Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WALKER
Autor Wiadomość
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:35 pm   WALKER

hej, ciągle szukam zespołu na nasze wesele. Czy ktoś słyszał coś na temat zespołu WALKER? znalazłam ich ogłoszenie na gumtree.pl. Bardzo proszę o wszelkie opinie. Dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 5:40 pm   

Hej ja właśnie też szukam informacji na ich tmat1przydałby sie ktoś kto się już przy nich bawił:)ale z tego co słyszłam to spoko zepolik chociaż nie lubie jak kobieta spiewa!
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
woman25l 

Dołączyła: 25 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: poznań
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 5:44 pm   Zespół walker

Witam, ja miałam rok temu ten sam problem znaleźć zespół na wesele dla siostry, która mieszka w Poznaniu. Obdzwoniłam chyba z 15 zespołów bo ciężko było utrafić w wolny termin. Trafiliśmy na Walkera. Zespół się sprawdził tylko troszkę za mało wolnych kawałków grali jak dla mnie...mam słabośc do ballad rockowych, ale poza tym było ok i fajnie prowadzili całą imprezę :-)
 
 
k4sok 

Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 12:19 am   

Byłem na weselu w restauracji" Przystań " w Sieradzu, bawiłem się dobrze przy tym zespole,który wybrała moja siostra i mogę polecić. Pozdrawiam
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 3:11 pm   

Miałem wielką przyjemność współpracować z zespołem Walker z Kalisza. Bardzo fajnie grają, bawią gości i co ważne - robią bardzo krótkie przerwy między blokami tanecznymi. Jeżeli szukacie kapeli rozważcie zespół Walker z Kalisza.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
dropsik44 

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: wioska
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 12:56 am   Dobry zespół !

Pozdrawiam forumowiczów ! Walker grali u nas na weselu, szczerze polecam bo warto, zabawa na całego !
Możecie zamawiać w ciemno a kapela napewno się sprawdzi. Śpiew rewelacja a konkursy takie, że boki można zrywać...Polecamy z mężem - Aguś. Dziękujemy zespołowi a odwdzięczamy się pozytywnym komentarzem :)
_________________
loken
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 11:29 am   

Odnawiam temacik :) )
czy ktoś może coś więcej o nich napisać :)
już podpisałam umowę, ale będę spokojniejsza jak sobie poczytam komentarze :) )
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
marian4 

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: sieradz
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 11:43 pm   Walker opinie

Jechali do nas 240 km. Przeszli samych siebie .Oni są rewelacyjni. Goście weselni siedzieli tylko jak była przerwa na jednego .My i goście weselni jesteśmy zachwyceni. Chcę dodać że zespołu nie znaliśmy znależliśmy go w internecie. Wszystko załatwiane przez telefon.Polecam go każdemu. Dziękuję za wspaniałe wesele. Taką opinię wystawię jeszcze gdzieś na innej stronie bo naprawdę jestem baaardzo zadowolona!!
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 11:53 am   

podbijam temat :) ) proszę o opinie:)
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl