Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zaproszenie łączone ślub+chrzciny
Autor Wiadomość
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:48 am   zaproszenie łączone ślub+chrzciny

Może któras/któryś :smile: z Was spotkał się z zaproszeniem na uroczystość ślubu i chrztu razem? Ważne jest że obie uroczystości odbędą się w innych miejscach.. a po sakramentach wesele w miejscu gdzie odbędzie się ślub.. hmmm.. jakieś pomysły? może doświadczenia? z góry wielkie dzięki :smile:
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 10:00 pm   

Moi przyjaciele byli na chrzcie i ślubie tego samego dnia. Dostali jedno zaproszenie. W tekście była oczywiście mowa o 2 uroczystościach. Do tego wkładka w zaproszeniu z planem dnia.

Tekst wyglądał mniej więcej tak:

Anna, Jan i Michał serdecznie zapraszają Sz. P. na uroczystości Chrztu i Zaślubin.
Przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego przez Michałka odbędzie się w dniu ..... o godz. .... w Kościele .....
Uroczystość zaślubin Anny i Jana odbędzie w tym samym dniu o godz. .... w Urzędzie Stanu Cywilnego ....

Wkładka z planem dnia:

10:00 – chrzest Michałka
11:30 – słodki poczęstunek
13:30 – ślub Anny i Jana
15:00 – przyjęcie weselne
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 5:43 pm   

Paolina gdzieś już widziałam tą propozycję, ale dziękuję ;)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 5:57 pm   

Nie ma za co ;) Czy masz już jakiś pomysł?
Poszperałam też w necie. Można znaleźć trochę różnych wersji tekstów i samych form zaproszeń.
A tutaj pomysł na okładkę:

Biedroneczki itp. - kwestia gustu, ale myślę, że zaproszenie ze zdjęciem rodzinki to fajny pomysł.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 2:06 pm   

Paolina, :o ja szukałam i wygląda na to że szukać nie umiem bo nic takiego nie znalazłam ;P
Pomysł mam tylko ciężko mi go ładnie w słowa ubrać.. na pewno nie chcę napisać: "(..)Anna, Jan i Michał serdecznie zapraszają (..) " bo poza córką którą będziemy chrzcili mamy jeszcze synka, nie chciałabym żeby poczuł taki jakby pominięty.. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :? z tego samego powodu nie chcę też umieszczać zdjęcia..
a pomysł z planem dnia, chyba do mnie nie przemawia, zdecydowanie wolałabym tradycyjną formę przekazania co gdzie i jak :smile:

[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 2:08 pm ]
więc generalnie stawiam wizualnie na ślubne zaproszenie tylko z treścią ślubno-chrzcinową :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl