Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadanie włosów
Autor Wiadomość
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 10:57 am   

mammamia.85 napisał/a:
jest pewna norma TSH i wynosi ona w badaniach do 4
u mnie wyszło ponad 5. Teraz muszę iść do endokrynologa na dodatkowe badania.
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 9:12 pm   

U mnie najlepiej sprawdza się seria kosmetyków Seboradin - kuracja regenerująca. Nigdy nie byłam systematyczna w braniu tabletek - więc z wypadaniem walczę jedynie tym szamponem i balsamem. Rezultaty są już w ciągu pierwszej butelki - włosy zdecydowanie mniej wypadają. Cena - całkiem niezła - ok. 17zł za 200ml.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 11:03 pm   

u mnie problem wciąż trwa, wreszcie zmobilizowałam się do działania, mam Capivit A+E, Capivit Piękne Włosy (można brać równocześnie), Zincas, a do samych włosów szampon Radical i kuracja w ampułkach Seboradin.
Przyznam szczerze, że poszłam do apteki z nastawieniem, że kupię też (zamiast Radicala) szampon Vichy Dercos, ale póki co, powstrzymała mnie cena (60zł) :kwasny: no, ale jeśli to, co kupiłam, nie przyniesie efektu, sięgnę po Vichy...
najbardziej podobała mi się rada pani farmaceutki, kiedy pytałam ją o rzeczy spisane z forum - jaka cena, co poleca, itd. Powiedziała, że poleca kuracje w ampułkach, bo są najbardziej skuteczne, do tego odpowiedni szampon i suplementy diety. A najlepszą skuteczność mają ampułki z Vichy - cena - jedyne 154zł :o
No i jeszcze w kolejnym tygodniu, jak pojadę do domu, to chyba zetnę włosy, może nie do ucha, ale tak z 20 cm...szkoda mi, ale z drugiej strony co mi po długich włosach, których niedługo chyba już w ogóle nie będę mieć :(
_________________


 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 4:55 am   

paulinkaaMU, byłam ostatnio u dermatologa bo po odstawieniu anty strasznie lecą mi włosy. Kazał mi kupić Revalid i Multisal i brać oba 3 razy dziennie. Zamiast tego pierwszego kupiłam Belissę. W sumie oba leki kosztują po ok 14-15 zł za 50 tabletek czyli na pół miesiąca kuracji. Powiedział że conajmniej po 1,5 miesiąca dopiero będzie widać efekt :twisted:
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:33 am   

niesia2708, powiem Ci, że po cichu liczę na efekty tak za miesiąc.. minimalna poprawa na pewno doda mi wytrwałości (póki co biorę tabletki regularnie, ale zawsze brakowało mi cierpliwości i samozaparcia :roll: ), no i poprawi samopoczucie, bo naprawdę te wypadające włosy mnie dobijają :( Najchętniej ścięłabym je już teraz, ale tyle zapuszczania, no i jak ja pójdę do ślubu? Zawsze chciałam mieć fajnie upięte włosy, a do tego potrzebna jest długość...

a powiedz, co to są konkretnie za leki - i czy można je stosować z innymi suplementami?
_________________


 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 9:07 am   

Ja także linieje na potęgę :( przeraża mnie to i daję sobie jeszcze miesiąc czasu i jak nie to wybieram się do dermatologa
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:29 pm   

U mnie też nadal problem istnieje. Przez zaburzenia z hormonami, strasznie lecą włosy - dobrze że wyrastają nowe bo bym była już na czubku głowy łysa :roll:
Tylko że strasznie widać te krótkie włosy.
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 6:44 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
a powiedz, co to są konkretnie za leki - i czy można je stosować z innymi suplementami?

Belissa i Multisal. Napisałam już wyżej tylko może źle ujęłam,że to są "leki" :razz:
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 9:27 pm   

ja kończę obydwa Capivity, od jutra zaczynam brać Belissę, no i kończy mi się też szampn, zastanawiam się, czy kupić ten Vichy Dercos (w Superpharmie jest promocja - 44zł)...
_________________


 
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 9:07 am   

A mnie przestały wypadać włosy i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu bo ten problem spędzał mi sen z powiek. Mimo iż wcześniej wypróbowałam mnóstwo specyfików, które nie pomagały to lekarstwem okazał się po prostu brak stresu!
_________________
,
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 9:23 am   

Michasia! Witaj myślałam ostatnio o Tobie, a Ty sie tu zjawiłaś :) Pozdrowienia dla Was.


A w temacie, włosy strasznie mi "lecą" i faktycznie tak jak piszesz, moze mieć tu wpływ stres... bo odzywiam sie dobrze, ostatnio wyjadłam dwa opakowania Capivitu...Myje szamponem, który ma tylko naturalne składniki. A mam już tak cienkie, ze obciełam na krótko, bo żal było patrzeć na długie i cienkie...

Nie wiem co tu jeszcze zrobić, czas wybrać sie do dermatologa chyba.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez artisticzoom Czw Sie 25, 2011 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 7:34 pm   

artisticzoom, u mnie podobnie, jutro umówiłam się na podcięcie włosów - ale tylko kilka cm, bo za miesiąc ślub, a chce mieć włosy upięte (już odliczam, kiedy tylko je obetnę co najmniej do ucha, bo też jest nie mogę patrzeć - jest ich tak mało :( )
Poszłam dzisiaj do Superpharmy, a tam niespodzianka - Vichy Dercos 100ml w promocji za 44zł, a 200 ml w chyba mega promocji za 46zł :D
No i były też Capivity za bodajże 6 czy 7zł, ale dopiero co wczoraj kupiłam duże opakowanie Belissy...no zobaczymy, pani farmaceutka powiedziała, że na problemy z wypadaniem włosów Vichy Dercos jest bezkonkurencyjny :]
_________________


 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 7:46 pm   

Mi niestety podcięcie włosów nic nie dało :( Wyjadłam już 2 opakownia Belissy i Multisalu (oba miałam brać 3 razy dziennie). Lekarz niby powiedział,że efekty mają być po 1,5 miesiąca więc odczekam jeszcze chwilkę.Dodatkowo kupiłam Dermena szampon i odżywka :roll: :roll:
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 7:53 pm   

niesia2708,
ja do szamponu i odżywki dokupiłam jeszcze żel Dermeny. Dodatkowo dostałam jakiś specyfik od dermatologa do przyrządzenia w aptece na receptę. Pomogło mi za pierwszym razem po ok. 6 tyg, ale teraz za drugim razem już nie bardzo, mimo że zużyłam już dwa opakowania zestawu Dermeny. Włosy nie lecą mi może aż tak koszmarnie jak rok temu, ale poprzednio też się tak zaczęło. Nie wiem czy nie skuszę się teraz na ten Vichy Dercos i oby to coś dało, bo nie zamierzam już skracać włosów....
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:46 am   

też zmagałam się z tym problemem. U mnie problem wypadania włosów pojawił się jakieś 3 miesiące po porodzie. Słyszałam że takie " łysienie " :) jest normalne po ciązy. mi pomogła 40 dniowa kuracja ze Skrzypo Vity. także polecam
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 5:13 pm   

Z domowych sposobów mogę polecić maseczki z olejku rycynowego lub kokosowego. Możesz również płukać włosy w pokrzywie lub rumianku. Jeżeli nie będzie efektów udaj się do dermatologa. Może przyczyna leży gdzieś głębiej.



Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 05, 2012 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 10:11 pm   

Odświeżam temat :)
Z wypadaniem włosów walcze już od jakiegoś czasu, ale ostatnio postanowiłam z tym coś zrobić...
Niestety u mnie żadne witaminki nie pomogą raczej, bo nie mam głowy do ich brania.
Byłam na badaniach krwi ogólnie wszystko w porządku oprócz hormonu TSH który wyszedł u mnie prawie 7...
Ale po wizycie u endokrynologa i powtórnym badaniu okazało się, że wszystko ok :)

A mogę powiedzieć, że z problemem sobie już poradziłam. Zaczęłam używać całej serii Radical ;) Szampon, odżywka i ampułki :) REWELACJA :)
Szamponu używam już na co dzień, a ampułki stosowałam przez miesiąc i pewnie w marcu znowu do nich wrócę i pewnie jeszcze raz przed samym ślubem :)
Jak musiałam myć włosy co 2 dni, bo się przetłuszczały teraz spokojnie raz na 3-4 dni :) No i włosów zdecydowanie mniej wypada :) I są błyszczące :)

Więc polecam, bo akurat nie jest to drogie w porównaniu do reszty kosmetyków :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 10:23 am   

ZoltyTulipan, a jak długie masz włosy i jak Ci się one rozczesują po tym szamponie?
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 11:40 am   

M4rcysi4, Żółty Tulipan ma piękny dłuuugie włosy :buja w oblokach:
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 8:48 am   

Dorotka_ dziękuje Ci bardzo ale nie przesadzajmy :P
Włosy faktycznie mam dość długie :) Mniej więcej gdzieś za łopatki :) Ale co do pięknych to bym się kłociła :P

A co do rozczesywania na pewno w moim przypadku wiele doje: szczotka Tangle teezer :)
Moje włosy są dość cienki i przez co mają skłonność do plątania się, ale ta szczotka radzi sobie ze wszystkim :) Kto się waha czy kupić bo duży wydatek też mogę polecić :)

Aaaa i co do samego szamponu, to u mnie to wygląda tak: Myje szamponem Radical, potem normalna odżywka wygładzająca włosy i odżywka Radicalu (ona ma postać jakby zawartości tych ampułek, nie przypomina konsystencją odżywek kupowanych w sklepach) :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Sob Sty 26, 2013 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alladyna 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 6:58 pm   

Nie wiem, czy to już wcześniej padło, ale o wypadaniu włosów i w ogóle o pielęgnacji można poczytać mądre rzeczy na blogu Anwen - łatwo znaleźć przez google. Ja zaczerpnęłam stamtąd takie patenty jak laminowanie włosów żelatyną (nie u każdego się sprawdza, ale na moich włosach zadziałało fantastycznie - jeśli ktoś się zastanawia nad prostowaniem keratynowym encanto, to powinien najpierw spróbować żelatyny, bo efekt identyczny), albo maseczka z majonezu z olejkiem rycynowym i cytryną.
Na zahamowanie wypadania i wyrastanie nowych włosów są fajne specyfiki firmy Jantar, dostępne za 6-10 zł w aptekach DOZ.
 
 
 
kami99 

Wiek: 42
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 12:53 pm   

kup sobie witaminy typu vitapil czy biotebal bardzo dobre i już pierwsze efekty po miesiącu ale trzeba brać je 3 miesiące ,bo to pełna kuracja z domowych sposobów to słyszałem ,ze olej rycynowy się wciera;p

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Kwi 14, 2015 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
galicjusz12 

Dołączyła: 02 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 1:58 pm   

ja juz tez probowalam duzo rzeczy i nic.. dalej wypadaja juz nie wiem co zrobic...

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 3:35 pm   

ja zaczęłam kuracje bursztynową,
zobaczymy co z tego wyjdzie
_________________
 
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 4:30 pm   

Jantar wszyscy bardzo polecają, więc 3mam kciuki :)
_________________
 
 
Natalka86 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 21
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 12:17 pm   

Mnie włosy też wypadają, ale w pewnym momencie wychodziły mi już prawie garściami, nigdy nie mam czasu, żeby wybrać się do lekarza... Niewielką różnicę zauważyłam po zmianie szamponu, kupuje teraz szampon z apteki - dermena plus, taki biało-zielony i wypadanie włosów zmniejszyło się o połowę!
 
 
slubnamloda 

Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Warszwa
Wysłany: Sob Lut 16, 2013 12:12 am   

mnie uratowała maska z VAXa, witaminy w postaci róznorodnych owoców i dobre odżywki. Organizm trzeba wzmacniac od środka i koniecznie zrobić badania

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 06, 2013 10:43 pm   

Mam problem z wypadającymi i osłabionymi włosami. Zaczęłam stosować Belissę Detox na wzmocnienie od środka i całą serię Radicalu: szampon, mgiełkę wzmacniającą i kurację w ampułkach. Mam nadzieję, że pomoże. Po umyciu włosy już wydają się ładniejsze, także jestem dobrej myśli :)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 6:39 pm   

Ja polecam Capivit Piękne Włosy. Co prawda mam gęste i mocne włosy, ale szczególnie w okresie wiosennym strasznie je gubię. Dlatego od połowy lutego zażywam regularnie capivit. Efekt jest genialny! Zdecydowanie mniej wypadających włosów, są gęstsze i ładniej się układają. Ale warunek jest jeden, trzeba wybrać przynajmniej 3-4 opakowania.
_________________
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 10:06 am   

Mnie pomogła Amla dostępna w sklepach orientalnych. Ładnie wzmacnia włosy.
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:33 pm   

Też miałam problem z wypadającymi włosami, ale od paru miesięcy biorę Skrzyp Optima i widzę dużą poprawę :)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 8:25 pm   

Mój problem skończył się po ślubie :smile: Przed chudłam na potęgę (to akurat był plusik :P ), a wypadające włosy zbierali po mnie wszyscy dookoła- nigdy czegoś podobnego nie miałam. Wszystko wina stresu, którego na początku nie rozpoznawałam, a później się nasilił.
Także dziewczyny, jeśli przeżywacie jakiś stres to na początku zamiast łykać tabletki zaczęłabym od eliminacji stresu w jak największym stopniu. Niestety jeśli to nie stres lub jego eliminacja jest prawie niemożliwa to może faktycznie tabletki coś pomogą.
Trzymam kciuki żeby włosy się opamiętały :wink:
_________________
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 9:47 pm   

M4rcysi4, taaak.... życie bez stresu nie byłoby złe 8) musimy popracować nad tym!
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 1:47 pm   

U mnie finalnie pomógł szampon Vichy Dercos, no i po ślubie zaczęłam ścinać stopniowo włosy - teraz mam krótkie (chwilowo spora ich część miała długość 6mm 8) ) i zdecydowanie widzę, że się wzmocniły. Ale zgadzam się tez z M4rcysi4, że poniekąd

M4rcysi4 napisał/a:
Wszystko wina stresu, którego na początku nie rozpoznawałam, a później się nasilił.
_________________


 
 
 
Suzu 

Wiek: 35
Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 8:43 pm   

Mi pomaga Dromin, tylko trzeba długo brać, najlepiej kilka miesięcy.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 8:56 am   

Ja sie męczyłam swego czasu z wypadaniem włosów . Okazało sie, że było to spowodowane nie nieodpowiednią pielęgnacją ale nadczynnością tarczycy. Jest to jeden z głównych objawów. Na stronie: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - możecie sobie poczytać o tym jakie sa objawy. Stosowałam bardzo wiele śródków przeciw wypadaniu włosów. A wystarczyło jedynie zrobić sobie podstawowe badania : tsh ft3 oraz ft4.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malewski80 

Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 5:49 pm   

Vichy ma dobrą kuracje na wypadanie włosów. Niestety jest droga.

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 6:17 am   

Mi włosy wypadały z nieodpowiedniej pielęgnacji. Okazało się,że są niedostatecznie odżywione.

Nie wiem czy słyszałyście o olejowaniu ale naprawdę warto ! Włosy po nim są mocniejsze,o wiele mniej się przetłuszczają. Dziewczyny na blogach tak sobie to chwaliły,że postanowiłam sama przetestować.

Warto jest zamówić sobie w sieci dużą butlę:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 1:04 pm   

Malewski80, podzielam zdanie. Mnie Vichy Dercos bardzo pomógł, ale moja kieszeń niestety ucierpiała dość mocno :(

Aldonka, muszę spróbować w takim razie tych olejków :)

Suzu, to jakieś tabletki ?
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 7:10 pm   

Kuruję się już ponad miesiąc przeciw wypadaniu włosów, więc conieco mogę powiedzieć ;)
Skłoniła mnie do tego ilość włosów, jaką gubiłam codziennie, traciłam je dosłownie garściami. Całe mieszkanie było w moich włosach, ale najbardziej martwiła mnie ilość, jaką gubię podczas porannego prysznica-cały odpływ w brodziku przykryty "kotkiem" z mojej czupryny(a myję włosy codziennie)
Rozpoczęłam więc uderzeniową kurację, na którą składały się : od wewnątrz Skrzypovita, od zewnątrz-codziennie szampon Radical, 2x w tygodniu ampułki z rzepą Joanna i 2x w tygodniu olejek łopianowy ze skrzypem Green Pharmacy.

Cóż mogę powiedzieć-jest poprawa. Nie jestem pewna, który z wyżej wymienionych specyfików jest najlepszy, ale chyba najszybciej zadziałały ampułki(najbardziej skupiam się na ocenie wypadania włosów podczas mycia, ponieważ w ciągu dnia jest w sumie podobnie). Po pierwszej ampułce już było fajnie, po umyciu głowy prawie nic nie spadło. Najgorzej oceniam olejek-miałam wrażenie, że czasem wręcz nasilał wypadanie włosów. Dosyć szybko skończyłam buteleczkę i kolejnej już nie kupiłam.
Przez dwa tygodnie działałam intensywnie, teraz ampułka raz w tygodniu i efekt się utrzymuje. Myślę, że na znaczną poprawę jeszcze poczekam, ale nie poddaję się :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez herbatnik Wto Kwi 14, 2015 7:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 8:21 pm   

herbatnik, te ampułki dostanę w drogerii typu rossmann ?
Używasz ich przed myciem, w trakcie czy po myciu głowy? :)
Spróbuję wszystkiego żeby tylko zrobić coś z moimi wypadającymi kudełkami :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

Ostatnio zmieniony przez Sycylijka Wto Kwi 14, 2015 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 10:24 am   

Warto zwrócić uwagę na temperaturę wody w trakcie mycia włosów. Gorąca woda rozpulchnia skórę, rozszerza pory i włosy łatwiej wtedy wychodzą.
_________________

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 1:32 pm   

Nie znalazłam ampułek w Rossmanie, kupiłam je w drogerii Natura (ok 10 zł/4szt). Planowałam kupić te z Radicala ze skrzypem, ale nie mogłam ich nigdzie znaleźć.
Wszystko jest opisane w instrukcji:
ampułkę wciera się w skórę głowy 30 minut przed myciem(można też zostawić ją na noc). Trochę intensywnie pachnie, ale da się przeżyć.
Olejek natomiast nalewałam do kieliszka i podgrzewałam kilka sekund w mikrofali, potem na skórę głowy i po ok. 15 minutach normalne mycie.

Oprócz powyższych spostrzeżeń zauważyłam jedną rzecz-bardziej "bolą mnie włosy", tzn, jak używam szczotki lub przeczesuję je palcami czuję, jakbym wyrywała włosy. Wcale więcej ich nie wypada, więc to może lepsze ukrwienie cebulek daje takie odczucie.
_________________

 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 5:44 pm   

herbatnik, muszę koniecznie spróbować, o moje włosy fruwają dosłownie wszędzie ! :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
kazek 

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 3:45 pm   

Przy wypadaniu włosów zawsze doradzam wizytę u lekarza.

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 8:42 pm   

Nie wiem co to wypadanie włosów odkąd:

olejuję włosy raz na tydzień
piję codziennie rano szklankę pokrzywy ze skrzypem
biorę humavit skrzyp i pokrzywa

można pić drożdze, ja nie mogę się przemóc.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 2:12 pm   

na wypadanie włosów najlepsza jest metoda OMO i olejowanie włosów. OMO czyli Odżywka-Mycie-Odżywka. Najlepiej olejować włosy na noc, rano zwilżyć włosy, nałożyć odżywkę bezpośrednio na naolejowane włosy, umyć i później nałożyć maskę...

Olejowanie włosów, dzień przed OMO, najlepiej olejować na noc. Olej nierafinowany musi być dobrany do porowatości włosa (nie każdemu kokosowy dobrze wpłynie na regenerację) i najlepiej stosować trzy różne oleje. Olej rycynowy nakładać tylko na skalp (wspomaga regenerację cebulek włosowych i zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu), a mieszankę dwóch pozostałych (ja mam kokosowy i arganowy), nałożyć na całą długość włosa, bardziej skupiając się na końcówkach. Rozczesać, związać i iść spać :)

Ani jeden włosek mi nie uciekł z głowy, odkąd stosuję te metody :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Lip 24, 2015 2:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mapower 

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 7:56 am   

a ja polecam naturalnie - pestki dyni i zielone warzywa
 
 
kasandra 

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 21, 2015 9:34 am   

Na wypadanie włosów polecam różnego rodzaju płukanki po myciu włosów np płukanka z cytryny, octu, pokrzywy a nawet piwa. Poza tym polecam suplement diety Profolan, wspomaga porost włosów i wzmacnia je :)

Podpis nie służy reklamie. Usunęłam link. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Sie 21, 2015 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
patrycja baka 

Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 12:51 pm   

a jak to nie pomaga?
_________________
warto się uśmiechać bo to wraca :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl