Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki w Parafii NSJ na Zgierskiej
Autor Wiadomość
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:54 am   Nauki w Parafii NSJ na Zgierskiej

Polecam nauki w tej Parafii. Podobno były ciekawe. :oops: Piszę podobno bo jak z moim M. poszliśmy na pierwsze zajęcia i powiedzieliśmy że mamy zaliczone nauki z liceum to ksiądz powiedział byśmy przyszli tylko na jedne zajęcia gdy była Pani, która opowiadała o życiu w rodzinie. Ksiądz wziął od nas numer telefonu i zadzwonił byśmy przyszli na zajęcia. Tak więc byliśmy tylko na jednych zajęciach. I te zajęcia były super. Pani opowiadała o życiu w rodzinie i nie pokazywała nam żadnych zdjęć z aborcji ani nic takiego. Opowiadała nam o własnych doświadczeniach oraz innych.
_________________
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 7:39 pm   

Mnie chyba czekaja tam nauki. Tyle, że cały cykl. Ani ja ani Ł nie mamy nauk z liceum. Mam nadzieje, że będzie ok.
_________________
 
 
meneso 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:50 pm   

dowiadywalas sie kiedy zaczynaja sie tam najblizsze nauki
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:52 pm   

Jeszcze sie nie dowiadywałam szczerze mówiąc. Jeszcze nie doszliśmy z Ł do etapu kościoła
_________________
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:57 am   

Może znajdzie się ktoś kto by napisał jak te nauki przebiegają w tej parafii. My się wybieramy na nauki w lutym i wtedy prowadzić je będzie ks. Bujak bardzo fajny ksiądz. Chcemy też żeby to on udzielał nam sakramentu małżeństwa :) )
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 1:47 pm   

My w koncu nie zdecydowalismy sie na nauki w tym kosciele ale niezmiennie nasz ślub się tam odbędzie i tak samo chcemy aby to ks. Bujak udzielał nam tegoż sakramentu. Jest to nasz ulubiony ksiądz, aczkolwiek wszyscy księża są sympatyczni o czym mielismy okazje się przekonac podczas skladania dokumentów.
_________________
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:50 am   

No więc my już po naukach w naszej parafii NSJ. Nauki bardzo mi się podobały, ks. Bujak podchodzi bardzo życiowo do wszystkich kwestii w przeciwieństwie co słyszałam od innych par uczęszczających na nauki gdzie indziej. Tak bardzo mi się spodobały że jak był koniec to tak jakoś smutno. Ale naprawdę opłacało się chodzić nawet mojemu D się podobały. Jedyne co mu się nie spodobało to ostatnie zajęcia z Panią na temat rodziny ale taka już jej rola że musi powiedzieć jakie poglądy ma Kościół na temat antykoncepcji...
Bynajmniej jak najbardziej POLECAM!!!! :)
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:49 pm   

My też mamy zaświadczenia z liceum , mam nadzieję, że przejdą :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl