Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
najlepsze zabiegi przed ślubem
Autor Wiadomość
Kicia26 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 12:54 pm   najlepsze zabiegi przed ślubem

Cześć dziewczyny! Pomóżcie mi proszę czy macie jakieś sprawdzone sposoby poprawienia wyglądu buzi? Do mojego ślubu zostało jeszcze dużo czasu ale chcę się już zacząć przygotowywać bo mam duży problem z pryszczami :( Czy kosmetyczka jest w stanie mi pomóc czy pozostają mi tylko zabiegi u lekarza? Co Wy sobie robiłyście z buziami przed ślubem?
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 1:14 pm   

Miałam ten sam problem. Mnie kosmetyczka pomogła. Miałam mikrodermabrazję i ultradźwięki + maski z alg. Super sprawa. Aktualnie byłam na peelingu kwasem migdałowym i też mogę polecić. Skóra się trochę łuszczy po tym, ale za to wygładza się i rozjaśnia miejsca po pryszczach. Myślę, że możesz już teraz zacząć. Wystarczy raz w miesiącu (może rzadziej) wybrać się do kosmetyczki.
 
 
Kicia26 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 1:27 pm   

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź :) A możesz polecić jakąś kosmetyczkę lub salon? Najlepiej z Łodzi...A czy te zabiegi są bolesne i jak długo trzeba czekać na efekty?
 
 
Anaconda 

Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 1:32 pm   

kwasy są super :) ja juz myslalam ze jedynym ratunkiem dla mojej twarzyczki jest kwas..ale solny hihihi a tu okazalo sie ze nie musze tak radykalnie podchodzic do tematu. Zabiegi z kwasem pirogronowym (tak to sie chyba nazywa) uporały sie z wiecznie świecącą sie twarzą i ogromnych pryszczach na czole i policzkach
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 1:55 pm   

Najlepiej idź do jakiejś dobrej,poleconej kosmetyczki,niech Cię obejrzy i wtedy Ci powie co jest dla Ciebie najlepsze.Każdy ma inną cerę,inne predyspozycje wiec generalizowanie w tym przypadku jest bezsensu.A dobra kosmetyczka która pracuje na dobrych firmach na pewno Ci pomoże.
_________________
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 3:57 pm   

Ja również polecam zabiegi z kwasami. Najlepiej jak najwcześniej aby kosmetyczka mogła obejrzeć buzię. Mi pomógł kwas pirogronowy i mikrodermabrazja- miałam zanieczyszczoną buzię zaskórnikami i często jakieś pryszcze przed miesiaczka :P . Teraz od czasu do czasu chodzę na piling kawitacyjny, który podtrzymuje mi efekty. Wazne aby kosmetyczka była sprawdzona aby nie narobić Ci krzywd i cos podowiedziała a nie tylko wyciągnęła kase :razz:
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:35 pm   

Powtórzę się, bo w wątku o kosmetyczkach już pisałam, ale co tam. W Łodzi polecam salon Boroń na rogu Sienkiewicza i Nawrot. Mają stronę internetową, więc mniej więcej zorientujesz się w ofercie i cenach. Wszystkie zabiegi tam robiłam.
 
 
Kicia26 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 9:05 am   

Byłam na tej stronie i zdaje mi się że bardziej się tam specjalizują w makijażach niż w kosmetyce leczniczej....W jakich salonach jeszcze byłyście?
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 10:37 pm   

Piotrkowska 109, w bramie, Barbara Kraszewska. Robiła zabiegi na twarz nie tylko mnie, ale także świadkowej, która miała buzię w fatalnym stanie po pobycie za granicą.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Anaconda 

Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 3:51 pm   

ja przygode z kwasami (tzn. pirogronowym) odbyłam w Spa Magellan. To jest nowy salon, naprzeciw Szpitala na Sterlinga. I powiem jedno - nie ma to jak kwasy :lol:
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:40 pm   

Ja równiez miałam zabiegi z kwasu migdałowego i bardzo mi pomogły.
Moja broda i okolice nosa były usiane drobnymi krosteczkami w niezliczonej ilości.
Rzeczywiście skóra się łuszczy ale uważam, że warto!
Polecam salon Anna na ul. Liściastej.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 1:45 pm   

A jak myślicie dziewczyny, kiedy najlepiej zacząć taką serię zabiegów?
_________________
Ostatnio zmieniony przez EMRO Czw Paź 01, 2009 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 1:49 pm   

EMRO napisał/a:
A jak myślicie dziewczyny, kiedy najlepiej zacząć taką serię zabiegów?



To chyba zalezy od buzi ;) ale wydaje mi sie, że na kwasy to teraz najlepsza pora bo nie ma słońca. Ja robiłam w Coenie i w Pracowni Uroda-oba na Piotrkowskiej.
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 7:41 pm   

Teraz jest najlepsza pora na kwasy ze względu na brak słońca.

Ja po trzech zabiegach widziałam bardzo wyraźną poprawę.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
malwa88 


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 140
Skąd: sieradz
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 9:35 am   

hej
ja mam wesele za pół roku myślicie że to już optymalny czas żeby zacząć dbać o swoją cere bardziej?
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 9:30 pm   

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z cerą to już na to czas.
Mnie zawsze kosmetyczki mówiły, że najlepiej o buziaka zadbać jesienią i zimą.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
esperanza 

Wiek: 42
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 4:13 pm   

a ja nawet dodam że to najwyższy czas! dbania o twarz i dekolt nie można zostawić na ostatnią chwilę, lepiej odwiedzić kosmetyczkę duuuuuuuuuuużo wcześniej, potem bieżąca pielęgnacja i delikatne zabiegi i pozwolić skórze odpocząć do dnia ślubu :) :) :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 2:23 am   

też planuje przed slubem pójść kilka razy do kosmetyczki. Myśłalam o mikrodermabrazji, poprawia nie tylko stan cery, ale czyni ją świetlista i wygładzoną daje to super efekt.
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:35 am   

Kochane, najlepszym zabiegiem przed ślubem to jest: wyspać się, zrelaksować i uśmiechać na prawo i lewo :)
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:35 pm   

najlepszym zabiegiem w dniu ślubu i nawet przed makijażem jest poprostu zabieg nawilżający, można iść do kosmetyczki, ale też można kupić maseczkę nawilżającą i położyć sobie z rana na twarz, będzie bardziej świeża i żywa.
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 11:28 am   

Zabieg kawitacyjny + maseczka nawilżająca ;) bardzo super powiązanie..
A salon to ja z rodziną chodzimy na Teofilowie na Parcelacyjną 9 - mają nie drogo, a miła obsługa ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
blueorange 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 5:34 pm   

depilacja laserowa :)
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 8:34 pm   

Weira napisał/a:
Kochane, najlepszym zabiegiem przed ślubem to jest: wyspać się, zrelaksować i uśmiechać na prawo i lewo :)


Zgadzam się :smile:

Ja do kosmetyczki nie chodzę wcale (nie mam problemów z cerą). Przed ślubem robiłam sobie tylko peelingi całego ciała 2-3 razy w tygodniu oraz używałam (i używam nadal) jedynie kremu nawilżającego do twarzy i kremu do rąk :smile:

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 8:50 pm ]
Widzę, że wiele z Was ma problemy z cerą. Mój Mąż w czasach liceum miał podobno straszne problemy z trądzikiem, zapisał się na laser i do dzisiaj ma piękną cerę, żadnych blizn. Myślę, że jest to dużo lepsze rozwiązanie od papraniny (z efektem na krótką metę) jakiejś kosmetyczki, która przy okazji może poczęstować klientkę np. gronkowcem.
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Wto Paź 26, 2010 8:51 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 11:53 pm   

ja polecam zalezy od cery mikrodermabrazje, peeling kawitacyjny. kwasy owocowe,glikolowy,migdalowy zalezy tez od procentu kwasow
Jesli mamy zmiany pigmentacyjne blizny po tradzikach jednak polecam kwasy ale trzeba robic zabiegi kwasowe(oprocz migdalowego) wiosna-jesien.
przed samym slubem polecam dla relaksu zabieg czekoladowy albo arbuzowy na cialko i tak w piatek wieczorem:)
jesli chodzi o czekoladowy i jesli jest dobra firma zapach czekolady utrzymuje sie do 2dni:) nawet jak sie umyjecie innym plynem zapachowym nadal czekoladke czuc;)

jesli chodzi o cialo polecam ultradzwieki, masaze prózniowe rollon
_________________

 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 10:45 am   

joanna8411 napisał/a:
dla relaksu zabieg czekoladowy albo arbuzowy na cialko i tak w piatek wieczorem:)


ja polecam SPA w piatek wieczorkiem - super relaksuje :) ale nie chciałabym pachnieć czekoldą na ślubie :smile: dlatego wybrałam peeling, nawilżanie i odżywianie połaczone z masażem i łaźnią parową :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 10:51 pm   

elwirka az sie rozmarzylam:)
ale sa tez klientki ktore lubia czekoladke;) ja ost sobie robilam ciezko tak samej ale jest to mily fajny zapach:)
_________________

 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:11 am   

czekolada jest boska, sama mam żele pod prysznic pachnące czekoladą :) mnie chodziło tylko o zapach na ślubie, bo wolałam swoje perfumy :) ale na zabieg czekoladowy też mi się marzy wybrać :)
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 9:37 am   

jak długo mniej więcej utrzymuje się efekt zabiegów z kwasami? Lubię od czasu do czasu (szczególnie w w zimie 8) ) skoczyć do solarium, a i przed slubem z 2-3 razy+ opalenizna z planowanego wyjazdu do Portugalii (slub koleżanki-tej to dobrze ech... :razz: ). Może w takim razie w moim przypadku lepiej sobie w ogóle darować...? Mam cerę z tendencja do przetłuszczania się, ale jakos strasznie nie narzekam (no moze prócz troche rozszerzonych porów i zaskórników na nosie).
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 3:24 pm   

napisalam ci wszystko na pry
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 11:34 pm   

Dziewczyny, odświeżam temat - został mi miesiąc do ślubu, tak odkładałam tą wizytę u kosmetyczki, że już jest za późno na jakąś dłuższą serię zabiegów. Mam cerę tłustą, na co dzień używam tylko tuszu, mam trochę naczynek (takie zaczerwienienie, nie wiem, czy tak to powinnam nazwać) na policzkach i w ostatnim czasie drobne krostki na czole, nosie i brodzie. Co radzicie?
_________________


 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 6:46 pm   

jak masz tak z czołem polecam ci kwasy na czoło glikolowy 25% a na resztę buźki zabieg matujący, niwelujące wydzielenie sebum
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 4:54 pm   

Polecam mikrodermabrazje z mezoterapią bezigłową, ale nie tuż przed slubem.
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 2:21 pm   

nie mam problemów z cerą, jedyne co, to fakt, że jest bardzo wrażliwa, mam widoczne naczynka, co skutkuje tym, że w razie gorąca i zimna robię się różowiutka ; )
chciałabym pójść na zabiegi nawilżające, bo po zimie moja skóra jest wysuszona i się błyszczy.
co polecacie?
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 2:27 pm   

A ja mam inny problem- mam tak alergiczną cerę, że używam tylko Bambino dla dzieci- nie da się codziennie, bo natłuszcza i zapycha, wiec suma sumarum- mój ryjek doświadcza kremu 2 razy w tygodniu.........

Brałam próbki w drogeriach, aptekach- NIC !! ! A jak już coś nie uczula, to się drugiego dnia pojawia mnóstwo drobnych krostek :?

Mam cerę normalną, ale z tendencją do przetłuszczania i zaskórniaków.....

Cóz mam jej uczynić przed ślubem?? Wszystkie nawilżające lub jakiekolwiek inne maseczki kończą się katastrofą, wizyta u kosmetyczki w ogóle odpada.... :smile:
_________________
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:38 pm   

Vesna to ja bym Ci polecała peeling kawitacyjny + jakaś ampułka nawilżająca+ maska algowa
generalnie maski algowe są super, ja je bardzo lubie
Karolina1984 próbowałaś może kosmetyków z serii Synchroline? one są dostępne w aptekach, są delikatne wiem że kilka osób z wrażliwą skórą już mi je zachwalało ale nie wiem jak by było u Ciebie, jak coś to mogę dać Ci próbki bo mam:)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 8:19 pm   

JA wykupilam na gruponie serie zabiegow mikrodermabrazji dla mnie i babci :)
Po zabiegu nakladana jest maska. Zamierzam zaczac zebiegi pod koniec czerwca, a slub w sierpniu.
Ale kusicie tymi kwasami :)
Bylam u dermatologa, przepisal mi antybiotyk, smaruje to co bylo zniknelo, ale zostaly przebarwienia :(
I wysakakuja nowe pryszcze, poza tym skora jest strasznie sucha i sie łuszczy :(
_________________

 
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 3:56 pm   

Dziewczyny, a ile płacicie za mikrodermabrazje? I ile przed ślubem najlepiej zrobić? Bo oczywiście dużo wcześniej pójdę pierwszy raz na próbę ;)
_________________

 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 8:18 pm   

Pytalam w salonach to jeden zabieg 100 zł, na gruponie znalazłam 6 zabiegow za 180 zł, lub mniejsze opcje, np 100 zł za 3 :)
_________________

 
 
 
amelia855 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: ódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:11 pm   

ooo ja tez bylam u niej! tzn u BORON na Kopernika!! :lol: Suuper kosmetyczka! bardzo fajna kobitka, do tej pory chodze na zabiegi min twarzy mikrodermobrazja, oxybrazja i sa teraz takie nowe wspolczesne zabiegi na oczyszczanie i zluszczanie naskorka. Zaczelam chodzic juz kilka lat temu na przebarwienia na buzi :roll: Bez make upu nie moglam wyjsc na ulice a teraz mam piekna cere :lol: a tym roku zrobilam nawet permanentne kreseczki na oczach, super to wyglada, oczy mam wyrazniejsze. Kosmetyczka bardzo sie przyklada i robi bardzo, bardzo dokladnie i starannie . Bardzo mi sie podobaja:))))))))Zaczacam Was dziewczyny! zapawniam ze bedziecie zadowolone! Pzdr
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 2:25 pm   

Vesna napisał/a:
nie mam problemów z cerą, jedyne co, to fakt, że jest bardzo wrażliwa, mam widoczne naczynka, co skutkuje tym, że w razie gorąca i zimna robię się różowiutka.


Mam dokładnie to samo, ostatnio jednak odkryłam takie maseczki z wyciągiem z kasztanowca i bardzo minimalizują czerwienienie się.
Natomiast z zabiegów chciałabym skorzystać przed ślubem z takiego łagodzącego zabiegu dostosowanego do skóry z rozszerzonymi naczynkami :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 4:11 pm   

Jak już wcześniej pisałam zakupiłam z gruponu mikrodermabrazję z serum i maską kremową :)
Jako że teraz jest słoneczko a ja uwielbiam z tego korzystać bałam się o przebawrwienia na skórze będąc na 1 zabiegu zapyytałam o możliwość zamiany zabiegu, Pani była na tyle miła, że zgodziła się i tak z tego gruponu wykorzystam
1 mikro (jestem już po, skóra jest świeża i wygładzona :)
2 peeling kawitacyjny z serum i maską
3 peeling kawitacyjny z masażem
4 zabieg intensywnie nawilżający z masażem przed samym ślubem :)
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 4:29 pm   

Ja bede korzystac z peelingu kwasem migdalowym (dekolt) - to jest chyba jedyny peeling, po którym mozna sie opalac.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 4:56 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
to jest chyba jedyny peeling, po którym mozna sie opalac.

Oczywiście nie od razu po nim, trzeba odczekać kilka dni, po kawitacji można się opalać bo to złuszczanie ultradźwiękami.
_________________

 
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 8:36 am   

agacionek napisał/a:
1 mikro (jestem już po, skóra jest świeża i wygładzona
2 peeling kawitacyjny z serum i maską
3 peeling kawitacyjny z masażem
4 zabieg intensywnie nawilżający z masażem przed samym ślubem

no i bardzo fajna opcja odświeżenia skóry przed ślubem:) też bym takie coś właśnie polecała także na pewno będziesz zadowolona:)
_________________
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 11:56 am   

Ja właśnie mam kupon na mikro, ale na lato jej nie mozna zrobić i muszę poczekać... :(
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
Princessa 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 8:51 pm   

A ja sobie tak myślę że te wszystkie zabiegi cudu nie sprawią, planuje porządny peeling, maseczke nawilżającą i odżywczą, wszystko w domu przy pełnym relaksie :)
 
 
Felicja 

Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 10:22 am   

Najlepiej przed ślubem pójść do zaufanej lub poleconej kosmetyczki. Zwykle zabiegi przedślubne trzeba zaplanować dużo wcześniej, szczególnie oczyszczenie twarzy. Polecam też mikrodermobrazje bezigłową, peeling całego ciała, a na dzień przed ślubem maseczkę rewitalizującą.
_________________
m: | Wynajem i leasing koparek gąsienicowych używanych
 
 
scrolly 


Dołączyła: 01 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 12:28 pm   

zgadzam się z blueorange - depilacja laserowa to dobry pomysł, szczególnie jeśli jedziecie w podróż poślubną. Ja robilam pachy i bikini.
Tylko trzeba wziąść pod uwagę, że to ma sens jak się robi ze 3-4 zabiegi więc zacząć trzeba ok 4 miesięcy wcześniej.
Ale potem na plaży nie ma obaw - przez cały wyjazd spokój!
_________________
jak wybrać idelaną datę?
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 3:15 pm   

Ja zdecydowałam się na serię 6 zabiegów złuszczających kwasami owocowymi. Byłam już na trzech i muszę powiedzieć, że za tą cenę to ta moja skóra mogłaby być piękniejsza :evil: ale rozumiem, że istota tych zabiegów tkwi w wykonywaniu ich w seriach, może po prostu trzy razy to za wcześnie, żeby zobaczyć efekty...
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl