Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w podróż poślubną w Październiku?
Autor Wiadomość
wegal 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 9:34 pm   Gdzie w podróż poślubną w Październiku?

hej, zastanawiamy się, gdzie wybrać się w podróż poślubną w październiku (ze względu na paszport, a w zasadzie jego brak w grę wchodzi tylko Europa).

Myślimy o wyspach Kanaryjskich. Był ktoś wtedy np. na Fuercie? Nie wieje za bardzo? Można się wygrzać.

Macie pomysły na jakiś niedrogi wyjazd? Bo lastów jest bardzo mało w tym roku, a ceny wciąż wysokie..
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:48 am   

Portugalia jest piękna, ale cenowo to raczej tanio nie wyjdzie
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:01 am   

kingakama napisał/a:
Portugalia jest piękna
tyle że w październiku jedynie na zwiedzanie bym się nastawiła, bo juz troche chłodniej jest i zaczyna nieco wiać.
Wyspy Kanaryjskie w październiku jak najbardziej. Temperatury całkiem przyjemne. Na Fuercie wieje cały rok więc znalezienie miesiąca ba tygodnia w którym nie wieje graniczy z cudem, mi nie wiało raz pół dnia i czekałam jak na zbawienie na ten wiatr. Słońce dość silnie operuje więc bez wiatru jest gorąco i można spalić sie na raczka w ciągu 2 godzin ( mój mąż tego dokonał :) ) Na Teneryfie i Gran Canarii nie będzie aż tak wiało ale lekki wiaterek nadal jest.
Bez paszportu może być Cypr, temperatury niezłe, nie wieje :)
W październiku jeszcze bym proponowała Maroko i nieśmiertelny Egipt ale to już niestety z paszportem.
Jeszcze będzie na pewno jakaś Turcja, Grecja ale tutaj pogoda bywa różna może być piękne słońce i komfortowa temperatura a może być pochmurno i nudno - bo wszystko będzie zamknięte, jak to na koniec sezonu.
Na lasty nie specjalnie bym się nastawiała, chociaż powoli zaczynają się pojawiać. Po styczniowo /lutowej akcji z Egiptem i Tunezją TO są dużo bardziej ostrożni i mało kiedy mają nadwyżkę miejsc. A wtedy właśnie pojawiają się lasty. Co więcej w tym roku zaobserwowałam że latem taniej było kupić wycieczkę 2-3 tygodnie przed wyjazdem niż tydzień czy parę dni przed. Im blizej wyjazdu ceny rosły. TO zostawało po kilka miejsc, więc jeśli ktoś chciał to i tak kupił a jak nie to i tak i m się opłacało.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:04 pm   

Hej,

Teraz wakacje w Polsce i za granicą wychodzą finansowo w zasadzie podobnie, a w ciepłych krajach pogoda przynajmniej gwarantowana :D
_________________

 
 
sweati 

Dołączyła: 22 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 9:44 am   

Październik to chyba całkiem dobry czas zeby zwiedzać cieple kraje bo nie jest miażdżąco jeśli chodzi o pogodę - ale tego nie wiem ja mam jeszcze przed sobą ten wybór ;) Natomiast co do cen to polecam czekać na oferty last minute - zawsze tak robimy - nie wiem tylko czy poślubną dla się last minute - zaplanować ;)
 
 
choco83 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Ciechanów, Płock
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 10:12 pm   

A może Punta Cana :)
 
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 4:40 pm   

choco83 napisał/a:
A może Punta Cana :)
sama sie tam wybieram ! :D wiec polecam , ale tam trzeba mieć paszport ...
o teraz dojarzalam ze założyciel wątku jest już chyba po podroży hehe
_________________
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 6:01 pm   

Ja wybrałam na październik wyspy kanaryjskie Fuerteventurę, choć długo to trwało, cenny długo były zaporowe ale wbiłam się na tygodniową obniżkę :smile:
alternatywą była Turcja - choć już tam byłam w październiku ale szukałam kanarów :D
_________________

 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 6:36 pm   

wegal napisał/a:
Był ktoś wtedy np. na Fuercie? Nie wieje za bardzo? Można się wygrzać.


My byliśmy, ale pod koniec sierpnia więc było ciepło, ale wieje tam okropnie.
Musisz zobaczyć jakie teraz są temperatury.
_________________

 
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:45 pm   

Ja oprócz Portugalii dokładam od siebie Cypr. Niesamowity klimat,pogoda i stosunkowo wysoka temperatura gwarantowana również w październiku. Cenowo myślę,ż eto wychodzi podobnie.
_________________

 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:45 pm   

Cypr i Portugalia to drogie wycieczki,ale z pewnością warto. Zastanówcie się też nad Hiszpanią,gdzie ceny nie są wysokie,a zwiedzać Barcelone- bezcenne.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl