Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
silikonowe poduszeczki- powiększacze biustu
Autor Wiadomość
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:51 am   silikonowe poduszeczki- powiększacze biustu

Hmmm... w sumie nie wiem gdzie zamieścić to pytanie- tym bardziej że temat nieco wstydliwy.
Dziewczyny- spotkałyście się może w łódzkich sklepach z silikonowymi poduszczkami- powiększaczami do biustu? bo tak sobie myślę, że przydałby mi sie taki wynalazek, którego duzo sie naoglądałam na filmach?
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 10:55 am   

:lol: Tobie Szoko nie są raczej potrzebne, zgadnij skąd wiem :?: :wink:
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 11:02 am   

No akurat do tej kiecki by sie przydały.
a jak tam wczorajsza rumba?
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 11:04 am   

technika, technika i jeszcze raz technika :D czyli lekki powrót do podstaw
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:50 pm   

widziałam kiedyś w triumphie ale nie wiem czy jeszcze mają w sprzedaży
 
 
Burza 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Mar 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 6:30 pm   Re: silikonowe poduszeczki- powiększacze biustu

szoko napisał/a:
Hmmm... w sumie nie wiem gdzie zamieścić to pytanie- tym bardziej że temat nieco wstydliwy.
Dziewczyny- spotkałyście się może w łódzkich sklepach z silikonowymi poduszczkami- powiększaczami do biustu? bo tak sobie myślę, że przydałby mi sie taki wynalazek, którego duzo sie naoglądałam na filmach?


kupiłam taki biustonosz z "zainstalowanymi" takimi poduszeczkami :)
jak będzie Cię interesowało to odszukam w moim bałaganie i podam Ci jaka to firma była..

A jak wolisz osobiście takie znaleźć to ja swój kupiłam w tym salonie z dodatkami Sławy :lol:

Pozdrawiam
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 9:23 am   

dagmara napisał/a:
widziałam kiedyś w triumphie ale nie wiem czy jeszcze mają w sprzedaży


Ja mam stanik z takimi właśnie poduszeczkami z Triumpha. Problem w tym, że kupiłam go juz dość dawno i może już przestali coś takiego sprzedawać.

Myslę, że musisz popytać w sklepach z bielizną.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:56 pm   

są również dostępne na allegro
 
 
Madjarica 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 7:37 pm   

http://www.idealnawaga.pl...facturers_id=26

Takie?

A swoją drogą, czy próbowałyście kiedyś czegoś takiego?

http://www.idealnawaga.pl...products_id=285

Sprawdza się?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Madjarica Pią Cze 01, 2007 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martek 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:23 am   

Generalnie rzecz ujmując to sprawdza się raczej kiepsko - a przynajmniej w moim przypadku. Do tego typu stanika silikonowego trzeba mieć bardzo jędrne piersi - inaczej wychodzą z tego "zwisacze" :mrgreen: a to już nie wygląda fajnie i estetycznie. No, a poza tym dodatkowo ciało baaardzo się poci pod takim stanikiem, więc zbyt miło nie jest - a zwłaszcza, że tam gdzie się spociłaś, zaczyna odklejać się wkładka... No i można zgubić swój udawany biust, a wtedy to już kompromitacja na całej linii.
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:32 am   

Noszenie takiego stanika kończy się chyba w takim upale otarciami - pod silikonem skóra nie oddycha.
Ostatnio zmieniony przez Gabro Czw Lip 19, 2007 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:51 pm   

Zakupiłam sobie taki silikonowy stanik i się całkiem nieźle trzyma, jednakże ja mam małe A więc z jędrnością nie mam problemów.
Pod takim stanikiem skóra nie oddycha i robi się cała mokra, na krótkie 5 h wyjście idzie wytrzymać natomiast na własny ślub i wesele, czy tez na co dzień nie polecam.
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 10:33 am   

poczatkowo do sukni slubnej mialam miec biustonosz... naszukalam sie odpowiedniego strasznie dlugo kupilam...okazalo sie ze nie dobry...pozniej nastepny...znowu wymienilam..zalamalam sie... w koncu siostra mi kupila dwa w kielcach...byly super! ale :smile: suma sumarum stwierdzialam ze ide bez bo taaaaakie mialam piersi ze moznaby bylo postawic na nich kufel z piwem..,
soł! kupiłam silikonki zeby choc ładnie ulożyc cycuchy.
w dotyku smieszne... ale na trzymaly sie swietnie. ale by je dobrze zalozyc najlepiej miec ze soba kogos do pomocy :)
ja polecam! pozniej mozna je wykorzystac do np sukienek bez plecow czy bluzek :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:40 am   

A ja takie poduszeczki testowałam 2 razy na weselach i musze stwierdzic ze sa dobre na wejscie. Niestety jak sie duzo tanczy cialo si epoci poduszeczki sie odklejaja..
O maly wlos by mi wypadly :D :D:D a to by bylo komiczne ;P
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:09 pm   

Ja też zakupiłam sobie "biustonosz" w formie samych miseczek, wypróbowany na 2 weselach i na codzień. Mam biust takiej średniej wielkości (75C) i obawiałam się, że nie będą się trzymały. Myliłam się, trzeba jedynie bardzo dokładnie założyć i podczas zakładania przytrzymać kilka chwil, aby sylikon się rozgrzał i dokładnie przylegał do ciała.
Jeśli chodzi o pocenie się, to na biuście jest ono raczej minimalne. Oczywiście podczas szaleństw na parkiecie bywało, że niewielka część miseczki odklejała się, ale zupełnie tego nie widać i wystarczy minutka w toalecie, by wszystko było znów w porządku. Nie ma mowy o żadnym spadnięciu takich miseczek! Naprawdę trzymają się ciała.
Ogólnie jestem zadowolona, należy tylko pamiętać o tym, by kupić odpowiedni rozmiar. Ładnie podkreślają i powiększają biust, nadają ładny kształt, ale bez podtrzymywania. Używam tych miseczek także podczas wyjąć na jakąś imprezę, czy zakładając bluzkę z odkrytymi plecami. W moim przypadku się sprawdziły. :smile:
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 9:01 pm   

Tak sobie myślę. Widziałam ostatnio alternatywę dla takich poduszeczek tzn poduszeczki takie były wyposażone w przezroczystą taśmę silikonową. Można je wtedy założyć jak typową bardotkę.
W Manu jest małe stoisko z takimi silikonowymi wynalazkami. Mają tam różne wielkości ( np nakleane tylko na sutki :o ). Poza tym bieliznę wyszczuplającą i modelującą. Sporo tego :) Polecam
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 9:06 pm   

gdzie dokładnie w manu jest to stoisko..?
_________________
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 4:07 pm   

to stoisko, o ile sie nie myle jest kolo reala na 2 pietrze kolo lodziarni
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:33 pm   

J tez moge polecic te 'sztuczne cycuszki'. Wyprobowalam na weselu, bo milam sukienke bez ramiaczek. Teraz bez obaw zaloze na swoj slub. Jesli ktos chcialby jeszcze powiekszyc wizualnie biust, mozna zawsze zalozyc jeszcze na nie biustonosz...
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 9:23 pm   

Maja_Kris napisał/a:
bo taaaaakie mialam piersi ze moznaby bylo postawic na nich kufel z piwem..,
[/url]


ale sie usmialam:)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 12:12 am   

France napisał/a:
Maja_Kris napisał/a:
bo taaaaakie mialam piersi ze moznaby bylo postawic na nich kufel z piwem..,
[/url]


ale sie usmialam:)


Ja trochę mniej, bo też mam z tym problem :wink:
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl