Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Anna Kocemba - makijaż
Autor Wiadomość
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
  Wysłany: Sro Lut 09, 2011 3:33 pm   Anna Kocemba - makijaż

Hej mam pytanie, czy któraś miała wykonywany makijaż przez wizażystkę Annę Kocembę?? Jakie były wasze wrażenia??

Dzięki za odpowiedź :)
_________________
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 6:11 pm   

miło byłoby poznać jakaś opinie, bo też się zastanawiam... :smile:
 
 
Martaxxx 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 3:43 pm   

Polecam jak najbardziej, profesjonalne kosmetyki,trwały makijaż.Korzystałam juz 2razy. za drugim razem nie zmyłam makijażu ,poszłam w tym samym na poprawiny :razz:
 
 
goody 

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 2:34 am   

Miałam u Pani Ani makijaż próbny (na wieczór panieński) oraz na swoje wesele i z cała pewnością mogę polecić. Makijaż był bardzo ładny i trwały. Pani Ania korzysta z profesjonalnych kosmetyków i jest przemiłą osobą! Za dwa tygodnie również będę korzystała z jej usług :)
 
 
K@rmel 

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 9:26 am   

W 100% polecam, makijaż wykonany profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, bez efektu maski, naturalnie, a z pazurem. Podkreśla zalety, niweluje mankamenty twarzy. Utrzymuje się na swoim miejscu do białego rana!
 
 
kindzer 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 11:38 am   

Witam

pani Ania to profesjonalistka w każdym calu!! Efekt - makijaż jak z wybiegu, trwały, idealnie dobrany do urody i nie przesadzony.
Dodatkowo Pani Ania to wyjątkowa ciepła i cudowna osoba, która w nerwowym momencie umie podeprzeć na duchu :) )
Polecam gorąco i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pani Ani.
Maż też był bardzo zadowolony z 5 minutowego upiększania ;-)
 
 
anetaaneta 


Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 5:49 pm   

Również polecam Panią Anię , profesjonalne a zarazem przyjacielskie podejście do klientki:)
 
 
bea1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 6:57 pm   

Witam,

Polecam Panią Annę także w 100%! W ten weekend robiła mi makijaż próbny i był świetny. Był piękny, bardzo dopracowany. Mam problemy z cerą a makijaż ten zakrył wszystkie mankamenty, aż nie mogłam uwierzyć. Nie było żadnego efektu maski tak jak już pisała jedna z moich poprzedniczek. A co najważniejsze makijaż był bardzo bardzo trwały, aż nie mogłam uwierzyć. Z moimi problememi skóry makijaż, który sama robię (a używam dobrych kosmetyków) musiałam co trochę poprawiać, a makijaż Pani Ani wogule. Bawiłam się na dyskotece do 2 w nocy i nic sie z nim nie stało. Cienie się nie zbrylowały i były takie jak na początku.

Więc nie ma co się zastanawiać, bo to najlepsza makijażystka jaką znam. :) :) :)
_________________
Beata
 
 
maaadzik 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:13 pm   

Ja tez polecam! pelen profesjonalizm ;-)
 
 
2kalorie 

Dołączyła: 24 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 9:33 pm   

K@rmel napisał/a:
W 100% polecam, makijaż wykonany profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, bez efektu maski, naturalnie, a z pazurem. Podkreśla zalety, niweluje mankamenty twarzy. Utrzymuje się na swoim miejscu do białego rana!



Nic dodać-nic ująć, opis idealnie pasuje do makijażu wykonanego przez Panią Anię. Nie czuć go-jest lekki, przepięknie wygląda na zdjęciach, oko jest wyraźne.. Utrzymuje się niezwykle długo, a do tego Pani Ania jest cudowną kobietą, która potrafi zmniejszyć przedślubny stres ;) polecam serdecznie!!
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 5:12 pm   

A czy moglyby sie wypowiedziec dziewczyny, ktore mają trochę wiecej niz 1-5 postów na forum? Zastanawiam się na makijażem próbnym u Panii Anny...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl