Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ WODZIREJ PIOTR PAJĄK
Autor Wiadomość
A*N*I*A 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:28 pm   DJ WODZIREJ PIOTR PAJĄK

Z uwagi na to, że wielu forumowiczów prosi o dodanie Wodzireja Piotra Pająka do listy DJ'ów, postanowiłam otworzyć dla niego nowy temat.



Zapraszam wszystkich, którzy mieli okazję widzieć Wodzireja Pająka w akcji o wyrażenie swoich opinii.




Poniżej przekopiowałam opinie o DJ'u Wodzireju Pająku z tematu NASI DJ'E:


[ Dodano: Czw Cze 21, 2012 10:40 pm ]
Proszę o dodanie p. Piotra Pająka do listy. Uzasadnienie? Proszę bardzo :

KREATYWNOŚĆ
Piotr ma tysiąc pomysłów na minutę, a zasób prowadzonych przez niego zabaw i atrakcji ciągle się powiększa, gdyż cały czas stara się rozwijać się w swoim zawodzie.
ELASTYCZNOŚĆ
Piotr jest w stanie poprowadzić każdy rodzaj imprezy i spełnić wszelkie oczekiwania. Ponoć, nie da się wpasować we wszystkie gusta, ale na naszym weselu naprawdę każdy gość był zachwycony atmosferą stworzoną przez wodzireja. Zadowolone były zarówno osoby o bardziej wyrafinowanym stylu, jak i tzw. "weselni bywalcy" o tradycyjnych upodobaniach.
OSOBOWOŚĆ
Piotr Pająk jako wodzirej to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ta praca to jego pasja i powołanie - to widać!
Czujemy radość i satysfakcję, gdy od naszych gości słyszymy "świetne wesele, świetny wodzirej". To przyjemne uczucie .

justyna_t data postu: 11.06.2012



Nasze wesele prowadzil Dj Piotr Pajak i bylo to najlepszym weselem na jakim bylam i nie pisze tego tylko dlatego, ze bylo to moje wesele.
Wszyscy goscie bawili sie super i do tej pory to wspominaja! Na weselu mielismy takze gosci angielskich, ktorzy nawet nie wyobrazali sobie, ze polskie wesela moga byc takie udane. Bylo tak dlatego, ze dzieki dobrej znajomosci jezyka angielskiego Piotr Pajak potrafil zachecic ich do zabawy.
Uwazam, ze Piotr potrafil sie bardzo dobrze dostosowac do kazdej sytuacji. Zabawy ktore zorganizowal byly super i na poziomie. Nie bylo zadnych niesmacznych jak to czasem bywa na weselach.

Serdecznie polecamy Piotra Pajaka!
Magda i Richard

P.S.Uwazamy, ze Piotr Pajak powinien zostac dodany do listy DJow!!

MIR post dodany 4.05.2012
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Wrz 06, 2012 8:33 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MagdalenaM 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 8:25 am   

My jesteśmy bardzo zainteresowani Panem Piotrem. Jak wyglądają u niego np. oczepiny??
_________________

Nasz Dzienniczek>>>1.06.2013 Magda i Adam<<<
 
 
A*N*I*A 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:46 pm   

Po pierwsze Pan Piotr jest nie tylko Dj'em i Wodzirejem ale także muzykiem (gra także w Zespole El Tabasco) co oznacza, że zaproponowane przez niego oczepiny są wyjątkowe w skali innych DJ'ów.
po pierwsze - nie ma sporośności
po drugie - oczepiny nie przeciągają się w nieskończoność
po trzecie - w zabawę oczepinową wciąga wszystkich gości dzięki czemu weselnicy nie nudzą się
po czwarte - robi niesamowite show z gitarą zaskakując i gości i młodą parę
po piąte - ma miłą niespodziankę dla młodych

gorąco polecam.
 
 
MagdalenaM 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 8:22 am   

Podpisaliśmy wczoraj umowę z Panem Piotrem :) Powiem tak : JESTEM OCZAROWANA:)
Pan Piotr ma tysiąc pomysłów i umie doradzić :) Zaprezentował się PERFEKT. Największym plusem jest to, że jest pozytywnie nastawiony i umie grać na instrumentach :) Po weselu zdam raport :)
_________________

Nasz Dzienniczek>>>1.06.2013 Magda i Adam<<<
 
 
ola-lodz 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 1:32 pm   Najlepszy z Najlepszych

Witam wszystkich na forum, cieszę się, że wątek DJ WODZIREJA PAJAKA został dodany i poruszony. DJ WODZIREJ PAJAK prowadził nasze przyjęcie weselne 19 maja 2012r. Jest to przede wszytskim wspanialy czlowiek i swietny DJ, Wodzirej i muzyk. Jest to osoba na wlasciwym miejscu, bardzo angazuje sie w swoja prace i nie zawodzi. Jest bardzo kontaktowy i pelen pomyslow. Bardzo sie balam, jak to wyjdzie na naszym przyjeciu, ale bylo super, i zawdzieczamy to Piortowi, ma niesamowite poczucie humory, smaku. Wszyscy my i nasi kochani goscie bylismy oczarowani DJ WODZIREJEM PIOTREM PAJAKIEM, i zawsze bede go polecac, rozbawi kazde towarzystwo.
Oczepiny, byly fajne, smieszne, i ze smakiem, i wszyscy weselni goscie brali w nich udzial, nie skupialo sie tylko na parze mlodej, Zawsze bylam przeciwnikiem oczepin, ale jesli organizuje je DJ WODZIREJ PIORT PAJAK to jest super.
Jest bardzo otwarty na sugestie pary mlodej, ale ze wzgledu na nasze doswiadczenie, mozna spokojnie zostawic cala ta czesc wesela w jego reku i na pewno was nie zawiedzie.
Polecam DJ WODZIREJA PIOTRA PAJAKA i Prosze do dodanie go na liste DJ, jest niezastapiony!
 
 
Giger 

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 10:43 pm   

Piotrek poprowadził nasze wesele 22.09.2012r. czyli całkiem niedawno ;) i sprawdził się wręcz kapitalnie! Oprócz wesela zagrał nam również podczas ślubu na gitarze klasycznej wybrane przez nas melodie, co stworzyło naprawdę cudowny nastrój :) od początku świetnie radził sobie w roli prowadzącego wesele. Przywitał gości ubrany we frak, co dodało elegancji całej imprezie. W umiejętny sposób wyciągał gości zza stołów i wymyślał wspólne zabawy taneczne tak, że wszyscy goście, nawet ci bez pary, świetnie sie bawili i wytańczyli i ochrzcili nasze wesele "imprezą dekady" :) Udało mu się tak rozkręcić imprezę i zintegrować gości, że praktycznie nikt nie siedział za stołem, a jeszcze przed północą zapanowało nieopisane wręcz szaleństwo: goście zaczęli podrzucać młodych, a panowie nosili w tańcu panie na rękach :lol: Kropką nad i były oczepiny, podczas których Piotrek poprowadził świetne zabawy, wciągające wszystkich gości, nie tylko panny i kawalerów, a do tego nieobrażające nikogo. Naszym ulubionym momentem z wesela była tzw. biesiada, której z początku w ogóle nie chcieliśmy, ale Piotrek z gitarą dał czadu, zagrał tylko te piosenki, które chcielismy, a potem tak rozkręcił imprezę, że wszystkim d*** urywało :smile:
Gorąco polecamy DJa Wodzireja Piotra Pająka!!! :)
 
 
justyna_t 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 10:50 pm   wodzirej z powołania

Piotr Pająk prowadził nasze wesele w dniu 28.04.2012 r. Mówiąc w skrócie, nasza współpraca była naprawdę bardzo zadowalająca. Dłuższy czas przed tym wydarzeniem prowadziliśmy już rozmowy na temat tego, jak wyobrażamy sobie tą uroczystość. Trzeba przyznać, że byliśmy raczej wymagający. Chcieliśmy uniknąć "tradycyjnego", "wódkowego" i frywolnego klimatu. Nie mieliśmy ochoty na zabawy, które są na każdym weselu i na zwyczaje, których "trzeba przestrzegać". Pan Piotr doskonale wyczuł gusta nasze, naszych rodzin i przyjaciół. Poprowadził wesele radosne, ciepłe i rodzinne, a do tego naprawdę "niskoprocentowe". W centrum wydarzeń byliśmy my i nasi najbliżsi, a nie alkohol. Zadziwił wszystkich kreatywnością i oryginalnością pomysłów. Polecamy gorąco Piotra Pająka jako wodzireja twórczego i uniwersalnego. Radzimy decydować się szybko, bo numer do pana Piotra rozdaliśmy już niektórym znajomym ;) .
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 8:29 pm   

Piotr grał u nas na weselu w sierpniu tego roku. W sumie nie ma co się rozpisywać, bo gdybym zaczął, nie mógłbym skończyć. Od początku do końca jesteśmy zachwyceni jego niewyczerpanymi zasobami energii, pomysłowością, wyczuciem chwili. Wybraliśmy opcję duetu (dj + wodzirej) z oprawą muzyczną w kościele i wszyscy goście do tej pory najbardziej wspominają (oczywiście pozytywnie :D ) Piotra.

Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce mieć udaną imprezę z wyczuciem, zaskoczeniem i przede wszystkim najlepszą zabawą :)

Niezdecydowanym chętnie udzielę szczegółów w prywatnych wiadomościach :)
 
 
Ivonna 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 7:38 am   

Co prawda nie jestem Panną Młodą, bo ślub brałam 20 lat temu. Niemniej jednak chciałabym napisać parę słów na temat Piotra. Prowadził ostatnio tj. 07.10.2012 moją i męża 20 Rocznicę Ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług DJ Wodzireja i muszę powiedzieć, że ten człowiek jest rewelacyjny. Wszyscy bez względu na wiek bawili się doskonale, a przedział wiekowy był od 17 do 66 lat. Goście dziękowali nam za wspaniałą zabawę i jeszcze następnego dnia kontaktowali się ze mną, żeby podzielić się swoimi emocjami. Tę imprezę zapamiętamy chyba do końca życia, choć jestem przekonana, że jeszcze skorzystamy z jego usług. Piotra będę wychwalała zawsze i wszędzie :)
 
 
iwcia03 

Dołączyła: 08 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 5:38 pm   

Zarowno my jak i nasi goscie nie mielismy dotad okazji bawic sie na weselu prowadzonym przez dj wodzireja,jednak nasz wybor okazal sie przyslowiowym trafieniem w dziesiatke!PIOTR PAJAK sprawdzil sie rewelacyjnie w roli prowadzacego nasze przyjecie weselne 6 pazdziernika 2012r., bo to w 100%profesjonalista!
Moge zapewnic,ze to co robi to nie tylko jego praca to jego pasja i to sie czuje od pierwszego spotkania z Piotrem.Profesjonalizm i glowa pelna pomyslow a swoj przepis na niezapomniana impreze potwierdza na zywo w stu procentach.To czlowiek orkiestra zapewnia rowniez muzyke na zywo,spiewa,a jak swietnie tanczy :)
Nie wyobrazamy sobie lepszej zabawy i atmosfery niz ta,ktora dla nas stworzyles Piotrze.Bedziemy polecac Ciebie kazdemu jako profesjonaliste ktoremu mozna zaufac w stu procentach i byc pewnym ze impreza z Twoim udzialem jest gwarancja swietnej zabawy i niezapomnianych wrazen dla wszystkich gosci,a dla nas jako mlodej pary pelnej satysfakcji w najwazniejszym dla nas dniu.Nie moglismy sobie wymarzyc lepszego wesela.Jestes niesamowity w rozkrecaniu imprezy.Opinie gosci nie odbiegaja od naszej.Wszyscy byli zachwyceni zaangazowaniem,pomyslowoscia no i profesjonalizmem.Wydobyles z nas takie poklady energii o jakie nawet sie nie podejrzewalismy,nie bylo czasu na nude i myslenie o zmeczeniu,wszystko przebieglo sprawnie,ze ta noc minela w mgnieniu oka tak swietnie prowadzona przez DJ WODZIREJA PIOTRA PAJAKA.
Przezylismy dzieki Tobie Piotrze niezapomniana noc bylo to najlepsze przyjecie weselne na jakim bylismy.Nasi goscie twierdza tak samo-jak milo takie rzeczy slyszec od rodziny i znajomych.DZiekujemy Ci bardzo i pozdrawiamy!
Iwona i Piotr.
 
 
kasiaarek 

Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: uć
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 9:00 pm   

POLECAMY POLECAMY POLECAMY :!:

[ Dodano: Nie Paź 28, 2012 9:48 pm ]
15.09.2012 był naszym wyjątkowym dniem, dzięki PIOTROWI PAJĄKOWI był taki o jakim nawet nie śniliśmy. Piotr poprowadził nasze wesele bezbłędnie! wybranie go na wodzireja było naszym strzałem w 10! to nawet więcej niż wygrana w lotto!!! będziemy go polecać każdemu, kto chce, aby jego przyjęcie weselne było poprowadzone z pasją, pozytywną energią, wyczuciem smaku, dostosowane do wszystkich gości (tak, tak, jest to możliwe!!!) przemyślane a zarazem pełne nieziemskich niespodzianek :) tym, którzy zastanawiają się miedzy wyborem zespołu a wodzireja, chcemy powiedzieć że najlepszy wybór to PIOTR PAJĄK! :) Nie będziecie żałować na 100%!
Wiem to z doświadczenia. Mój tata "przygotowywał" gości, ze nie będzie zespołu, był z tego powodu bardzo niezadowolony. Mieliśmy chwilę wahania, zależało nam przecież, żeby rodzice byli zadowoleni. Nie poddaliśmy się presji, wiedzieliśmy już od pierwszego spotkania z Piotrem, że współpraca z nim będzie najlepszą decyzją. Piotr zaskoczył swoim PROFESJONALIZMEM, zaangażowaniem i niegasnącą energią nie tylko naszych rodziców i gości, ale także nas. Piotr poprowadził nasze wesele tak, że WSZYSCY nasi goście bawili się wyśmienicie (nawet 93letni dziadek tańczył poloneza). Do dziś w rozmowach o weselu wszyscy wspominają przede wszystkim PIOTRA PAJĄKA, są pełni podziwu dla niego. Na poprawiny przyszło 20 OSÓB WIĘCEJ, niż się spodziewaliśmy :) ) MYŚLIMY, ŻE TO NAJLEPSZY KOMPLEMENT DLA PIOTRA :) ) i dla nas:P
Nasz fotograf i kamerzysta, którzy z racji zawodu często bywają na weselach powiedzieli, ze NIGDY nie widzieli tak wspaniałej atmosfery na weselu i tak DOBRZE PRZYGOTOWANEGO PROWADZĄCEGO:)! Na temat oczepin powiem tyle - były niesamowite, na prawdę mogą się odbyć bez prymitywnych tekstów i świńskich żartów, nasi goście i my śmialiśmy się do łez.
Co do minusów, jest jeden, czas na imprezie prowadzonej przez PIOTRA gna jak szalony, ponieważ nie ma miejsca na nudę :)
PIOTR JEST ŚWIETNY :) )!!!!!!!!!!
 
 
Anky 

Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 7:03 pm   

Nasze wesele zaczęliśmy organizować na 3 miesiące przed wybranym rok wcześniej terminem . O DJ-u Pająku czytałam na forum... Wydał mi się bardzo ciekawą osobowością, jednak w związku z tym, wydawało mi się że na 100% nie będzie miał wolnego terminu...Spotkaliśmy się z zespołem i DJ-em poleconym przez właścicielkę restauracji, w której miało się odbyć nasze wesele... Niestety to nie było to...Czasu coraz mniej a oprawy muzycznej brak...Ze zwątpieniem zadzwoniłam do Piotrka...I... Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to strzał w 10! Mięliśmy wielkie szczęście, że udało nam się trafić w wolny termin. DJ Piotr Pająk to najlepszy WODZIREJ jakiego mogliśmy sobie wymarzyć...Nie mogło być lepiej... Rodzice początkowo mięli pewne obiekcje... bo jak to tak bez zespołu...? Po weselu powiedzieli nam, że tak dobrze nie bawili się na żadnym weselu na, którym grała orkiestra...
Piotr poprowadził nasze wesele brawurowo, z niezwykłym wyczuciem i smakiem! Wykazał się niesamowitym PROFESJONALIZMEM i ENERGIĄ, która chyba nigdy go nie opuszcza... Wszyscy goście byli zachwyceni Piotrkiem i jego pomysłowością... i bardzo żałowali, że wesele trwało tylko do rana :) na parkiecie szalała starsza ciocia, i wujek, który od zawsze twierdził, ze ma chory kręgosłup i nigdy nie tańczy... Nie było osoby, która z uśmiechem nie wspominała by obolałych nóg i mięśni brzucha od śmiechu... Oczepiny, których tak bardzo staraliśmy się uniknąć okazały się świetna zabawą...i nie żałujemy, że Piotrek nas na nie namówił... Oprócz wesela, Piotr zajął się także oprawą muzyczną ślubu w kościele... Było wyjątkowo i wspaniale... Mamy nadzieje, że WODZIREJ PAJĄK będzie w tak samo dobrej formie i za jakieś 25-30 lat poprowadzi wesele naszych dzieci... Nie wyobrażamy sobie by mógł to zrobić ktoś inny... Piotrku bardzo, bardzo dziękujemy za...
fajne wesele, na prawdę fajne wesele...
 
 
AyJ 

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 12:30 pm   

Piotr Pająk zasługuje na medal! Nasi goście (wesele w lipcu 2012) byli zachwyceni jego kreatywnoscią, energią i zaangażowaniem. Spisał się doskonale. Zaplanowane zabawy taneczne i nie tylko taneczne się sprawdziły, angażowały również tych mniej aktywnych parkietowo gości, którzy byli z tego bardzo zadowoleni. Piotr potrafił się "dostroić" do oczekiwań i atmosfery, dobrać repertuar muzyczny i rozrywkowy do profilu gości. Był otwarty na nasze propozycje (i podczas przygotowań, i w trakcie samej imprezy weselnej), a także inicjatywy naszych gości. Piotr jest profesjonalistą i entuzjastą. Naprawdę zależy mu, żeby goście się dobrze bawili i żeby młoda para była zadowolona. I widać to na każdym kroku. Gorąco polecam Piotra!
 
 
Paulina Wrona 

Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 6:11 pm   

Witam
Nasze wesele było 29 września 2012 i nie wyobrażam sobie żeby taką imprezę poprowadził jakiś pożal się Boże zespół zamiast wodzireja Piotra Pająka. Do dziś wspominamy jego przyśpiewki , gry , konkursy i w ogóle. Dzieci na weselu przy zabawie chustą tak " merdały ogonkami" że miło było popatrzeć (zresztą starszym też " merdały ogonki "). Nasi goście byli nieco sztywni ale dzięki Pająkowi ruszyli zza stołów na parkiet. A moja Babcia od wesela nuci tylko jedną nutkę "...fajna jest Babcia, cholera fajna jest Babcia "
Dziękujemy Ci Piotrze że swoją osobą zaszczyciłeś nasze przyjęcie i udało Ci się poprowadzić wesele z klasą i dobrym smakiem.
A najlepsze jest to że część naszych gości będzie na kolejnej imprezie prowadzonej przez Piotra i to tylko dlatego że to właśnie On będzie ją prowadził ha:)

Pan Piotr Pająk był , jest i będzie najlepszy! ! !

Pozdrawiamy
Paulina i Jakub Wrona
 
 
mmeg87 


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Gru 28, 2012 8:20 pm   

Sama długo się zastanawiałam czy zdecydujemy się na "dj' czy też tradycyjnie wybrać orkiestrę i zaczęłam szukać opinii i pomocy :cry: . W tedy znalazłam to forum i po przeczytaniu wszystkich postów na temat Dj Pająka, zdecydowaliśmy się zadzwonić i umówić na niezobowiązującą rozmowę i przyznam się szczerze, że był to strzał w 10... :lol: :lol: Jesteśmy już po podpisaniu umowy, teraz tylko czekamy na realizację nieprzeciętnych pomysłów Pana Pająka i mamy nadzieję że będzie to coś wyjątkowego!!!! :lol: :lol: :lol: Ale okaże się to dopiero w październiku 2013r. :lol: :lol: Pozdrawiam
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 6:05 pm   

My też nie możemy się doczekać naszej imprezy poprowadzonej przez Piotra Pająka :) Oj będzie się działo :smile: :D
_________________
 
 
mmeg87 


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 3:41 pm   

Sama nie mogę się doczekać :D :D :D :D Karollka kiedy jest Wasz Wielki Dzień???
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 3:54 pm   

mmeg87 sporo po Was jak widzę, my dopiero czerwiec 2014. Oj widzę, że Piotr nie tylko nas zaraził optymizmem :) Będzie napewno super i już nie mogę się doczekać Twojej relacji 8)
Pozdrawiamy Piotra, który napewno zagląda od czasu do czasu na forum :D :D :D
_________________
 
 
igsa 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 1:42 pm   

Ja tez powoli zabieram sie za organizacje wesela i zastanawia mnie własnie opcja Dj zamiast orkiestry - chociaz rodzina sceptycznie do tego podchodzi... interseuje mnei kilku dj i kilka orkiestr, w tym własnei pan Piotr - tyle dobry słów tutaj piszecie na jego temat.
Jeżeli można, bardzo prosze o informacje jaka jest orientacyjna cena dj wodzireja Piotra Pająka
 
 
Paulina Wrona 

Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 1:55 pm   

Igsa zachęcam do zapoznania się z artykułem w łódzkim expressie ilustrowanym wydanie dzisiejsze str 16 tam znajdziesz cennik i opis naszego kochanego Piotra Pająka
I jeśli chcesz żeby twoje wesele było wyjątkowe i zapamiętane na długo przez twoich najbliższych to naprawdę polecam Ci Piotra ,
Pozdrawiam
 
 
igsa 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 1:57 pm   

Dzieki!! biegnę kupic:)
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 2:00 pm   

igsa myślę że o cenę najlepiej jest się zapytać o źrodła :)
Piotr jest profesjonalnym muzykiem, nie jest to napewno typowy DJ który puszcza tylko muzykę.
Polecam osobiste spotkanie z Piotrem, napewno wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane :smile:

[ Dodano: Pią Sty 18, 2013 2:01 pm ]
Paulina Wrona to ja też idę kupić 8)
_________________
 
 
Paulina Wrona 

Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 7:26 pm   

Jeżeli ktoś jest zainteresowany jak wygląda impreza prowadzona przez DJ -a wodzireja Piotra Pająka to zapraszam na bal karnawałowy 2.02.2013 r. do Restauracji Marie ul. Elsnera 23 w Łodzi.
Szczegóły Balu Karnawałowego w Restauracji lub pod numerem tel 42 6720832
Warto zobaczyć jak wygląda impreza w wykonaniu Piotrka :)
 
 
mmeg87 


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 7:47 pm   

Można także wejść na stronę internetową Piotra, ale najlepiej byłoby umówić się na niezobowiązującą rozmowę :) :) :) :) :) :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez mmeg87 Pią Sty 18, 2013 7:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 1:56 pm   

Artykuł o Piotrze :)
http://expressilustrowany...42d5c9448000000
_________________
 
 
Magda-Adam 

Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 3:49 pm   Wodzirej Piotr Pająk - polecam :)

Wodzirej Piotr Pająk prowadził nasze wesele i poprawiny (05-06.01.2013). Wstępnie miał zagrać również w Kościele na gitarze z organistą, ale kiedy w dzień ślubu okazało się, że organisty nie będzie, uratował sytuację i zagrał na gitarze, klawiszach i do tego śpiewał. Goście byli zachwyceni i wzruszeni jego wykonaniem.
Przy wyborze oprawy muzycznej zastanawialiśmy się nad zespołami, ale żaden nie oczarował nas tak jak Piotr Pająk. Uważamy, że wybór ten był strzałem w dziesiątkę. Ani chwili nie żałowaliśmy tej decyzji.
Wspaniale prowadził imprezę od samego początku do samego końca, począwszy od przywitania gości i nas na sali, skończywszy na ostatnim tańcu i pożegnaniu gości. Ma 1000 pomysłów na minutę i niespożyte pokłady energii.
Dzięki zabawom które organizował było mnóstwo śmiechu i goście się zintegrowali (wszystko ze smakiem i wyczuciem). Nawet jeśli ktoś był bez pary nie siedział przy stole. Co tu dużo pisać - moja 77 letnia babcia, która miała wyjść po pierwszych ciepłych daniach, tańcowała do 2 nad ranem w dzień wesela i jeszcze przyszła na poprawiny :)
Jedynym "minusem" ;) było to, że goście którzy ciągle do nas podchodzili, zamiast zachwalać nas zachwycali się Wodzirejem i powtarzali, że na takim weselu jeszcze nie byli - co było dla nas oczywiście bardzo miłe.
Zachęca gości do zabawy, a nie wyciąga ich na siłę, co powoduje, że goście sami chętnie wstają od stołu. Ma wyczucie chwili i wie kiedy co powiedzieć, żeby goście się uśmiechnęli, poczuli się dopieszczeni i zauważeni.
Mogłabym tak zachwalać bez końca, ale najlepiej przekonać się na własnej skórze jak wygląda zabawa z Wodzirejem Piotrkiem. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję bawić się na imprezie którą będzie prowadził Piotr Pająk.
Pozdrawiam i serdecznie polecam :)
_________________
Magda&Adam
 
 
fotografia-mk 


Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 11:09 am   

czarrek napisał/a:
Witam serdecznie,
poszukuje sprawdzonego dj'a (wodzireja) na wesele - 3 sierpnia 2013, proszę o kontakt na pw


Ja mogę polecić Wodzireja Piotra Pająka, co prawda byłam na prowadzonych przez niego andrzejkach a nie weselu ale ubawiłam się niesamowicie. Gra, śpiewa, zmienia stroje no i nie stoi tylko za konsoletą tylko ciągle wyciąga wszystkich na parkiet i pokazuje różne zabawne układy taneczne :> Dla mnie jest genialny.
 
 
Opiumalfa 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Brussels, Belgium
Wysłany: Sro Mar 06, 2013 11:03 am   

witam, a czy Pan Piotr mowi po angielsku?
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 06, 2013 4:10 pm   

Opiumalfa w ofercie którą dostałam od Piotra jest punkt o możliwości prowadzenia wesela w języku angielskim :) ale najlepiej oczywiście pytać się u źródła :)
_________________
 
 
Opiumalfa 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Brussels, Belgium
Wysłany: Sro Mar 06, 2013 4:33 pm   

Juz napisalam, czekam na odpowiedz:)
 
 
Magda i Artur 

Dołączyła: 02 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Glasgow
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 7:12 pm   

Nasz ślub cywilny i przyjęcie weselne odbyło się 23.03.2013. Pan Piotr wraz z asystentem poprowadził naszą uroczystość. To był strzał w dziesiątkę, profesjonalizm, rady Pana Piotra co do zabawy okazały się w 100% trafne. Nikt z gości nie siedział, każdy się bawił, również dzieci bo dla tych też są przewidziane atrakcyjne zabawy. Dużo by tutaj można pisać i powielać pozytywne komentarze dla Pana Piotra lecz jedno trzeba napisać: PROFESJONALISTA, CZŁOWIEK Z PASJĄ. Widać, że to co robi lubi i zna się na tym.
P.S.
Panie Piotrze jeszcze raz dziękujemy i widzimy się na Złotych Godach :)
 
 
Bartek Patrycja 

Wiek: 43
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 7:58 pm   

W tym roku 05.04.2013 mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Pana Piotr. I cóż można powiedzieć ?
Dla niektórych słowo profesjonalista to i tak za mało. Piotr oprócz tego, że jest wyjątkowo życzliwym człowiekiem, to na dodatek człowiekiem na właściwym miejscu. Jako laicy w kwestiach pobierania się mogliśmy liczyć na fachową pomoc,i nie tylko pod względem prowadzenie imprezy, ale również doboru repertuaru do pierwszego tańca, tańca wogóle ( kroczki Piotruś jak ta lala ) i wielu innych aspektów związanych z przyjęciem. Mnie ( młody ) najbardziej urzekł fakt, że Pan Pająk wyjątkowo bacznie obserwuje zachownie towarzystwa na parkiecie i wyjątkowo szybko wyciąga wnioski, jaki charakter ma przybrać dalszy tok zabawy. Zabawy w dobrym, smacznym stylu, bez rubasznych jajek pod garniturami i takich tam. Natępny plusik za wykształcenie muzyczne co powodowało, że imprezka nie przemieniła się w durne odtwarzanie empetrójek. Poza tym kilka spotkań wcześniej, w "atelier" Piotra pozwoliło nam wyluzować się troszkę i podejść do tego wydażenia mniej nerwowo. Z pełną odpowiedzialnością za napisane tu słowa... POLECAMY !! ! Piotrze z całego serca.
 
 
dorkao 

Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 7:33 pm   Cholera fajny jest Piotrek........ :)

Piotrek był pierwszą i jedyną osobą, z którą rozmawialiśmy planując oprawę muzyczną naszego wesela. Zaufaliśmy mu i opłacało się w stu procentach. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i niesamowita energia, którą trzeba zobaczyć na żywo. Wesele w wykonaniu Piotra jest romantyczne, dynamiczne, porywające i zaskakujące. Polonez strzał w 10!. Goście byli zachwyceni. Jednym słowem było super :) . Chętnie powtórzylibyśmy to wszystko jeszcze raz. W imieniu swoim i Gości dziękujemy Ci Piotrze za wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrawiamy serdecznie Dorota i Andrzej- 20.04.2013.
_________________
Dorotita
 
 
Iwona i Marek 

Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 10:45 am   :)Rewelacja!!!

Witajcie! Rok temu, dzięki Waszym wypowiedziom skusiłam się na spotkanie z DJ Piotrem Pająkiem. Już po pierwszych minutach wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Byłam oczarowana spontanicznością, niekończącymi się pokładami energii i niesamowitym profesjonalizmem. Teraz, po weselu (4.05.2013) mogę spokojnie napisać, że był to najlepszy wybór na świecie!! Piotr doskonale wczuwa się w potrzeby młodych, niczego nie narzuca, a w wielu kwestiach pomaga trafnymi podpowiedziami (także podczas samego wesela). Poprowadził naszą imprezę wyśmienicie. Wszyscy goście byli zachwyceni, zresztą są nadal:) Powtarzają się opinie, że było to wesele, na którym chciało się być i tańczyć!!! Wspólne zabawy, mnóstwo niespodzianek, zabawy dla dzieci (dziewczynki z wypiekami na policzkach wspominają te zabawy) i rewelacyjne oczepiny:) Szczerze i gorąco polecam, uwielbiam takich profesjonalistów! Na koniec jeszcze dodam, że Piotr grał również na naszym ślubie. Jego propozycje były idealne! Na "wejście" - The Beatles - All You Need Is Love - sprawiło, że czuliśmy się wyśmienicie, miny gości - BEZCENNE...a każda następna piosenka była równie czarująca. Jeśli nadal zastanawiacie się jakiego DJ-a wybrać - nie szukajcie dalej, bo znaleźliście!!
Pozdrawiamy serdecznie,
Iwona i Marek
Ostatnio zmieniony przez Iwona i Marek Czw Maj 23, 2013 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MagdalenaM 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 4:49 pm   

Zawsze myślałam, że na moim weselu będzie grać jakiś zespól. No bo jak to wesele bez kapeli, ale po zeszłorocznym maratonie weselnym stwierdziliśmy, że nasz cudowny dzień będzie całkowicie inny. Na pewno nie będzie, żadnych muzyków. Zazwyczaj wyglądało to tak, że pograli przez 20 min a półgodziny siedzieli i jedli. Parkiet był pusty a większość gości, wychodziło poza sale i siedziało i gadało.
Dzięki temu forum znaleźliśmy naszego mistrza udanej zabawy WODZIREJA PIOTRA PAJĄKA.Wesele odbyło się 1/06/2013 w sali Saxonia na ul. Pomorskiej.
Pan Piotr jest człowiekiem orkiestrą i wulkanem energii. To nie jest tak,że przychodzi ktoś i puszcza sobie muzykę z CD. Pan Piotr ma pomocnika to on się tym zajmuję. Wodzirej zajmuje się gośćmi. Gra też na instrumentach i wymyślą świetne gry integracyjne, które naprawdę zbliżają i umożliwiają poznanie się rodzin Pana i Pani Młodej. Nawet goście, którzy nigdy nie tańczą, wywijali na parkiecie co nas bardzo ucieszyło. Wszystko jest zorganizowane profesjonalnie.

Najlepszą opinią jest opinia naszych gości weselnych:" Powinniście robić wesele co tydzień, nigdy w życiu się tak dobrze nie bawiliśmy."

Bardzo dziękujemy :)
Magdalena i Adam
_________________

Nasz Dzienniczek>>>1.06.2013 Magda i Adam<<<
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 10:12 am   

właśnie jestem na świeżo po weselu z w/w, trzeba przyznać że musiałem się sporo napracować bo ciągle się coś działo:) Piotr ewidentnie lubi to co robi, masa pomysłów i energii. Zdecydowanie na plus
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
GosiaiKuba 

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 25, 2013 7:25 am   

Szczerze polecam wodzireja Piotra Pająka. Świetnie poprowadził nasze wesele 25.05.13r. Wszyscy Goście, od lat 3 do 103 bawili się bardzo dobrze. Pan Piotr ma duże doświadczenie i wykształcenie muzyczne, a przede wszystkim widać, że bardzo lubi swoją pracę oraz świetnie łapie kontakt z ludźmi. Nikt ani przez chwilę się nie nudził a z każdą godziną odkrywaliśmy nowe talenty i nowe pomysły pana Piotra. A miał ich naprawdę mnóstwo. Czuliśmy, że nie ma w jego pracy żadnej prowizorki, nie idzie na łatwiznę, tylko całe wesele bawi się razem z ludźmi. Poza tym to bardzo pozytywny, otwarty człowiek, który od razu budzi sympatię.
 
 
Justyna.Konrad 

Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 12, 2013 6:45 pm   

Najlepszy!!! Piotr Pająk prowadził nasze wesele i poprawiny 6-7 lipca 2013. Tak naprawdę nie mieliśmy żadnego problemu z wyborem Dj'a ponieważ kilka lat temu bawiliśmy się na weselu prowadzonym przez Piotra. Tamto było super ale nasze to rewelacja!!! Jesteśmy zachwyceni sposobem prowadzenia imprezy. Muzyka dobrana dla osób w każdym wieku, dopasowana do aktualnego nastroju weselników. W zabawach organizowanych przez Piotra brali udział praktycznie wszyscy goście.. Zabawy są śmieszne, niespotykane i co najważniejsze ze smakiem.. Piotr zaskakuje niesamowita energią, humorem i zdolnością "odczytywania" nastroju gości. Profesjonalista w każdym calu!!!
Dziękujemy z całego serca za niesamowitą zabawę. Chwilami zapominaliśmy, że to nasze wesele, po prostu się bawiliśmy :D
Pozdrawiamy Justyna i Konrad
 
 
michal.kolatek 

Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatow
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 6:00 pm   

PIOTR PAJĄK - Człowiek o niekończącej się energii, potrafi poderwać od stołu nawet tych,
którzy przyklejają się do krzeseł już w trakcie pierwszego posiłku.
Ma mnóstwo świetnych pomysłów, wszystkie są świeże, śmieszne i na poziomie.
Na 130 osób na weselu 150 mówiło o naszym szalonym Wodzireju w samych superlatywach.
Mam wrażenie że Chór Aleksandrowa musiałby się mocno napocić żeby zaistnieć na imprezie u Piotra :D
Szczerze Polecam !! !
 
 
GrzegorzewscyMM 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 9:32 am   Piotr

Witamy, chcieliśmy polecić usługi wodzirejowskie Piotra Pająka wszystkim, którzy w ferworze przygotowań i zmartwień przedślubnych nie chcą brać sobie jeszcze na głowę tego, jak będą bawić się goście na weselu -

- czy nie będzie drętwo, czy goście nie zaczną się żegnać już po północy, czy muzyka będzie w odpowiednich klimatach, czy zabawy nie będą zbyt śmiałe, żarty zbyt odważne a współpraca z wodzirejem nie będzie drogą przez mękę.

Piotr wie co robi - ma milion pomysłów na minutę, metodę na każdą imprezę, umie "na oko" i na bieżąco ocenić, przy czym najlepiej będą bawić się goście. Przekonaliśmy się o tym zarówno na spotkaniach z nim, na prymicji, którą prowadził, i w końcu na naszym własnym weselu.

Nasi goście byli zauroczeni Piotrem, po imprezie wielu podchodziło choć na chwilę rozmowy, a w kolejnych dniach zachwalali przy nas Piotra - że zdolny muzyk, świetny wodzirej, wulkan energii;

nie mogli wyjść z podziwu (my do tej pory nie możemy), jak można z umiarem i wyczuciem zmieścić taką ilość atrakcji w jednym weselu, tyle "przebieranek", śpiewu przy stołach, tańców, jak można tak uaktywnić gości, nie wyciągając ich na siłę zza stołu i zapewnić im tyle rozrywki i dobrego "haju", że nawet mocne alkohole idą jakby mniej, bo ludzie nie potrzebują się porządnie spić, żeby się dobrze pobawić, co sami ze zdziwieniem potwierdzali dzień po weselu :)

Piotr oferuje też pomysły na oryginalne podziękowania dla rodziców - dysponuje rzutnikiem, studiem nagrań;prowadzi ciekawe i nie "wiejskie" (w negatywnym sensie) oczepiny.

No i ma dobre serduszko - pomógł nam także w oprawie muzycznej ślubu, za co jesteśmy mu bardzo mocno wdzięczni!


no i podsumowując - Piotrowi zaufaliśmy na 100% i wam, drodzy przyszli nowożeńcy, polecamy to samo - facet na prawdę wie co robi, no i, gdybyśmy sami chcieli prowadzić swoje wesele, po co zatrudniać wodzireja? :)

Tak więc dzielcie się pomysłami ale nie obrażajcie się jak będzie próbował wam je wyperswadować - z nami tak było i, ku naszemu zdziwieniu, okazywało się, że zazwyczaj to o lepiej poznał się na naszych gościach niż my :) :)

Tak więc -- dzwonić do Piotra i szybciutko rezerwować terminy, bo słyszeliśmy, że jest bardzo oblegany :)

Pozdrawiamy

Monika i Michał
Nowożeńcy
Ostatnio zmieniony przez GrzegorzewscyMM Wto Sie 20, 2013 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 7:41 pm   

Ekhm, ekhm - proszę o uwagę!!! ;)

Nasze wesele odbyło się w ostatnią sobotę tj. 07.09.2013 ;)
Naszym muzykiem i wodzirejem był Piotr Pająk <fanfary> ;)

Pierwsze, co już zwaliło mnie z nóg, to oprawa muzyczna naszego Ślubu.
Sakramentalne "Yes" powiedzieliśmy sobie w drewniaku przy Al.Włókniarzy (świetna akustyka ;) ) Piotr poprowadził całą mszę, FENOMENALNIE zagrał "Hallelujah" L.Cohena w trakcie mszy i All You Need is Love na wyjście!!! Wyszłam z kościoła tanecznym krokiem! (W materiale dowodowym filmik, mogę udostępnić). Wszyscy mówili, że była to niebanalna uroczystość. Ten nastrój udzielił się wszystkim i doskonała pogoda była jedynie wisienką na weselnym torcie!

A teraz w temacie wesela właśnie :) Cóż mogę powiedzieć. Nasi goście są najlepszym dowodem na potwierdzenie wszystkich poprzednich opinii na tym forum. Po prostu świetna impreza! Niesamowite oczepiny, smaczne zabawy, wyjątkowa integracja i duuużo uśmiechu!

Po co komu orkiestra? Jak jest człowiek orkiestra!!!! Polecamy całym serduchem i dziękujemy za wszystko!

Kasia & Michał
_________________
 
 
J_A_G_O_D_A 

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 4:55 pm   

Witajcie! Nasz ślub odbył się 31.08.2013r. w Kościele Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach. Ten wpis zosataje umieszczony dopiero tak późno, ponieważ do dnia dzisiejszego jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego co przygotował dla nas Piotr Pająk i wcześniej nie udało nam się otrząsnąć:) Podobnie jak u naszych przedmówców nasz ślub przebiegał w czarodziejskiej atmosferze dzięki oprawie muzycznej Piotra. Nie tylko my, ale także nasi Goście byli zachwyceni Jego talentem i innowatorskim podejściem do tego typu uroczystości.
Wiemy to już jedynie z opowiadań jak urocze było zagrzewanie naszych Gości do zabawy weselnej podczas gdy oczekiwali naszego przybycia z Kościoła. Śmiechu było po pachy:) Sama uroczystość weselna oraz poprawiny upłynęły niezmiernie szybko, a to świadczy o tym, iż zabawa nieskromnie powiemy była wyśmienita- oczywiście dzięki niebywałej aparycji i charyzmie Piotra. Nie sposób jest zliczyć wszystkich zabaw integracyjnych oraz tych dla dzieci, które zaproponował. O Piotrze można powiedzieć wiele ciepłych słów, które i tak nie wystarczą by opisać Jego umiejętności. Nie spotkaliśmy chyba człowieka, który w przeciągu dwóch wieczorów pokazałby tyle odsłon swojej osoby i kreacji. Piotra można jeść łyżkami i nie ma szans, aby sie znudził :) Jest to spowodowane nie tylko ilością uśmiechu, który jest w stanie zapewnić, ale także talentowi muzycznemu, wokalnemu i aktorskiemu. Dzięki niemu nasi Goście oraz my na długo zapamiętamy te magiczne dwa wieczory naszego życia!!!!!! Należy pamiętać o tym, iż każda impreza, zebrani Goście oraz Para Młoda mają inne upodobania - jeśli chodzi o Piotra niewątpliwie im sprosta, ponieważ wyróżnia się On niebywałą elastycznością. Na zakończenie możemy powiedziec tylko tyle, życzymy Wam, abyście mieli tyle szczęscia i mogli spędzić ten wieczór z Wodzirejem Piotrem Pająkiem i jego talentem.
Tobie Piotrze, jeśli to czytasz, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystko co w tym czasie dla nas zrobiłeś!!!!
Jagoda i Łukasz
 
 
Olenka9 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 5:22 pm   

Witamy, nasz ślub odbył się 27 września 2013 trochę nietypowo, bo w piątek:) i oczywiście nasze wesele poprowadził Piotr Pająk:) Szczerze mówiąc trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby opisać to co się działo, ale jedno jest pewne Piotr Pająk jest gwarancją wspaniałego wesela! Od pierwszego spotkania byliśmy pozytywnie zaskoczeni osobą Piotra, wulkan energii, uśmiech od ucha do ucha, milion pomysłów no i oczywiście nie mogę tego pominąć - urocze studio :D Przyznam się mieliśmy małe obawy w jednej kwestii, a mianowicie Piotr rozpoczyna zabawę weselną polonezem... baliśmy się reakcji gości, ale oczywiście niepotrzebnie! Wyszło cudownie, wszyscy goście wzięli udział i naprawdę uwierzcie mi to był jeden z najlepszych momentów wesela. Za Piotrem idą wszyscy, nie ma mowy tu o wyciąganiu na siłę. Świetne integracyjne zabawy, których jest cała masa. Piotr tańczy i śpiewa z gośćmi, nie zapomina tez o najmłodszych. Oczepiny prowadzi ze smakiem, angażując gości, także nie ma mowy tutaj o ziewających buźkach. Cudowne wprowadzenie tortu i wiele innych cudownych i przewspaniałych chwil, które warto przeżyć razem z Piotrem :P Jeżeli chcecie mieć niezwykle wesele to szczerze polecamy Wam Piotra, nie zastąpi Go nawet 10 osobowa orkiestra :) I taka mała rada od nas, gdyż wiemy, że Piotr w przyszłym roku ma praktycznie wszystkie soboty już zajęte, pomyślcie o piątku lub innym dniu tygodnia tak jak my:) no i oczywiście zaufajcie Piotrkowi, wie co robi - jesteśmy tego przykładem.

Pozdrawiamy gorąco Ola i Marcin
 
 
 
DominikaK 

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 5:26 pm   

Witamy:) 8 września br. odbyło się nasze wesele. O prowadzenie oraz oprawę muzyczną naszego przyjęcia zadbał, na nasze życzenie, Piotr Pająk. Było wspaniale!!! Piotr od pierwszej do ostatniej minuty zabawy stawał na wysokości zadania! Goście bawili się wyśmienicie i do dziś wspominają świetną zabawę, jaką zapewnił Piotr: zdołał zachęcić do zabawy KAŻDEGO gościa, świetnie zintegrował wszystkich zaproszonych. Zabawy i konkursy były idealnie dobrane - wszystko z kulturą, na poziomie. Było miejsce na śmiech ale też na wzruszenie - niezapomniane chwile !! Piotr zafundował nam wspaniałe, bardzo oryginalne, a przede wszystkim poprowadzone ZE SMAKIEM oczepiny, które zapisały się w szczególny sposób w pamięci naszej i naszych gości. Podsumowując, Piotr swojej pracy oddaje się z ogromnym zaangażowaniem, ma mnóstwo energii, która udziela się innym, do tego jest uczciwy i komunikatywny. Polecamy Jego usługi wszystkim parom, które marzą o niezapomnianym przyjęciu z dobrą energią, wysoką kulturą i niepowtarzalną atmosferą !! :) Dominika i Miłosz
 
 
sylciap1 

Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatów/Guildford
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 5:52 pm   

Witam Wszystkich.
Nasze wesele było jednym z najpiekniejszych chwil w naszym życiu a to za sprawą Dj Piotra Pająka, który w świetny sposób zorganizował i poprowadził zabawę weselną.
Dj Pająk to osoba, która ma: głowę pełną pomysłów, kreatywna, kocha i zna się na swojej profesji. I o to w tym wszystkim chodzi!!!!!!
Impreza było niezapomnianm przezyciem dla wszystkich gości. Nawet goszczący Anglicy bawili się świetnie.
Wesele rozpoczęlismy polonezem, a potem pierwszy taniec(dziekujemy za dobór cudownej piosenki!!) oraz chyba najlepszy punkt wesela- oczepiny, które były krótkie, ze smakiemi świetnym humorem. Fajnym pomysłem była również biesiada, ktora dała chwilę wytchnienia dla dwóch rodzin.
Serdecznie polecam Pana Piotra Pająka bo to osoba bardzo dobrze zorganizowana, z poczuciem humoru i niesamowitą energią!!! Wesele z nim oznacza niezapomniana imprezę.
Panie Piotrze serdecznie dziękujemy!!!!!
Sylwia i Marcin
_________________
Sylwia
 
 
agamariusz 

Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 9:44 pm   

Witamy!!
Chcieliśmy bardzo podziękować, gdyż za sprawą tego forum znaleźlismy idealną osobę do poprowadzenia naszego wesela. Dzięki Piotrkowi mamy niesamowite wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Doskonalne zadbał o oprawę muzyczną podczas naszego ślubu, sam Proboszcz był zachwycony ceremonią, miny i komentarze gości po pierwszym utworze w Kościele niezastąpione- oprawa naprawdę cudowna. Wesele i poprawiny to już naprawdę mistrzostwo i pełen profesjonalizm w wykonaniu Piotrka i pana Sławka. Do tej pory słyszymy komentarze, że to było najlepsze wesele, wodzirej dał radę "za dziesięć osób". Oczepiny klasa sama w sobie - krótkie, zwięzłe, ze smakiem i na temat. Poprawiny- prawdziwe show, super animacje, zabawy dla dzieci- Piotrek był w stanie zadowolić wszystkich naszych gości- od naszych babć, po 3-letnie dzieciaczki. Super facet, z rewelacyjnym poczuciem humoru- na nasze pytania czy będzie dobrze słyszeliśmy- nie jedną imprezę położyliśmy i nie jedną położymy;) Niestety nasza w 100% udana ;) )))
Jeśli ktoś się waha abosultnie nie ma czego się obawiać, warto zaufać Piotrkowi, na pewno się nie zawiedzie!!!!
Pozdrawiamy Aga i MAriusz
 
 
malwi 

Dołączyła: 10 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 6:39 pm   

Jeśli korci Was opcja wodzireja/dj-a zamiast kapeli weselnej, jeśli nie lubicie fałszujących wokalistek, żenujących weselnych przyśpiewek, słabych konkursów, długich przerw między partiami do tańca, jeśli chcecie wesela z klasą, wydarzenia zapadającego w pamięć i zafundowania gościom dobrej zabawy od samego początku do ostatnich minut - bierzcie Pająka.

Prowadził u nas wesele w październiku, zgodził się również zadbać o całą oprawę muzyczną w kościele, gdzie zastąpił organistę, był z nami aż do końca poprawin i nie żałujemy tego wyboru wcale.

Oczywiście przed weselem nasłuchaliśmy się trochę wątpliwości w stylu "Jak to? Wodzirej? Nie będzie zespołu..? Muzyka jak z dyskoteki?", ale wszyscy, którzy obawiali się skutków naszej decyzji z szerokim uśmiechem na ustach wstydzili się swoich słów po imprezie. Muzyka pierwsza klasa (zarówno dobór repertuaru odtwarzanego z płyt, jak i kawałki grane na gitarze na żywo <3 czy to, co zrobił w kościele), zabawy podobnie, a dodatkowym bonusem były nieznane w naszych stronach atrakcje i przerywniki. Pełni podziwu byli i goście (pełen przekrój wieku), i fotograf, kamerzysta, i obsługa sali. Wiemy skądinąd, że Piotrek musiał zostawić trochę swoich wizytówek na prośbę grupy zainteresowanych.

Potańczyliśmy, uśmialiśmy się, dwa dni minęły nie wiadomo gdzie.
Polecamy, tak jak i nam polecali Pająka inni.
M&P
 
 
kws 

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 1:47 pm   

Chcieliśmy z mężem urządzić niewielkie przyjęcie weselne dla przyjaciół i najbliższej rodziny. Uzbierało nam się ok. 40 osób. Mieliśmy pełno obaw jak to wszystko wyjdzie, czy goście będą się dobrze bawić, czy chociaż 1/3 wyjdzie na parkiet, a Piotr Pająk ciągle powtarzał, że będzie dobrze, że to nasz dzień i o nic mamy się nie martwić i… dotrzymał słowa!

Piotr zaproponował nam zabawy i „plan” wesela z jakim nigdy dotąd się nie spotkaliśmy. Swoją osobowością i profesjonalnym podejściem przyćmił wszystkich poprzednich Dj-ów, z którymi przeprowadzaliśmy rozmowy przed weselem. Wraz z asystentem tak dobrali muzykę, że nasi goście ledwo łapali oddech niechętnie schodząc z parkietu. Sama z resztą nie mogłam usiedzieć na krześle mimo 7 miesiąca ciąży ;) Nawet moi rodzice, którzy nie lubią typowych weselnych zabaw, bawili się świetnie do końca!

Ciągle nie mogę się nadziwić temu co się działo. Goście tak dobrze się bawili, że prawie nic nie pili. Tyle alkoholu pozostało, że każdemu na wyjściu dawaliśmy jeszcze po butelce.

Profesjonalizm, pomysłowość, urok osobisty, talent muzyczny, elastyczność, akcesoria (kapelusze, przebrania) i bardzo dobry sprzęt (światła, nagłośnienie, wytwornica dymu), mogłabym tak wymieniać jeszcze bardzo dłuuuugo. Powiem więc w skrócie - wybór tego Wodzireja był naszą najlepszą, wspólnie podjętą decyzją! dotyczącą wesela oczywiście ;)
_________________
** KASIA **
 
 
Plablu 

Dołączyła: 22 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 8:37 am   Re: DJ WODZIREJ PIOTR PAJĄK

Serdecznie polecam Piotra wszystkim, którym zależy aby ich wesele odbyło się z klasą, było niezapomniane, na wysokim poziomie, oryginalne i przy okazji pełne wzruszeń :) myśle, ze tak można powiedzieć o moim weselu, zresztą potwierdza to całe grono zadowolonych gości :) usługa świadczona przez Piotra jest warta swojej ceny, nie zamieniła bym jego występu na nic innego :) pozdrawiam i życzę wiele miłości wszystkim przyszłym rodzinom ;)
_________________
Żyję dla mojego ukochanego męża!!! Pawełek!
 
 
buziaczek771 

Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 6:47 pm   

jakie koszta wchodza w gre u Pana Pajaka?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl