Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Deco Risus
Autor Wiadomość
asia84 
żonka

Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:30 pm   Deco Risus

Czy ktoś zamawiał zaproszenia w tej firmie? Mają fajne wzory, ale nie wysyłają próbek i boję się zamówić w ciemno :roll:

19 lipiec 2008 nasz dzień :)

Magia, która nas otacza sięga gwiazd...

gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:05 pm   

Ja zamawiaŁam u nich podziękowania dla rodziców i jestem zadowolona.
?wietnie wykonanie, robią duże wrażenie.
Jeśli chodzi kontakt to caLkiem niezŁy choć trzeba ich pilnować bo Pani przyjmująca zgŁoszenie czasem się myli więc trzeba wszystko dokŁadnie ustalić a potem jeszcze powtórzyć ze 3 razy. No i najlepiej mieć z nimi wszystko na "papierze", np. w formie mailowej z potwierdzeniem odczytu wiadomości

asia84 
żonka

Wysłany: Pon Maj 26, 2008 5:05 pm   

Zdecydowaliśmy się na zamówienie w tej firmie. Wrażenia mieszane.

Zamówiliśmy:
- zaproszenia – jedno było z pomyłką i nie wysłali zaproszeń pustych;
- winietki – wszystko w porządku;
- karty menu – nie dostaliśmy 1 sztuki;
- księgę gości – nie dostaliśmy za pierwszym razem;
- zawieszki na alkohol – wszystko ok.;
- przypinki dostaliśmy bez takiego motywu jak chcieliśmy.

Pierwsza przesyłka (z brakami) dotarła po 2 tygodniach. Druga przyszła po naszym telefonie i późniejszym ponagleniu po 11 dniach. Braki (oprócz poprawionych przypinek) zostały dosłane, niestety w księdze gości była pomyłka (tekst został nadrukowany nie na tych stronach co powinien).

Plusy:
- ładne wykonanie;
- szybka (pierwsza) przesyłka - 2 tygodnie, wliczając długi weekend;
Generalnie jesteśmy zadowoleni.

Minusy:
- kłopoty przy zamówieniu większej liczby pozycji (Ich strona internetowa nie radzi sobie z kilkoma pozycjami :) - nie można się zalogować na swoim koncie, każdy produkt dostaje osobny numer zamówienia, wszędzie trzeba wpisywać numer motywu - powstaje wielki bałagan nad którym Panie, mimo dokładnego opisu, nie potrafią zapanować :o );
- błędy i niekompletna przesyłka;
- kontakt tylko pod jednym z podanych numerów telefonu, pozostałe nie odpowiadają;
- nie odpisali na maila z reklamacją.

Mimo wszystko chyba warto, ale trzeba Ich baaaaaaaaaaaardzo pilnować.

Ostatnio zmieniony przez asia84 Pon Maj 26, 2008 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  

sophie232 

Wysłany: Pon Maj 26, 2008 7:15 pm   

asia84
widziałam ich stronę i myślę, że mimo wszystko dokonaliście trafnego wyboru bo mają bardzo ładne produkty. Mnie osobiście bardzo się podobają.
Czy Korzystaliście z gotowego wzoru podanego przez nich na stronie do księgi gości czy dużo zmienialiście. pytam bo sama też się chyba na nich zdecyduję.

asia84 
żonka

Wysłany: Pon Maj 26, 2008 8:38 pm   

Do księgi można wziąć motyw zaproszenia - dowolny motyw z ich strony. Tylko musisz im to wyraźnie powiedzieć :roll: Zaznaczyć w uwagach, oddzielnym mailu i najlepiej jeszcze telefonicznie :?

ewcia29 
Żoneczka i mamuśka

Wysłany: Sro Sty 07, 2009 10:57 am   

Ja kupiłam u nich Księge gości wszystko ok i doszło normalni, zamówiłam tez kieliszki do wódki i tu był malutki problem czekałam prawie miesią :) ale doczekałam się zaproszenia tez chce zamówić u nich ryzyk fizyk :)

słonko 
projektant - amator

Wysłany: Sro Sty 07, 2009 8:14 pm   

Ja zamówiłam u nich księgi - albumy, które mieliśmy wręczyć rodzicom podczas podziękowania na weselu. Zamówiłam grubo ponad miesiąc przed i pani zapewniała mnie, że dotrą w góra trzy tygodnie. Gdy w tym czasie nie dotarły zadzwoniłam, powiedziano mi, że już wysłane. DU--! Nie dotarły na wesele.

Później zamówiłam od nich jeszcze 2 pudełka na płyty. Dotarło jedno, a zamiast drugiego - cudze zaproszenia ślubne :o Zadzwoniłam, byli już zorientowani w przesyłce, ale nie byli zbyt przejęci, a dodam, że to było jakoś w końcu września, a zaproszenia były na początek grudnia. Poprosili, żebym im odesłała i po moim zapytaniu powiedzieli, że koszt przesyłki zwrócą mi razem z drugim pudełkiem (które wysłali łaskawie na swój koszt). Nie dostałam tych pieniędzy.

Także potwierdzam powyższe wypowiedzi - produkty bardzo ładne, ale organizacja tragiczna i nie dotrzymują terminów. Radzę więc zamawiać wszystko z duuużym wyprzedzeniem.

martka 

Wysłany: Czw Paź 29, 2009 12:35 pm   

My zamówiliśmy z tej firmy księgę gości oraz albumy - podziękowania dla rodziców. Wszystko przyszło zgodnie z zamówieniem. Czekaliśmy ok 2 tygodni, więc z tego co piszecie to całkiem nieźle :) Nie musiałam nigdzie dzwonić i nikogo poganiać :)
A księgi cudne :buja w oblokach:

KKasia13 

Wysłany: Czw Paź 29, 2009 6:47 pm   

ja zamawiałam u nich zaproszenia, wszystkie wydrukowali łącznie na ślub i wesele, a przecież nie wszyscy goście są proszeni na wesele. ale napisałam do nich i w ciągu tygodnia dostałam drugą paczkę z poprawnie wydrukowaną treścią. Całość od złożenia zamówienia trwała około 3 tygodni. A zaproszenia są dla mnie rewelacyjne!

Weira 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 9:37 pm   

Ja dziś przez przypadek natknęłam się na tę stronę. Zakochałam się od razu.. tak piękne zaproszenia, winietki itp... Także decyzję podjęłam o zakupie u nich..
Natomiast trochę się przestraszyłam czytając Wasze posty.. o "roztrzepaniu" i nie dopilnowaniu.. :boje sie:
Ostatnio zmieniony przez Weira Pon Lis 30, 2009 9:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  

agulka1989 

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 7:30 pm   

mi też strasznie się podobają te wszystkie rzeczy...
a dziś zobaczyłam nową kolekcję zaproszeń :)
co o nich myślicie??

są jeszcze inne kolory :)

KKasia13 

Wysłany: Sob Mar 13, 2010 9:18 pm   

według mnie mają śliczne zaproszenia i dodatki ślubne, podoba mi się ich prostota ( w dobrym tego słowa znaczeniu:)

grejpfrutella 

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 7:54 am   stanowczo nie polecam

Ja zamawiałam zaproszenia w Decorisusie, ponieważ mają bardzo ładne wzory i duży wybór. I owszem, zaproszenia są ładne, nie mogę powiedzieć, że nie, choć niestety niektóre mają widoczny klej, a nadruk jest poprzerywany, ponieważ najwidoczniej na tak grubym i wytłaczanym papierze trzeba użyć może inne drukarki. Nie polecam Decorisusa z tego względu, że są niepoważni i nierzetelni. Na stronie mają napisane, że termin realizacji wynosi od 14 do 21 dni roboczych, podczas gdy firma go nie dotrzymuje, o czym nawet nie raczy poinformować. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Mnie wysłali zaproszenia po terminie i to w ilości nieprzekraczającej nawet 1/4 zamówienia, pozostałe zaproszenia przysłali później, informując jedynie, że to druga część zamówienia. Kontakt z nimi jest bardzo utrudniony i człowiek się z tego powodu niepotrzebnie denerwuje. Gdyby napisali, że przepraszają, ale spóźnią się z realizacją zamówienia, to nie miałabym pretensji, bo może się zdarzyć taka sytuacja, jednak nieinformowanie o niczym i udawanie, że wszystko jest w porządku w porządku wcale nie jest.
Poza tym, zamówić można jedynie przez ich stronę, na której to mają źle działający formularz zamówienia, który źle zlicza zamówione rzeczy i w ogóle powinni nad nim popracować, skoro jest to jedyna forma zamawiania.
Czytałam, że z powodu wielu negatywnych komenatrzy nie ma ich już na Allegro - nie dziwi mnie to. Na forach można znaleźć bardzo dużo złych opinii o tej firmie, głownie związanych właśnie z terminem realizacji i brakiem kontaktu. Jeśli chcecie u nich zamówić, to zróbcie to dużo, dużo wcześniej, żeby uniknąć nerwacji.

Malena 
dziennikarzynka:)

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 11:11 pm   

grejpfrutella napisał/a:
Nie polecam Decorisusa z tego względu, że są niepoważni i nierzetelni. Na stronie mają napisane, że termin realizacji wynosi od 14 do 21 dni roboczych, podczas gdy firma go nie dotrzymuje, o czym nawet nie raczy poinformować. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Mnie wysłali zaproszenia po terminie i to w ilości nieprzekraczającej nawet 1/4 zamówienia, pozostałe zaproszenia przysłali później, informując jedynie, że to druga część zamówienia. Kontakt z nimi jest bardzo utrudniony i człowiek się z tego powodu niepotrzebnie denerwuje

Ja mam zupełnie inne doświadczenie z Decorisusem.
Zamawialiśmy u nich zaproszenia na sam ślub, księgę gości i zawieszki na wódkę. Wszystko przyszło piękne, dobrze wykonane, zgodne z zamówieniem.

Dodam, że przy realizacji, po złożeniu zamówienia, pani z formy dzwoniła 2 razy, by upewnić się, jaką czcionkę do księgi gości i na zawieszki wybraliśmy - dzwoniła w sobotę, byłam zdziwiona, że firma dzwoni z taką sprawą, na plus oczywiście, że zależy im na każdym drobiazgu.

Wszystko szło w terminie do 21 dni roboczych, na bieżąco byliśmy informowani o stanie zamówienia.

Zdecydowanie polecam, piękna poligrafia w połączeniu z profesjonalizmem, przynajmniej w moim przypadku. A wzory mają piękne, we wszystkich kolorach, można dopasować do każdego motywu przewodniego:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sob Maj 07, 2011 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Marcka 

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 4:23 pm   

Ja również dołączam się do grona polecającego. Zamawiałam zaproszenia na śłub i wesele, projekt był szczegółowo omawiany i wszystkie drobne sprawy zostały na bierzaco wyjaśniane. Od zaakceptowania ostatecznej wersji zaproszenia zostały zrobione i wysłane ekspresowo w ciągu tygodnia już u mnie były.
Jakość i druk pierwsza klasa.
Szczerze polecam !! !! :)

Esmeralda 

Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:38 pm   decorisus

nie polecam tej firmy - czeka się bardzo długo, gdyż mają widocznie dużo zamówień i nie wyrabiają się, nam przysłali zaproszenia w 2 ratach, nie informując o tym i udając, że się nic nie stało; poza tym, mają totalnie nieprzemyslany i źle działający formularz zamówienia na stronie, a zaznaczyć trzeba, że jest to jedyan możliwość zamówienia zaproszeń

taja 

Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:54 pm   

my zamowiliśmy księgę gości. faktycznie zamówienie bylo skomplikowane, ale jest cudna !!

patrycjaa_1988 

Wysłany: Pon Sty 09, 2012 7:51 pm   

Plus to różnorodność wzorów.
Minus to zawiły system zamawiania zaproszeń i osobo bilecików. Nie chce myślec co się dzieje, przy większym zamówiemiu. Choć trzeba przyznać, że obsługa miła i pomocna, nawet telefonicznie. Dziś dokonałam przelewu, ciekawi mnie jak długo będe musiała czekać na realizację.

mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14828

asia7 

Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:48 am   

tydzień temu zamówiliśmy zaproszenia, póki co na współpracę nie narzekam, chociaż to przesyłanie projektów w jedną i drugą stronę trochę męczące... ciekawe tylko czy faktycznie trzeba będzie czekać aż 21 dni roboczych na wysyłkę...

taja 

Wysłany: Sro Lut 08, 2012 1:05 pm   

asia7, my na księgę gości włąsnie tyle czekalismy nieststy...

asia7 

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 9:45 pm   

ciężko mi wyrazić jednoznaczną opinię, bo w naszej "współpracy" były elementy bardzo "na plus" i niestety też takie "na minus"
+ naprawdę dobry kontakt mailowy i telefoniczny
+ szybkość realizacji (zaksięgowanie środków 02.02.2012 / 1-sza przesyłka 13.02/ przesyłka po reklamacji 17.02)
+ jakość też jest ok

- przy zakupie przez allegro beznadziejny tok załatwiania sprawy - link aktywacyjny do całego zamówienia jest jednorazowy, więc trzeba większość rzeczy uzupełnić za jednym zamachem
- pliki rtf z treścią, które otwierają się z tekstem rozjechanym w cały świat no i oczywiście czcionki ozdobne trzeba sobie ew samemu zdobyć i zainstalować, więc wg mnie dość mocno ogranicza to faktyczne dokonanie wyboru... no i do tego prowadzi to do pomyłek takich jak w moim przypadku (jeśli wybiera się czcionkę ozdobną inną niż w pierwszym projekcie a nie chce nam się jej instalować, to zmieniony plik rtf i tak będzie wglądać tak samo jak pierwszy, ponieważ tekst napisany ozdobną czcionką otworzy się jako czcionka domyślna), jak widać też po moim przypadku wysłane klarowne pliki pdf z odpowiednią wersją nie są przez nich brane pod uwagę...zatem trzeba być czujnym ;)
- pomijając pliki rtf i tak zrobiono błąd (inna czcionka na okładce niż w zatwierdzonym pliku rtf)
- o ile osoba drukująca od razu (podczas rozmowy tel) przyznała się do błędu to o tyle pani obsługująca mnie wcześniej przez 2 kolejne dni próbowała wytknąć mi, że to mój chociaż częściowy błąd - a mój nie był, bo jakkolwiek nie interpretować tego co napisałam w pierwszym minusie to nigdy nie wysłano mi poprawionego pliku rtf (przysyłano tylko poprawione pdf, więc nie miałam bladego pojęcia, że powinien on wyglądać inaczej i odesłałam niezmieniony pierwszy - tak jak niby w instrukcji)

zatem o ile wszystko skończyło się ok, to momentami nie było przyjemnie, zatem przy zamawianiu tam czegokolwiek pamiętajcie aby trzymać całą korespondencję mailową, bo może okazać się przydatna...
Ostatnio zmieniony przez asia7 Pią Lut 17, 2012 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  

agulka1989 

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:20 pm   

asia7, a nie wydaje Ci się, że co jak co ale opinię o danej firmie to powinien móc przeczytać każdy? a Ty ukryłaś posta.

asia7 

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:36 pm   

agulka1989 napisał/a:
asia7, a nie wydaje Ci się, że co jak co ale opinię o danej firmie to powinien móc przeczytać każdy? a Ty ukryłaś posta.

w sumie racja, jakoś tak się przyzwyczaiłam do ukrywania tego co o nich piszę, ze względu na to, że nie miałam jeszcze moich poprawionych zaproszeń w rękach :smile:

marta_rasta 

Wysłany: Nie Mar 25, 2012 9:10 am   

zamowilam zaproszenia ...dotarly do mnie ale z bledem...mialy byc brazowe a dostalam zielone :( reklamacja zgloszona teraz czekam na nastepne...mam nadzieje ze bede dobre...bo zaczynam sie denerwowac :(

[ Dodano: Pon Kwi 02, 2012 10:33 pm ]
zaproszenia dotarly poprawione :) wiec polecam :smile:

Agusia20l 

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 3:10 pm   

Ja również zamawiałam z tej firmy.
+zaproszenia wszyły piękne, i bez problemów wprowadzili wszystkie zmiany o które prosiłam
+Kieliszka do wódki i Szampana, wygrawerowanymi imionami tez bardzo piękne i dobrze zapakowane
-Zamawiałam tablice rejestracyjną ,,Młoda Para" a przyszły do mnie ,,Nowożeńcy" napisałam do niech żeby przysłali mi poprawna wersje tablicy ale na razi cicho i nic nie odpisują.
+Paczka przyszła zaledwie po tygodniu kiedy wpłynęła cała kwota.

tak czy siak jesteśmy zadowolenie, aczkolwiek z tablicami będę walczyć

Odpowiedz do tematu