Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SALA BANKIETOWA "WENECJA"
Autor Wiadomość
izasabina 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lis 01, 2010 9:08 pm   SALA BANKIETOWA "WENECJA"

Do wszystkich młodych par które szukają sali na swoje wyjątkowe wesele polecamy sale bankietową "WENECJA". Super obsługa, bardzo dbali o gości nikomu nic nie brakowało,jedzenie pychotka. Właściciele bardzo mili i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wystrój sali elegancki wykonany dobrym guście. Wszystko czyste, świeże i pachnące.Zorganizowali nam wesele takie jakie sobie wymarzyliśmy i do tego pokój do dyspozycji pary młodej:). Polecamy i na pewno nie będziecie żałować. 99,9% naszych gości było bardzo zadowolonych (zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał jakieś "ale").



edit: usunęłam linka - proszę nie omijać zakazu pisania linków przez nowych użytkowników
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lis 03, 2010 8:53 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
_Mario 

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 8:23 pm   

Zgadzam się w stu procentach. Sala rzeczywiście godna polecenia:) wszystko jak trzeba. Bardzo ładny wystrój, sympatyczna obsługa i świetne jedzenie. Świetna zabawa gwarantowana:)
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 7:57 pm   

poszukując sali na swoje wesele, byłam także w Wenecji...
właściciele naprawdę bardzo mili, sympatyczni i kontaktowi, myślę, że bardzo im zależy na satysfakcji klientów, tym bardziej, że tak naprawdę dopiero startują... wcześniej ktoś to od nich wynajmował...
tak właściwie są to dwie sale, mniejsza i większa, mniejszą wynajmują na małe wesela, komunie i chrzciny, właściciele deklarowali, że zmieści się 200 osób, ale wydaje mi się, że to zdecydowanie za dużo, żeby goście mieli komfort i trochę przestrzeni, tym bardziej, że na tej samej (większej) sali miałyby stać stoły, orkiestra i oczywiście miałyby odbywać się tańce... wystrój w porządku, nie było może zbyt wielu ozdobników i dodatków, ale nie widziałam jak to wyglada w dzień wesela, a na pewno wyglada inaczej, na plus na pewno ładna tapeta na ścianie za młodymi, ładne nowe firany, pokrowce na krzesła(ale nie pamiętam czy w cenie), duże okna, ogrodzony parking przy sali, przed samą salą od frontu położona kostka... na minus to, że na obu salach są położone płytki (nie zauważyłam, żeby były jakoś szczególnie śliskie, ale byłam w sportowych butkach), toalety ok, chociaż damska moogłaby być jednak większa...
byłam tam tuż po wielkim deszczu i zastałam niezbyt miłą niespodziankę, mianowicie wielkie bajoro dokładnie pod salą, na ulicy, a przejeżdżające samochody rozchlapują wodę het za ogrodzenie...
w menu na 2011 rok 5 gorących posiłków, ciasta, owoce, napoje zimne i gorące bez ograniczeń, cena 170 zł od "talerzyka", w cenie jeszcze pokój dla Pary Młodej, jest też możliwość wynajęcia dwóch pokoi dla gości...
 
 
88 

Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 4:40 pm   

Na Sali Wenecja miałam okazje bawić się zarówno w Sylwestra jak i na Balu Absolwentów Uniwersytetu Medycznego. Gdy byłam tam po raz pierwszy od razu zwróciłam uwagę na piękne kolory i elegancje tej sali.Jedzenie było wyjątkowo smaczne, obsługa jakiej nigdzie wcześniej nie spotkałam(przemili kelnerzy i kelnerki), na dania długo się nie czeka,posiłek jest gorący i zawsze na czas,gościom niczego nie brakowało.Dla wszystkich było wystarczająco dużo miejsca,właściciele wspaniale dbają o dobre samopoczucie gości.Są to bardzo mili ludzie z którymi na każdy temat można się dogadać. Jeśli stoicie teraz przed dylematem,którą sale wybrać na wesele szczerze polecam Sale Wenecję,jeśli jeszcze tam nie byliście jedźcie koniecznie obejrzeć :-)
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:05 pm   

nie będę odradzała wyboru tej sali, tylko radzę się zastanowić... byłam na sylwestrze na tej sali i o ile na początku było wszystko w porządku, pierwszy posiłek dotarł do nas na czas, to dalej było już tylko gorzej... gdybyśmy się nie dopraszali po kilka razy o kolejne posiłki za które przecież zapłaciliśmy, to pewnie nic byśmy nie dostali na stół, może my dziewczyny nie byłybyśmy zainteresowane większą ilością jedzenia, ale nasi panowie woleli do wódeczki coś przegryźć ciepłego... kelnerka, która miała opiekować się naszym stolikiem po pierwszym posiłku gdzieś zniknęła, i od nikogo żadnej informacji... a już zegranie kuchni i zespołu to tragedia, ludzie dopiero dostali gorący posiłek, a już grała kapela i prosili na parkiet, w związku z tym niektórzy docierali na parkiet na ostatni kawałek, bo dopiero co zjedli posiłek, a tu kolejna przerwa... może teraz to się zmieni, jak zrobią kilka imprez to nabiorą wprawy w organizacji, bo po sylwestrze mam niedosyt odnośnie organizacyjnej strony imprez na tej sali... i to był jeden z powodów wyboru innej sali...

[ Dodano: Pią Lip 01, 2011 9:27 am ]
impreza sylwestrowa była już po tym jak wybraliśmy salę na nasze wesele, więc nie najlepiej się wyraziłam, pisząc że to był jedne z powodów wyboru innej, impreza sylwestrowa po prostu nas upewniła, że ta sala to jednak nie to czego szukamy

[ Dodano: Pią Lip 01, 2011 9:37 am ]
a właściwie nie to, czego szukaliśmy...

[ Dodano: Pią Lip 01, 2011 2:08 pm ]
pisząc swoją pierwszą wypowiedź o sylwestrze chciałam przekazać zastrzeżenia co do obsługi kelnerskiej i jej zgrania... bo generalnie tylko do tego mieliśmy zastrzeżenia, niestety nie dotarliśmy do organizatorów, aby zainterweniować, gdyż w momencie gdy ich dostrzegliśmy, zanim się przez gości przecisnęliśmy, to już ich w upatrzonym punkcie nie było niestety - po którejś takiej próbie zrezygnowaliśmy ze spędzania czasu na lokalizowaniu organizatorów i poszliśmy się bawić, bo po to tam przede wszystkim poszliśmy, może powinniśmy być bardziej uparci?
nie mam żadnych zastrzeżeń co do ilości i jakości posiłków, czy też tego jedzonka, które całą imprezę było na stołach - wszystko co próbowaliśmy było smaczne i w sporych ilościach, a cała sala wyglądała naprawdę pięknie
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Lip 02, 2011 10:40 am   U nas duże zmiany

zmiany na zewnątrz i wewnątrz

w Planach latem "DUŻY OGRÓD"

a tymczasem wsio na fotach


Ostatnio zmieniony przez salaWenecja Sob Lip 02, 2011 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 12:28 pm   

Czy był ktoś jeszcze na sylwestrze bądź na weselu na tej Sali, bo się poważnie nad nią zastanawiamy, gdyż bardzo nam się tam podoba bo np jest ogrodzona a u nas planujemy dużo dzieci na poprawinach które zawsze mogą wybiec na ulicę, no i jest parking i ogród w planach

chcielibyśmy poznać więcej opinii na ich temat? :wink:

Nasi znajomi robią tam w przyszłym tygodniu swoje wesele i pewnie wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

z góry dziękuje za wszelkie informacje :D

[ Dodano: Czw Sie 18, 2011 10:47 am ]
Długo zastanawialiśmy się nad wyborem sali.

Niestety nie mieliśmy okazji być na sylwestrze, więc ciężko nam było określić jak
tam wyglądała zabawa, ale w ubiegły weekend bawiliśmy się na
znajomych weselu, co pozwoliło nas troszke ukierunkować.

Najwidoczniej obsługa musiała się zmienić, bo posiłki były na czas i
w sytych porcjach. Nie podoba nam się jednak ulica przed wjazdem na sale, gdyż jest wiele dziur, lecz mamy nadzieje, iż drogowcy naprawią to do przyszłego roku.

Rozmawialiśmy ze znajomymi jak wygląda sprawa "dogadywania" się z
właścicielami. Zapewniali Nas, że nie mamy się czym przejmować, gdyż są
otwarci na propozycje. Tak też się stało, wczoraj zarezerwowaliśmy sobie już u Nich termin
wpłacając wstępną zaliczkę i omawiając warunki umowy oraz Menu.

Jeżeli u nas będzie podobna atmosfera i zaangażowanie
Szefowej, co u Naszych znajomych to będziemy zadowoleni ;)

Za rok zdamy relacje:) już nie możemy się doczekać, ale stres pewnie Nas nie
ominie ;)
 
 
 
Macias 

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:11 pm   

Witajcie. 27 sierpnia z żoną zorganizowaliśmy wesele na sali Wenecja i z czystym sumieniem możemy ją wam polecić. Właściciele sali przemili, przez cały wieczór pilnowali, żeby niczego nikomu nie zabrakło. Od samego początku służyli dobrą radą, byli bardzo elastyczni i spełniali wszystkie nasze prośby. Stworzyli rodzinną atmosferę. Można na nich polegać w 100%. Wszystko było zorganizowane tak jak zostało to ustalone przed weselem.

Jedzenie bardzo smaczne i co najważniejsze dużo ciepłych posiłków. Obsługa bardzo miła i sprawna, co więcej nasi goście byli bardzo z niej zadowoleni, ponieważ szybko spełniali wszystkie ich życzenia. Kuchnia bardzo dobrze współpracowała z orkiestrą.

W budynku znajdują się dwie sale. My mieliśmy wesele na 130 osób i zarówno stoły jak i tańce były na dużej sali i nikt nie narzekał że było ciasno. Jeśli jednak planujecie wesele na większą liczbę osób to zdecydowanie doradzamy tańce zrobić na mniejszej sali.

Co do wystroju to sale są świeżo po remoncie. Są bardzo ładne i nie potrzebują dodatkowego wystroju typu wstęgi czy balony. Dodatkowo obie sale są klimatyzowane, a klimatyzatory dają sobie spokojnie radę (wiem co piszę bo wesele mieliśmy w najcieplejszy weekend lata). Na dużej sali zrobiony jest bar - idealnie dla kogoś kto myśli o wynajęciu barmanów na wesele.

W budynku znajduje się też funkcjonalny pokój dla nowożeńców połączony z łazienką i kuchnią, który jest wliczony w cenę wesela. Dodatkowo można wynająć duży pokój dla gości. Ale jeśli ktoś potrzebuje wynająć większą liczbę pokoi to nie ma problemu z wynajęciem pokoi w najbliższej okolicy.

Przed salą znajduje się dość duży parking na samochody. Jest też miejsce na ławki ze stolikami pod salą, w sam raz żeby na moment odpocząć od zabawy lub wypalić papieroska.

Pozdrawiamy i w razie jakichkolwiek pytań służymy radą

Karolina i Maciek
 
 
Ziabula 

Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Gru 11, 2011 8:53 pm   

Bardzo mało opinii jest na temat tego miejsca?

Czy tam ktoś był i mógłby opisać swe wrażenia?

Zastanawiamy się nad tą salą, młoda która brała udział w programie "Nie mów pannie młodej" wypowiadała sie bardzo ciepło o miejscu, w programie też wyglądało zachęcająco. :)

Chcieliśmy sami ocenić, więc wybieraliśmy się na sylwestra w tym roku, ale okazało się że już nie było miejsc :( wnioskuję, że tam może być bardzo fajnie skoro tak szybko skończyły się tam wolne miejsca.

co drodzy forumowicze o tym sadzicie?
 
 
szyszunia 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 11:35 pm   

Witajcie My mieliśmy wesele 10 września na tej sali zgadzamy się z mężem w 100% z naszymi przedmówcami (Karoliną i Maćkiem) goście nam nawet mówili że pierwszy raz byli na takim weselu że kelnerzy stali na "baczność" tak dobrze było super obsługa jedzenie itd dlatego nie będę powtarzała tego co napisali Karolina i Maciek bo jak już wspomniałam my też tą salę polecamy. My, co prawda mieliśmy na 80 osób więc było dużo miejsca:)
Renata i Krzysztof
 
 
Asiula89 

Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:35 am   

Witam :)
przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć jak jak wygląda sprawa jedzenia na sali Wenecja? czy jest dobre, w jakich ilościach, czy goście nie narzekają na ilość i jakość? a wiadomo, część gości weselnych to osoby starsze, ciocie, wujkowie itd., które jeszcze pamiętają 'wiejskie' wesela, na których stoły uginały się od jedzenia. Z resztą wiadomo, żeby wesele było udane musi być dobra orkiestra i dużo wódki, a do wódki trzeba coś dobrego zjeść :) więc jak to jest na tej sali? :?:
 
 
szyszunia 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 8:34 am   

U nas zabrakło pojemników, bo tyle jedzenia zabraliśmy, bo zostało, więc o ilość na stołach się nie musieliśmy martwić. Wadą jest jedynie fakt, iż nie można, kiedy wesele trwa dać gościom a wiadomo o różnych porach goście wychodzą zawsze możnaby było coś dać(jedynie owoce w większości rozdaliśmy, bo to mogliśmy dać), więc kiedy przyjechaliśmy do domu to, mimo iż mieliśmy wielką zamrażarkę dużo nam się zmarnowało. Z obserwacji mogę powiedzieć, że jedyne, na co goście narzekali to na ilość jedzenia, bo było go za dużo i za często, bo oni mają 4 ciepłe posiłki i nie zrezygnują z tego a gdy my mieliśmy ślub, o 19 więc za często to troszkę wychodziło.
 
 
Asiula89 

Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 2:45 pm   

czyli z czystym sumieniem polecasz salę Wenecja? :lol: pod każdym względem? :?:
 
 
szyszunia 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 1:22 pm   

Tak jak wcześniej napisałam polecam wszystko zależy od godziny ślubu, bo u nas było za dużo tego jedzenia i za często, ale w przypadku wcześniejszego ślubu może być w sam raz:) menu jest uzgadniane z Wami, więc jeśli czegoś nie chcecie lub chcecie zamienić to można poza oczywiście ilością posiłków;)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 11:47 am   

Pisałam maila, aby się dowiedzieć paru informacji, ale minął już tydzień i zero odzewu...
_________________
 
 
Timevaster 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: AAA
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 9:22 pm   

Dzięki Sali „Wenecja” data 2 czerwca zapadła na długo w pamięci naszej i naszych gości. Zwiedziliśmy wiele lokali w Łodzi, ale tylko właściciele Wenecji potrafili sprostać naszym wysokim wymaganiom. Bardzo rozbudowane i przepyszne menu, elegancki wystrój, rewelacyjna obsługa, elastyczne podejście do klienta – na każdym kroku spotykaliśmy się z pełnym profesjonalizmem oraz wielką pomocą w organizacji naszego wesela. Właściciele Wenecji otoczyli nas rodzicielską opieką i dzięki nim przez całe wesele czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Na ten moment sala Wenecja to najciekawsza propozycja w tym rejonie, wprowadza bardzo nowoczesne i wysokie standardy obsługi, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Pani Ewo, Pawle, Piotrze – zrobiliście kawał dobrej roboty za co z całego serca Wam dziękujemy!!!
Pozdrawiamy!
Sylwia i Marcin
 
 
damigrol 

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 8:27 pm   

Witam, odsprzedam termin w sali Wenecja na 29 czerwca 2013r, dałem zaliczkę w wysokości 4tys odstąpię za 3tys. Wszystko jest ugadane z właścicielką :) zainteresowanych proszę o kontakt na adres dgoralczyk88@o2.pl. pozdrawiam
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 8:09 pm   

Podobno na przeciwko jest schronisko dla zwierząt, czy czuć na terenie sali jakieś nieprzyjemne zapachy?
_________________

Ostatnio zmieniony przez turecik Wto Wrz 18, 2012 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:51 am   

turecik, tak, na przeciwko jest schronisko dla psów ;) oprócz tego obok jest Skrzydlewska, a z drugiego boku sala sąsiaduje z jakimś zakładem produkującym opakowania ;) Często przejeżdżam rowerem ulicą Marmurową i nigdy nie czułam jakichś podejrzanych zapachów ze schroniska, o to możesz być spokojna ;)
_________________
 
 
Zauroczony 

Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 1:51 pm   

Witam

Miałem przyjemność bawić się w maju na weselu u znajomych. Co do lokalizacji to nawet nie wiedziałym, że jest schronisko na przeciwko, gdyby jakiś osobnik(przeciwnik zwierząt) nie gadał cały czas tekstów typu"po co oni te kundle trzymaja? do piachu, a nie pieniądze wydawać". Nie moge takich rzeczy słuchać, gdyż od razu mnie ponosi...
ale nie o tym chciałem pisać.
O sali nigdy wcześniej nie słyszałem, w każdym razie jestem pod wrażeniem przygotowanych posiłków. Z zawodu jestem kucharzem i musze przyznać, że dość wybrednym. Nie byłbym sobą gdyby wszystko mi się spodobało. Za mało sałaty w sałatce greckiej i ja zrobiłbym bardziej pikantny barszczyk czerwony. Pierogi, mięsa, zakąski bajka...;)
Nie wiem jak wygląda to cenowo, ale smacznie można się najeść.
Pozdrawiam
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 15, 2013 5:51 pm   

Przyznam szczerze że mi również smakuje
Zauroczony napisał/a:
bardziej pikantny barszczyk czerwony

jednak niestety nie wszyscy taki mogą jeść, jednak na stołach jest pieprz i sól, ja sobie zawsze trochę przyprawię :wink:

Sąsiedzi to schronisko dla piesków (biedne zwierzaki) czasem dostają od nas jakieś nadające się jedzonko, jest i Skrzydlewska, na szczęście tu jest tylko kwiaciarnia (podczas wesela potrafi poratować kwiatami ;) , a za nami firma produkująca opakowania kartonowe (w czasie wesel zamknięta, mamy przyzwolenie na korzystanie z ich parkingu)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania naszej sali, (na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach)

bambolea napisał/a:
Pisałam maila, aby się dowiedzieć paru informacji, ale minął już tydzień i zero odzewu...

Bardzo przepraszam ze nie odpisałem, chyba akurat musiałem wyjechać z rodziną na krótki urlopip, zrobię wszystko by się to więcej nie powtórzyło :kwasny:

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa naszym nowożeńcom
Timevaster napisał/a:
Sylwia i Marcin
oraz
szyszunia napisał/a:
Renata i Krzysztof
i ich gościom, i życzę im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Pozdrawiam
Paweł

[ Dodano: Sro Sty 14, 2015 12:37 am ]
:lol: BAL KARNAWAŁOWY 14 LUTY 2015 :lol:




Gdzie się bawić w karnawale 2015? Rio de Janeiro, Wenecja, Notting Hill w Londynie - to najsłynniejsze miejsca na świecie. Dlatego właśnie zapraszamy Państwa na wymarzoną i romantyczną podróż do WENECJI.


Zapraszamy wszystkich na wspaniałą zabawę karnawałową gwarantujemy niezapomniane przeżycia i zabawę do białego rana. Stroje karnawałowe mile widziane. Zachęcamy do udziału w konkursie na najciekawsze przebranie.

oferujemy:

3 gorące posiłki

zimne zakąski, ciasta, owoce, napoje zimne i gorące bez ograniczeń


Szykujcie maski,przebrania karnawałowe, i ... Ognia!
Ostatnio zmieniony przez salaWenecja Sob Cze 15, 2013 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl