Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjer i kosmetyczka z KUTNA
Autor Wiadomość
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 3:22 pm   Fryzjer i kosmetyczka z KUTNA

Czy ktoś wie gdzie dobrze przygotować sie do ślubu (jesli chodzi o fryzurę i makija)w Kutnie?
_________________
Nadia
 
 
 
agix 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2007
Posty: 4
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:00 pm   

Ja także chętnie się dowiem, jeśli chodzi o fryzjera to chyba jeszcze coś się znajdzie ale jeśli chodzi o kosmetyczke to nawet niewiem jak takowej szukać...
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 10:49 pm   :)

Agix polecam ci salon Nicole...u Pani Ani na Lelewela 2 -fryzjer i tam od razu jest kosmetyczka pani monika;)tam juz jestem zapisana na 15.09:)tylko musisz juz teraz poniewaz ma duzo ludzi:)Ja wlasnie dzis bylam ufarbowac sobie wloski:)
_________________
Nadia
 
 
 
agix 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2007
Posty: 4
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 8:56 am   

Hey
Szczerze mówiąc nie korzystałam nigdy z ich usług, generalnie mam długie włosy więc jeżeli coś to podcinam tylko końcówki, nie mam jakiegoś jednego "swojego" fryzjera. Jeśli chodzi o ten zakład to nic o nim nie słyszałam, niestety o wiekszości fryzjerów w Kutnie mam wyrobione zdanie, jak widziałam jakie cuda wyrabiali moim koleżanką na głowie...zauważyłam, że jest jakaś chora tendecja, żeby zrobić panne młodą na starą babe, niewiem jeszcze gdzie tego uniknąć...niewiem zresztą jak ma wyglądać ta moja fryzura... Może się przejde niedługo do tego zakładu wskazanego przez Ciebie i zobacze. W każdym razie dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 9:00 am ]
tak w związku z tym tematem jeszcze, to o której masz ślub i na którą w takim razie załatwiasz fryzjera i kosmetyczkę? ja mam o 19 ślub ale na 17 mam sesje zdjęciową więc generalnie o 17 musze być już ubrana, uczesana i umalowana i niewiem właśnie na którą w razie czego się umawiać
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 9:29 am   :)

Ja mam slub na godz 17.00.

o 11.00-13.00 fryzjer. I zaraz z boku jest kosmetycznka...wiec 13.00-14.00

Nastepnie 14.30-15.30 Ubieranie. O 15.30 wyprowadzenie panny mlodej:) na 16.00 pewnie bedzie sejsja u Foto Miki i na 17.00 do Wawrzynca:)Ale zastanawam sie czy nie zazac od 10.30;)Tylko ze bede miala juz makijaz troche zlany jak za wczesnie;)

A jesli chodzi o kosmetyczke i fryzjera...to kiedys ten salon byl na Skłodowkiej w takim czerwonym ceglanym budynku....mialam tam bardzo blisko bo przed blokiem teraz jednak przeniesli na Lelewela:(
_________________
Nadia
 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 7:24 pm   

No wreszcie na forum pojawił się ktoś z Kutna :)
Już zamawiacie kosmetyczkę i fryzjera?? Bo ja szczerze mówiąc, mam z tym ogromny problem w tym naszym małym miasteczku.
Pytałam się w kilku miejscach, i oto czego się dowiedziałam:
-w salonie "Magdalenka" na Kościuszki, panie wydały się sympatyczne i dosyć profesjonalnie odpowiadały na moje pytania, ale jakie są efekty ich pracy tego nie wiem i o ile dobrze tą panią zrozumiałam, to pracuje na kosmetykach firmy chanel i dior;
-w salonie "Kadus" na Podrzecznej, panie mnie zwyczajnie zbyły, udzielając zdawkowych informacji;
-byłam również w salonie"Swiat urody" na Długosza, tam obsługa była wobec mnie obojętna, z tego co zapamiętałam, kosmetyczka wymieniła Inglota
-w "Afrodycie" otrzymałam zdawkową informację, o kosmetykach panie mnie nie poinformowały bo nie chciały albo nie wiedziały.

To tyle jeśli chodzi o mój wywiad. Dzięki, że napisałyście o tej pani z Lelewela :)
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 8:38 pm   :)

Hejka

Pani w salonie Magdalena byla na moim drugim miejscu:)Zapisalalm sie tam na czesanie probne ale nie wiem czy skorzystam.Moja siostra jest fryzjerka i polecila mi wlasnie na Lelewela a ona zna to srodowisko:)

A kiedy masz wesele?:)
_________________
Nadia
 
 
 
agix 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2007
Posty: 4
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 8:34 am   

Dziewczynki gdzie jest ten salon MAGDALENA na Kościuszki? bo nie mam pojęcia...
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 9:11 am   :)

To jest na Barlickiego 2.....kolo skrzyzowania...taki ciąg sklepow..tam tez jest Dubimex...na przeciwko szkoly dla Doroslych ZSZ ...
_________________
Nadia
 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 9:22 am   

o rany..., faktycznie, ten salon "Magdalenka" jest na Barlickiego, ale gafe strzeliłam :oops: przepraszam

[ Dodano: Wto Lut 27, 2007 10:13 am ]
Nadia a jak sie udało to czesanie próbne w Magdalence?
A ta pani na Lelewela to robi probne fryzurki?

Ja ślub mam 6 października 2007 na 17, wiec fryzjera i kosmetyczke zamówie sobie tak od 10,11 do 13.30 bo na 15 mamy fotografa.
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:27 am   

Midori
Ja fryzurke mam dopiero probna 30 czerwca ...ale nie wiem czy tam pojde do Magdaleny.
Ide na lelewela...tak Pani Ania robi tez probne .....a uczesanie kosztuje 70 zl do ślubu.Tam tez jest kosmetyczka wiec od razu sie umaluje;)
Ja sie zapisalam na 11.00 ale chyba zmienie godzine;( bo od 11-14 bede miec wszytsko...a tez chce do Foto miki na zdjecia isc na 15.00 bo mam slub na 17.00 tez:) A na jakiej sali masz???:)
_________________
Nadia
 
 
 
agix 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2007
Posty: 4
Skąd: Kutno
  Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:47 am   

yhhh bo sie pogubilam ile kosztuje probna a ile slubna? i w MAGDALENIE to jest malowanie czy malowanie + czesanie? jeny jaka ja zagubiona w tych kwestiach az wstyd.... :?
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:50 am   :)

Agix

W Magdalenie sie nie pytalam ile kosztuje.

Ale jesli chodzi o fryzjera na Lelewela....to uczesanie probne kosztuje 50-70 zł....natomiast uczesanie ślubne 70 zl.O kosmetyczke sie nie pytalam.Ale nie przejmuj sie w Lodzi jest tak od 100 zl uczesanie;)Dlatego i tak sie ciesze ze robie wesele w Kutnie...
_________________
Nadia
 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 11:51 am   

Agix
W Magdalence jest czesanie + malowanie, ale cen niestety nie pamietam, wiem tylko tyle ze sa przystepne.

Nadia
My robimy wesele w Elidzie, slub mamy w Wawrzyńcu, zdjecia w foto miki. A wy gdzie macie wesele?
Ja tez mam dylemat co do godziny fryzjera i kosmetyczki.
Poczatkowo zaplanowalam, ze kosmetologia bedzie do 14, potem ubranie, na 15 fotograf, powrót do domu około 16, wyprowadzenie i na 17 do kościoła, ale teraz to juz sama nie wiem czy sie wyrobimy :-? czy ja sie wyrobie :(
Ja takze na probna fryzurke zapisze sie na przełom maja i czerwca, tak przed przymiarka sukni w lipcu.
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 12:18 pm   :)

Midori

ja mam w Janie - 15 wrzesnia.Wesele na 90 osob. A slub w Wawrzyncu tez:) na 17.00.Elida jest blisko mojego osiedla.....byl wolny termin na 4.08 ale jakos nie chcielismy tam:) Jelsi chcesz masz moj numer gg i mozemy sobie pogadac jak bys miala chwilke :)

[ Dodano: Wto Lut 27, 2007 12:20 pm ]
AAA i juz masz zamowionego Fotografa sesje u Foto Miki? Oni teraz maja studio na Lelewela chyba ...bylam tam jest oki...bylam chrzestna niedawno i mialam tam zdjecia;) Wyszly oki:)
_________________
Nadia
 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 1:04 pm   

Jasne ze mozemy pogadac na priv, a jestes na gg?
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 5:07 pm   :)

Midori ja jestem bardzo czesto na gg:) Tylko ze mam status dostepnosci pokazany tylko dla znajomych z listy:)Wiec jak bedziesz chciala pogadac o weselichu to napisz;)Moje gg jest podane na forum.
_________________
Nadia
 
 
 
Petitek79 

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź/Kutno
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:02 pm   Fryzjer- Kutno

Witajcie! :P
Może ktoś jest tutaj co w Kutnie miał swoją uroczystość. Szukam sprawdzonego fryzjera co robi szybko i dobrze. Nie chcę aby moja przyszła żonka siedziała całe dopołudnie u fryzjera. :o
Więc może coś polecicie? :smile:



Petitku - połączyłam Twój post z tematem już istniejącym.Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki.
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Mar 15, 2007 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
czarnulka 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 12:37 am   Re: :)

widze ze nasze kutnowianki maja spora wiedze w przeciwienstwie do mnie do mojego jeszce rok ale juz czuje napiecie widzialam ze ktos robi tez w elidzie podobno maja meni zmieniac pozdrawiam
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 5:48 pm   

ponawiam pytanie:)
chodzi mi o sprawdzonego fryzjera, wprawionego w upieciach slubnych:)
 
 
czarnulka 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 9:58 pm   

mnie czesala kolezanka Kinga na dlugosza w salonie uroda polecam serdecznie wczesniej bylam na barlickiego na probnej tragedia pozniej u tego na sklodowskiej co wczesniej mial na podrzecznej i normalie ryczalam dzien wczesniej dowiedzialam sie o dziewczynach na dlugosza traf chcial ze to byla moja koleznka ona slicznie upina tylko trzeba sie do niej duzo wczesniej umowic bo ona sama czesze ale jest swietna w tym i ma zapisy juz dlugo przed wynaczonym terminem mam nadzieje ze pomoglam
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 10:54 pm   

Czarnulka, suuuuper:) dziekuje Ci strasznie, ja sie w kutnowskich salonach w ogole nie orientuje, poniewaz jestem z wroclawia:) a jeszcze mozesz mi powiedziec ile zaplacilas i tak orientacyjnie, na ile wczesniej trzeba sie tam zapisywac??:)
 
 
czarnulka 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 12:09 am   

kochana na trzy miesiace przed mozesz juz isc lepiej dmuchac na zimno bo kinga tylko upina, probna lepiej dwa tyg. przed bo jesli bedziesz maial jakies uwagi zdarzysz skorygowac ja zaplacila 150 z probna jakos tak juz nie pamietam bo ja placila wiecej gdyz mialam tam robiony tez zabieg kosmetyczny i makijaz wszystko w jednym miejscu i pazurki tez tam mozesz zrobic salon sklada sie z samych mlodych dziewczyn atmosfera jest swietna
 
 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Maj 20, 2013 5:18 pm   

ktoś ma nowe wieści na ten temat??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl