niej są TWARDE (jak to lakier na podłodze ;) ), ale po dłuższym stosowaniu możesz zacząć narzekać :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:40 pm   

ja ją uzylam tylko raz. generlanie duzo roznych odzywek kupuje, a nie zawsze wszystkie zuzywam :D jednak na moje paznokcie najlepiej dziala skrzyp+pokrzywa z apteki
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 12:26 pm   

Sisska napisał/a:
Kati, a czym sciagasz hybryde??? ja robilam w salonie, ale chcialam sciagnac sobie sama. kupilam aceton i nic nie drgnelo :/ nie wiem, moze byl kiepskiej jakosci.


Ja na razie też robię w salonie, ale wypytałam się ostatnio Pani jak to ściągnąć samemu w domu :D Najpierw należy spiłować trochę wierzchnią warstwę lakieru, potem moczymy waciki w zmywaczu z acetonem (KONIECZNIE!) albo samym acetonem, zaiwjamy folią i czekamy z 5 minut :) Potem jedna Pani znowu pilniczkiem usuwała pozostałości, a druga np drewnianym patyczkiem - w sumie najmniej przyjemna część i już :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 2:28 pm   

taaaa, juz raz sobie owinelam paznokcie folia aluminiowa, zeby zmyc zwykly brokatowy lakier... zeby lepiej dzialalo jedna dlon mialam owninieta jakies 10-15 min.... na 2 palcach zrobily mi sie bąble jak po oparzeniu :( :( :( ale moze to byla wina zmywacza... znalazlam w necie jeden taki sam przypadek... zmywacz byl z allepaznokcie i wiecej go na pewno nie kupię.
_________________
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 03, 2013 10:52 am   

angela1983 napisał/a:
cotumka, a próbowałaś tej odżywki EVeline 8in1? Ja odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami, ciągle albo się rozdwajały albo łamały. Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę paznokcie zrobiły się twardsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Z tym, że ja tą odzywkę stosuję non stop, albo samą albo jako baza pod kolorowy lakier.


Jak słyszałam o super efektach tej odżywki to się napaliłam strasznie :) Potem zaczełąm szukać opinii i okazało sie że w wielu przypadkach bardziej szkodziła niż pomagała. No cóż, w końcu stwierdziałam że nei ma co ryzykować i dałam sobie spokój. W sumie od pewnego czasu nie używam żadnej odżywki, moze to błąd.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 11:39 am   

A może zamiast bawić się w odżywki zainteresujesz się starą sprawdzoną metodą z ciepłą oliwą na noc?
Kiedyś pracowałam przy kosmetykach i nie jestem zwolenniczką Eveline. Z resztą moim zdaniem w zbliżonej cenie nie można liczyć na cuda. A oliwa wychodzi tanio i naprawdę działa. To tak, jak z zapomnianą naftą na włosy.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 11:54 am   

MilenaD napisał/a:
Potem zaczełąm szukać opinii i okazało sie że w wielu przypadkach bardziej szkodziła niż pomagała. No cóż, w końcu stwierdziałam że nei ma co ryzykować i dałam sobie spokój. W sumie od pewnego czasu nie używam żadnej odżywki, moze to błąd.


używam jej od roku... dla mnie nie ma lepszej. A już różne stosowałam. I nawet nie będę szukała innej. Sama mam cienkie i delikatne paznokcie, a dzięki niej mam w końcu normalne zdrowe paznokcie.
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 8:57 am   

Ja używałam jej (tej odżywki Eveline 8 w 1) kilka tygodni - no może 3-4, a zaczęłam, bo nie dość, że paznokcie zaczęły mi się rozdwajać (co sporadycznie, co jakiś czas się zdarza), to jeszcze kilka zaczęło pękać ("w poprzek") i to mnie mocno zaniepokoiło. Na to pękanie odżywka zadziałała, na rozdwajanie się - absolutnie nie, mam nawet wrażenie, że jest gorzej. Poza tym, po tych 4 warstwach fatalnie się ją zmywa.
_________________


 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 9:48 pm   

Dziewczyny, a może zmiencie przyrządy do pielęgnacji paznokci... Ja zmieniłam pilnik z metalowego/materiałowego na szklany i paznokcie jak mi się rozdwajały tak przestały... :)
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 9:57 pm   

Odżywkę Eveline 8w1 używam już prawie 2lata chyba i nadal jestem z niej zadowolona :) nic złego z moimi paznokciami się po niej nie działo nigdy, używa jej także kilka kobiet w mojej rodzinie i wszystkie mają takie zdanie jak ja :) Moja kuzynka dzięki tej odżywce w końcu zapuściła pazurki i jak zobaczyłam je jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć, że to jej :D
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 8:19 am   

Catylyn89, nie zawsze zmiana pilniczka spowoduje, że paznokcie od razu będą jak nowe.
Czasem tryb pracy powoduje np rozdwajanie się paznokci. Np nauczycielki mają często problemy z rozdwajaniem, bo kreda którą piszą strasznie wysusza paznokcie.

Ja od siebie mogę zaproponować jakiś suplement diety, witaminy - coś by wzmocnić od wewnątrz a dodatkowo dobra odżywka do paznokci.
Oczywiście papierowy czy szklany pilniczek to podstawa bez względu na stan paznokci.
_________________
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 9:18 am   

misia-misia Racja, podstawą są też witaminy i właściwa dieta... :)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 11:05 pm   

Od czasu ja stosuję odżywkę do paznokci BarbraPro lawendową to paznokcie mi się nie rozdwajają. No i ona nie zawiera toluenu. Zawsze sprawdzam składniki przed kupnem.

Skórek nie wycinam tylko odsuwam patyczkiem po nałożeniu żelu do skórek. Nawet taki z Essence daje radę.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 4:48 pm   

Po jakim czasie był efekt?
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 12:06 pm   

Od jakiegoś czasu używam odżywki 10w1 z Delii.

I jak dotąd miałam bardzo osłabione paznokcie, to już po dwóch tygodniach regularnego stosowania odżywki są mocniejsze.

Polecam :)
_________________

 
 
karolina_ka 

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:25 am   

angela1983 napisał/a:
cotumka, a próbowałaś tej odżywki EVeline 8in1? Ja odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami, ciągle albo się rozdwajały albo łamały. Odkąd zaczęłam stosować tą odżywkę paznokcie zrobiły się twardsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Z tym, że ja tą odzywkę stosuję non stop, albo samą albo jako baza pod kolorowy lakier.


Wszystko super tylko, że ta odżywka wywołuje onycholizę, czyli odklejanie paznokcia od łożyska. Wystarczy wpisać w Google i przejrzeć wyniki. Masakra. ;/
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 1:41 pm   

karolina_ka napisał/a:
tylko, że ta odżywka wywołuje onycholizę, czyli odklejanie paznokcia od łożyska. Wystarczy wpisać w Google i przejrzeć wyniki. Masakra.


owszem, może się tak stać, ale nie generalizujmy...
Jeżeli ktoś przesadzi z odżywką, jest uczulony czy wrażliwy, może się tak stać. Ale podkreślam, nie u każdego.
_________________
 
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 9:05 am   

Dzisiaj idę pierwszy raz na manicure i pedicure. Nie wiem nawet, czego się spodziewać, ale mam nadzieję, że moje paznokcie zaczną się w końcu jakoś sensownie prezentować ;) . Na tych u rąk planuję zrobić french, na nogach jakiś fajny, mocny wiosenny kolor.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 5:28 pm   

Moje paznokcie na szczęście się nie rozdwajają i dość rzadko łamią. Nie lubię miec niepomalowanych jakimś kolorem. Obecnie mam błękitne :D
_________________


 
 
MalinAAA 


Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 10:17 am   

Właściwie zawsze mam pomalowane paznokcie. A na lakier zawsze nakładam utwardzacz. Dzięki temu manicure wytrzymuje mi około tygodnia :)
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 11:31 pm   

Juska, moja maniciurzystka też przestrzega :)

Kiedyś jej używałam i rzeczywiście byłam zadowolona. Ostatnio kilka razy miałam hybrydę na pazurkach a po niej wiadomo są trochę słabsze paznokcie. Nałożyłam odżywkę Eveline, nie minęło 5 minut i wszystko zaczęło mnie szczypać, palić, ciągnąć - ból nie do opisania. Zmyłam to szybko, ale całą noc i tak z bólu nie spałam bo to jakoś "weszło" w płytkę. Koszmar, od tamtej pory sprawdzam każdy lakier i odżywkę na zawartość formaldehydu...
_________________


 
 
truskaweczkako 

Dołączyła: 25 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 7:28 pm   

Ja zakupiłam sobie zestawik do manicure hybrydowego i jestem bardzo zadowolona. Paznokcie robie sobie raz na 2,3 tygodnie. Mam spokój i nie odpryskuje mi jak zwykły lakier ale szczerze to nie polecam osobom które mają słabą płytkę paznokcia. Moja mama ma taką i jej hybrydy nie chcą siedzieć na paznokciu.
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Cze 25, 2014 9:13 pm   

truskaweczkako, im słabsza płytka tym gorzej się trzymają. Marzy mi się taki zestawik, bo nie ukrywajmy ale taki ładny manicure robiony regularnie troszkę kosztuje.. Jaką masz lampę i gdzie kupiłaś?
_________________


 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 6:17 pm   

karolina_002, lampa moze byc najtansza ale z dobrymi żarówkami. W hybrydach podstawą jest baza, która musi być z wyższej półki, bo od niej zależy trwałość.
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 11:54 am   

Jeszcze kilka postów wyżej pisałam, że nie mogę narzekac na stan moich paznokci. Jednak ostatnio zaczęły się rozdwajać i łamać :-( Możecie polecić mi jakiś skuteczny sposób na wzmocnienie paznokci?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 12:18 pm   

alekul89, ja chodzę do mojej psióły na hybrydę. W ogóle nie piłuje mi płytki, nic nie szlifuje ani nic. Jak zdejmujemy to mam grubą i twardą swoją płytkę paznokcia :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 1:28 pm   

Zastanawiam się nad japoñskim. Macie jakieś doświadczenia?
_________________


 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 9:43 pm   

alekul89, koleżanki paznokcie po lecie były koszmarne, zrobiła kilka sesji japońskiego i była zachwycona. Ponoć płytka już się tak nie łamała i nabrała blasku. Ja sama nie robiłam ;)

Jeżeli chodzi o hybrydę to zawsze byłam zadowolona. Zazwyczaj robiłam ją okazyjnie ale jakoś tak wyszło, że zrobiłam kilka razy pod rząd. No i niestety chyba po zdjęciu trzeciej z kolei płytka bardzo się rozdwajała, paznokcie się łamały. Najprawdopodobniej to przez hybrydę... Lakier dopóki go nie zdjęłam trzymał się świetnie za każdym razem. Długo wracały do normalności i teraz zastanawiam się nad powrotem do tego rodzaju manicuru, chociaż okazyjnie.
_________________


 
 
ula87 

Dołączyła: 03 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 9:10 am   

a co myslicie o tabletkach na paznokcie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl