Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto Binek
Autor Wiadomość
anulek82 


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 12:10 pm   Foto Binek

Witajcie, jestem na etapie poszukiwań fotografa. Byłam na kilku stronach ale moją uwagę zwrócił fotograf który jest polecany w "Borynie" - Fotobinek. Uważam że robi świetne zdjęcia, na spotkaniu zrobił na nasz bardzo dobre wrażenie i raczej się zdecydujemy. Czy ktoś z forum może coś więcej powiedzieć nt. współpracy ? Dzięki i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 2:08 pm   

Jego zdjęcia również mi się podobają. Czy ktoś już "wynajmował" Fotobinka na swoje wesele i może podzielić się uwagami?
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:28 pm   

Fotobinek robił zdjęcia na weselu na którym byłam gościem. Uważam że jest profesjonalistą w każdym calu. Świetnie potrafi się "schować" :wink: w tłumie i robić niepostrzeżenie zdjęcia. Efekty są rewelacyjne - zdjęcia mają się ukazać na jego stronie internetowej. Polecam też ze względu na cenę.
 
 
pebros 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 9:32 pm   FOTOBINEK - Nasz fotograf

Witam

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić Kamila - Fotobinka :)

Troche znam sie na fotografii, obejrzalem bardzo dużo galerii ślubnych w internecie i mogę powiedzieć że Fotobinek jest bardzo dobrym fotografem, a wspolpraca z nim to sama przyjemnośc dla Pary Młodej.

Jak ktoś wcześniej zauważył Kamil potrafi zniknąć w tłumie, nie narzuca sie z aparatem i przez to zdjecia stają sie naturalnym fotoreportażem z uroczystości. Ale jeśli tylko przyszła nam ochota na zrobienie pozowanego zdjęcia z przyjaciółmi czy rodziną zawsze Kamil był pod ręką.

W trakcie sesji Kamil ma przy sobie dwa profesjonalne aparaty, co w pęłni zabezpiecza jego i Was na wypadek awarii jednego aparatu w trakcie wesela. Duzy zestaw profesjonalnych obiektywów pozwala na wykonanie dowolnie wymyslonego ujęcia. Zdjęcia nie są banalne, płaskie i identyczne, nie są tez przesadnie udziwnione, pseudoartystyczne. Zreszta wszystko co mozna zobaczyc w galerii, broni sie samo. W naszym albumie znlazły sie ujecia detali, ciekawe zbliżenia, świetne portrety, szerokie plany, rozmyte delikatnie pary w tańcu które wydaja sie jakby tańczyły na zdjęciach :) . Jest wszystko tak jak chcieliśmy i jak to sobie wyobraziliśmy.

Na plener musieliśmy poczekać prawie dwa miesiące a to dlatego że ślub był pod koniec maja, a my wymyśliliśmy sobie plener w zbożu i trzeba było poczekać aż urośnie :) no i pogoda będzie na tyle dobra żeby można było wyjść na pole;) Nie było żadnego problemu żeby zgrać się z Kamilem właściwie z dnia na dzień w celu wykonania sesji. Podpowiedzieliśmy mu kilka ujęć jakie nas interesują (przygotowałem zdjęcia innych par ściągnięte z netu) i takie mamy, ale najlepsze zdjęcie, które niedługo zawiśnie w naszej sypialni Kamil zrobił nam z zaskoczenia :)

Jeśli macie jakieś wyobrażenie o tym jak powinny wyglądać wasze zdjęcia przekażcie to Kamilowi, a on na pewno uwzględni to w swojej pracy, ale i tak zaskoczy Was swoja inwencja i pięknymi zdjęciami.

Na pewno polecę Kamila moim przyjaciołom, którzy niedawno się zaręczyli. Mam nadzieje, że się zgodzą bo chciałbym znowu znaleźć się na jakimś ładnym zdjęciu :P

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem na forum lub pod adresem piotr_p20@wp.pl.
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 8:14 pm   

Przeglądałam galerię tego Pana.

Muszę stwierdzić że jest to jeden z lepszych reportażystów z Łodzi :)
Nie wiem jakie ceny ma ten Pan, ale zdjęcia z przygotowań, kościoła i wesela są
naprawdę niezłe :)

Gorzej wypada Pan w plenerze, ale nie jest tak źle jak u konkurencji.
 
 
 
patylka 

Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 8:26 pm   

Witam, serdecznie polecamy z mężem Kamila (fotobinek), w zeszłym roku po ślubie zrobił nam sesję plenerową w Nieborowie i Arkadii, zdjęcia wyszły pięknie i są niesamowitą pamiątką. Serdecznie polecamy, jest nie tylko profesjonalistą ale i fajnym człowiekiem, z którym bardzo miło upłynął nam czas, Patrycja
 
 
darkankha 


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 5:42 pm   

Witam, z pelna odowiedzialnoscia polecamy z mezem pana Kamila, czyli Fotobinka :) Zalezalo nam na dobrych, niesztampowych zdjeciach, i takie otrzymalismy. znalezlismy pana Kamila poprzez forum fotografow slubnych, do ktorego naleza tylko wybrani, a to juz o czyms swiadczy. Na naszym pazdziernikowym slubie pan Kamil robil zdjecia podczas ceremonii w urzedzie i wesele - wyszlo rewelacyjnie! wiele zdjec to fotki reportazowe, jakosciowo z najwyzszej polki - mamy cudowna pamiatke (rowniez w formie pieknego albumu). Pan Kamil rzeczywiscie nie biega w kolko z aparatem jak opetany i nie przeszkadza gosciom - dzieki temu pozostal prawie nie zauwazony na weselu, a swietnych zdjec wyszlo od groma. planujemy powiekszyc kilka zdjec i zrobic z nich fototapety :D Dodam jeszcze, ze Pan Kamil to przemily czlowiek i mozna sie z nim dogadac w kazdej kwestii :)
_________________
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:57 pm   

Przyznam że szukałam fotografa w stylu Zbgniew Kruk, ale zależało mi na niższej cenie. Uważam że firma Foto Binek to jest to: fajne niesztampowe zdjęcia w bardzo rozsądnej cenie. Polecam !! !!
 
 
PAWEL I JUSTYNA 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: kutno , dover uk
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 9:39 pm   

PAWEL I JUSTYNA: witamy serdecznie . chodzi bezposrednio o kolege fotobinka , ktory byl fotografem na naszym weselu i pragne poinformowac iz jest to profesjonalista , ktory naprawde wie co robi , lubi to co robi i wiem napewno ze ten gosc bedzi fotografowal wszystki imprezy okolicznosciowe w naszej rodzinie!!!!!!!!!! Nie wiem jeszcze kiedyale napewno bedzie to najlepszy czlowiek do robienia fotek naszego jeszxcze nie narodzonego dziecka !! !! :) A serio , wszystkim go polecem , bo jest to PROFESJONALISTA w kazdy tego slowa znaczeniu . SERDECZNE POZDRO OD NAS DLA FOTOBINKA I WIELKIE DZIEKI . NAPRAWDE GO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif]
 
 
biniowa 

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 3:00 pm   POLECAM RÓWNIEŻ BARDZO BARDZO

Napiszę krótko i zwięźle - Fotobinek ma niesamowitą rękę i oko (nie wiem co do robienia zdjęć bardziej potrzebne), dotychczas nikt nie zrobił mi tylu zajebistych zdjęć, a biorąc pod uwagę fakt że nie chcieliśmy kamery jestem strasznie zadowolona, że mamy taką super pamiątkę
robi zdjęcia z zaskoczenia przez co są mega naturalne i nie musisz pozować co w moim przypadku miało olbrzymie znaczenie bo tego nie znoszę
z całego serca gorąco polecam
 
 
WitekAlex 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 6:23 pm   

Ten fotograf robił zdjęcia na moim ślubie i weselu. Polecił mi go ktoś kto nie mógł w tym czasie u mnie być. Fotki zdobione bardzo fajnie z pomysłem z umowy wywiązał się bez problemu wszystko tak jak było uzgodnione. Polecam bo warto mnie zrobił wspaniałą i wyjątkową pamiątkę z tego szczególnego dnia.
 
 
Radek 

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 8:55 am   

Kamil(fotobinek)- super zdjęcia, niesztampowe, fajne pomysły na sesji, nie rzucający się w oczy na weselu, szybka realizacja całości, zainteresowanie wykonywaną pracą- czyli wszystko czego szukaliśmy. Gorąco polecam, myślę, że będziecie zadowoleni z jego usług tak jak my. Kamil- sesja nad morzem super pomysł i jeszcze raz dziękujemy.
 
 
WYeksponowani 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 1:02 am   

Pierwszy raz widzę zdjęcia tego Pana i pochwalić pragnę!
To niezbyt często w naszym mieście spotykane podejście do fotografii ślubnej. W sumie to bardziej warszawskie niż łódzkie co osobiście postrzegam jako wielki plus.
Oby tak dalej!

Pozdrawiam.
 
 
 
MAGAWR 

Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 9:04 am   

Kamil to świetny fotograf. Godny polecenia. Zrobił nam cudowne zdjęcia zarówno z przygotowań, ślubu, wesela jak i pleneru. Wszyscy wręcz zachwycali się zdjęciami. Współpraca przebiegała bez zarzutów. Terminowo wywiązał się z umowy - a nawet przekazał nam więcej zdjęć niż uzgadnialiśmy ;-) . Ma dużo swoich pomysłów ale jest otwarty na propozycje - spełnia życzenia "młodych". Dyskretny wręcz niewidoczny. Potrafi uchwycić moment - zdjęcia sa jakby "żywe". Przyszłe imprezy rodzinne (chrzciny, komunia ;-) też na pewno będzie uwieczniał Fotobinek. Dodatkowo, wysoką jakość usług oferuje za przystępną cenę ;-) co przy wydatkach związanych z organizacją wesela nie jest bez znaczenia ;-) .
 
 
ann_ula 

Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 2:08 pm   

Ania&Paweł. Witamy wszystkich!
Nasza przygoda z fotobinkiem zdarzyła się za sprawą polecenia znajomych, czyli tzw. pocztą pantoflową. Już po pierwszym spotkaniu doszliśmy do porozumienia i zarówno my, jak i Kamil-fotograf mieliśmy w tym wszystkim jeden cel-żeby zdjęcia zapierały dech i były nietuzinkowe, po prostu INNE.
Ślub i wesele to były najpiękniejsze chwile, tak ulotne a jednak do uchwycenia na zdjęciach zrobionych przez Kamila. Piękna sukienka, elegancki garnitur, smaczne jedzenie i dobra muzyka-wszystko to było tylko otoczką a na zdjęciach, które niemal codziennie oglądamy zostało najważniejsze: EMOCJE! Widać szczęście i błysk w oku Pana Młodego, radość i najszczerszy uśmiech Panny Młodej oraz wzruszenie rodziców. A przyjaciele i rodzina... To dłuższa historia, bardziej ubarwiona [smilie=banana.gif] aż trudno wyjść z podziwu, że wszystko to jest na Naszych Ślubnych Zdjęciach!
O to nam chodziło, żeby nie zmarnować tak ważnych wspomnień.
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, bo fotobinek odwalił kawał dobrej roboty a to że jego oko potrafi dostrzec, ocenić i uchwycić emocje w mgnieniu sekundy świadczy tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie!
Uwieńczeniem jego pracy jest dziś piękny album (uwierzcie że wcale nie jest łatwo wybrać 80 najlepszych zdjęć z 400 równie dobrych), który przenosi nas w czasie i przestrzeni a nasze dzieci i wnuki z podziwem będą spoglądały na tak wyjątkowe fotografie.
Chylimy czoła fotobinkowi :padam:
i gorąco polecamy przyszłym nowożeńcom!
 
 
kubiczluk 

Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 8:41 am   

Miałem okazję korzystać z usług Fotobinka. Razem z żoną doszliśmy do wniosku, że jest to fotograf warty polecenia. Przede wszystkim słucha klienta i stara się dopasować do próśb angażując w pracę swoje umiejętności i doświadczenie. W trakcie pracy nie jest "inwazyjny" tzn. nie zakłóca swoją obecnością uroczystości, nie narzuca się. Mimo tego zdjęcia robi bardzo dobre. Wszytko co chcieliśmy uwiecznić na zdjęciach zostało uwiecznione. Sesja ślubna również wyszła świetnie. Kamil jest miły, wesoły, towarzyski. Jego podejście powoduje, że Młoda Para nie stresuje się tematem zdjęć w tym ważnym dniu.

Gorąco polecamy

Agata i Łukasz
 
 
matios 

Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: KNZ
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 8:12 pm   

Zdjęcia z Kamilem to czysta przyjemność. Jego podejście do tematu jest profesjonalne natomiast relacje z klientem bardzo swobodne. Efekt jego pracy - zdjęcia - są najwyższych lotów. Polecam przekonać się samemu oglądając jego portfolio.

Pozdrawiamy

Magda i Maciek
 
 
machitowa 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 7:19 pm   

Mielismy slub calkiem niedawno - 17.09.2011 r. Fotografa wybralismy w ciemno, nie byl on nam przez nikogo polecony. Zalezalo nam przede wszystkim na oryginalnych zdjeciach plenerowych. Nie chcielismy sztampy ani bycia kolejna para w obrodzie botanicznym. Juz na spotkaniu fotograf wykazal sie duzym zaangazowaniem - mial przygotowane rozne prezentacje w celu pokazania w jakim klimacie moga byc zrobione zdjecia, wysluchal naszych pomyslow z uwaga i wzial je sobie do serca.
Zalezalo nam, aby podczas przygotowan/slubu/wesela byl w miare "niewidzalny" i zeby nikt nie czul sie speszony. I tak tez bylo.
Zdjecia sa bardzo profesonalne, a co najwazniejsze nikt inny nie mial takiej sesji plenerowej :) . Fotograf poswiecil nam mase czasu - caly dzien zdjec w plenerze, bawil sie forma i nie bal sie eksperymentowac - sesja zdjeciowa na dachu galerii oraz w gabinecie luster, efekt rewelaycjny!
Polecamy tego fotografa wszystkim tym, ktorzy szukaja sprawdzonej, profesjonalnej osoby, ktora dysponuje nie tylko talentem i intuicja, ale takze swietnym sprzetem i doswiadczeniem, ktore zaowocuje niepowtarzalnymi wspomnieniami na cale zycie.
 
 
aalexandraa 

Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 3:48 pm   

Witamy:). Slub mielismy 01.10.2011r i chcielismy goraco polecic Kamila:). Zdjecia bardzo profesjonalne, chlopak naprawde sie stara, praktycznie niewidoczny na slubie jak i weselu. Bardzo dobry kontakt, otwarty na propozycje i ma ciekawe pomysly. Duza ilosc zdjec, bardzo dobra jakosc, piekny album, poswiecil nam duzo czasu i nawet podczas fatalnych warunkow pogodowych na sesji plenerowej w Norwegii dal rade i nie narzekal:). Pieniadze swietnie zainwestowane i super pamiatka na cale zycie. Polecamy i pozdrawiamy. Aleksandra i Adam.
 
 
AgaIJedrek 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2012 4:51 pm   

Witamy. 16.06.2012 mieliśmy ślub i wesele, oczywiście naszym nadwornym fotografem był Fotobinek- niewidzialny człowiek. Niektórzy nam mówili, że albo nasz fotograf jest taki fatalny albo taki świetny bo go w ogóle nie widzieli. Gdy już otrzymaliśmy album goście oglądali zdjęcia z otwartą buzią :) Kamil uchwycił takie momenty, że z przyjemnością ogląda się jego dzieło.
My osobiscie jesteśmy megazadowoleni z sesji plenerowej, którą robiliśmy w poniedziałek po dwóch dniach wesela... Ogólnie nie lubimy siebie oglądać na zdjęciach i trochę się baliśmy efektów, ale już zamówiliśmy wielkie odbitki żeby oprawić je w antyramy i zawiesić na ścianie w sypialni :)
Jedynym minusem tych zdjęć jest fakt, że teraz wydajemy majątek na odbitki, bo każdy chce mieć choć kilka zdjęć dla siebie :)

Polecamy Fotobinka z całego serca. Świetnie uwiecznił ten Nasz Dzień.

Agnieszka i Jędrek
 
 
Please 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 12:05 pm   

30.06.2012 odbyl sie nasz Slub, a naszym fotografem byl Kamil (Fotobinek).

Zdjecia sa po prostu fenomenalne:

Widac, jak goscie sie swietnie bawili, jest duzo tanca, ruchu. Na zdjeciach wyraznie widac nasze emocje – zdenerwowanie mojego meza, moj luz, te iskre w oku meza jak zobaczyl mnie pierwszy raz w sukience - to jego ‘wow’ na twarzy. Wzruszenie rodzicow i dziadkow podczas blogoslawienstwa. I tak moglabym wymieniac i wymieniac bez konca :)

Zamiast fotoksiazki Kamil namowil nas na tradycyjny album i to byl strzal w dziesiatke! Album wyglada bardzo elegancko, zdjecia oglada sie z wielka przyjemnoscia.

Rzeczywiscie Kamil ‘ginie’ w tlumie gosci, nawet nie wiem kiedy i skad on tyle rewelacyjnych fotek pstryknal :)

Zdjecia sa wyjatkowe, niepowtarzalne, swietne ujecia i wspaniala pamiatka na cale zycie.

Jesli sie zastanawiasz czy wybrac Kamila, to przestan tak duzo myslec, lepiej zadzwon i zarezerwuj termin! :)
 
 
LukaszAnita 

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 8:59 pm   

Wesele mieliśmy w 2012, Binka wybraliśmy po znajomości i nie zamienili byśmy Go na nikogo innego. Zdjęcia super, tylko nie wiemy kto je zrobił, bo Kamila prawie nie widzieliśmy na naszym weselu - i o to chodzi. Polecamy.
 
 
AniaG 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 8:12 pm   fotobinek

My ślub mieliśmy w kwietniu i zdecydowaliśmy się na Binka. Jest tak jak Binek opisuje na swojej stronie - znika w tłumie gości, nie reżyseruje, nie ustawia. Po weselu zastanawialiśmy się czy w ogóle będziemy mieć jakieś zdjęcia :) bo naprawdę nie czuliśmy obecności Binka i na ślubie i na weselu. Pierwszy raz oglądając zdjęcia byliśmy mega zaskoczeni - zdjęć było bardzo dużo i reportaż zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania! Gdy ludzie widzą, że ktoś robi im zdjęcie od razu się usztywniają i wszystkie emocje, jakie im w danej chwili towarzyszą, znikają - na zdjęciach Binka tego nie ma!!! Na zdjęciach widać emocje, wszyscy są swobodni i naturalni - a to oddaje atmosferę ślubu i wesela!
Gdybyśmy teraz mieli się zdecydować na fotografa to bez wahania ponownie wybralibyśmy Binka! Szczerze polecamy! Ostrzegamy jedynie, że później wybór organiczonej liczby zdjęć będzie baaaaaaardzo trudny :)
Ania i Krzysiek
 
 
moorello 

Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: koluszki
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 7:17 pm   

Witam. Mielismy ślub w maju tego roku i fotobinka polecił nam znajomy kamerzysta. Dla mnie najlepszy fotograf pod słońcem. W trakcie wesela był "niewidzialny", w ogóle zapomniałam że jest z nami fotograf :) zdjęcia wyszły super, a szczególnie te niepozowane. Jeżeli chodzi o plener to po obejrzeniu zdjęc juz kilka moich koleżanek, które planują ślub w przyszłym roku zgłosiło sie po numer telefonu :P Polecam wszystkim, którzy nie mogą zdecydowac sie na fotografa bo naprawdę warto :) Pozdrawiam Aga i Damian
 
 
Edyta85 

Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 3:02 pm   

Foto Binek będzie robił zdjęcia u mnie na ślubie i weselu. Zdecydowaliśmy się, ponieważ jego zdjęcia są piękne! Być może uda się zrobić galerię w internecie, chętnie się podzielę tym co udało się zrobić.
 
 
Dolinscy 

Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 7:58 pm   

Witam, jestesmy nieslyszace osoby. Mielismy slub 18 sierpnia 2012 r. Pan fotograf byl z nami na naszym slubie. Pieknie wykonal przygotowanie,blogoslawienstwo, ceremonia, wesele i plener. Rowniez Pan proponowal kosmetyczke i fryzjerke po znajomosci. Ladnie sie pomalowala ale dlugi wytrwaly makijaz na kilku godzin i super sie uczesala wlosy slubne a wlosy bylo dlugo trwale wlosy. Jestesmy zadowoleni :) Polecam fotograf FOTOBINEK! Pozdrawiamy Maria & Grzegorz D z Aleksandrowa Łódzkiego
 
 
kaczyluk83 

Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 2:37 pm   Fotobinek

29.06.2013 odbył się nasz ślub. Naszym fotografem był Fotobinek i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Na tego fotografa zdecydowaliśmy się z polecenia od naszych przyjaciół, u których wykonywał zdjęcia na weselu. Cechą charakterystyczną Fotobinka jest to, że potrafi jak nikt inny wkomponować się w tłum. Dzięki temu jest niewidoczny i Młoda Para nie musi się zbytnio stresować widokiem fotografa. Wszystkie ujęcia wyszły pięknie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i gorąco polecamy. Karolina i Łukasz.
 
 
static 

Dołączył: 07 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Daleko
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 6:32 pm   

Hej!
Powinieneś popytać znajomych, którego fotografa warto wybrać. Teraz na rynku jest masa wszelkich fotografów, część to amatorzy, dobrze więc wybierać tylko tych polecanych i renomowanych.
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 11:13 pm   

Witam, w naszym wielkim Dniu też robił zdjęcia Kamil ( fotobiniek). Jest to fotograf, który potrafi wprowadzić super atmosferę, dostosowuje się do pragnień młodych i robi fajne zdjęcia. My jesteśmy szczególnie zadowoleni z pleneru bo był spontaniczny, a zdjęcia rewelacyjne. Gosia i Paweł 10.08.2013
_________________
Ostatnio zmieniony przez malinka1987 Sob Kwi 05, 2014 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grun1 

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 10:02 pm   

Nasz Ślub i Wesele były prawie rok temu (czerwiec 2013) i również poprosiliśmy Kamila by towarzyszył nam w tym dniu jako fotograf. Zarówno zdjęcia podczas ślubu i wesela jak i zdjęcia plenerowe wyszły przepiękne. To co cechuje Kamila to robienie zdjęć, których nikt się nie spodziewa i nie wiadomo kiedy były one robione. Raz jest w jednym miejscu a za chwilę w innym. Podczas pleneru, który był całkowicie spontaniczny (różne miejsca w Łodzi) a jednocześnie wyczerpujący. Mimo, że to była chyba 3,4 godziny to jest to nie lada wysiłek dla pary młodej. Dodatkowo podczas zdjęć w plenerze była także gonitwa by uchwycić ostatnie promienie słońca :) . Niezłe wspomnienia.
Jeśli chodzi o album to robi on wrażenie. Praca wykonana bardzo starannie i z wielkim zamiłowaniem. Jest świetnym obserwatorem przez co bardzo precyzyjnie trafia w gusta młodych. Jeśli młodzi mają problem z wybraniem zdjęć do albumu, można wtedy liczyć na Jego pomoc.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić każdemu tego fotografa. W myśl jego słów "Nie pozwólcie, by ktoś zepsuł Wasz dzień", dlatego jeśli się jeszcze wahacie, nie ma na co czekać tylko dzwońcie od razu.

Pozdrawiamy,
Ewelina i Rafał
czerwiec 2013 Gadka Stara

P.S.
Gdy tylko nasza rodzinka się powiększy na pewno się zgłosimy do Ciebie by zrobić świetną sesję zdjęciową.
 
 
kaska1986 


Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 2:54 pm   

Widziałam zdjęcia Kamila (robił je u mojej przyjaciółki). Jeśli fundusze pozwolą, to na pewno zdjęcia będzie robił Foto-Binek. Jest miły, kontaktowy i robi cudne zdjęcia :)
_________________
Kasia
 
 
kicz4fun 

Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Paź 05, 2014 4:20 pm   Foto Binek

Witam,
Korzystaliśmy z usług Kamila i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wcześniej podejrzeliśmy jakie zdjęcia robił u znajomych i rodziny. Po obejrzeniu albumów bezdyskusyjnie stwierdziliśmy, że nie może go zabraknąć na naszym weselu w formie fotografa. Zdecydowaliśmy się na nieduży pakiet bo na jeden album 100 zdjęć w tym plener. Wówczas wydawało nam się, że tak będzie idealnie. Po obejrzeniu web galerii sami nie wiedzieliśmy jak ograniczyć się do tak małej ilości zdjęć. Wszystkie fotki naprawdę super. Tyle o fotkach teraz o Kamilu może trochę, bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek. Bardzo szybko i łatwo można z nim nawiązać kontakt, na samej imprezie Kamil jest jak snajper. Nie jest widoczny co sprawia że może ująć naprawdę ciekaw sytuacje na zdjęciach. Mieliśmy do niego również prośbę o 15 min sesję rodzinną w trakcje wesela która wyszła naprawdę fajnie. Gorąco polecamy, zawsze warto się z nim spotkać, pogadać i obejrzeć jego fotki (to nic nie kosztuje ;P ).
_________________
Pozdrawiam,
Paweł
 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 6:40 pm   

Mamy z kamilem podpisana umowe, jeestesmy pewni ze bedzie super. Kaamil robi cudowne zdjecia :-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
 
KasiaRE 

Dołączyła: 16 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 7:53 pm   

Witamy,

Na skorzystanie z usług Kamila zdecydowaliśmy się od razu po obejrzeniu zdjęć, które nam zaprezentował na spotkaniu zwłaszcza, że słyszeliśmy dużo pozytywnych opinii od znajomych.
Zdjęcia są przepiękne, stanowią pamiątkę na całe życie. Warto dokonać dobrego wyboru, ponieważ to ważny dzień w naszym życiu i nie da się go powtórzyć. Otwierając album i przeglądając zdjęcia człowiek "przenosi się" w czasie do tych wspaniałych chwil. Zwłaszcza oglądając tak dobrze wykonane zdjęcia.

GORĄCO POLECAMY FOTOBINKA!

Kasia i Sebastian
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl