Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenia
Autor Wiadomość
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 10:25 pm   Życzenia

Mam nadzieje, że tym razem takiego tematu nie ma - niby przeglądałam, ale jakoś kiepsko idzie mi szukanie czegokolwiek w tej wyszukiwarce już prędzej wygogluję :razz:

Napiszcie proszę ile (tak pi razy drzwi oczywiście - nie każę liczyć co do sztuki) miałyście gości na ślubie i ile mniej więcej trwało składanie przez nich życzeń.
Pytam bo zastanawiamy się nad godziną ślubu, żebyśmy ze wszystkim zdążyli przed przyjazdem na salę :roll:

I jeszcze jak to jest - goście którzy jadą na wesele składają życzenia i po ślubie i na weselu (czyli w sumie dwa razy) ? Czy po ślubie nie składają życzeń tylko dopiero na weselu?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 8:37 am   

My na ślubie mieliśmy ok. 140 osób, życzenia pod kościołem trwały ok. 40 minut.

Rusałka_Maja napisał/a:
jak to jest - goście którzy jadą na wesele składają życzenia i po ślubie i na weselu (czyli w sumie dwa razy) ? Czy po ślubie nie składają życzeń tylko dopiero na weselu?
U nas pod kościołem zyczenia składali wszyscy goście, potem na weselu podczas oczepin, kiedy goście dawali nam prezenty właściwie składali nam jeszcze raz krótkie zyczenia (czyli "wszystkiego najlepszego" i całusy :razz: ).
Ale zasadniczo to od Was zależy jak to będzie wygladać. Na ostatnim weselu, na którym byłam, młodzi zazyczyli sobie, żeby życzenia pod kościołem składały tylko te osoby, które przyszły na sam ślub. Goście weselni składali życzenia dopiero po przyjeździe na salę i powitaniu szampanem, wtedy też od razu dawali młodym prezenty. Wiem, że nie wszystkim to się podobało, no ale taką wizję mieli młodzi, prawie wszyscy goście się dostosowali.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:44 pm   

ava napisał/a:
My na ślubie mieliśmy ok. 140 osób, życzenia pod kościołem trwały ok. 40 minut.


U nas w sumie podobnie. Zawsze się schodzi z życzeniami, a by wszystkie zapamiętać :)
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 1:59 pm   

My na ślubie mieliśmy ok. 100 osób, a życzenia trwały jakieś 25-30 minut.
Pod kościołem życzenia składali nam wszyscy, a na weselu, po oczepinach tylko Ci, którzy chcieli nam wręczyć jeszcze jakieś prezenty, których nie dali pod kościołem.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl