Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony Komórkowe

Jakiej firmy telefon obecnie posiadacie?
Alcatel
1%
 1%  [ 3 ]
Ericsson
6%
 6%  [ 11 ]
Motorola
9%
 9%  [ 16 ]
Nokia
44%
 44%  [ 78 ]
Panasonic
1%
 1%  [ 2 ]
Philips
0%
 0%  [ 1 ]
Samsung
16%
 16%  [ 28 ]
Siemens
5%
 5%  [ 9 ]
Sony
4%
 4%  [ 7 ]
Inne..
10%
 10%  [ 19 ]
Głosowań: 160
Wszystkich Głosów: 174

Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 11:17 am   

Ja od 2006 roku mam Nokię 6020 na kartę,kupiona za 79 zł w ramach Zetafonu, umowę miałam na 3 lata. Obudowa jest już mocno zniszczona i porysowana ale telefon działa dobrze więc póki jestem na wychowawczym nie będę kupować nowego.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sob Sie 20, 2011 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 4:27 pm   

Ja mam Nokię E5
_________________
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 4:28 pm   

No cóż, jak pisałam powyżej,miałam nie kupować telefonu ale w ostatnią sobotę zgubiłam moją Nokię i byłam zmuszona rozejrzeć się za czymś nowym. Zdecydowałam się na Samsung E2121 Black, jest niedrogi(128zł w Electro World) a ma aparat fotograficzny, radio i odtwarzacz muzyczny. Póki co dopiero go zarezerwowałam w sklepie internetowym Electro a w poniedziałek jadę go odebrać
_________________
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 2:40 pm   

Nokia N8, jestem bardzo zadwolona z tego telefonu, a co do Noki to tylko mam te modele są najlepsze.
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
asisMarti 

Wiek: 44
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 8:28 pm   

Słuchajcie ja sie zastanawiam nad jakąś nokią ?!? ale chciałbym zeby byla z GPSem i mapami - nokia ma za free- i tak myslalem o dotykalskim ale ... Co proponujecie :?:
Opinie na stronach czy ceneo nie zabardzo mnie przekonały i nie wiem :?

[ Dodano: Wto Gru 20, 2011 10:04 pm ]
Gosia a jak długo masz ta N8 ?
czy cos bys zmieniła dodała w tym tel ? :?:
_________________
AS + MG = W.N.M.
Ostatnio zmieniony przez asisMarti Pią Gru 02, 2011 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 4:22 pm   

Od prawie miesiąca mam Nokię Asha 300


i jestem zadowolona :) Ta komórka jest połączeniem tradycyjnej klawiatury z ekranem dotykowym. Co prawda moje pierwsze podejście do bliższego zapoznania się z telefonem skończyło się prawie łzami i sprawdzeniem na Allegro za ile mogę go sprzedać :razz: ale z każdym następnym razem było już duuużo lepiej, o dziwo bardzo szybko ogarnęłam co i jak, po kilku dniach ja i telefon byliśmy już zaprzyjaźnieni :)
Także ogólnie bardzo polecam :)

Dodam tylko, że ja telefon wykorzystuję do podstawowych rzeczy, takich jak dzwonienie, sms, przypomnienia, no i czasem użyję aparatu. Podejrzewam, że i tak nigdy nie poznam wszystkich funkcji tego telefonu (jak i każdego innego) :razz:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 2:55 pm   

Dla mnie tel jest do dzwonienia i sms no i może poczta email.
Dlatego mam stary model HTC Wildfire S. Trochę denerwuje mnie dotykowość tego modelu i mały wyświetlacz (a raczej moje grube paluchy).
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 3:40 pm   

Ja od ponad miesiąca mam Nokię lumię 800

To mój pierwszy "dotykowiec" i miałam wieeeeele obaw kupując go.


Jest dość duży co widać np na tym zdjęciu


ale mi to nie przeszkadza. Dla mnie nawet lepiej :)


Mimo wielu funkcji jest naprawdę łatwy w obsłudze.
Do tej pory wychodziłam z założenia, że telefon ma służyć mi do dzwonienia i tyle. W tej chwili nadal tak uważam ale wiem już, że dobrze jest też mieć możliwość skorzystania z nawigacji, sprawdzenia w telefonie poczty czy nawet zajrzenia na facebooka czy forum :)


No co tu dużo gadać- polubiliśmy się :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 6:01 pm   

agulka1989 napisał/a:
Do tej pory wychodziłam z założenia, że telefon ma służyć mi do dzwonienia i tyle. W tej chwili nadal tak uważam ale wiem już, że dobrze jest też mieć możliwość skorzystania z nawigacji, sprawdzenia w telefonie poczty czy nawet zajrzenia na facebooka

ja też kiedys uważałam, ze telefon to tylko do dzwonienia i smsów- ale teraz praca zmusza mnie, żeby mbyła zawsze z dostępem do netu i muszę mieć możliwość sprawdzania poczty, stron, facebooka.

Ja właśnie od wczoraj mam Samsung Galaxy SIII - jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć jak się sprawuje, ale jestem zachwycona, ma fajne menu, mnóstwo ciekawych funkcji (moje ulubione - i dlatego go chcialam - gdy robię zdjecie robi 8 wersji w różnych momentach i wybieram najlepsze / podczas kręcenia filmików mogę robić jednocześnie zdjęcia nie przestając kręcić / wystarczy przejechać ręką po ekranie żeby zrobić print screena). No i zdjęcia są naprawdę świetnej jakości jak na telefon i tego też chciałam.

[/URL]

A powiedzcie dziewczyny, co wg Was jest lepsze - Iphone czy Galaxy? U mnie w pracy większość znajomych ma Ajfony, ale jest też druga opcja, która uważa, że to Samsung robi najlepsze smartfony. Mnie osobiście nie przekonuje do konca Apple - ok, jest dizajnerski, fajny, modny, ale niekompatybilny z innymi sprzętami, trzeba mieć wszystko Apple...no i Itunes mnie wkurza.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Sty 30, 2013 6:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 8:23 pm   

agulka1989 napisał/a:
No co tu dużo gadać- polubiliśmy się


Ja podobnie jak Agulka miałam obawy co do tego telefonu.
I powiem tyle - kocham ten telefon! 8)
_________________
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 5:50 pm   

Obecnie mam LG Optimus L7. Dla mnie rewelacja. Dotyk działa bez zarzutu, bateria trzyma długo (rozmowy i granie) - 3/4 dni bez grania oczywiście dłużej. Internet, rozmowy, foto, autofocus, rozdzielczość ekranu, jasność ekranu, dźwięk-wszystko bez zarzutów.
Najważniejszy dla mnie był dobrze "łapiący" dotyk i długo trzymająca bateria z czego to drugie bardzo rzadkie w smartfonach, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Oczywiście przy lepszych grach telefon będzie się mocno zacinał, ale ja nie gram w takie gry.
Dla tych co lubią grać w zaawansowane gry to SIII lub LG 4XHD, ale oczywiście bateria będzie na jeden dzień. Ze względu na krótko trzymającą baterię (1/2dni) u mnie Samsung Galaxy SIII leży w szufladzie i czeka aż wystawię go na sprzedaż. Oczywiście nie da się zakwestionować lepszego aparatu i jakości filmów, bo L7 to VGA, a SIII już FHD, ale dla mnie to nie przebija trwałości baterii.

Co do porównania SIII i iPhone to Ci co kupują to drugie robią to tylko dlatego, że ma jabłko... Kupe kasy kosztuje, a niczym się nie wyróżnia.
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 6:14 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Ci co kupują to drugie robią to tylko dlatego, że ma jabłko..


ja miałam najpierw dwa samsungi, ale od ponad roku mam iphona i nie wyobrażam sobie mieć już jakiegokolwiek innego telefonu. ma wszystko to czego potrzebuję, nie zawiesza się, a ponieważ mój mąż i przyjaciółka mają iphony to wiele aplikacji ułatwia nam różne sprawy i kontakty czasem w nietypowy sposób :D

[ Dodano: Czw Sty 31, 2013 6:15 pm ]
aaa no i nie wiem jak inne tel., ale my ze sobą smsujemy za darmo i zdjęcia też przechodzą za darmo. i w ogóle jest piękny...
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 6:49 pm   

Cytat:
smsujemy za darmo

Za pomocą wifi i bramek internetowych na każdą sieć, czy inaczej?
A zdjęcia jak? Są wysyłane na odległość, czy musicie być obok siebie?
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 8:24 pm   

wifi, na każdą sieć, a zdjęcia przez mms, aplikację bump, różnie :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 9:49 pm   

Bump jest także na Androida więc czy to mój LG czy to SIII również mogą korzystać z tej aplikacji.
iPhone ma jeszcze tę wadę, że ma zamknięty system. Wszystko trzeba wgrywać przez iTunes`a nie można wgrać nic z kompa.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 9:12 pm   

mietka napisał/a:
ma wszystko to czego potrzebuję, nie zawiesza się, a ponieważ mój mąż i przyjaciółka mają iphony to wiele aplikacji ułatwia nam różne sprawy i kon

co do aplikacji, to samsung ma takie same, też ma zestawy baaardzo wielu aplikacji.
A technologicznie samsung jest lepszy, zwyczajnie ma lepsze parametry, mi akurat zależało na zdjęciach żeby robil lepsze, też dlatego skłonilam się ku niemu i mąż mnieprzekonał. No i ekran ma sporo większy niż Iphone, choć ładne są oba:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl