Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Urzedy Stanu Cywilnego 2012/2013
Autor Wiadomość
JustineZ 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 2:53 pm   Urzedy Stanu Cywilnego 2012/2013

Witam, Czy moze ktos z was bral slub cywilny w 2012/2013 roku. Moze moglibyscie sie podzielic odczuciami/fotkami co do Urzedow. Moze macie tez pomysl na to gdzie moze sie odbyc taka uroczystos oprocz wiadomych juz miejsc (palac poznanskiego, instytut europejski, dom towarzystwa kredytowego, muzeum kinematografii).
Urzad w Zgierzu ladny ale malo miejsca. Ktos bral w Urzedzie w Aleksandrowie Lodzkim?

Zrobilam wywiad, mozna brac slub ale tylko koscielny w skansenie na terenie bialej fabryki. Muzeum ksiazki artystycznej nie organizuje takich imprez. Palac biedermann'a tez nie (organizuja tylko imprezy zwiazane z dzialanoscia uniwersytetu). Czy macie jeszcze jakies pomysly gdzie moznaby bylo?
Generalnie wiem, ze ciezko jest uzyskac zgode natomiast ustawa nie zabrania slubu poza Urzedem.

P.s W harmonogramie prac sejmowych maja niby pracowac nad przejrzystoscia tej ustawy ale kiedy poprawki wejda w zycie nie wiadomo
_________________
 
 
bluszcz 
Firma

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 3:07 pm   

Mi się zawsze marzył taki ślub w niebanalnym miejscu, ale myślałam, że tylko Amerykanie mają taki luksus.
_________________
PartyKiosk!
 
 
JustineZ 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 3:22 pm   

Widzisz u nas pewnie tez byloby mozna gdyby nie post komunistyczne echo, gdzie urzedy bylyby dla ludzi a nie ludzie ludzie dla urzedu.

Najbardziej rozbawiala mnie wypowiedz ktoregos z kierownikow urzedu w krakowie, ktora mniej wiecej brzmiala tak "No widzi pani w danym dniu to my na miejscu w urzedzie udzielimy 15 slubow a gdybysmy mieli wyjezdzac to tylko kilka" Zabawne jest to ze nikt nie pomyslal, ze moznaby zwiekszyc liczbe urzednikow i tym samym liczbe slubow na wyjazdach, koszt oczywiscie tezby moglby wzrosnac ale co tam.
Za duzo to zachodu i myslenia kapitalistycznego w nowej erze.
Lepiej trzymac sie sprawdzonego sposobu czylu niech przyjda i blagaja :)

Chyba pora zaczac walyczyc o swoje prawa troche.
Czy sie uda czy nie nie jest wazne. Wazne jest zeby probowac :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 6:44 pm   

JustineZ widziałam ostatnio jak jechaliśmy samochodem pałac Horaka - tam też bodajże takie imprezy organizują, ale nie pytałam już o ceny bo my już mieliśmy dawno miejsce zaklepane - wbrew pozorom wolne terminy znikają równie szybko co fajne sale :wink:

Hmm.. jedna z trzynastek będzie brała ślub w ogrodzie swojej sali Dworu Artusa - też można i takie rzeczy załatwić - trzeba tylko podpytać :)
Życzę powodzenia byś znalazła swoje wymarzone miejsce :)


Ach bym zapomniała.. jeszcze kiedyś czytałam o ślubach w OIL przy czerwonej i jeszcze jeden budynek (przepiękny) też coś z finansami w nazwie, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć :-?
_________________


Ostatnio zmieniony przez Rusałka_Maja Sro Sty 23, 2013 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JustineZ 


Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 1:36 pm   

Hey Rusałka_Maja dzieki sprawdze :) .
Wiem cos o tych terminach w zeszlym roku w czerwcu zamawialam sale w Konstantynowie na slepo bo zostaly im 3 terminy na lipiec tylko i dlatego ze sala byla jeszcze w budowie.

Myslalam o tym zeby ceremonia odbyla sie w ogrodzie tejze wlasnie sali ale Bialy Palac w Niesiecinie oprocz tego ze jest ogolnie super ma jeden minus. W budynku znajduja sie 3 sale i wszystkie maja wejscia i wiazd z przodu tam rowniez znajduje sie ogrod.
Wiec to odpada tym bardziej ze nie wyobrazam sobie skladania przysiegi gdy druga i trzecia para podjezdza pod budynek. Ani im by to nie pasowalo ani pewnie mi :)

A ty kiedy slubujesz?
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 6:59 pm   

JustineZ rozumiem.. mnie też by się to nie podobało :/ Ślubujemy w lipcu (mam w podpisie suwaczek :) )
_________________


 
 
zofijka 

Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 7:26 pm   

ojej naprawde ciekawych rzeczy sie tutaj dowiaduje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl