Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog na Widzewie (prywatnie)
Autor Wiadomość
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 12:34 pm   Stomatolog na Widzewie (prywatnie)

Szukam dobrego, niekoniecznie taniego dentysty. Najlepiej na Widzewie. W miare dyspozycyjnego - tzn. ze przyjmuje codziennie a nie raz w tygodniu. Chcialabym miec kogos kto bedzie w stanie kompleksowo "obrobic" moje zeby w czasie moich krotkich pobytow w Polsce. Podczas ostaniej wizytu w Polsce poszlam do przypadkowj pani i juz tego zaluje, pozbawila mnie sporej ilosci gotowki a efekt jest, no szkoda mowic. Bede wdzieczna za namiary. :)
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 7:38 pm   

Polecam panią doktor Emilię Kabzińską z Gabinetu Stomatologii Rodzinnej na Elsnera 11 bl 19 tel. 672-05-99 lub kom 501-20-43-07 pracuje 5 dni w tygodniu w różnych godzinach jest przemiła i bardzo delikatna a przy tym dokładna i ceny są w miarę przystępne ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 3:07 pm   

Ja natomiast wiem kogo mogę nie polecić. Prywatny gaminet na dostojewskiego, w takim budynku kwadraciaku gdzie jest wiele innych rzeczy. Nie pamiętam dokładnego adresu ani nazwiska, a nie mam teraz dostępu do wizytówki. Strona internetowa A1-stomatologia czy coś takiego.
Pani młoda itd, ale jakas niezorientowana. Bolał mnie ząb zrobiła RTG i...wyleczyła żeba obok tego, który bolał bo mnie się tak wydawało dlatego że przy opukiwaniu bolały mnie oba. dopiero kiedy wychodziłam powiedziała, ze to moze byc też drugi ząb bo na zdjęciu nie ciekawie wygląda. Po miesiącu ze strasznym bólem poszłam do innego gabinetu dowiedziałm sie, ze bolały oba bo mają wspólny nerw i tak się zdarza, ale wystarczy tylko dotknąć go wacikiem zamoczonym w czymś i od razu wiadomo nawet bez zdjęcia.
 
 
majonez46 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 2:39 pm   

temat stary ale może komuś się przyda. Ja potrzebowałem stomatologa na już dosłownie ... tak mnie bolało że myślałem nad pogotowiem. Zadzwoniłem i Pani powiedziała że mnie przyjmie oczywiście poza kolejką. Udało się i jest spokój. Byłem na ulicy Cieszkowskiego 4 a cała klinka nazywa się Mak Laser (mak-laser.pl)
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 10:40 pm   

majonez46, jesteś pewna że Cieszkowskiego to Widzew bardziej Chojny, a nie Chmielowskiego czasem?
_________________


udanego dnia Gość
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 10:54 pm   

Ela_i_Adam napisał/a:
Polecam panią doktor Emilię Kabzińską


TAK tak tak! tylko do niej chodzę o d lat... również mąż i córki. ja się przeraźliwie boje stomatologa. Pani Emilka jest delikatna, kompetentna i świetnie leczy. uratowała mi zęba, który teoretycznie był do wyrwania... a mam go już jakieś 6 lat w bdb stanie :smile:

POLECAM!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl