Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty na zamówienie
Autor Wiadomość
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 10:34 am   Buty na zamówienie

Poszukiwania butów w moim przypadku były bardzo kłopotliwe, ze względu na rozmiar - noszę 48 :) Niestety producenci nie biorą pod uwagę niestandardowych klientów i decyzja padła na opcję zrobienia butów na zamówienie.
Ceny jakie słyszałem w większości punktów zajmujących się tworzeniem butów oscylowały pomiędzy 2 a 3 tysiącami, na szczęście ceny podawali w Złotówkach a nie w Euro :) jakby tego było mało marudzili że wzór muszę wybrać z tych które mają w ofercie - masakra :!:
Na szczęście w końcu trafiłem do Pana Lewandowskiego, który ma zakład na ulicy Piotrkowskiej (Szewstwo Artystyczne). Cóż mogę o nim powiedzieć, przede wszystkim że jest prawdziwym szewcem i zrobi każde buty, a cena jest ciężka do uwierzenia (na szczęście w pozytywny sposób) - ja za swoje buty zapłaciłem 320 PLN.
Od tej pory męska część mojej rodziny korzysta z jego usług. Wam drodzy forumowicze pozostawiam decyzję czy jest to opcja którą wybierzecie, na pewno jednak warto wziąć ją pod uwagę :)
_________________
Za Kucyka!!!
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 3:47 pm   

Zgadzam się, szewc godny polecenia, naprawia mi wszystkie buty i nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona :)
_________________


 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 4:58 pm   

hmmm a jak wyglad ze tak powiem wybór wzoru? mozna ze tak powiem opisac co sie chce czy jakos konkretnei trzea podawac materiały czy jak? bo nie mam o tym pojecia a wiedze ze cena naprawde przystepne.
 
 
 
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 11:27 am   

Ja usłyszałem że najlepiej by było przynieść zdjęcie, dzięki temu wszystko będzie można zobaczyć, ale myślę że wystarczy dokładnie opisać wymarzone buty :)
Szewc zdjął mi z nogi kilka wymiarów (nie tylko długość), obrysował stopę i zaczął się dopytywać o to jak ślizgi jest parkiet żeby wygodnie było tańczyć przez całą noc - okazało się że robi również buty dla zawodowych tancerzy i świetnie się na tym zna. Po ustaleniach dotyczących doboru podeszwy przeszedł do wyboru skóry - wybrałem kolor i materiał. Później już tylko krótko poruszyliśmy sprawę ilości dziurek na sznurówki - słyszałem że w butach na specjalne okazje (takie jak własny ślub) powinno być ich 4 a nie 3. Oczywiście Pan Lewandowski nie widział żadnego problemu.
Reszta to było już tylko czekanie na umówiony termin odbioru - z tego co pamiętam trwało to 3 tygodnie z powodu urlopu szewca. Na szczęście pomyślałem o butach wystarczająco wcześnie żeby się tym nie stresować.
Odebrałem buty w umówionym terminie.
Podsumowując: jestem naprawdę zadowolony z usług tego szewca.
_________________
Za Kucyka!!!
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:13 pm   

A jaki jest dokładnie adres? Piotrkowska ile? Pozdrawiam.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:24 pm   

Lewandowski Dariusz.
Szewstwo artystyczne

Ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź
Tel. 0 42 633 12 82
_________________
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:32 pm   

Dzięki Agulka,
Ja dziś przeszłam całe "zagłębie ślubne" w centrum Łodzi i przez dwie godziny nic nie znalazłam. Wszędzie to samo i drogo a szukałam klasycznych, satynowych czułenek na wysokim obcasie bez pasków i innych ozdobników. Dopiero na Piotrkowskiej 50 wpadłam na pomysł aby u szewca zamówić buty. I tym samym będę miała zrobione buty na miarę, w wymyślonym przeze mnie fasonie i w kolorze ecru za 200 zł, na moją dość tęgą stopę.
Myślę, że był to najlepszy wybór, gdyż wszędzie wzory są bardzo podobne :S
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:34 pm   

Pecetka, zajrzyj sobie jeszcze do tego wątku:
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=10568

znam ten ból odnośnie butów... ja nie dość że mam dość tęgą stopę to jeszcze w rozmiarze 41-42 :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Wto Mar 30, 2010 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:37 pm   

Pecetka napisał/a:
na Piotrkowskiej 50


Ja swoje tam "robiłam". Byłam zadowolona na 6+ :mrgreen:
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 6:18 pm   

kurcze to naprawde tanie dośc te oferty biorąc pod uwagę ze bedą to idealnie pasujące i takie jak sie dokłądnie chce.
 
 
 
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 7:51 am   

Zapomniałem napisać że Pan Lewandowski robi przede wszystkim buty dla mężczyzn i tylko w wyjątkowych sytuacjach można liczyć na odstępstwa od tej reguły.
_________________
Za Kucyka!!!
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 11:16 am   

hmmm a to dla Pań kogoś podobnego znacie?
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:45 am   

Buty taneczne też są robione na wymiar, także można je wykonać w różnych rozmiarach.
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 3:44 pm   

bazyl napisał/a:
hmmm a to dla Pań kogoś podobnego znacie?


Ja zamówiłam swoje buty w Arte Di Roma.
Link do ich stronki podesłała mi moja przyjaciółka.
Załączam go poniżej.

http://www.artediroma.com/kontakt.html

Jest to producent, który z oferowanych przez siebie modeli robi buty po konkretny wymiar.
Ja mam rozm. 36,5 . Buty są ze skóry. Koszt 270 zł. Odbieram je za dwa tygodnie i mam nadzieję, że będę zadowolona:)
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 12:54 pm   

fiona83 napisał/a:
Pecetka napisał/a:
na Piotrkowskiej 50


Ja swoje tam "robiłam". Byłam zadowolona na 6+ :mrgreen:


czy ten adres jest jeszcze aktualny? ktoś coś wie na ten temat? z góry dziękuję za pomoc
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 08, 2013 8:26 pm   

Odświeżam wątek. Macie namiary na godnego polecenia szewca? :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 6:30 am   

Moja ciocia na wesele swojego syna szyła sobie buty tutaj: http://www.buty-na-zamowienie.com/ Była bardzo zadowolona, przetańczyła w nich całą noc, i choć ma kłopoty z krążeniem i puchnącymi stopami, dotrwała do rana.
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 16, 2013 7:11 am   

Juska napisał/a:
Moja ciocia na wesele swojego syna szyła sobie buty tutaj: http://www.buty-na-zamowienie.com/


Zamawiała je przez internet? Bo widzę, że firma ma sklep w Chełmku.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 16, 2013 9:27 am   

Tak, przysłali jej buty i miała chyba 7 dni na ewentualny zwrot lub zgłoszenie poprawek :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 7:06 pm   

Boję się kupować buty przez internet :( Czy ktoś może polecić szewca z Łodzi? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 1:09 am   

Popieram myszadm, ja kupowałam w tym roku w arte di roma i jestem z nich bardzo zadowolona; mają sklep firmowy w Łodzi przy ulicy Duńskiej. Na buty czekałam ok.1 do 2 tygodni :)
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:26 pm   

A propos kupowania butów przez internet... widziałyście kolekcję ślubną firmy Ryłko? Osobiście przypadłą mi do gustu ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 1:14 am   

Buty mam co prawda ze starszej kolekcji, ale rylko to taki klasyk ze mozna je zamawiac w ciemno nawet przezneta. Bardzo wygodne.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 6:08 pm   

Paolina napisał/a:
A propos kupowania butów przez internet... widziałyście kolekcję ślubną firmy Ryłko? Osobiście przypadłą mi do gustu ;)

Kiedyś ich kolekcja ślubna była w Manufakturze, jednak ostatnio nie widzę nie wiem czemu :)

Ale w Ryłko trzeba uważać na rozmiar buta, ja noszę 39 a tam kupuje 38,5 :)
_________________
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 7:28 pm   

Ryłko wycofało się z kolekcji ślubnej w sklepach stacjonarnych, można kupić tylko w sklepie internetowym. Najlepiej spisać numer butów ślubnych jakie nam przypadły do gustu i dać obsłudze w sklepie, jeżeli tylko mają to dadzą do mierzenia buty na tej samej platformie, najczęściej zmienia się tylko kolor, czasami jakaś aplikacja. Też chcę kupić buty do ślubu w Ryłko, koleżanka która tam pracuje poradziła mi taki sposób, bo oczywiście można oddać, ale każda przesyłka jest na koszt kupującego.
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 2:00 pm   

Cytat:

Ryłko wycofało się z kolekcji ślubnej w sklepach stacjonarnych, można kupić tylko w sklepie internetowym. Najlepiej spisać numer butów ślubnych jakie nam przypadły do gustu i dać obsłudze w sklepie, jeżeli tylko mają to dadzą do mierzenia buty na tej samej platformie, najczęściej zmienia się tylko kolor, czasami jakaś aplikacja. Też chcę kupić buty do ślubu w Ryłko, koleżanka która tam pracuje poradziła mi taki sposób, bo oczywiście można oddać, ale każda przesyłka jest na koszt kupującego.

Nie mogę się zgodzić- wycofano w niektórych sklepach Ryłko. Ja mierzyłam ślubne w Gdańsku i była nowa kolekcja ślubna.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 3:53 pm   

kaledonia, jeśli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd, informacje miałam od pracownika firmy, a rozmawiałam tydzień temu.
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 8:51 pm   

Niestety w łódzkich sklepach Ryłko już nie ma kolekcji ślubnej :( Sprzedawczyni w Galerii powiedziała mi, że najbliższy sklep, w którym można je przymierzyć. jest w Warszawie, Blue City :kwasny: Boję się kupować przez internet, zwłaszcza, że nie było żadnego podobnego chociaż modelu "normalnego" buta w moim rozmiarze, żebym mogła porównać.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
jjusti18 

Dołączyła: 11 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Maj 14, 2018 11:01 am   

fajne, naprawdę :)

[ Dodano: Pon Maj 14, 2018 12:01 pm ]
a gdzie jeszcze można kupić fajne buty?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl