Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ENERGIZE
Autor Wiadomość
Michałoss 

Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 11:42 am   ENERGIZE

Byłem u nich na próbie i w sumie mi sie podobało ( akurat też jestem muzykiem, ale nie weselnym ) graja na żywo bez ściemy :smile: Chodzi mi bardziej o prowadzenie, zabawy i całokształt imprezy (próba tego nie oddaje...). Poza tym niestety są drodzy... :-?
Proszę o opinie

Pozdrawiam

edit: dopasowałam wizualnie tytuł watku do innych na tym forum :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lut 11, 2010 11:59 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
waldek790 

Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:22 am   Widziałem ich na camerimage - bardzo fajny zespół

ale akurat nasz termin mieli zajęty. I faktycznie nie są tani...
U nas chyba zagra "Codex" mam nadzieję, że dadzą radę
 
 
bella2009 

Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:17 am   

Nie polecam, wrecz odradzam, grali u mnie na weselu. Nie dosyc ze wzieli straszne pieniadze, to zupelnie nie potrafili zabawic gosci. Repertuar mial byc roznorodny a ograniczali sie do staroci i przespiewek biesiadnych. Ja rozumiem ze to wesele, ale byla duza czesc mlodych gosci. Myslalam ze wiek czlonkow zespolu o niczym nie swiadczy....a jednak. Przestrzegam przed tym zespolem, za mniejesze pieniadze mozna znalezc kilka innych zespolow. A za zarobione na nich pieniadze jechac na fajna wycieczke, pozdrawiam wszystkich "slubnych"
 
 
Puszek 

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pon Lut 01, 2010 8:13 pm   

To mnie załamałaś...powierzyłam sprawę zespołu przyszłym teściom i postanowiłam na własną rękę teraz, zobaczyć kogo wybrali. Z demo wypadają nieźle, ale to nie wszystko żeby dobrze poprowadzić wesele. Naprawdę są, aż tak słabi?
 
 
Michałoss 

Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:04 am   Wow!

Akurat ta opinia jest chyba trochę krzywdząca, ale wiadomo konkurencja nie śpi :) ! Poza tym na Camerimage raczej nie biorą zespołów, które grają przyspiewki weselne...
Nasze wesele musielismy niestety przełożyć z różnych względów w tym finansowych :(

Pozdrawiam
 
 
bella2009 

Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:50 pm   

A czy byłes w ogole na Camerimage? Nadmienie tylko ze sa to dwie rozne imprezy. Na weselu graja - weselnie i raczej z czasow swojej mlodosci. To jest moja indywidualna ocena, na dodatek dosc sztywne prowadzenie a wlasciwie jego brak. Nie maja polotu zupelnie, a moze doswiadczenia, Nie wiem.Ostatnio bylam na weselu mojej kolezanki gdzie byl boski zespol, dziewczyna ktora spiewala miala niewyobrazalny dar nawiazywania kontaktu z goscmi, Puszek jesli chcesz dowiem sie jak sie nazywali. Nosek do gory, moze uda ci sie zalatwic kogo innego a jak nie, to moze u ciebie bedzie spox. Ale na szal raczej bym sie nie nastawiala, pozdrawiam serdecznie.
 
 
kiraniuś 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 11:30 pm   

bella2009 czy mogę również poprosić o nazwę zespołu, o którym piszesz, iż "boski zespol, dziewczyna ktora spiewala miala niewyobrazalny dar nawiazywania kontaktu z goscmi"?
Jestem także na etapie poszukiwania zespołu i bardzo mi zależy, żeby miał dobry kontakt z gośćmi. pozdrawiam serdecznie.
 
 
bella2009 

Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:35 pm   

Juz Wam sluze pomoca, wszystkiego sie dowiedzialam zespol nazywa sie Capella, Dziewczyna jest niesamowita. Tylko podobno terminy maja wolne w 2035 ;P hi hi. Zartuje, ale atakujcie jak najwczesniej bo nie jest lekko. Pozdrawiam wszystkich cieplutko, bo za oknem mroz!
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 7:41 am   

Powiem wam tak ogladalem stronke i ogladalem wideo energize nie gra na zywo!!!! nie wierzcie w to ja rowniez gram w zespole i tez nie gram do konca na zywo tylko dogrywam i tak pracuje wiekszosc kapel ale jesli chodzi o ten zespol to maja takie same podklady jak wiekszosc kapel a tylko dogrywaja. Ludzie musicie wiedziec to zeby byla muzyka na zywo to musi byc co najmniej 5 SPRAWNYCH muzykow + wokalisci zeby to zabrzmialo solidnie
 
 
kolapa 

Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 1:05 pm   

Zespół REWELACYJNY!!!! muszę zdementować plotki dot. tego, że nie grają na żywo. Grają, zdecydowanie grają i to jeszcze jak!!! Wszyscy goście u nas na weselu byli zachwyceni. W 100% odnieśli się do naszych próśb odnośnie muzyki - była dostosowana i dla młodszych i dla starszych. Prowadzili całą mprezę wspaniale.
To fakt, ze są drodzy, ale zdecydowanie warci tej ceny.
POLECAMY w 100%.
 
 
Olenka113 

Dołączyła: 14 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 8:21 pm   

Zespół grał u nas na weselu w czerwcu 2012. Opinia wszystkich gości i nasza- REWELACJA! Świetnie się spisali, grali rewelacyjnie, śpiewali jeszcze lepiej. Prowadzenie super, ale nie naprzykrzają się gościom. Z czystym sumieniem polecam! REWELACJA!!! Nie mogliśmy trafić na lepszy zespół i gorące DZIĘKI! To co zrobiliście to było mistrzostwo!
_________________
Ola
 
 
Katarinka 

Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 1:21 pm   

Czy ktos moze napisac, ile osob jest w zespole u co dokladnie oznacza drodzy... czy w trakcie przygotowac byli elastyczni? Brali wasze uwagi pod uwage?

Wielkie dzieki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl