Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo wysoki obcas
Autor Wiadomość
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 5:53 pm   

Szczerze przyznam, że jakoś nie wyobrażam sobie wytrwać kilkanaście godzin na tak wysokich obcasach :P Ja miałam rzymianki obcas ok. 9 cm (w tym 1 cm koturna). Jak chodziłam w nich w domu to luz - b. wygodne. Wszystko było fajnie w kościele i przez pierwsze trzy godziny imprezy (w sumie ok. 5-6 godzin). A potem, z racji totalnego szaleństwa na parkiecie, musiałam zmienić na dużo niższy obcas.

Także wysoki obcas owszem, ale na początek lub na całą imprezę dla dziewczyn z doświadczeniem w tańczeniu całą noc na wysokim obcasie :P
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 6:48 pm   

ja miałam 9 cm obcas :) zmieniłam zaraz po oczepinach na balerinki :) jakbym nie szalała tyle na parkiecie i nie biegała non stop między naszymi gośćmi- żeby z każdym zamienić chociaż słowo to pewnie wytrwałabym do rana na obcasie :)
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:06 pm   

kakonka napisał/a:
ja miałam 9 cm obcas :) zmieniłam zaraz po oczepinach na balerinki :)

a suknia się nie ciągnęła po tej zamianie po ziemi?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 9:28 pm   

paulii napisał/a:
kakonka napisał/a:
ja miałam 9 cm obcas :) zmieniłam zaraz po oczepinach na balerinki :)

a suknia się nie ciągnęła po tej zamianie po ziemi?


jak chodziłam to tak :) ale ja byłam cały czas albo w biegu albo w tańcu, a wtedy suknia "wirowała" :) i rzadko dotykała podłogi :D
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 11:37 am   

kakonka napisał/a:
ja byłam cały czas albo w biegu albo w tańcu, a wtedy suknia "wirowała"
hmmm no tak- Twoja suknia była zwiewna.. Moja już taka nie jest, więc chyba będę musiała pokombinować nad jakimś dodatkowym podwiązaniem trenu, żeby zmienić butki ( o ile zajdzie taka potrzeba).
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 6:45 pm   

Bian napisał/a:
Szczerze przyznam, że jakoś nie wyobrażam sobie wytrwać kilkanaście godzin na tak wysokich obcasach


Dokładnie. Ja zamierzam kupić buty z obcasem najwyżej 5 cm, żeby czuc sie jak najbardziej komfortowo i żeby nie była konieczna zmiana obuwia oraz inne manewry z nią związane. To mój dzień i mam sie czuć elegancko i wygodnie ;)
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 4:31 pm   

ja planuje kupić buty z wysokim obcasem ze względu na różnice wzrostu między mna a T. (ja 169 a on 192)
_________________
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 2:59 pm   

U nas różnica też jest spora (ja 160 cm, a D 187 cm), ale nie zamierzam się męczyć w jakimś super wysokim obcasie tylko po to, żeby się wyciągnąć do wzrostu D, bo zwyczajnie będę wyglądała jak na szczudłach :smile: Każdy już przywykł do naszego widoku (na co dzień noszę raczej płaskie buty) i przypuszczam, że komicznie wyglądałabym na tych "szczudłach". Lepiej jak będziemy wyglądać naturalnie, bo do tego już się każdy przyzwyczaił...
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:15 pm   

w Wysokich Obcasach na Piotrkowskiej jest kilka fajnych slubnych modeli na wysokim obcasie. Bardzo mi sie podobaly buty, jednak jak dla mnie to za wysokie :(
Szkoda, ze nie maja na nizszym obasie, bo narazie nie spotkalam w innych slepach butow, ktore by mi sie spobodaly
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:18 pm   

anuszkaa, byłaś już w tym butiku na piłsudskiego i sienkiewicza?
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 21, 2010 6:11 pm   

Frezja1980 napisał/a:
anuszkaa, byłaś już w tym butiku na piłsudskiego i sienkiewicza?

bylam tylko tam na sienkiewicza. rzeczywsicie maja duzy wybor. Niestety dla siebie butow nie znalazlam. to znaczy akurat nie bylo mojego rozmiaru albo koloru, wiec musialabym zamawiac. a ja buty potrzebuje na ten czwartek. Przeszlam cala Pietryne i nic dla siebie nie znalazlam. jak juz cos bylo, to na wysokim obcasie.
Takze przymiarke musze przelozyc i czeka mnie wyjazd do Rzgowa albo zamowienie butow w, ktoryms z tych butikow
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 3:51 pm   

U mnie różnica jest tez spora bo 32cm. Ja 160 a on 192. Zazwyczaj chodzę w butach na wysokim obcasie. Średnio 8cm ale ostatnio także 10cm. Mój problem jest tym większy z butami ślubnymi, że mam mała i wąską stópkę o rozmiarze średnio 35. Piszę średnio bo nawet z firmy Ryłko mam buty o rozmiarach 34,5 35 35,5 a zimowe 36. Mierzyłam już ślubne i 36 są wszędzie ponad 1cm za duże. Udało mi się przymierzyć ostatnio w salonie Venus buty firmy Witt o rozmiarze 34 i nawet ich nie wcisnęłam a 35 była spadające. Potem mierzyłam innej firmy tez w Venus o rozmiarze 35 i tez były spadające i do tego wszystkie modele odstawały mi od stopy - czyli były od spodu źle wyprofilowane. Może ja mam taka stopę, ale większość tych ślubnych uważam za niewygodne a przecież nosze inne buty na wysokich obcasach i jest ok. Poszukam jeszcze a jak będzie kiepsko to chyba pozostaje zamówienie tanecznych na miarę.
Może wiecie dziewczyny gdzie znajdę małe buty na wysokim obcasie? (mieszkam w Łodzi od wakacji i nie wiem gdzie takich butów szukać poza salonami ślubnymi)
_________________

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 9:51 pm   

u nas różnica niewielka, ja jestem wysoka, ale obcasy uwielbiam. Do ślubu miałam 9 cm :) ... kiedy to było ;)
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 9:35 am   

Nie znalazłam innego bardziej pasującego wątku, bo buty, które znalazłam są białe, zakryte i na b. wysokim obcasie. Wprawdzie ja już po ślubie, ale może którejś z Was wpadną w oko, bo jak na białe buty są oryginalne i wg mnie fajnie by wyglądały do ślubu.



_________________

 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 8:07 am   

super buty, co to za firma?
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:33 am   

znalazłam je w sklepie internetowym: http://www.cutesyshoes.pl/
_________________

 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 11:32 pm   

HELLEN :)
Pani z Salonu Sylwia na Jaracza 6 ma buty firmy Witt :) tam zamawiałam swoje (kajaki) :D Smieje się bo mam rozmair 40 i baaardzo szeroką stope :) Zamówiłam z okrągłum czubem :) Szukałam butów wszędzie ale dzięki Bogu znalazłam własnie tam. Na pewno znajdziesz tam dobre buty dla siebie :) szersze lub mniejsze. Sa tez buty z wysokim obcasem 10cm jak sie nie myle. Sandałki i wiele innych Polecam !! :)
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 11:38 pm   

Dzięki kaska8866, ale ja już kupiłam buciki taneczne - bardzo wygodne sandałki. A buty firmy Witt mierzyłam w innym salonie i 35 było na mnie za duże a 34 za małe i wydały mi się bardzo niewygodne. Widocznie mam taką stopę, z wysokim podbiciem i wiele butów jakoś źle na mnie leży. Zresztą o tej firmie pisałam już w poście wyżej...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Czw Kwi 28, 2011 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:19 am   

Między mną a mężem różnica jest trochę ponad 30cm, ja miałam dwie pary butów, jedne wygodne, obcas 7cm, a drugie bardziej sztywne - 10 cm, przeznaczone były na "pierwsze wejście" do kościoła i na początek na sale, ale przetańczyłam w nich całą noc :razz:
_________________
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 3:02 pm   

U nas za to różnica wzrostu jest nie za duża, bo tylko 10cm, ale ja uwielbiam obcasy i nie wyobrażam sobie chodzić w baletkach! Jeszcze przed ślubem T robił mi straszne awantury, bo uważał, że jest niższy ode mnie. Ale znalazłam na to sposób :twisted: w sklepie obuwniczym zakupiłam podpiętki i jak chciał się czuć komfortowo, to musiał ich używać :D Kiedyś jak zobaczył moje buty wpadł w taki szał, że w ruch poszła szlifierka i z obcasów nie za wiele zostało :D wtedy mało go nie zatłukłam, ale teraz jak o tym myślę, to śmiać mi się chce.
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 3:26 pm   

marlena89 napisał/a:
Kiedyś jak zobaczył moje buty wpadł w taki szał, że w ruch poszła szlifierka i z obcasów nie za wiele zostało
Uuuu, nieźle :D
Mój Mąż jest niewysoki ma niecałe 170 cm, czyli ok. 7 cm więcej ode mnie, a jakoś nie przeszkadzają mu obcasy. Co prawda na co dzień noszę baletki, ale na jakieś wyjścia zawsze szpilki. Ostatnio na weselu i poprawinach miałam obcasy 11 i 12 cm i w ogóle nie nie było problemu, że jestem wyższa.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 5:15 pm   

ava napisał/a:
Ostatnio na weselu i poprawinach miałam obcasy 11 i 12 cm i w ogóle nie nie było problemu, że jestem wyższa.
a ja niestety tak nie lubię,ja mam 165 cm, mój mąż 170 i jak zakładam obuwie wyższe i jestem na równi z nim albo deczko wyższa bardzo źle się z tym czuje.

Wydaje mi się, że wygląda to dziwnie, że kobieta jest większa od mężczyzny.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 8:52 pm   

Ja do ślubu miałam chyba obcas 3-5 cm, nie wiem nawet dokładnie, mój mąż jest wyższy tylko o 10 cm, więc nie mogłam mieć wyższych, ale to i dobrze bo nie potrafię w takich chodzić :razz:
marlena89 napisał/a:
Kiedyś jak zobaczył moje buty wpadł w taki szał, że w ruch poszła szlifierka i z obcasów nie za wiele zostało wtedy mało go nie zatłukłam,

Haha, popłakałam się! Dobre ;)
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 8:58 pm   

Na co dzień chodzę w trampkach bądź baletkach, ale przy jakiejś większej okazji bez problemu mogę sobie pozwolić na wysoki obcas, bo K. jest wyższy ode mnie o ponad 20 cm. I tak do ślubu poszłam w 12 cm obcasie :hyhy:
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 11:07 am   

ewa.krzys, ale wytrzymałaś całą noc na tych 12 cm obcasach? :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:34 pm   

ja podobnie jak ewa.krzys, w dniu ślubu miałam buty na 12cm obcasie i bez problemu wytrzymałam całą noc :smile:

buty zabrali mi parę minut przed oczepinami, a gdy oddali od razu w nie wskoczyłam i tańczyłam do samego końca ... tylko ja na co dzień chodzę w szpilkach więc nogi mam wprawione, a swoją drogą pomimo takiej wysokości buty były bardzo wygodne
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 4:21 pm   

ava, sama byłam zdziwiona, ale tak :) tzn buty zabrali mi przed 23, a założyłam je dopiero po 1. Niższe buty założyłam, gdy sprzątaliśmy salę, ale wtedy ledwo już chodziłam :wink:
_________________


 
 
basia.nowak 

Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 3:12 pm   

Ja planuję obcas 6 cm, ponieważ mój anrzeczony jest niewysoki :/ poza tym, czy jest sens męczyć się an 9cm całą noc? Chcę też kupić balerinki na zmianę :) ))
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 6:39 pm   

Patrycja11 napisał/a:
ava napisał/a:
Ostatnio na weselu i poprawinach miałam obcasy 11 i 12 cm i w ogóle nie nie było problemu, że jestem wyższa.
a ja niestety tak nie lubię,ja mam 165 cm, mój mąż 170 i jak zakładam obuwie wyższe i jestem na równi z nim albo deczko wyższa bardzo źle się z tym czuje.

Wydaje mi się, że wygląda to dziwnie, że kobieta jest większa od mężczyzny.


U mnie tak samo - mój PM jest wyższy tylko o jakieś 6-7 cm więc nie mogę szaleć z obcasami choć bardzo je lubię
_________________


 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 11:07 pm   

Ja planuje obcas 6-7 cm, bo w takim najlepiej się czuję. Po pierwsze bo rzadko chadzam w szpilkach, po drugie przy moim wzroście(178cm)w wysokich butach jestem żyrafką i przeszkadza mi, że wszyscy są niżsi.
_________________
 
 
nataliab 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Sadkowice/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 10:12 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
Patrycja11 napisał/a:
ava napisał/a:
Ostatnio na weselu i poprawinach miałam obcasy 11 i 12 cm i w ogóle nie nie było problemu, że jestem wyższa.
a ja niestety tak nie lubię,ja mam 165 cm, mój mąż 170 i jak zakładam obuwie wyższe i jestem na równi z nim albo deczko wyższa bardzo źle się z tym czuje.

Wydaje mi się, że wygląda to dziwnie, że kobieta jest większa od mężczyzny.


U mnie tak samo - mój PM jest wyższy tylko o jakieś 6-7 cm więc nie mogę szaleć z obcasami choć bardzo je lubię


U mnie też PM jest wyżyszy tylko o jakieś 8cm. Więc teoretycznie też nie mogę szaleć z obcasami( Tak bynajmniej wydawało mi się na początku naszego związku). Teraz zakładam obcasy nawet 10-12 cm i przestało mi przeszkadzać te kilka cm różnicy :) ) Kwestia przyzwyczajenia :)

Ale do ślubu planuje założyć max 6cm dla wygody i dla dobrego samopoczucia :)
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 5:45 pm   

nataliab napisał/a:
U mnie też PM jest wyżyszy tylko o jakieś 8cm. Więc teoretycznie też nie mogę szaleć z obcasami( Tak bynajmniej wydawało mi się na początku naszego związku). Teraz zakładam obcasy nawet 10-12 cm i przestało mi przeszkadzać te kilka cm różnicy :) ) Kwestia przyzwyczajenia :)


My jesteśmy ze sobą już baaaardzo długo :D i nie przyzwyczaiłam się niestety - ja po prostu się źle czuję jak jestem od niego wyższa - nic na to nie poradzę..
I pomimo iż obcasy lubię i czasem śmigam w takich 10 cm to jednak w tym dniu chciałabym mieć pełen komfort :wink:
_________________


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 25, 2012 11:14 am   

Ja od razu przy kupnie sukni powiedziałam, że obcas ma być wysoki, może być 12 cm, ale była przy tym moja mama ,,chodzacy rozsądek" i powiedziała, że chyba mnie Bozia opuściła :( i żebym wzięła max 10 cm. Na tym stanęło, bo jak już wiele razy się przekonałam ,,matka ma zawsze rację". :P Muszę mieć wysokie buciki, bo mój D. ma 188, a ja 165. A na wszystkie imprezy zawsze w wysokich szpilach chodzę, bo jakbym nosiła płaskie to bym mu w tańcu oglądała środek krawata :P Tylko jeśli mówimy już o tych butach 8cm i więcej to wydaję mi się, że nie ma co kupować takich za mniej niż 100zł, bo mam kilka takich par i strasznie trudno je rozchodzić i są niewygodne. Ja swoje na ślub wybrałam za 150 i chyba je kupię, Trzeba będzie przedtem koniecznie rozchodzić żeby nie było niespodzianki i krzywej minki na weselu :) pozdrawiam wszystkie szpilkolubne :smile:
_________________

 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 5:12 pm   

Ja przy 9cm jakos daje rade,,, nie jest łatwo....czego sie nie robi zeby pięknie wyglądać
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 1:31 pm   

tygrysek7773, co do butów, to wydaje mi się że kupując buty za 90 zł a za 150 nie ma zbyt wielkiej róznicy bo w jednym miejscu takie buty mogą kosztować 90 a drugim 150.
Chodzi raczej o to z czego są wkonane, czyli aby buty były skórzane, wtedy ładnie dopasowują się do nogi.
Myślę że za dobre skórzane buty trzeba dać 200+
_________________

 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 5:29 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
mój D. ma 188, a ja 165.


No to jak tak to możesz szaleć z obcasami :D

marzeneczka napisał/a:
nie jest łatwo....czego sie nie robi zeby pięknie wyglądać


a tam jeśli but jest dobrze zrobiony i jest się przyzwyczajonym do obcasów to jest ok :)

agacionek napisał/a:
Myślę że za dobre skórzane buty trzeba dać 200+


Mam jedne takie - kupione w ptaku za 150 zł skórzane na 9 cm obcasie i po prostu je uwielbiam.. są wygodne, nie obcierają, nogi mnie w nich nie bolą mogę w nich biegać cały dzień :-) Fakt, że na początku chodziłam w nich po domu w dwóch skarpetkach frote żeby się rozbiły :lol: ale teraz to moje ulubione szpilki :)
_________________


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 7:51 pm   

Cytat:
Mam jedne takie - kupione w ptaku za 150 zł skórzane na 9 cm obcasie i po prostu je uwielbiam..
no te moje też są skórzane :) właśnie o to chodzi żeby fajnie się dopasowały i były wygodne.
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pią Gru 28, 2012 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl