Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KASJOPEJA
Autor Wiadomość
jawa 

Wiek: 44
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: warszawa
  Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:25 pm   KASJOPEJA

Justyna Łozińska
W dniu 23.10.2010 roku odbył się nasz ślub i wesele w warszawie na którym grał zespół Kasjopeja którego zaprosiliśmy z łodzi na tak ważny dzień dla nas. Na łamach tego forum chcieliśmy z całego serca podziękować muzykom za świetną zabawę i pełen profesjonalizm w prowadzeniu całej imprezy łącznie z wyprowadzeniem nas z domu, przywitaniem przed salą weselną ,biesiadą prze stołach i dobrą zabawą. Jako Panna młoda wiem jak ważne byłod la mnie żeby muzycy byli profesjonalni i przedewszystkim niepijący i moge z czystym sumieniem powiedziec że zespół Kasjopej w 1000% spełnił moje oczekiwania. zabawa trwała do 6,00 rano muzycy byli elastyczni i nawet przedłużyli troche swój występ na naszą proźbę Jak chcecie mieć niezapomniane wesele i udane poprawiny polecam zespół Kasjopeja JESZCZE RAZ DZIĘKI :)
_________________
jawa:)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Gru 02, 2013 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fanajoanna 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Łódz
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 5:07 pm   

Witam,

Czy grali również na poprawinach?

Pzdr
Joanna
 
 
jawa 

Wiek: 44
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 7:20 pm   

Tak grali naprawde jesteśmy zachwyceni Pozdrawiam
_________________
jawa:)
 
 
fanajoanna 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Łódz
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 4:35 pm   

OK - dzięki.
 
 
Ellys/Robert 

Dołączyła: 19 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 4:42 pm   

Witam!

Sprawa niby przedawniona, ale wspomnienia gorące do dziś. :wink:
Zespół Kasjopeja grał w wakacje 2010 na moim i Roberta weselu i to był doskonały wybór.
Żeby nie być posądzona o jakąś reklamę napiszę tylko, że Panowie (i Pani wokalistka) spisali się rewelacyjnie zarówno na weselu jak i na poprawinach. W przyszłym roku zagrają u mojej kuzynki na weselu.

Pozdrawiam cały zespół
Ela i Robert
_________________
Ellys&Robert
 
 
martyneczkab 

Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 6:07 pm   

Zespół Kasjopeja grał na weselu u mojej siostry w lutym 2011 i potwierdzam opinie zamieszczone tu na forum. Bardzo fajne prowadzenie imprezy, różnorodny repertuar, sporo humoru. Generalnie świetne wesele ze świetnym zespołem :)
 
 
kaszka 

Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 9:19 pm   

Widzialam zespol na weselu w czerwcu i mam bardzo dobre wrazenia. Polecam kazdej parze mlodej. To tyle.
 
 
rafaliasia 

Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 10:03 pm   

25.06.2011 zespół Kasjopeja zagrał na naszym weselu w restauracji Raj w Zgierzu. Od pierwszych kontaktów z zespołem mielismy bardzo dobre wrażenie, ponieważ zespół był bardzo zaangażowany we współprace z nami. Zaprosił nas m.in. na próbę zorganizowaną specjalnie dla nas. Przede wszystkim sa to bardzo mili i serdeczni, nie stwarzający sztucznej atmosfery w kontaktach ludzie. Weselny repertuar był zróżnicowany, dzieki czemu można było "wstrzelić się " w zróznicowane gusta. Muzycy także świetnie zabawiali gości przy stołach. Serdecznie polecam zespół jeszcze niezdecydowanym przyszłym Młodym Parom;-)
 
 
golo060 

Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 8:50 pm   :)

20 sierpnia 2011 roku mieliśmy ogromną przyjemność bawić się na Naszym weselu przy muzyce Kasjopeii. Zespół jest rewelacyjny!!! Wykonanie profesjonalne, doskonały kontakt Zespołu z gośćmi...o Młodych (czyli o Nas) nie wspomnę. Przerwy w sam raz i w odpowiednim czasie (w zależności od potrzeb Młodej Pary), muzyka dla każdego, zadowoleni byli goście i młodsi i starsi. Na samym wstępie muzycy złapali świetny kontakt z weselnikami, wychodząc między stoły. Nam najbardziej odpowiadało to, że ludzie z Kasjopeii są elastyczni, chętni do współpracy, gotowi zrealizować każdy pomysł Młodych, mają też mnóstwo własnych pomysłów, jakby ktoś nie wiedział czego dokładnie chce, na pewno coś zaproponują :) Kasjopeja to mili, komunikatywni i uzdolnieni Muzycy:) Z czystym sumieniem polecam każdej Młodej Parze ten Zespół :) My byliśmy zachwyceni, Nasi goście również :) ...DZIĘKUJEMY PIĘKNIE MUZYKOM Z KASJOPEII, ŻE GRALI DLA NAS W TAK WAŻNYM DNIU :) Magda i Artur :)
 
 
wikaryjczak 

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 9:31 pm   

Dziękujemy zespołowi Kasjopeja za zorganizowanie nam wesela naszych marzeń!!!Zespól przygotował wszystko co sobie zażyczyliśmy,czyli przyjechał do nas do domu na wyprowadzenie(z akordeonem,gitarą i bębenkiem)a później całą noc grali rewelacyjnie.Warto mieć tych młodych i sympatycznych ludzi na własnym weselu,bo to gwarantuje dobrą zabawę wszystkich gości!Pozdrawiamy Krzysiek i Ania
 
 
Kasjopeja 
Firma


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 12:09 pm   

Życzymy Państwu Wesołych Świąt, szalonego Sylwestra i oczywiście doskonałego Nowego 2012 Roku!
Dziękujemy również wszystkim za udany 2011 rok.

Pozdrawiamy
Zespół Kasjopeja
_________________
Zespół Weselny Kasjopeja
 
 
parzon 

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 23, 2012 9:08 pm   

Wielkie dzięki za super wesele, My i goście byli zachwyceni.
Z takim zespołem możnaby co rok organizować wesele :)
Chciałbym jeszcze raz znaleźć się na weselu, na którym gra Kasjopeja.
Dzięki za umożliwienie gry na Waszej gitarze i perkusji, tak nietypowe podziękowania bardzo spodobały się rodzicom. Dziękuje także za super prezent od Was, plakat Comy z autografami już wisi na ścianie :)
 
 
akuku25 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 2:59 pm   

Witajcie:-) :D :)
Kasjopeja jesteście najlepsi.Dziękujemy za Extra zabawę dzięki Wam 30,06,2012 ;)ten wieczór był wyjątkowy a goście zachwyceni.Nie ma dla nich rzeczy nie do dogadania i zgrania.Życzymy sobie z Mężem jeszcze kiedyś bawić się z Wami. :lol: Pozdrawiamy Monia i Piotr
_________________
Monia
 
 
ka-karina 

Dołączyła: 30 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 1:08 pm   

Dziękuję zespołowi za podpisanie umowy na mój termin i do zobaczenia jeszcze w tym roku :)
_________________
Siemka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl