Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jadalnia
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 7:34 am   jadalnia

Artykuł z gazeta.pl :) http://www.domosfera.pl/w..._urzadzic_.html

Może komuś się przyda :)
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 5:48 pm   





_________________

 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:57 pm   

Obrazek nr 2... moje klimaty. Super.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Sob Lis 07, 2009 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 10:08 pm   

a co myślicie o takim stole:



Tylko bym krzesła zmieniła. Niedługo będe kupować i zastanawiam się jaki stół.

1481702891.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1063 raz(y) 14.23 KB

_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 4:10 pm   

monika_zyga napisał/a:
jaki stół
duży albo rozkładany :)

mnie się ten ze zdjęcia podoba :)
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 1:51 pm   

ten na zdjeciu ma wymiary 128x214, wiec chyba duzy, nie wiem czy mi sie zmiesci w pokoju, chcialam miec tez kanape z dwoma fotelami, ale zeby mi ten stol wszedl musze zrezygnowac z jednego fotela.

a ten stół ma dodatkową funkcję ;)
i kosztuje 1400 zł, to chyba nie dużo




1481702891_1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1126 raz(y) 14.34 KB

_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Nie Mar 06, 2011 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sansa 
Firma

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 5:32 pm   

fajne zdjęcia wszystkie sa ładne
 
 
Orchid 

Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 3:27 pm   

stół do bilarda miodzio:) bardzo chciałabym taki mieć:)
_________________
Orchid zaproszenia ślubne
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 7:06 pm   

super ten stół!
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 1:21 pm   

Piekne, ja znalazłam takie-

[ Dodano: Sro Gru 19, 2012 1:29 pm ]
plik mi sie nie pokazuje ;( ech nie ograniam tego forum jeszcze - fota zaczerpnięta z artukułu, jak wpiszecie sobie "Świąteczne dekoracje domu magiczne przez cały rok" powinen wyskoczyc, naparwde ładnie przystrojone

Komputer.jpg
pieknosci
Pobierz Plik ściągnięto 1010 raz(y) 41.01 KB

Ostatnio zmieniony przez MilenaD Sro Gru 19, 2012 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 5:02 pm   

Mój facet uwielbia bilard, ten stół by mu pasował:)
 
 
slubnamloda 

Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Warszwa
Wysłany: Sob Lut 16, 2013 12:23 am   

śmieszny, ale takiego bym nie chciała chyba. Tzn... dziwnie bym sie czuła :)
_________________
filmy online
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 11:54 pm   

Przymierzamy się do kupna stołu i krzeseł do jadalni - na razie rozeznanie. Jakie meble jadalne polecacie?

Może wiecie gdzie dostanę tego typu stoły i krzesła - jeszcze nie wiem, czy obicie krzeseł beżowe czy brązowe, raczej bężowe, kształty tego typu, stół musi być rozkładany, ciemne drewno, może być połączone z metalem - będę wdzięczna za tropy.



 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 12:19 am   

Malena, my mamy rozkładany stół z drewna egzotycznego - masywny, bardzo ciężki, kawał porządnego mebla, mam nadzieję, że posłuży nam lata - dla mnie stół to bardzo ważny element, dlatego postawiłam na lite drewno i dość spore wymiary (150x90 bez rozłożenia):


Krzesła natomiast zdecydowanie tapicerowane - muszą byc bardzo wygodne, żeby komfortowo długo biesiadować przy stole (takie jak na zdjęciu, które wkliełam powyżej, mimo, że bardzo ładne absolutnie u mnie nie wchodza w grę). My postawiliśmy na takie:

i są rzeczywiście baaardzo wygodne :) Zastanawialiśmy się też nad ekoskórą, z tych wklejonych przez ciebie podobaja mi sie ostatnie - te czarne krzesła.

Jeśli chodzi o producenta - moja przyjaciółka ma meble Vox (w tym stół) - są dobrej jakości, całkiem niezłe wzornictwo, tutaj na przykład:



a połączenie z metalem, np. takie?
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 12:39 am   

paulinkaaMU, fajne to połączenie z metalem:) tylko wtedy też cos z metalu musiałoby być w krzesłach. Na razie mam mętlik, chciałabym klimat trochę loftowy, ale nie za bardzo, żeby nie przegiąć (będzie ściana z cegieł, wiec chciałabym stół lekko spatynowany, niejednolity w kolorze, krzesła też niekoniecznie idealnie błyszczące, tylko skóra wytarta moze być...ogólnie niezła rozkminka!) Jeszcze się może zmienić wizja krzeseł, ale tak jak Ty chciałąm tapicerowane chociaż siedzenie - bo też lubimy posiadówy:)


krzesła macie super, już w dzienniczku mnie zachwyciły, tylko nie pamiętam gdzie kupowaliście?
tylko mąż pikowanych nie lubi no i jak będą cegły + blachy amerykańskie, to z pikowaniem to już chyba za dużo, muszą byc gładkie krzesła. I skłaniam się ku brązowym (choc kanapa będzie kremowa - ale widziałam takie połączenie i jest fajne.)

NAJ NAJ to mi się taki styl podoba - ale mąż nie lubi industrialu i vintage, ściana z cegieł i industrialne oświetlenie to już będzie jego kompromis, więc raczej sie nie uda..ale drewno z elementami metalu to już by było coś, tylko jakie krzesła do tego..


jeszcze to mnie urzekło, ale muszę poszukać gdzie takowe można nabyć - to jest ideał, albo stół drewno + metal i tego typu krzesłą z metalem byłyby idealne, kremowe lub brązowe
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Lut 19, 2013 12:45 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 10:48 am   

Malena, w kwestii doboru stołu i krzeseł nie mam zbyt dużego doświadczenia bo dopiero czekam na swoje zamówione. Ja kupiłam w Black Red White tego typu


są prawie identyczne jak te ze zdjęć wyżej wstawionych przez ciebie
model Nero, cena bez promocji 226zł
tylko nam zależało na jak najciemniejszych ale ten model dostępny jest również w jasnym kolorze(nie sugeruj się kolorem na zdjęciu bo ten akurat jest brzydki i zupełnie nie odzwierciedla tego co jest na żywo. w realu kolor jest o wiele jaśniejszy i ładny beżowy)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 3:04 pm   

Malena, pojedźcie na Jerozolimskie 200 (Centrum MEGA MEBLE) oraz do Jupitera (http://www.jupiter-centrum.pl/) można obejrzeć i pomacać.
Co do krzeseł mamy coś w tym stylu (tylko ładniejsze :smile: ):

tzn taki kształt - są wygodne. Te co paulinkaaMU wstawiła też wyglądają na fajne.
Nie chciałabym pleców i siedzenia ze skóropodobnego materiału, chyba że mają służyć jedynie do jedzenia posiłków a nie dłuższego siedzenia :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 3:20 pm   

Karola5 napisał/a:
Nie chciałabym pleców i siedzenia ze skóropodobnego materiału

Tiaaaa... latem wstajesz z mokrą pupką i plecami :twisted:
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 10:30 pm   

Malena napisał/a:
krzesła macie super, już w dzienniczku mnie zachwyciły, tylko nie pamiętam gdzie kupowaliście?


na allegro - od uzytkownika kdcmeble, ale mają też stronę internetową (to producent) - http://kdcmeble.pl/sklep-internetowy/krzesla.html

o ekoskórze juz pisałam w odpowiednim wątku, więc nie będę powielac :wink: A nie myślałaś o połączeniu mocnego (np. drewnianego, ale niekoniecznie) stołu z jakimiś oryginalnymi krzesłami (np. w stylu ghost starck :wink:
?) Poniżej wrzucam troch,e wygooglanych inspiracji :D








_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 11:54 pm   

paulinkaaMU, też patrzyłam na te fotki, dzięki!! Tylko jednak krzesłą muszą być stonowane, bo planuję sporo dodatków, blachy na ścianie, kuchnia jest mocno otwarta na salon, wiec nie chcę, żeby było naćkane - mąż jest wrażliwy na zagracenie mieszkania:) ale myślę o różnych krzesłąch i czuję, że teraz 2 miesiące będę myśleć:)

bardzo dziękuję za namiar na krzesła, kilka modeli bardzo mi się spodobało!
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Lut 20, 2013 12:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 12:56 pm   

ekstra te wnetrza, mi marzy sie wnerze loftu ;) z cagła i duzo swiatla aaaaach ;D
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Mar 02, 2013 7:13 pm   

Karola5 napisał/a:
do Jupitera (http://www.jupiter-centrum.pl/)

wielkie dzięki, jutro tam jedziemy, maja bardzo fajne sklepy meblowe, pooglądamy:)

teraz choruję na taki, za tydzień pojedziemy obejrzeć, bo sklep jest w Jankach:

tylko jednak łatwiej kupić komplet, tu miałabym problem jakie krzesłą do niego, bo ten metal jest matowy, a większosć krzeseł ma błyszczące, a drewno o podobnym odcieniu też niełątwo będzie znaleźć.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sob Mar 02, 2013 7:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 02, 2013 9:59 pm   

Malena, stół piękny, w ogóle w belbazaar mają cudne meble :smile: koniecznie napisz, jakie wrażenie po obejrzeniu go na żywo, a może cos innego jeszcze wpadnie Ci w oko w ich salonie :wink:
_________________


 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 2:28 pm   

Malena napisał/a:
ale myślę o różnych krzesłąch i czuję, że teraz 2 miesiące będę myśleć


znam to :) ja też nie mogę od dobrych 2 m-cy zdecydować jakie krzesła wybrać, zwłaszcza, że trzeba opinie męża uwzględnić :razz: ostatni stół - super!
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 11:55 pm   

słonko napisał/a:
zwłaszcza, że trzeba opinie męża uwzględnić

otóż to! W tym cały jest ambaras...

paulinkaaMU napisał/a:
belbazaar mają cudne meble :smile: koniecznie napisz, jakie wrażenie po obejrzeniu go na żywo

to fakt, świetny styl mają te meble. Tanie nie są, ale ten stół jest teraz przeceniony, w weekend obejrzymy

Zakręciłam się na punkcie stali matowej, moze do tego stołu takie krzesła, jak myślicie? (kanapa tez ecru skóra)


myślimy serio nad tymi krzeslami, bo sumie do każdego drewna by pasowały, mają metal no i potem latwiej szukać drewnianego stołu, a są teraz w promocji 20% taniej...wygodne bardzo, a skóra miła w dotyku, nieśliska.
Ostatnio zmieniony przez Malena Nie Mar 03, 2013 11:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 7:28 am   

Moim zdaniem krzesła super!
_________________


 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 8:09 am   

Malena, ładne chociaż nie w moim stylu, a jak jest z przesuwaniem takich krzeseł? bo ten metal może porysować panele czy inną podłogę?czyli konieczny będzie dywan?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 10:42 am   

Mnie się bardzo podobają. Tylko sprawdźcie jeszcze czy są stabilne i nie uginają się pod ciężarem, żeby nie było niespodzianki gdy usiądzie większy gość :P
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 1:37 pm   

Malena, dla mnie też krzesło super, tym bardziej, że spełnia dokładnie Twoje "wymogi" - jest i jasna skóra i metal, o którym nam wcześniej pisałaś :) A z ciekawości zapytam - jaka jest jego cena? I to też belbazaar - jak byłam na ich stronie, to go nie widziałam :wink:

Jedyne co mnie zastanowiło, to podobnie jak napisała PositiveAga
PositiveAga napisał/a:
a jak jest z przesuwaniem takich krzeseł? bo ten metal może porysować panele czy inną podłogę?czyli konieczny będzie dywan?


(mam w dużym pokoju deskę egzotyczną - piękną, ale niestety dość miękką i na tym punkcie jestem przewrażliwiona :wink: )
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 5:09 pm   

PositiveAga napisał/a:
jak jest z przesuwaniem takich krzeseł? bo ten metal może porysować panele czy inną podłogę?czyli konieczny będzie dywan?

własnie musimy pojecahć obejrzeć jeszcze raz - i tak będziemy w tym centrum, wydaje mi się, że cos jest od spodu.

M4rcysi4 napisał/a:
sprawdźcie jeszcze czy są stabilne i nie uginają się pod ciężarem, żeby nie było niespodzianki gdy usiądzie większy gość :P

jasne! Póki co siadaliśy my i maja fajną równowagę - tzn są stabilne, ale leciutko się bujają, co jest fajne, taki mały ruch wahadłowy, mój mąż ma lekie ADHD ruchowe, wiec mu to pasuje:)

paulinkaaMU napisał/a:
super, tym bardziej, że spełnia dokładnie Twoje "wymogi" - jest i jasna skóra i metal, o którym nam wcześniej pisałaś

no więc własnie, stwierdziłąm, że jak podoba mi się stół, do kórego nie ma kompletu krzeseł, to krzesłą może lepiej bez drewna - bo drewniana jest podłoga, inny odcień stół, już nie chcę dodawać odcieni, jeszcze dojdzie stolik kawowy, jakiś regał - ja generalnie nie jestem niewolnicą kompletów, ale nie chcę też kociokwiku, wiec ten metal, stalowy i elegancki, spełnia wymogi - no i pasuje do cegieł:) a nogi są identico jak w stole.

paulinkaaMU napisał/a:
I to też belbazaar - jak byłam na ich stronie, to go nie widziałam

nie, to jest Vinotti - cena 400zł. Masakra z cenami krzeseł powiem Wam, znaleźliśmy kilka szt za 250-300, ale skóra była nieprzyjemna, śliska, prawie jak plastik, a ta jest mięciutka. Duży wydatek, ale my w sumie w salonie na początek będziemy mieć tylko kanapę, stół, krzesła, stolik kawowy i stolik pod tv, wiec chciałabym porządne.
 
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 12:51 pm   

Ładne to krzesło ecru.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 4:27 pm   

Mi również się podoba.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 07, 2015 6:29 pm   

Malena mamy bardzo podobne krzesła z Agata Meble. Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni, łatwo się czyszczą a to ważne przy dziecku, fajnie wyglądają i są stabilne.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
kkatiaa90 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 7:58 am   

Moja jadalnia jest zwykła, prosta, biała, trochę w skandywanskim stylu, nad stołem na ścianie cytat: "w tym domu..." :)
 
 
tyska3 

Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 11:20 am   

Mnie to się marzy jadalnia. W mieszkaniu mam tylko małą kuchnię i nie wszystko mi się mieści. Jemy głównie w salonie, ale stołu też nie mam tylko przy ławie wszystko ;P
 
 
Marek1989 

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 17, 2016 10:26 am   

paulinkaaMU uwielbiam Twoje koncepcje!! To zdecydowanie mój styl :)
 
 
Aga5 

Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2016 12:15 pm   

Też bym chciala miec jadalnie z prawdziwego zdarzenia, ale na razie mam troche za mało przestrzeni w mieszkaniu...
 
 
karnolska 

Wiek: 57
Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 12, 2016 6:10 pm   

no wlasnie zeby miec jadalnie to rzeba miec troche metrow na mieszkaniu :)
 
 
 
Aniela898 

Dołączyła: 14 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 21, 2016 9:32 am   

karnolska napisał/a:
no wlasnie zeby miec jadalnie to rzeba miec troche metrow na mieszkaniu :)

nie na mieszkaniu tylko w mieszkaniu. Ludzie litości
 
 
kokoz4 

Wiek: 32
Dołączyła: 25 Maj 2018
Posty: 9
Skąd: Zakopane
Wysłany: Pią Maj 25, 2018 11:32 pm   

ja to wolę jasne kolory ;) nastrajają mnie pozytywnie na cały dzień ;)
 
 
weronikamostal 

Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 4
Skąd: łódz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 5:37 pm   

Czy wam się podobają takie ściany zdobiony, jak by były z cegieł? Mi się to jakoś nie podoba
 
 
Foremka 

Dołączyła: 11 Maj 2019
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Maj 11, 2019 11:49 am   

Te ściany z cegły chyba powoli wychodzą z mody.
 
 
Zosia_K 

Dołączyła: 03 Lut 2020
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 8:45 am   

Mnie bardzo podoba się aranżacja salonu w stylu industrialnym. Coś jak na inspiracjach z (...). Są i cegły i jasne ściany, ale wszystko z umiarem i z klasą.

Usunęłam komercyjny link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Maj 07, 2020 7:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maliciousyjo 

Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 25, 2021 8:57 am   

weronikamostal napisał/a:
Czy wam się podobają takie ściany zdobiony, jak by były z cegieł? Mi się to jakoś nie podoba


Mam taką jedna siane w salonie :) idealnie daje klimatu
 
 
zuzanka385 

Dołączyła: 03 Cze 2022
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Cze 10, 2022 12:48 pm   

Ja uwielniam jasne jadalnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl