Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
air brush - opalanie natryskowe
Autor Wiadomość
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 8:08 pm   Re: air brush

mila1982 napisał/a:
a ja sie zdecydowałam i pojde 2 razy chociaz,zobaczymy:)


Mila a kiedy się wybierasz?
Nie zapomnij zdać relacji!;)
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 12:10 pm   air brush

mysle ze na poczatku czerwca jakos sie wybiore,na pewno zdam relacje:)

[ Dodano: Czw Cze 21, 2007 10:34 am ]
:)
Ja wybieram sie 2 dni przed ślubem,ide do salonu,gdzie Pani ma jako pierwsza w Polsce kabine do opalania natryskowego,gdzie jest pełen automat,czyli nie trwa to 15 minut,a 3 sekundy:),opalenizna wyglada naturalnie jak po powrocie np z EGIPTU :D ubranko sie nie brudzi a opalenizna utrzymuje sie 2 tygodnie,koszt 80 zł za całe ciało:))) jak dla mnie rewelacja:)

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 11:24 am ]
w przyszła srode,czyli za tydzien ide na opalanie:)
bedzie to trwało 3 sekundy,kosztować 80zł,pani ma najnowoczesniejsza maszyne (sprowadzała ja ze SZWAJCARII) ,pełny automat,czyli nie ma recznego spryskiwania itd..
opalenizna wygląda jak np.po przyjezdzie z Tunezjii :razz: utrzymuje sie 2 tygodnierewelacja dla osób ,które maja problemy ze skórą,poniewaz takie opalanie to same witaminki dla skóry,opalenizna wyglada naturalnie,ubrania sie nie brudza itd..rewelacja jakdla mnie:)
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 6:01 pm   

już się nie mogę doczekać jak napiszesz jaki będzie efekt, bo zostanie mi mało czasu na opalanie przed ślubem po kuracji antybiotykowej, elektrokoagulacji znamion i mikrodermabrazji i może skorzystałabym z natrysku zamiast z solarium...
_________________
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Sro Cze 27, 2007 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:34 am   

:oops: widze ze 2 razy napisalam to samo :oops: podobnie
Ej na pewno zdam relacje:)
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 11:56 pm   

i jak efekty? czekam z niecierpliwoscia... :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 11:15 am   

mila1982 napisał/a:
:...
Ej na pewno zdam relacje:)


No i jak było na opalaniu??

A w ogóle napisz relację ze ślubu i wesela
_________________
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 2:20 pm   :)

EJ :)

juz jestem po opalaniu,a oto moja relacja:
sam salon przyjemny,ładny,czysty..
przed samym opalaniem w domku zrobiłam sobie piling( kawa+ mydło w płynie=)
przed wejsciem do kabiny zalozylam czepek na glowke,potem w samej juz kabinie stanełam w smiesznej pozycji i juz, spadła mgiełka na cale cialo,potem jeszcze to roztarlam i po wszystkim,po 5 godzinach juz byly efekty,natomiast na nastepny dzien barwnik sie utrwalil i bylo ok,nie mialam zaciekow itd,troszke mnie tylko wyzolcilo:0,juz tydzien minal i opalenizna sie nawet trzyma

a jesli chodzi o moja relacje ze slubu i wesela,to na pewno wszystko opisze jak bede miala zdjecia,i troszke czasu wiecej,w kazdym razie wszystko sie udalo i jestem bardzo bardzo szczesliwaa:) :D
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 2:23 pm   

wow Mila to zamieść szybciutko jakieś fotki żebyśmy mogły podziwiać Twoją opaleniznę. Na pewno nie byłaś zbyt żółta?? (nie byłaś wcześniej opalona naturalnie lub po zwykłym solarium?nie brudziło Cię to??)
No i w ogóle GRATULUJ? zamążpójścia i będę czekać na relację :D [/fade]
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 10:29 pm   

Mila, a jakies szczegoly..? gdzie jest w ogole ten gabinet..?
_________________
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 2:33 pm   :0

na ulicy Zarzewskiej 22
Efekt naprawde fajny,tylko trezba wcześniej zrobić piling ciała,zeby opalenizna była równomierna:)
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 11:22 pm   

Mila, dziekuje.. czy to [URL=http://katalog.pf.pl/Łódź/Agma-Salon-Fryzjersko-Kosmetyczny-Teresa-Kubiak-F5808937G0B80-m19.html]ten[/URL] gabinet..?
_________________
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 2:54 pm   

:0 bramę dalej na rogu:)
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:01 pm   

na razie, niestety, nie bede mogla skorzystac, bo mam na stale bialy pantofelek zalozony.. ;))
_________________
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 2:57 pm   

A czy po opalaniu natryskowym skóra pachnie tak,jak po użyciu samoopalacza? Bo prawdę mówiąc nie lubię tego zapachu :(
 
 
monisiagoku 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:54 am   

HEJ

BYŁAM NA OPALANIU NATRYSKOWYM. EFEKT SUPER. OPALENIZNA JAK Z WAKACJI. JA zapłaciłam ZA całe ciało 60 Zł. ZEBY UZYSKAC TAKI SAM EFEKT TEZ BYM MUSIALA CHODZIC DO SOLRAKI I WYDAC TEZ TYLE. TYLKO ZE TU IDE RAZ NA POL GODZ. A NA SOLARKE TRZEBA CHODZIC CZESCIEJ.
_________________
monisiagoku
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 10:40 pm   

Również myślę o skorzystaniu, tuż przed ślubem, z zabiegu opalania natryskowego. Ponieważ mam bardzo jasną, naczynkową skórę, kosmetyczka odradzała mi wizyty w solarium.

Oprócz zabiegu "air brush", jest jeszcze zabieg "sun soul"-jest to połączenie zabiegu wygładzająco-regenerującego i jest on droższy.

Zabieg najprawdopodobniej zrobię w Euro Stylu. Opalanie słoneczne: http://www.euro-styl.com/kategoria.php?katID=5
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 10:58 pm   

Osobiście nie korzystałam z opalania natryskowego, ale słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat tego typu opalania i ostatnimi czasy zastanawiałam się nawet czy sama nie skorzystać z niego. Ale słyszałam też o tym, że działa to jak samoopalacz i niestety niezbyt ładnie schodzi podczas mycia i że strasznie brudzi ubrania, wiecie coś na ten temat :?: :?: :?:
_________________


 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 12:06 pm   

Ja co nieco wiem. Moja mama to robiła. Polega to na spryskaniu ciała pewnego rodzaju farbą. Nie jest to więc naturalny pigment wytwarzany w naszym organizmie. Do pierwszego mycia farba koszmarnie brudzi ubranie. Potem już nie. Oczywiście przed kąpielą trzeba odczekać kilka godzin. Podstawowy minus wg mnie to to, że trzeba dobrać kolor farby. To nie jest tak jak z solarium, że ciało samo przybiera naturalny ciemniejszy odcień. To jest farbowanie i jeśli źle się dobierze farbę to można to porównać ze źle dobranym kolorem podkładu. Mnie się mamy kolor nigdy nie podobał. Wyglądała moim zdaniem nienaturalnie.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 1:33 pm   

Mi opalanie natryskowe kojarzy się z nakładaniem na ciało samoopalacza, ze względu na ten sam efekt.
_________________


 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:15 pm   

Czy ktos jeszcze korzystał z opalania natryskowego??Sama chce sie wybrac na nie przed slubem dlatego bardzo interesuja mnie Wasze opinie:)
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 8:26 pm   

Ja polecam opalanie natryskowe jednak przed slubem bym nie ryzykowała. Ma dużo plusów: szybko opala i w miare równo itp. Ale największy minus to niestety to ,że brudzi i to bardzo. Szczególnie widoczne jest to na ramiaczkach, fiszbinach a jak jest ciepło to już w ogóle wszędzie. Mojej kuzynka robiła na swój ślub, był niesamowity upał i zaczął jej spływać z szyi i miała plame ( a zapewniano ją, ze będzie się trzymał minimum tydzień) :kwasny: . Ja sama robiłam na sylwestra ale wtedy nawet jak się wytarło to nie było widać( czarna suknia). Kolejny minus to zapach- samoopalacz to przy tym pachnie :smile: Zresztą najlepiej spróbujcie same bo na ślubie będzie już za późno :P
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 6:42 pm   

O kurcze a ja słyszałam pozytywne opinie. Moja kolezanka robiła to przed ślubem. Mówiła, że troszkę jej się ubrudziła sukienka ale przetarłą szmatka i było ok. Ale robiła to w piątek przed weselem może lepiej by zrobić w czwartek wtedy na pewno się utrwali barwnik a dwa ten zapach się już trochę ulotni. :?
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:03 am   

Ja byłam na opalaniu natryskowym w czwartek przed ślubem. Byłam bardzo zadowolona z efektu, a co do brudzenia to zgodzę się, że brudzi ubrania do momentu pierwszej kąpieli czyli najlepiej do następnego dnia po opalaniu. Jak tylko zmyjemy nadmiar farby nie ma śladów na ubraniu.
Co do sukni ślubnej to nie zauważyłam, żeby powstały na niej jakiekolwiek zabrudzenia po tej metodzie opalania.
Jest ona super dla kobiet w ciąży, które mogą zapomnieć o wygrzewaniu ciała w solarium a które chcą wyglądać atrakcyjnie.
_________________


 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 3:10 pm   

wiedzmapat, w którym salonie skorzystałaś z opalania natryskowego?

Myślę że opalanie natryskowe ma wiele zalet, jedyne co, mam tylko wątpliwości że mogłabym wyglądać bardzo sztucznie, gdyby pani w salonie niekorzystnie dobrała kolor farby... :roll:
_________________
 
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:49 pm   

Klaudynka byłam w salonie na Piotrkowskiej przy Centralu jednak nie pamiętam numeru. Postaram znaleźć jak najszybciej dokładny adres i numer telefonu bo tam trzeba się wcześniej umówić.
_________________


 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 4:58 pm   

Skorzystałam z opalania natryskowego i jestem zadowolona :) Nie miałam żadnych plam, sukienka troszkę się ubrudziła "w środku", ale po upraniu nie został żaden ślad. Samo natryskiwanie farby na całe ciało zajęło kosmetyczce jakieś 5 do 10 min. Później musiałam trochę postać i poczekać aż się "farba" utleni i mogłam iść. Po zabiegu nie powinno się przez 8-10 godz mieć styczności z wodą, bo od tego nasza nieutleniona opalenizna się zmywa i pozostają białe plamy.
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 9:08 pm   

Evelinko, ile dni wcześniej skorzystałaś z opalania natryskowego? I czy przed natryskiem farby kosmetyczka robiła Ci próbę koloru?
_________________
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 10:07 pm   

Robiłam w piątek po południu. Próby koloru nie robiła, ale trafiła idealnie. W sumie ma już kilka lat doświadczenia, więc wie co robi. Aha i dodam, że robiłam w Głownie.
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 8:49 pm   

Ja też jestem wielka fanką opalania Air-Brush :lol: Zawsze przed jaąkolwiek imprezką to robię i latem dla "podbicia"opalenizny. Traktuję to jako wzmocnienie plus oczywiscie do tego tabletki z betakarotenem ( o których juz wczesniej wspominałam). Ja zawsze go robię na dwa dni przed impreza i staram się jak najdłużej jej nie zmywać ( ok. 10 godzin po zabiegu). NIgdy w życiu nie miam plam i barwik mam zawsze dobierany do skóry. Wygląda to bardzo naturalnie i nie śmierdzi tak jak samoopalacz ;) Co do brudzenia, to troszkę brudzi przez pierwsze dwa dni, ale nie jest to takie straszne, bo brudza mi się głównie fiszbiny od stanika i kołnierzyki na zagięciu białej koszuli ;) . Dlatego staram sę przez pierwsze dwa dni chpodzić w ciemnej lub kolorowej bieliźnie.
Na ślub oczywiście też byłam opalona Air-brushem :lol: Uwielbiam tę metodę opalania, przede wszystkim za to, ze jest bezpieczna dla skóry :cool:
_________________
Pozdrawiam
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 4:50 pm   

ja nie zaryzykuje, poaza tym po tym podobno efekt jest naprawde wyrazny,a ja mam bardzo jasna karnacje.
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 7:10 pm   

Ja też mam jasną karnację (zwykle latem wcale się nie opalam, bo najczęściej kończę ze "zlaźniętą" skórą ale bez opalenizny). Po tym zabiegu nie było jakiejś mega różnicy. Kosmetyczka dobrze dobrała kolor i to cała filozofia.
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:37 pm   

A ja wogóle nie polecałabym opalania natryskowego, jeśli chcecie się opalić to jeśli możecie korzystajcie z naturalnego słoneczka ile się nie da, jeśli brak wam czasu albo pogody skorzystajcie ze solarium. Opalanie natryskowe nie wygląda naturalnie a po drugie znam przypadki własnych koleżanek, które chciały opalić się szybko przed weselem i na kilka dni przed poszły na opalanie natryskowe, efekt był taki że miały białe zacieki pod pachami...
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:36 am   

Ja byłam 3 dni wcześniej na opalaniu natryskowym w Euro Stylu, kosmetyczka również ładnie dobrała pigment. Kolor opalenizny był naturalny. Nie opalam się naturalnie na słońcu, gdyż mam bardzo jasną karnację i wolę go unikać ze względów zdrowotnych.
_________________
 
 
 
natalijka1 

Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 8:42 am   

Opalanie natryskowe mogę polecić w Łodzi. Długo szukałam miejsca gdzie opalają dokładnie i bez smug,jestem maniaczką solarium a przeprowadziłam się do Łodzi z mojej ukochanej Wawki więc zwiedziłam kilkanaście miejsc opalania natryskowego aż w końcu znalazłam i mogę w Łodzi z czystym sumieniem polecić opalanie natryskowe w salonie kosmetycznym Atelier na Piotrkowskiej.Za całe ciało bez peelingu płace 80 zł a biorąc pod uwagę że to na najlepszej firmie SunFX i w dodatku super wykonane to to jest tanio.Byłam już 6 razy i za każdym razem perfekcyjnie!
Polecam ogólnie opalanie na SunFX,u mnie się trzyma 12 dni,nie ma żadnych poprawek po 3 dniach jak to w jednej z firm jest na szczęscie zostałam o tyn poinformowana przed usługa i zrezygnowałam.Opalanie w specjalnej kabinie to była totalna porazka,nie wszędzie płyn w kabinie niestety dociera a ja płacę za całe ciało a nie za ciało bez zakamarków. :) )
edit:usunięty fragment reklamowy - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Lis 17, 2011 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:54 am   

mam kupon na opalanie natryskowe, ale nie wiem czy się zdecydować..myślalam, zeby wyprobowac przed imprezą, ale nigdy się tak nie opalalam i boję się np zacieków pod pachami, co zrobić, zeby ich uniknąc, to zalezy od tego, czy się po opalaniu nie wykapię czy od kosmetyczki i metody nakladania?
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:03 am   

nie mam pojęcia od czego zależy równomierność opalenizny (na pewno dobrze zrobić wcześniej peeling całego ciała), ale chciałam skorzystać z opalania natryskowego właśnie na swój ślub (mam karnację szaro-trupią a ze względów zdrowotnych nie mogę się opalać), dlatego Malena jeśli wykorzystasz kupon to zdaj koniecznie relację co i jak :)
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 3:17 pm   

asia7 napisał/a:
na pewno dobrze zrobić wcześniej peeling całego ciała

i to dokładny,warto też żeby ciało było dobrze nawilżone bo każde suche miejsce na ciele po opalaniu wygląda brzydko,ja byłam zadowolona z efektu ale tylko przez dwa dni :-? póżniej opalenizna schodziła i tworzyły sie plamy,oczywiście według zaleceń po opalaniu nie korzystałam nawet z prysznica, warto założyć na siebie czarne ciuszki bo jasne zabarwią sie na brązowo :razz: jeśli ktoś potrzebuje opalenizny na jedno wyjście to polecam
ja korzystałam z tego salonu
http://www.salonsunspa.pl...-natryskowe/12/
_________________

 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 11:36 am   

Ślub coraz bliżej i mam coraz więcej pewnych wątpliwości.. mam strasznie jasną karnację która na naturalne słońce reaguje tylko i wyłącznie wysypką :( na ślub chciałabym jednak nabrać jakiegoś kolorytu, ze względu na przeciwskazania medyczne nie mogę skorzystać z tradycyjnego solarium i myślę nad opalaniem natryskowym ale nie wiem kiedy najlepiej z niego skorzystać, czy nie zejdzie mi ono z pierwszą kąpielą i czy nie zostawi mi brudnych śladów na sukni?
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 2:13 pm   

madziula ja mam zamiar pójść najpierw na taki zabieg kiedyś bez większej okazji, ew. przed jakąś imprezką typu panieński itp, wtedy chyba najlepiej zaobserwować jakie były skutki i czy to dobry pomysł na ślub czy jednak nie za specjalny
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 7:01 pm   

madziula13893, zgadzam się z asia7, warto zrobić próbę wtedy sama ocenisz
asia7 napisał/a:
czy to dobry pomysł na ślub czy jednak nie za specjalny

madziula13893 napisał/a:
czy nie zejdzie mi ono z pierwszą kąpielą

przygotuj się na brązową wodę szczególnie po dwóch pierwszych kąpielach :wink: ale spokojnie opalenizna zostanie :razz:
_________________

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 1:39 pm   

madziula13893, dziewczyny mają rację, ja bym wolała przetestować, żeby się np nie okazało że jesteś uczulona na któryś składnik...
_________________

dzienniczek Basi
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 1:02 pm   

a orientujecie się może ile taka usługa kosztuje?
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 1:32 pm   

madziula13893, kilka postów wyżej podałam linka do salonu z którego ja korzystałam tam znajdziesz cennik
_________________

 
 
kamislodz 

Wiek: 44
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 10:44 pm   

Ja polecam salon na ul.Siedleckiej 3 pracują tam na sunFx jest to najlepsza oferta na rynku,nie brudzi(tylko w dniu zabiegu trzeba założyć czarne luźne ubranie)dla bezpieczeństwa,ale nawet jak jest jasne to i tak bez problemu się wypierze:)
Namiar kosmetyka 664478879 polecam:)
_________________
MiŁeGo DniA Gość:)
 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 11:01 am   

Macie jakies doswiadczenia z salonem Biosano na Julianowskiej? Kupilam bon na portalu, bo wybieram sie na wesele w sieprniu a nie moge w ciązy korzystac z solarium, ale jeszcze nie testowałam tej metody opalania, boje sie nienaturalnego koloru i zacieków.
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Pon Cze 17, 2013 11:02 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl