Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharka na wesele
Autor Wiadomość
jolajasmin 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: Mikołajewice kolonia
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:26 pm   

Jeżeli planujecie wesele na czerwiec 2012 to radziłabym już się zbierać z przygotowaniami, bo my myślimy o sierpniu-wrześniu 2012 i żeby wybrać dobry zestaw (sala kucharka orkiestra) musimy się dobrze napocić żeby wszystko dobrze zgrać..
 
 
Georgia 

Dołączyła: 16 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 6:28 pm   

Witam wszystkich. Ja rowniez planuje wesele na czerwiec 2012 i chcialabym Was bardzo prosic o namiary na dobre i sprawdzone kucharki !! ! Ratujcie i pomozcie. Kazda opinia jest rowniez mile widziana;)
 
 
dorrottad 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 2:06 pm   

:!: :!: :!: :!: :!: Odstąpię kucharkę Panią Helenę Sulej z Górki Pabianickiej w zamian za zwrot zaliczki 200 zł na dzień 18.06.2011
Dorota Sitnik 696-960-415 gg:1155713 :!: :!: :!: :!: :!:
_________________
dorota sitnik
 
 
 
mari872 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 11:37 am   

Witam. Planuję wesele na październik 2012. Zupełnie nie wiem od czego zacząć. Pomocy!!!! Postanowiłam zacząć od kuchni dlatego prosze o wszelkie namiary na sprawdzone kucharki bądź kucharzy. Z gory dziekuje. Moj nr gg 6741861. Pozdrawiam
 
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 8:15 pm   

Znam bardzo dobrą kucharkę na wesele :-)

Gotowanie to jej pasja i teraz nie każde zlecenie przyjmuje ;-)
Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany, to proszę o wiadomość na prv :)
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 8:58 am   

Georgia napisał/a:
Witam wszystkich. Ja rowniez planuje wesele na czerwiec 2012 i chcialabym Was bardzo prosic o namiary na dobre i sprawdzone kucharki !! ! Ratujcie i pomozcie. Kazda opinia jest rowniez mile widziana;)



Śmiało mogę polecić Panią Sulej z Górki Pabianickiej.. co prawda dużą część terminów z 2012 ma już zajętą ale przecież możesz spróbować. powodzenia :)
 
 
aness2 

Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Np-ce
Wysłany: Czw Kwi 07, 2011 10:02 pm   

Witam również pilnie poszukuje namiarów na sprawdzone kucharki z okolic Pabianic . Pilnie bo wesele już 02.07.2011 a u nas lipa . Może znacie kogos kto dobrze i tanio w miare gotuje i bedzie miał wolny termin.
aness2@tlen.pl to mó email plisss
Ostatnio zmieniony przez aness2 Czw Kwi 07, 2011 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 6:10 am   

jolajasmin napisał/a:
Jeżeli planujecie wesele na czerwiec 2012 to radziłabym już się zbierać z przygotowaniami, bo my myślimy o sierpniu-wrześniu 2012 i żeby wybrać dobry zestaw (sala kucharka orkiestra) musimy się dobrze napocić żeby wszystko dobrze zgrać..


My o weselu pomyśleliśmy pod koniec listopada... później przełożyliśmy termin z lipca na marzec i nie było żadnych problemów ;-)

W ciągu dwóch miesięcy udało nam się załatwić wszystko.

Może warto pomyśleć o innym terminie?
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
pati8 

Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 2:24 pm   

Dobi napisałam do Ciebie na pw proszę odpisz choćby tu i podaj namiary na polecaną kucharkę z Bełchatowa z góry bardzo dziękuję.
 
 
moniska53 

Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 2:31 pm   

Cytat:
Śmiało mogę polecić Panią Sulej z Górki Pabianickiej.. co prawda dużą część terminów z 2012 ma już zajętą ale przecież możesz spróbować. powodzenia :)


Rzeczywiście kucharka świetna, przez co rozchwytywana. My chcieliśmy, aby gotowała na naszym weselu 29.09.2012, ale niestety termin ma już zajęty :/ Przykro bardzo.

Proszę o namiary do jakiejś kucharki czy kucharza, którzy gotują naprawdę smacznie.
Ostatnio zmieniony przez moniska53 Czw Cze 09, 2011 2:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agusia635 

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódz
  Wysłany: Pon Cze 20, 2011 12:54 pm   

Jak chcecie fajne i dobre kucharki to piszcie na agairaf@onet.eu.Agnieszka
 
 
marta95910 


Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 5:52 pm   

Pomocy :roll:
Potrzebuje namiarów na kucharkę ... sprawdzoną i dobrą :)
_________________

 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 5:36 pm   

Z okolic Pabianic to faktycznie Pani Sulej ma powodzenie...my na swoje wesele w czerwcu 2012 termin rezerwowaliśmy już pod koniec 2010 roku :)
_________________
 
 
Marysia555 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Stryków
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 5:23 pm   Kucharki ze Strykowa

Kucharki ze Strykowa.
W ubiegłym roku te kucharki robiły u mnie wesele. Jedzonko było pyszne, w tym 5 posiłków na gorąco i dużo, dla nikogo nie brakło. Dekoracja potraw wyglądała efektownie. Obsługa miła, a panie kucharki przesympatyczne i co najważniejsze uczciwe. W cenie wliczone jest wesele, poprawiny, stół wiejski itp., a w restauracji płaciłabym za wszystko osobno. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę podać namiary. Warto wcześniej zarezerwować termin, gdyż są rozchwytywane :D
 
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 1:01 pm   

a czy mozesz mniej więcej określić ile będziesz płaciła za obsługę wesela tym Panią ze Strykowa? jak to będzie wyglądało, czy one kupują czy Ty, czy mają własne garnki, talerze etc? i gdzie robicie wesele? Szukam jakiejś ładnej sali, ale właśnie z kucharkami.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 7:43 pm   

a w ogóle powiedzcie, jakie średnio są ceny w regionie- ile bierze kucharka za osobę?? Bo biorę kobietę aż spod Sochaczewa, a moze się okazać, że koszty podobne??
_________________
 
 
Marysia555 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Stryków
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:04 pm   

Na moim weselu zakupy robiłyśmy my, a panie kucharki od talerzyka brały 10 zł + obsługa wesela 200zł a poprawiny 120zł, ale z tego co wiem to robią też katering
Jest kilka fajnych sal weselnych w okolicy Strykowa, ale to zalezy, co sie komu podoba. Salę wybieraja rodzice i młodzi, a jeśli chodzi o talerze to na każdej sali są.
Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez Marysia555 Czw Wrz 22, 2011 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:17 pm   

kurcze, to bardzo malutko!!! Może jednak poszukam u siebie, bo musiałabym nocleg lub dwa zapewnić trzem osobom........ plus dojazd..........
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 5:49 am   

Ja płacę 26 zł od talerzyka i w tym już jest obsługa, cena za wesele z poprawinami.
_________________

 
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:51 am   

ja płacę 30 zł za talerzyk (pieczenie ciast, wesele, poprawiny i obsługa) ale z tego co się orientowałam wcześniej ceny za talerzyk to nawet 40 - 45 zł.
_________________

 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 7:03 am   

Moja siostra w ubiegłym roku płaciła 24 zł/osoba za wesele+poprawiny, w tym było oczywiście wynagrodzenie zarówno dla kucharki, jak i jej pomocy kuchennych oraz kelnerek. Pracę zaczęły od środy. Kucharka piekła też ciasta i tort.

Natomiast my w 2009 r. płacilismy za to samo 20 zł/osoba, ale my mieliśmy inną kucharkę, zresztą znajomą moich Rodziców, dlatego mieliśmy taniej.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:42 am   

Ja zapłącę 20 za talerzyk, w tej cenie jest już córka kucharki, która podaje jedzenie, chyba 150 albo 200zł trzeba dopłacić za druga osobę. Muszę też zapłacić za dojazd i zapewnić noclegi.
Kobieta dobrze gotuje. Warto?? Nie wiem, czy to nie bedzie za wiele problemów....
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:36 pm   

My będziemy płacić 15zł od osoby + 270zł dla każdej dziewczyny do pomocy (a potrzeba ich 4 albo 5 ). Wesele z poprawinami, ale kucharki nie pieką ciast. Robią tylko serniki na zimno, które pojawią się na stołach w czasie krojenia tortu.
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 9:59 am   

jeśli chodzi o kucharki to wg. mnie absolutnym numerem 1 jest Pani Bożena Tworska z Dąbrówki, nie mam pojęcia jak to wygląda cenowo, ale organizacyjnie i smakowo rewelacja
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
myszka113 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 5:30 pm   

hej. Mam prośbę potrzebuje numery do jakiś dobrych, sprawdzonych kucharek. Moja niestety nie może w wybranym terminie. Proszę pomóżcie;)
 
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 15, 2011 11:53 am   

Witam

Może wiecie na temat pani Ani i jej męża Jacka jak gotują , dzisiaj byłam oglądać salę i tam była ta pani?

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 8:15 pm ]
Cześć

Możecie mi podać namiary na sprawdzone przez was kucharki .

z góry dziękuję :)
_________________
 
 
kasiabta 

Dołączyła: 23 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 10:01 am   

Witam,
Ja osobiście odradzam p.Helenę z Górki Pabianickiej.
2 lata temu szykowała wesele mojej siostry - mimo iż kupiliśmy dużo jedzenia na stołach było bardzo mizernie (jedzenie wyparowało???) i do końca smacznie nie było :( , pozatym potrafiła **** odnieść się do siostry jak zaproponowała swoje menu (że się nie zna i ona najlepiej wie co ludzie jedzą). Miałam zamówiony u niej termin na swoje wesele które było w 2011 jednak szybko odmówiłam. znalazłam inną panią - cudowna kobieta - przyjechałam ze swoim menu - nic nie skomentowała że wydziwiam, ona przedstawiła swoje menu i razem ustaliliśmy wspólne menu :) . Pani bardzo miła, jedzenie bardzo smaczne. robiąc zakupy w każdej chwili mogłam zadzwonić i się poradzić czy kupuję odpowiednie produkty.
Gorąco ją polecam!!!!
Nie pamiętam imienia ale znam nazwisko i nr telefonu dane mogę podac na priv
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 11:18 am   

Ja mam swoją- rewelacyjną, ale przyjeżdża aż z Szymanowa - jakieś 70-80km.

Polecić mogę każdemu, gotowałą u siostry - teraz u mnie..... Rewelacja pod każdym względem- i cenowo też bardzo przyjemnie. W cenie są już 2 kelnerki.
_________________
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 4:40 pm   

Witam.
Ja mam zarezerwowana ekipę z Grodziska, 28zł/talerzyk z poprawinami + ciasta, cena już z obsługą.
Ekipa sprawdzona w rodzinie na kilku weselach.
pozdrawiam :)
_________________

 
 
 
aguś2011 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 4:27 pm   

Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Piszcie na maila ladytiffany@interia.pl :lol:
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 6:13 pm   

Kobitki, przeglądam te posty na szybko szukając jednej ważnej informacji: Czy zawsze biorąc kucharkę zakupy muszę zrobić sama? Czy są może kucharki, które same już robią zakupy - i ile takie kucharki biorą za talerzyk? (samo wesele)
 
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:23 am   

moja siostra miała kucharza który sam zajął się zakupami, z tego co pamiętam (było to 3 lata temu) za talerzyk płaciła ok. 120-130 zł. Pewnie teraz ceny za taką usługę zbliżone są do cen w restauracji.
_________________

 
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 10:50 am   

Witam

Serdecznie polecam panią Irenę i Jadzię, lepszej ekipy gotującej sobie nie wyobrażam :) .
Pracują wraz mężami. Bardzo sympatyczni ludzie, jedzenia bardzo dużo i bardzo smacznie , ciasta, mięsa, sałatki,przystawki itd super :)
_________________
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 4:54 pm   

zanka napisał/a:
Witam

Serdecznie polecam panią Irenę i Jadzię, lepszej ekipy gotującej sobie nie wyobrażam :) .
Pracują wraz mężami. Bardzo sympatyczni ludzie, jedzenia bardzo dużo i bardzo smacznie , ciasta, mięsa, sałatki,przystawki itd super :)


Ja też polecam :!: , rok temu korzystałam z ich usług - super babeczki :) :!:
_________________

 
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:38 pm   

Czy mogłabym prosić o kontakt do pani Ireny i Jadzi
_________________
 
 
ania 26 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 5:41 pm   

Ja polecam swoją kucharkę Panią Janinę Madej z Górki Pabianickiej. Super kucharka ze swoim zespołem ( również z kelnerkami ). Umawiacie się, jedziecie do niej do domu, pokazuje jakie dania wam oferuje, jak się dogadacie to po ok. tygodniu dostajecie listę produktów jakie musicie kupić lub ona może to zrobić za Was w zależności jak się dogadacie. Przyjeżdża w czwartek przed weselem, piecze ciasta ( tylko tort musicie sobie zamówić), przygotowuje mięso itd. Wszystko jest gotowane i pieczone przed podaniem a nie jak przez wiele kucharek pieczone w piątek a potem przygrzewane. Super kontaktowa kobitka z całej listy którą zrobiła musiałam tylko dokupić druciaka do mycia garów.
Dla zainteresowanych podaje do niej tel. 885367481
 
 
moniagra 

Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 7:16 pm   

Polecam kucharzy Państwa Ewę i Stanisława Mrówka z Chechła II, są świetni gotowali na moim weselu we wrześniu, wszyscy goście mówili że tak dobrego jedzenia jeszcze nie jedli i już teraz kilka osób wzięło ode mnie namiary na nich, bardzo kontaktowi i rozsądni ludzie, potrafią dobrze doradzić przy wyborze menu, pracują i wyglądają profesjonalnie, kelnerów mają rewelacyjnych. wszystko przygotowali świeże, sprawnie i na czas, za dodatkową opłatą (warto) sprzątali salę i zmywali po poprawinach na błysk, sprzątanie sali po weselu na poprawiny w cenie talerzyka, u nas z uwagi na odległość (łódź) nocowali na sali. Polecam serdecznie!!! :) )

namiary można znaleźć na stronie dekoratorki (ich córki) Sylwii - dekorsilver.pl
 
 
kamislodz 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 4:34 pm   

Witam:)
potrzbuję kucharki/kucharza znacie kogoś????
Piszcie na meila kamislodz@vp.pl
_________________
MiŁeGo DniA Gość:)
 
 
 
andzia115a 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 11:17 am   

Hej a jak wam wychodzi to cenowo my myslimy nad cateringiemi powiedzieli nam za dwa dni z poprawinami 130 zł od osoby czy to w miare? Bo wydaje nam się to nie drogo.
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 1:02 pm   

andzia115a, faktycznie nie drogo a co macie w tej cenie ?
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 6:55 pm   

Może ktoś mi podpowie? A mianowicie, mamy umówioną kucharkę na wesele w listopadzie. Na początku lutego jedziemy na drugie spotkanie z nią. I tak się zastanawiam, czy to już teraz powinniśmy ustalić menu? Rodzice twierdzą, że tak, ale ja najpierw wolałabym aby dała nam kilka wersji, przemyślimy i dopiero wtedy będziemy decydować. Czy ja dobrze myślę, czy jednak się mylę?
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 8:00 pm   

Torradora myślę, że sami powinniście się tak wstępnie zastanowić co byście chcieli. Kucharka da Wam pewnie jakieś propozycje, ale powiedzmy sobie szczerze nie będzie to wiele pełnych menu do wyboru tylko kilka propozycji do poszczególnych dań. My menu ustaliliśmy właściwie na pierwszym spotkaniu, później telefonicznie zmieniłam dwie sałatki, bo nam się koncepcja zmieniła:) Także pomyślcie sobie co Wam smakowało na weselach, na których do tej pory byliście i słuchajcie też rad kucharki, bo ona wie co dobrze "schodzi". I spokojnie, bo wybór menu wcale nie jest taki straszny jak się wydaje:) Jak chcesz to mogę Ci podesłać moje menu może coś Cię zainspiruje:)
_________________

 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 8:05 pm   

mimeczka bardzo dziękuję za podpowiedź i jeżeli nie jest to problem to poproszę na pw :)
_________________
 
 
katarzynaw 

Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 9:21 pm   kucharka Pabianice

Witam,
chciałam się z Wami podzielić moim odczuciem względem Pani Kucharki (p. Halina z Górki Pabianickiej)
Niedawno organizowana była zabawa karnawałowa w sali OSP Górka Pabianicka - p. Halina tam gotowała - a że chciałam ją wynająć na wesele to poszłam na tę imprezę żeby sobie pojeść i zobaczyć jak wszystko wygląda.
Ogólnie jedzenie nie było złe, ale.... na sali nie było napojów (oprócz kompotu, kawy i herbaty)
na zabawie zorganizowano sklepik (tak! SKLEPIK) gdzie można było soki kupić. Ja i mój narzeczony wybierając się na imprezę nie braliśmy ze sobą portfeli, no bo po co - większość gości też :/
Okazało się że sala OSP zarządza m.in. małżonek p.Haliny - nie wiem czy razem wymyślili ten sposób żeby sobie dorobić czy jak...
chyba nie wezmę tej Pani, bo boje się że na weselu wprowadzi mi płatną kawę i herbatę :P
mimo że jedzenie nie było złe to niesmak pozostał....
a szkoda bo pewnie ta zabawa jej opinię popsuje
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 5:15 pm   

Ja dzwoniłam do tej pani, ale mój termin już miała zajęty. Znaleźliśmy inne kucharki, a raczej kucharza z kucharkami. Opinię o nich dam dopiero po weselu, a do niego jeszcze dużo czasu :P
_________________
 
 
andzia115a 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 6:44 pm   

Za to 130 zł mamy :
Pierwsze danie
-ziemniaki
-4 surówki
-kura białą
- udka pieczone
-udka faszerowane pieczarkami
-schab panierowany
- de volaille
- wieprzowina w sosie grzybowym lub wołowina w sosie śliwkowym

Drugie danie:
Bigos
schab po hawajsku
schab po królewsku

Trzecie danie
Flaczki wołowe
szaszłyki
buef strogonoff
karczek w sosie własnym

Czwarte danie
Barszczyk czerwony

Piąte danie
żurek z biała kiełbasą

Przystawki
wędlina
pasztet
kaczka faszerowana
galantyna z kurczaka
rolada z brzuszka
karczek pieczony
kurczaki pieczone

3x śledź do wyboru
w oleju
po japońsku
w śmietanie
po kaszubsku
egzotyczny
a'la łosoś

3x sałatka do wyboru
floryda
z pieczarek
jarzynowa
z tuńczyka
z kurczaka wędzonego
z makreli
grecka
z serem feata
z ryżem i kurkumą

3 x galaretka
schab
schab z śliwką
ozorku
kurczak
galaretka z nóżek
kaczka w galarecie
pstrąg

napoje gorące bez ograniczeń

owoce surowe
banany mandarynki pomarancze jablka winogrono brzoskwinie kiwi nektarynki ananasy owoce z puszki

Te owoce chcemy zamienić na sałatkę owocowa bo zazwyczaj mają małę zejście na imprezach

Marynaty
grzybki
papryka
pomidory
ogórek kiszony
ogórek zielony


inne w cenie
ketchup musztarda chrzan
ciasta
tort
chleb na powitanie młodych
środki czystości na kuchnie


POPRAWINY
Pierwsze danie
Flaczki wołowe
mięsa pieczone
bigos
Goloneczka po beskidzku
łosoś soute

Drugie danie

Brszczyk czerwony
żurek
kiełbasa na goraco
kaszanka pieczona
gukasz i kluski śląskie

I to za 130 zł od os na dwa dni
 
 
anuris 

Wiek: 43
Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 2:22 pm   

Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Dużo słyszałam o Pani Jadzi chyba z Bedonia i Pani Basi z Kurowic, czy może ktoś korzystał z ich usług i może mi coś podpowiedzieć.
 
 
anna86ak 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: łódź/ zgierz
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 1:29 pm   

Plecam Panią Bożenkę Tworską z Dombrówki Wielkiej koło Zgierza.

Byłam na kilkunastu imprezeach na których gotowała ta kucharka i naprawdę mogę ją polecić z czystym sumieniem! Jedzenie jest przepyszne i w dużych ilościach. Naprawdę smaczne potrawy, przepych na stołach (kosze z owocami i słodyczami), piękna dekoracja dań (żywe kwiaty, wszytsko na szkolanych podstawach), miła i profesjonalna obsługa, są warte polecienia w 100%!!!

Jeśli ktoś sam robie wesele i szuka kucharki lub cateringu w okolicach Łodzi, Zgierza, Strykowa, Brzezin, Ozorkowa, Aleksandrowa i innych miejscowości naprawdę warto zapoznać się z jej ofertą. Cena jest naprawdę niska. Ja, cała moja rodzina i znajomi, który byli choć na jednej imprezie nie wyobrażają sobie, aby ktoś inny mówgł gotować na weselach, kominiach, chrzcinach czy innych imprezach. Cena jest atrakcyjna a efekt jaki jest na stole jest niepowtarzalny.

Wybierając kucharkę dobrze sprawdźcie jak gotuje, jakie jest menui i w jakich ilościach są podawane potrawy, bo często jest dużo w menui a w rzeczywistości porcje są mikroskopijne albo niejadalne. Pani Bożenka Tworska naprawdę rewelacyjnie gotuje, przystawki nie dość że są pyszne to jest ich tak wiele, że niesposób wszytskiego spróbować a jeszcze są dania gorące równie pyszne :lol:

Gwarantuję, że jak zobaczycie ofertę, zdjęcia, bądź impreze nażywo, napewno nie będziecie chcieli nikogo innego.
NAPRAWDĘ WARTO bo ślub i wesele są raz w życiu!

[ Dodano: Wto Lut 12, 2013 1:37 pm ]
filmowiec napisał/a:
jeśli chodzi o kucharki to wg. mnie absolutnym numerem 1 jest Pani Bożena Tworska z Dąbrówki, nie mam pojęcia jak to wygląda cenowo, ale organizacyjnie i smakowo rewelacja


Jak widzę nie tylko ja mam takie zdanie o Pani Bożenie Tworskiej. Najlepsza kucharska pod każdym względem.

edit: wszelkie dane kontaktowe podajemy na PW
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Lut 18, 2013 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 1:52 pm   

Zgodzę się, że Pani Bożena gotuje pysznie. Jak również z tym, że stoły są bogato zastawione. Mam jedno ale...jeżeli kogoś to interesuje, to zapraszam na pw (nie chcę być posądzona o złe intencje).
 
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 5:19 pm   Kucharka, Kucharz

anuris napisał/a:
Mam prośbę potrzebuje numery do dobrych, sprawdzonych kucharek. Dużo słyszałam o Pani Jadzi chyba z Bedonia i Pani Basi z Kurowic, czy może ktoś korzystał z ich usług i może mi coś podpowiedzieć.


Ogolem ze sie wtrace, Znam kucharke i kucharza ktorzy wspolnie pracuja, Kucharz dosc mlody ale z doswiadczeniem kucharka starsza roniez z doswiadczeniem sa z okolic Łowicza, mialem przyjemnosc poznac oraz sprobowac ich przysmakow.
Gotuja tradycyjnie a zarazem nowoczesnie, wszystko bardzo smacznie przyprawione czysto, elegancko wiem ze rowniez dekoruja stoly z gosci materialu, ogolem solidna ekipa posiadaja wlasna ekipe kelnerska, przygotowuja schludnie i zostawiaja po sobie porzadek po imprezie co tez moim zdaniem jest wazne, a co idzie w parze Mili i sympatyczni. Doradzaja w wyborze potraw, i wiem ze sa dosc tani. Niestety nie mam numeru jedynie co posiadam to maila XXXXX


edot:dane podajemy w wiadomościach prywatnych
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Lut 18, 2013 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl