Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Maj 07, 2013 4:43 pm
Targi 2012
Autor Wiadomość
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 6:16 pm   

Kto się wybiera na "różowe" targi ślubne w styczniu? :)
Myślicie, że warto? Chcielibyśmy wybrać fotografa, auto, poszukać kolejnych inspiracji, np. w kwestii sukni ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 8:47 pm   

myślę że fotografów będzie bez liku
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 9:50 pm   

Uważacie, że to będzie powtórka z "niebieskich" ? Kurcze, miałam sie wybrać, ale zaczynam sie zastanawiac, czy warto wydac kasę, przy podobnym scenariuszu... :?
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 10:22 pm   

na różowych w ostatnich latach bywało więcej firm różnych branż, bo niebieskie to faktycznie w 2011 roku były targami foto...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 8:33 am   

a wie ktoś coś o tych targach 12-13 stycznia 2013, nie byłam na tych grudniowych, czy to jest to samo?
_________________
życie jest snem
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 9:17 am   

12-13 to są targi "różowe" zazwyczaj była to lepsza impreza niż "niebieskie" różnica jest spora, więcej treści mniej "rozrywek" no i zróżnicowane oferty a nie tylko fotografowie i kamerzyści.
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm   

ja się wybieram, byłem co prawda na niebieskich ale z decyzją co do fotografa i kamerzysty poczekam do różowych, szukam jeszcze atrakcji pod kościół, aniołów albo innych szczudlarzy, zobaczę co będzie
_________________
no problemo amigo
 
 
Agusia20l 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 123
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 10:03 pm   

Nie wiecie może czy w tym roku tez będzie można przez facebooka wygrać bilety, albo w inny sposób?
_________________
 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 11:47 pm   

Również interesowałam się pozyskaniem w jakiś sposób darmowych wejściówek na targi "różowe" i po długich poszukiwaniach na facebook-u ( na profilu targów ślubnych) znalazłam odpowiedź kogoś z organizatorów na pytanie jakiejś dziewczyny o darmowe wejściówki, że nie przewidują darmowych wejściówek :/ .
Ostatnio zmieniony przez Aguska0505 Sob Sty 05, 2013 11:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 10:02 am   

Aguska0505, to ja pytałam ;) ale faktycznie - trzeba płacić
_________________


 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 8:26 pm   

Słuchajcie, można zdobyć wejściówki chyba biorac udział w jakims konkursie..tzn wysłać sms czy odpowiedziec na pytanie....
A tak by wejsc chyba jakies 15 zł od osoby?!!!
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 9:27 pm   

Malinka85 napisał/a:
A tak by wejsc chyba jakies 15 zł od osoby?!!!

Niestety 20...
_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 9:36 pm   

o dzięki za podpowiedź , przyszykuje sie przynajmniej :)
_________________
 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 10:44 pm   

a nie wiecie czy jest tak jak na innych targach, że z legitymacją szkolną wchodzi się za 5 zł?
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 11:10 pm   

Ciekawska_Besti napisał/a:
czy jest tak jak na innych targach, że z legitymacją szkolną wchodzi się za 5 zł?

A co mają targi ślubne do legitymacji szkolnych? To nie targi szkolne żeby z legitymacją było taniej :P
_________________
 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 11:13 pm   

Jak jestem z pracy na różnych targach to bardzo często jest tak że z legitymacją jest taniej - nie mam pojęcia czemu bo też mi się wydaje że to dziwne połączenie :) ale tak po prostu jest :)
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 10:47 am   

my znów nie możemy pójść.... mam nadzieję, że nie będzie tam nic ciekawego ! :P
_________________
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 11:27 am   

Być może zadam oczywiste pytanie...ale... czy wejściówki są imienne? Tzn: jeśli bilet kosztuje 20 zł/os. za dwa dni, to czy mogę w jeden dzień przyjść z PM, a w drugi np. z mamą czy siostrą? :)

[ Dodano: Pon Sty 07, 2013 11:28 am ]
na ten sam bilet ( PM i np. mama) :D
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 1:17 pm   

keyka nie uczestniczyłam nigdy w dwu dniowych....ale wydaje mi się ze nie sa imienne, bo po co chodzić dwa razy...myslisz ze tematy sa podzielone ze np jednego dnia pokaz mody a drugiego pokaz aut i inne tam
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 1:26 pm   

keyka, ja też na tych dwudniowych nie byłam ale jeśli dobrze kojarzę to oni przy wejściu zakładają Wam na ręce takie plastikowe/papierowe (nie wiem) bransoletki.
I jeśli masz tę bransoletkę nienaruszoną to drugiego dnia wchodzisz bez problemu. No ale nie da się jej zdjąć bez naruszenia więc wątpię żeby jednego dnia wszedł Twój narzeczony a drugiego ktoś inny.


edit: ooo...bransoletki tego typu:
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Pon Sty 07, 2013 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 8:46 am   

Malinka85 napisał/a:
bo po co chodzić dwa razy..
Pierwszego dnia zbierasz oferty, w domu je analizujesz na spokojnie, drugiego dnia - podpisujesz umowy z rabatem targowym :-)

A ponieważ Targi dla wystawców zaczynają się już dzisiaj i nie wiem czy w związku z tym wieczorem zajrzę - zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska.

Tak jak napisałam wyżej, na Targach szereg firm oferuje dodatkowe rabaty, więc i u nas coś się znajdzie :-)
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 3:57 pm   

my w tym roku na ostro na targach 20% a od poniedzialku wracamy do normalnych cen :) Oczywiście zapraszam wszystkich na różowe targi
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 5:28 pm   

a jakieś rabaty dla tych co na targi dotrzeć nie mogą, pomimo tego, że bardzo by chcieli? ;)
_________________
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 7:40 pm   

Wczoraj w radio Złote przeboje wieczorem w programie "Co jest grane w Łodzi" była jakaś organizatorka targów i mówiła,że w tym roku targi będą również on line i na części stoisk będą kamery internetowe tak że będzie można porozmawiać z wystawcami za pośrednictwem internetu, oczywiście nie dotyczy to wszystkich stoisk. Mówiła też,że będzie na targach jakaś pani, która pomoże w zorganizowaniu ślubu cywilnego w plenerze,że jeśli ktoś miał takie marzenie to dzięki tej pani będzie ono możliwe do zrealizowania.
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 10:31 pm   

Dzieki za podpowiedz... i do zobaczenia jutro :)
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 10:36 pm   

Widziałam dzisiaj jak się wystawiają powoli, już autka stały i na tych targach sportowe nówki też się pojawiły :) także jest w czym wybierać ;)
_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 10:38 pm   

ooo...ale to na zewnatrz czy w środku te autka, bo pogoda nie sprzyja..brrr..
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 10:39 pm   

W środku autka i to w tym korytarzu co wejście jest, jak się po schodach wchodzi to zaraz tam stały i stare i nowe samochody i limuzyny. także liczę na coś o wiele lepszego niż w grudniu
_________________
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 6:11 pm   

I co myślicie o tej edycji? Jak dla mnie zdecydowanie lepsza :)
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 7:04 pm   

nie no jak dla mnie super!!
duzo kontaktów, dużo namiarów no i jedno z ważniejszych...mamy DJ-a!!!
To Kwiatek, jutro jedziemy jeszcze raz by dogadac szczegóły...jupi!!!
najwazniejsze ze krok do przodu!!
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 7:11 pm   

malami napisał/a:
Jak dla mnie zdecydowanie lepsza
Tez odniosłam takie wrażenie.
Własnie wróciłam i zajrzałam, żeby podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Co prawda ja na targi patrzę od drugiej strony (wystawcy), ale znalazłam chwilę aby przebiec się po całej hali i rzucić okiem co i jak.
Bez wątpienia dużym plusem jest to, że ta edycja nie stała się foto-targami. Chociaz owszem - jest to nadal spora część wystawców to jednak nie zdominowali targów. Dzielnie dotrzymują im kroku sale weselne i hotele.
Ogólnie - mam wrażenie, że jest większa różnorodność i to jest fajne.
Jest też chyba więcej sukien ślubnych niż w ubiegłym roku. Jest kilku DJ, kilka stosik z zaproszeniami, sklepy ślubno-weselne i zauważyłam też kilka firm z mojej bezpośredniej konkurencji (na pewno więcej nas jest niż w ubiegłym roku).

Prowansja napisał/a:
będzie na targach jakaś pani, która pomoże w zorganizowaniu ślubu cywilnego w plenerze,że jeśli ktoś miał takie marzenie to dzięki tej pani będzie ono możliwe do zrealizowania.
Zgadza się - jest Pani od ślubu w plenerze, ale... chyba jednak za dużo nie pomoże. Tak naprawdę jej oferta to inscenizacja ślubu - którą można bardzo dokładnie odzwierciedlić i niestety nie niesie za sobą skutków prawnych.

Ale za to wg mnie było mniej odwiedzających.

A więc - niezdecydowanych - zapraszam na jutro.
Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Sob Sty 12, 2013 7:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 8:59 am   

Mogę potwierdzić, na różowych targach jest duży wybór z różnych branż. wczoraj zebraliśmy materiały i wieczorkiem sprawdziliśmy portfolio paru fotografów i dziś spróbujemy podpisać umowę z wybraną ekipą :) . Poza tym zajęliśmy termin na fajny samochód (a wybór jest spory i ciekawy) a Edzia wstępnie wybrała sukienkę.
_________________
no problemo amigo
 
 
fotofilmik 

Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 7:32 pm   

mało osób w tym roku na targach :( kiepsko
 
 
karolaw 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 5:31 pm   

Cześć
Będąc na targach obejrzałam mnóstwo propozycji wystawców. Denerwowały nas firmy które na siłe wciskały ulotki a nawet zatrzymywali stając na drodze.. wow
Ponieważ wesele mam w Białym Pałacu chciałam aby było to firma mająca już styczność z tą salą. Doskonałą ofertę przedstawiła Firma MyWedding ( wesele będzie z 2 kamer) ponieważ oglądałam już ich produkcje właśnie z tej sali.
Fotograf to Marcin Pietrzak - bardzo podoba nam się ten styl i podejście do klienta.
Jego zdjęcia przekonały nas i podpisaliśmy umowę.
Zastanawiamy się jedynie nad autem i drink barem
pozdrawiam
Karolina Wiśniewska (Łódź)
_________________
miłość istnieje i ja o tym wiem
 
 
zofijka 

Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 7:07 pm   

czesc.jestem tutaj pierwszy raz.byłam na targach z narzeczonym,ale taki kogel mogel tam byl,ze masakra.moze tutaj czegos sie dowiem

[ Dodano: Sro Sty 23, 2013 7:08 pm ]
aaa...i na tych grudnowych też byłam,chyba te"niebieskie"lepsze.
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 7:19 pm   

zofijka różowe lepsze jak dla mnie...zależy czego szukaliście..ja znalazłam to czego szukałam :) ) wejdz na inne posty i napisz kiedy sie pobieracie?? jak cos to pw :)
_________________
 
 
daria93 

Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 1:16 pm   

fotofilmik napisał/a:
mało osób w tym roku na targach :( kiepsko

kryzys i niż demograficzny
 
 
słońcak 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 4:11 pm   

Raczej coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to strata czasu i pieniędzy, każdą godzinę tam według mnie można porównać do czytania tego forum przez 5 min, tylko tu się nie płaci ;)
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 4:57 pm   

słońcak napisał/a:
Raczej coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to strata czasu i pieniędzy, każdą godzinę tam według mnie można porównać do czytania tego forum przez 5 min, tylko tu się nie płaci ;)
Zgoda - z oferta możesz zapoznać się także na forum, ale zaletą Targów jest to, że wiele firm oferuje korzystne ceny swoich usług przy podpisaniu umowy na Targach, lub - na ulotkach umieszcza info o rabacie targowym, który obowiązuje przez jakiś czas po Targach i tylko po okazaniu danej ulotki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl