Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PAMAS-Nowy Targ
Autor Wiadomość
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 2:39 pm   PAMAS-Nowy Targ

Witam!
Chciałam Każdego ostrzec przed zamówieniami w firmie PAMAS z Nowego Targu.
Chciałam u nich zamówić wkładki do swoich zaproszeń ze złotym nadrukiem.
przy okazji poprosiłam ich o próbki zaproszeń aby zobaczyć sobie papiery i czcionki:
czekałam 2 tygodnie na te próbeczki i niestety nie otrzymałam ich więc jeszcze raz do nich napisałam że chce otrzymać próbki bo jestem zainteresowana! Po tygodniu doszły próbki.!!
(więc czas czekania już 3 tygodnie)

pierwszą informacjie na temat cen za moje wkładki dostałam taką:

1) 1,20 od wkładki + 30 zł złoty nadruk
po tygodniu dostałam cenę:
2) 1,20 od wkładki + 50 zł nadruk.
gdy się zdecydowałam już na taką cene (mimo tego że była wyższa)
dostałam odpowiedź po 5 dniach że nie są w stanie mi zrobić takich wkładek bo nie mają papieru! a jak chce z innego to będzie to kosztowało:
2,40 zł + 2x60 zł Złoty nadruk (bo jest na dwuch płaszczyznach)

więc:
Biorąc pod uwagę że chciałam kupić 125 sztuk wkładek:
początkowa cena wychodziła 200 zła końcowa 420 zł

więc się załamałam!!! straciłam ponad miesiąc!! i do tego nic nie załatwiłam!!!
Więc nie polecam tej firmy bo jest nie profesjonalna!
_________________
Ostatnio zmieniony przez ewcia29 Pon Mar 30, 2009 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 6:30 pm   

Ewciu, powiem szczerze, że bardzo zaskoczyła mnie Twoja opinia. Co prawda, nie kupowałam w tej firmie zaproszeń ślubnych, ale w poprzedniej pracy zamawiałam u nich bardzo dużo kartek świątecznych (po kilkaset sztuk) i nigdy nie było żadnego problemu. Cena była stała, oferowany towar zawsze był dostępny, nawet jak pomyliły mi się zamawiane wzory to odkręcili to tak, że dostałam to co chciałam, bez dodatkowej zapłaty.
Przykro mi, że spotkało Cię coś takiego.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 10:11 pm   

Mi też jest przykro bo jestem gotowa zapłacić za taji złoty nadruk nawet 250 zł za całe 125 sztuk tylko żeby mieć złoty nadruk bo o takim marzyłam :( :(
:cry:
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 7:45 am   

A tylko ta firma może to zrobić? Na pewno znajdziesz kogoś, kto to zrobi taniej i solidnie.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:12 pm   

Więc drogie forumowiczki!

Po długich poszukiwaniach udało mi się zrobić wkładki ze złotymi napisami takie jak sobie wymarzyłam!!!

Zrobił mi je Pan od poligrafii który robi także zaproszenia i sprzedaje je na allegro!!!
Muszę Polecić tego człowieka bo jest naprawde godny, sumienny i skory do pomocy i sympatyczy!! :wink:

Mimo tego że nie jest rozleklamowany jak większość firm z zaproszeniami z Łodzi i nie ma wielkich katalogów i super pomieszczenia. To zostałam obsłużona naprawdę Bardzo Dobrze!!! a nawet lepiej jak w pozostałych salonach. :smile:
Wrazie czego jak ktoś by był zainteresowany adresem lub nazwą firmy proszę na priv żeby nie posądzili mnie o reklame!! :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez ewcia29 Sro Kwi 22, 2009 1:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mel k 

Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: zakopane
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 3:59 pm   

Polecam firme PAMAS
Nie wiem jak było w 2008 jak pisała Ewcia 29, ale teraz jest to firma rzetelna, miła obsługa, doradzą. Od 2010 zamawiałam już 3 razy różne zamówienie i zawsze byłam zadowolona. Ceny mają już od 1,30 więc każdy znajdzie coś dla siebie. Sliczne zproszenia!!!

A jeżeli chodzi o ceny to nigdy mi się nie zmieniły. Ewcia 29 musiała zmieniac decyzje po 100 razy i dlatego pewnie miała zmiany cen.

POLECAM PAMAS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl