Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana szpilek na adidasy
Autor Wiadomość
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 8:48 pm   

ja też przyłączam się do opinii o japonkach :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 8:53 pm   

Mika napisał/a:
ja też przyłączam się do opinii o japonkach :wink:


Mika witamy w klubie "miło.śników japonek" :jumpingmrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 8:55 pm   

dzięki dzięki :lol:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 7:31 am   

Kot napisał/a:
a myślałam że tylko ja tak mam :jumpingmrgreen:


myślę, że jest nas więcej :graba:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 7:55 am   

Ja dla odmiany bardzo lubię japonki 8)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 10:54 am   

Kati napisał/a:
Ja dla odmiany bardzo lubię japonki 8)


Kati ja zawsze podziwiam osoby noszące te :oops: przeklęte japonki. Zazdroszczę umiejętności poruszania się w nich :graba:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 11:49 am   

Kot napisał/a:
Kati napisał/a:
Ja dla odmiany bardzo lubię japonki 8)


Kati ja zawsze podziwiam osoby noszące te :oops: przeklęte japonki. Zazdroszczę umiejętności poruszania się w nich :graba:


Poruszanie sie w nich to jeszcze nie taki problem, dla mnie są one mało wygodne i jakoś mam poczucie jakbym je zaraz miała zgubić... :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 12:23 pm   

Ja tam uwielbiam japonki. Do ślubu jednak bym ich nie założyła. ie chodzi tu o przesądy o odkrytych palcach i pięcie ale one są po psrostu za bardzo plażowe. Najzwyczajniej nie pasują.
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 2:08 pm   

KasiaK napisał/a:
Poruszanie sie w nich to jeszcze nie taki problem, dla mnie są one mało wygodne i jakoś mam poczucie jakbym je zaraz miała zgubić... :mrgreen:


o właśnie nie zgubić ich np wysiadając z tramwaju :graba:

a dziś przeszłam się po sklepach i ojej ile ja widziałam ślicznych japonek :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 9:01 pm   

Ja ogólnie bardzo lubię chodzić w japonkach, ale na ślub czy dyskotekę nie założyłabym ich. :D Jesli chodzi o buty ślubne i przesądy to ja będę miała z odkytą pietą. Po ślubie będę nosić je często. 8)
_________________
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 8:20 pm   

Ja też mam odkrytą pietę. Specjalnie takie kupiłam bo szansa ze but mnie obetrze jest mniejsza w butach bez pięty. Ja mam zawsze bardzo duże problemy z obcierajacymi butami. Zaopatrzyłam się też w białe sandałki, żeby "na wszelki wypadek" nie zakończyć własnego wesela na bosaka. Moje sandałki są dość eleganckie ale nie tak bardzo jak buty z palcami. Ale trudno, wolę to niż poranione do krwi pięty.
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 3:28 pm   

a moze zmiana na takie?



:D
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:04 pm   

No, na takie to proszę bardzo. :) Ale nie na kolorowe adidasy jakby prosto z treningu. Szkoda, że nie widać już pierwszego zdjęcia, które było inspiracją dla tego tematu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:22 pm   

mnie mimo wszystko się wydaje że ktoś sobie żarty stroi... Do czego niby te buty maja pasować??
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:25 pm   

Moja bliska kolezanka opowiadala mi kiedys, ze byla na weselu gdzie pani mloda miala zamiast szpilek trampki biale. Podobno mloda chciala za oszczedzic . Chcialabym ja zobaczyc :D :mrgreen:
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:35 pm   

aggna napisał/a:
Moja bliska kolezanka opowiadala mi kiedys, ze byla na weselu gdzie pani mloda miala zamiast szpilek trampki biale. Podobno mloda chciala za oszczedzic . Chcialabym ja zobaczyc :D :mrgreen:
pewnie się jej wydawało ze widac nie będzie spod długiej sukni hi hi... Ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł z wykupowaniem butów ;)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 4:52 pm   

strawberrytea napisał/a:
aggna napisał/a:
Moja bliska kolezanka opowiadala mi kiedys, ze byla na weselu gdzie pani mloda miala zamiast szpilek trampki biale. Podobno mloda chciala za oszczedzic . Chcialabym ja zobaczyc :D :mrgreen:
pewnie się jej wydawało ze widac nie będzie spod długiej sukni hi hi... Ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł z wykupowaniem butów ;)


Tego to ja juz nie wiem :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 1:37 pm   

ja osobiście nie zmieniłabym butów slubnych ani na adidasy ani na japonki :| wolałabym chyba tanczyc boso 8)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 06, 2007 6:32 pm   

olciap6 napisał/a:
wolałabym chyba tanczyc boso 8)

ja tak zrobiŁam i czuŁam się świetnie :D
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:35 pm   

Ja nie planowałam brać butów na zmianę, miałam zamiar tańczyć boso gdyż zawsze tak robię na weselach kiedy już mnie buty uwierają ;) Ale nie przewidziałam, ze moje ślubne pantofelki będą tak wygodne :D no i w efekcie przetańczyłam całe wesele i poprawiny w moich ślubnych bucikach :)
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 8:22 pm   

ja muszę sie zastanowić nad ewentualną drugą parą bucików :)
Chociaż boso też może być fajnie :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 9:11 am   

olciap6 napisał/a:
ja osobiście nie zmieniłabym butów slubnych ani na adidasy ani na japonki :| wolałabym chyba tanczyc boso 8)


a ja właśnie zmieniłam na japonki :) ale było to około 2 w nocy więc nikt nie zwrócił uwagi, a zresztą i tak nie było ich widać bo suknia była robiona do 8 cm obcasa więc znacza jej część szlajała mi się po podłodze :) było mi bardzo wygodnie :razz:
_________________
 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 12:26 pm   

Polecam boso :) nie miałam na zmianę żadnych butów (ani japonek ani adidasów), stwierdziłam,że jak nie wytrzymam to będę boso. Polecam, to chyba wygodniejsze niż klapki, przy takim obuwiu jak właśnie klapki czy japonki bałabym się,że poplączą mi się nogi i wywinę orła :smile: jedynym mankamentem tańczenia bez butów jest stan rajstop i sukni :( moje rajstopy wyglądały koszmarnie,nawet paluszki na koniec świeciły, a suknie też nie wyglądała najlepiej.
_________________


 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 12:10 am   

Ja bym nie zakładała żadnych sportowych butów.. Nam sie może wydawać, że ich wcale nie widać bo suknia jest długa, a jak sie w tańcu trochę podwinie i kamera to uchwyci to trochę obciach! :P W dodatku jak zabiorą młodym buty za wykupne, co zdarza sie często, to już widzę minę gości kiedy spod pięknej sukni wyjdzie trampek :mrgreen:
Nie no... dla mnie to abstrakcyjny pomysł.. Ewentualnie można kupić sobie inne buty na symbolicznym obcasie 3 cm, delikatne materiałowe w których noga sie nie męczy i problem z głowy.. Chociaż ja osobiście tańczyłabym na boso, gdyby nogi odmówiły mi posłuszeństwa.. :wink:
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 6:11 pm   

Canaves zgadzam się z Tobą! Biorąc pod uwagę buty na zmianę nie miałam na myśli adidasów ani japonek ;)
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 10:13 am   

A ja polecam zmiane (jak juz trzeba) na biale ballerinki (czy baletki)... bo japonki to tak troche plazowo, a adidasy, prosze was... do sukni :?: :wink:
_________________


 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:40 am   

Ja nie musiałam - na szczęście- zmieniać butów :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:26 pm   

Kurczę, ja chcę szpilki i to zdecydowanie. Ciekawe czy wytrzymam. Na wszystkie imprezy, również wesela chodzę w szpilkach, ale na własnym weselu jednak dłużej się jest na nogach. Zamierzam na kilka m-cy wcześniej kupić jakieś szpilki i chodzić w nich na codzień, żeby się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że to starczy.

Poza tym są takie wkładki żelowe/silikonowe do butów, które naprawdę pomagają. Stopy mniej się męczą. Polecam. Można kupić w dobrych sklepach z butami i w aptekach chyba też. Kosztują kilkanaście czy dwadzieścia kilka zł.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:33 pm   

Ja dzięki tym wkładkom żelowym nie musiałam zmieniać szpilek na buty na płaskim obcasie, a codziennie tylko takie nosze.
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 7:15 pm   

ja bardzo obawiałam się o ból od szpilek i miałam zamiar zmienić buty ale miałam wkladki żelowe a buty okazały się bardzo wygodne i w rezultacie wszystko było w porządku i nie zachodziła potrzeba zmiany butów.Ponadto starałam się jak najmniej siedzieć - bo tak naprawdę to wtedy najbardziej chyba odczuwa się ból. Zatraciłam się w tańcu i to też pomogło :)
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 10:39 pm   

EwaM napisał/a:
Kurczę, ja chcę szpilki i to zdecydowanie. Ciekawe czy wytrzymam. Na wszystkie imprezy, również wesela chodzę w szpilkach, ale na własnym weselu jednak dłużej się jest na nogach. Zamierzam na kilka m-cy wcześniej kupić jakieś szpilki i chodzić w nich na codzień, żeby się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że to starczy.

Poza tym są takie wkładki żelowe/silikonowe do butów, które naprawdę pomagają. Stopy mniej się męczą. Polecam. Można kupić w dobrych sklepach z butami i w aptekach chyba też. Kosztują kilkanaście czy dwadzieścia kilka zł.


Dolaczam sie do fanek szpilek,

mimo ze na co dien nie nosze, ale wizytowo, na okazje i imprezy TAK!!!! zelowe wkladki rzeczywiscie zdaja egzamin i warto zainwestowac! jest scholl, kiwi i inne.

Ewo, ale butki slubne bedziesz miala wczesniej, wiec mozesz cwiczyc w nich... ja kupie razem z suknia, wiec mam zamiar je troszke "rozchodzic", a os Nowego Roku obiecalam sobie ze bede jak najczesciej zakladala szpilki, kwestia przyzwyczajenia nog do wysokich butkow.

I nie wyobrazam sobie zmiany na adidasy!!! Brak elegancji i dobrego smaku! to juz lepiej boso...
_________________


 
 
 
@@@MILKA@@@ 

Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:12 am   

czego to nie wymyślicie? adidasy, japonki?? a może jeszcze kalosze, czy buty ortopedyczne??
W dniu kiedy wszystkie oczy skupiają sie na was chcecie wyskoczyć w jakichś papciach? to jeszcze dresiki do kompletu proponuje!
według mnie taka zmiana butów na własnym weselu na coś w rodzaju tego wymienionego wyżej to absurdalny brak klasy i szacunku do gości!
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 11:14 am   

Milko, czytam Twoje posty w kilku watkach i nie moge sie oprzec wrazeniu, ze zachowujesz sie bardzo impertynecko i patrzysz na nas z wyzszoscia. Zupelnie jakbys chciala swoimi postami zwrocic na siebie uwage, byc w censtrum zainteresowania. Ale w ten sposob na pewno nie zdobedziesz niczyjej sympatii i szacunku. Nie generuj prosze Cie spiec, to do niczego dobrego nie prowadzi.
Troche wiecej luzu, usmiechu i radosci.

Pozdrawiam cieplo
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 1:30 pm   

swoja opinie mozna wyrazic w inny sposob, i niekoniecznie atakujac innych, zgadzam sie z toba, Anuszka.
_________________


 
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 9:36 am   bede twarda

a ja bede twarda i zamierzam cala noc przetanczyc w slubnych bucikach, w koncu to taka jedna noc w zyciu
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 6:19 pm   

ja tez :D
_________________


 
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 5:48 pm   

Ja też mam zamiar wytrzymać całą noc w bucikach ślubnych, dlatego mam zamiar je troszkę najpierw "rozdeptać", żebym nie musiała tańczyć w plasterkach ;)
Ale najpierw to trzeba dostać swój rozmiar :(
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:15 pm   

Ja również zamierzam wytrzymać w szpilkach do rana. Jednak nauczona doświadczeniem wiem, że około 2 nad ranem mogę mieć kłopoty ze stopami. Jeszcze nigdy nie udało mi się wytrzymać do końca w szpilkach.
Dlatego będę miała buciki na zmianę. Chyba będą to jakieś białe baleriny na obcasie, ale nie takim jak w ślubnych butach.
Mam jednak nadzieję, że stres mnie zahartuje i nie będę zmuszona zmieniać butów :)
_________________

 
 
 
daniella 

Wiek: 46
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:48 pm   

Ja też mam taką nadzieje. Chciałabym całą noc przetańczyć w szpilkach
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 2:30 pm   

gosiaczek1 napisał/a:
Ja też mam zamiar wytrzymać całą noc w bucikach ślubnych, dlatego mam zamiar je troszkę najpierw "rozdeptać", żebym nie musiała tańczyć w plasterkach ;)
:(


Ja mam zamiar zrobić tak samo, ale na wszelki wypadek może zabiorę coś na zmianę, np. jakieś klapeczki, ale oczywiście w miarę eleganckie :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 8:03 pm   

chetnie bym zmienila buty, ale martwie sie, ze bede sie plątac w sukience. w koncu ona ma byc dluzsza te pare cm na obcasy własnie :/
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:21 am   

Kurcze nie pomyślałam o tym, ale u mnie chyba nie powinno być z tym jakiegoś wielkiego problemu, bo mam zamiar mieć niziutki obcas
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
milenkaone 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 25
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:57 am   

Przez jakiś czas to i tak będziemy bez butów bo nam je zabiorą :lol: więc wtedy nam stópki odpoczna.Mam nadzieje że wytrzymam całe wesele w jednych butach. Zastanawiam sie czy na poprawiny kupić długa czy krótka sukienkę.Możecie mi coś doradzić?? Pozdrawiam
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:10 pm   

Ale to chyba temat na osobny wątek :| Ja chcę mieć krótką (ale nie mini :) ) Myślę jednak, że to dużo zależy od tego, jak goście bedą ubrani na poprawinach- czy jakoś elegancko czy bardziej luźno. Ostatnio byłam na poprawinach, gdzie panna młoda miała wręcz balową suknię, co przy nastoletnich chłopcach ubranych w jeansy nie wyglądało dla mnie najlepiej.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:26 pm   

noale tego jak goście się ubiora na poprawiny przecież się nie rpzewidzi :]

sorki za OT :]
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 2:11 pm   

Ja zrobie wszystko żeby nie musieć nic zmieniać. Myślę że emocje zrobią swoje. I nie będzie potrzeby zmiany :razz:
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
milenkaone 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 25
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 3:15 pm   

Ja też mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna mi druga para butów na wesele ale na wszelki wypadek to chyba kupie.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:22 pm   

milenkaone napisał/a:
Przez jakiś czas to i tak będziemy bez butów bo nam je zabiorą :lol: więc wtedy nam stópki odpoczna.


no i tu jest problem :) do oczepin jakoś dałam rade i nawet nie czułam zmęczenia stóp ale jak mi zabrali buty to po tej pół godzinie ciężko było je znowu włożyć :)
_________________
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:03 pm   

lmyszka napisał/a:
milenkaone napisał/a:
Przez jakiś czas to i tak będziemy bez butów bo nam je zabiorą :lol: więc wtedy nam stópki odpoczna.


no i tu jest problem :) do oczepin jakoś dałam rade i nawet nie czułam zmęczenia stóp ale jak mi zabrali buty to po tej pół godzinie ciężko było je znowu włożyć :)


No właśnie też tego się obawiam, nam też zabiorą buty, a wiadomo, że jak stopy trochę odpoczną to nie będą miały ochoty znów męczyć się w butach :)

[ Dodano: Sro Kwi 02, 2008 10:06 pm ]
olciap6 napisał/a:
noale tego jak goście się ubiora na poprawiny przecież się nie rpzewidzi :]

sorki za OT :]


Masz rację, dlatego moim zdaniem lepiej nie mieć długiej, balowej sukni, tylko krótką, ale oczywiście odpowiednio elegancką- tym bardziej, że wydaje mi się, że ostatnio nawet na weselach jest coraz więcej krótkich sukienek (mówię o gościach- kobietach).

Ale może przestańmy skrzywiać temat :oops:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sro Kwi 02, 2008 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 1:42 pm   

a ja tak sobie myślę, że skoro nie jedno wesele przeżyłam jakoś gośc całą noc w tych samych butach, to na własnym weselu tez dam radę chociaż pewnie jako panna młoda będę miała dużo mniej okazji żeby sobie posiedzieć, bo pewnie co rusz jakiś gośc będzie chciał mnie porwać do tańca :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl