Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ORKIESTRA FINEZJA
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:22 pm   ORKIESTRA FINEZJA

Zbieramy wszystkie opinie na temat tego zespołu, do tej pory znalazłam tyle na forum:

szczako w Pon Sty 09, 2006 napisał/a:
Finezja.
ale polecil mi go Pan z Gracji, bo oni byli zajeci ...
wiec mysle sobie, ze skoro polecil go taki fajny przez wszystkich polecany zespol, to mysle sobie, ze nie jest zle ...
zreszta, wypowiedz Ani jest sprzed roku, a ja na spotkanie z orkiestra poslalam Siostre i Szwagra, ktory jest muzykiem amatorem i do sprzetu nic nie mieli ...

no nic, moja pierwsza reakcja - zrobilo mi sie cieplo, jak to przeczytalam, ale po chwili zastanowienia mi przeszlo. to u mnie normalne - najpierw dzialam, a potem mysle.

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 4:59 pm ]
tak, orkiestre juz wybralismy. pisalam gdzies o tym ... na pewno w watku o pannach mlodych z 2006 roku i w moim watku o przygotowaniach.

Bandora napisał/a:
Po tych wszystkich doświadczeniach, zdecydowaliśmy się na zespół Finezja. Kierownik zaspołu zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Powiedział nam wiele ciekawych rzeczy i zwrócił uwagę na kilka drobiazgów na które byśmy nie zwrócili uwagi. Następnie udaliśmy się do restauracji na Widzewie, w której grają, i tam z ukrycia posłuchaliśmy ich live!. Ku naszemu zaskoczeniu dema które otrzymaliśmy były gorsze od tego co usłyszeliśmy Fajny wokal młodej pani uzupełniany przez wokaliste, brzmiał naprawdę fajnie. Po tym jak nas zobaczyli zadedykowali nam pare kawałków i ... tu znowu MEGA zaskoczenie. Wokalistka fantastycznie radziła sobie z repertuarem pani Huston oraz Shakiry jak i z polskimi szlagierami. Oprócz tego w kapeli jest osoba odpowiedzialna za biesiadę przy stołach. I tak się zdecydowaliśmy.



Namiary przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Gru 18, 2014 5:19 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:56 pm   

ja mam troszke inne namiary niz podala Edyta.

http://www.finezja.nitrix.net/
Jarosław Nowakowski
telefon komórkowy: (0) 604 961 750
telefon stacjonarny: (prefiks-42) 630 40 47 (osiągalny po godzinie 18:00)
e-mail: zespol_finezja@poczta.onet.pl

i jeszcze cos od Bandory:
Bandora napisał/a:
Można ich również posłuchać na żywo w jakiejś restauracji na Widzewie, niestety nie pamiętamy nazwy.
_________________
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 4:25 pm   

szczako napisał/a:
ja slyszalam juz bardzo rozne i sprzeczne informacje o zespole Finezja. zaczynam sie zastanawiac czy tak, jak w przypadku zespolu Gracja nie funkcjonuja na naszym rynku dwa zespoly o tej samej nazwie ...
miza4 napisał/a:
MOZESZ MIEC RACJE! Ja slyszalam zespol ktory czasem gra w Karczmie Polskiej przy Włokniarzy. Pan przyjal nas na piotrkowskiej w jakims malenkim pokoiku. Po tym co uslyszelismy u niego od razu zaklepalismy u niego termin naszego wesela. Bylismy pewni na 100%. Po posluchaniu na zywo zadzwonilam i zrezygnowalam :shock: . ale jeszcze nie wiem jaki okaze sie ten zespol co wzielismy. Na zywo i z ukrycia (hi hi hi :lol: _)nam sie podobali. pozdrawiam :jumpingmrgreen:

szczako napisał/a:
hmm...

moja Siostra ze Szwagrem tez byli w jakims malym pokoiku. na stronie podaja jedna wokalistke. wszyscy sa po szkolach muzycznych. na plycie laska spiewa ladnie. i do tego 'spotkalam' na Forum kilka lasek, ktore sie z nimi bawily i bardzo sobie chwala.

dodatkowo, Finezje polecil mi Pan z 'tej dobrej Gracji', wiec nie powinno byc zle.

ale o wszytskim pogadam z nim w lipcu. wspomne o tych przerwach i spytam sie o wokalistki.

z Bandora nie rozmawialam, ale jego tesc powiedzial ze wszystko na weselu bylo swietne, po za orkiestra. najlepiej wyslij do niego maila. :)

[ Dodano: Pią Lut 24, 2006 4:26 pm ]
chodzi o zespol finezja
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:28 am   

Mamy podpisana umowe z ta wlasnie orkiestra, a czytajac wasze wypowiedzi jestem przerazona. Czy ktos byl na weselu z ta orkiestra? Czy jest az tak strasznie?
Znalezienie orkiestry bylo dla nas koszmarem bo zawsze sie nam cos niepodobalo i wiem ze moj Misiaczek nie bedzie chcial szukac innej. A orkiestra to jedna z najwzniejszych rzeczy na weselu.
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:30 am   

Szczako ostatnio też się przestraszyła złych opinii i zmieniła zespół.
Zastanówcie się, jeszcze macie trochę czasu.
_________________
chez alma |
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:34 am   

Może pokaż narzeczonemu opinie o Finezji znalezione na forum?

Maj to mało popularny na śluby miesiąc, myślę, że spokojnie znaleźlibyscie coś innego... więc zastanówcie się.
A słuchaliście ich na żywo?
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:58 am   

Chyba tak zrobie - pokarze opinie o tym zespole. Ale i tak wiem ze chyba tak juz zostanie bo szukanie orkiestry bylo dla nas koszmarem. Strasznie nas to dobijalo psychicznie.

A moze jednak nie bedzie tak strasznie?
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 11:06 am   

Na pewno nie będzie strasznie ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 11:10 am   

strasznie nie bedzie.
wypisz sobie tylko te sprawy, o ktorych musicie z zespolem porozmawiac. te o ktorych wspominaly dziewczyny (przerwy, alkohol, ...).
_________________
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 11:17 am   

DZIEKI za otuche Ale i tak pogadam z Misiem i zobaczymy co on na to

Zycze milego dnia

[ Dodano: Pią Cze 02, 2006 9:36 pm ]
FINEZJA TO JEST TO

Nigdy w zyciu bym nie chciala innej orkiestry na weselu. Stwierdzilismy ze damy im szanse jak bedzie cos nie tak to upomnimy na berzaco i tak naprawde to do zarzucenia mielismy im to ze niektore przerwy byly za krotkie. Wszyscy sie swietnie bawili - przystołach jak gral Pan "Zdzichu" na akordeonie switnie sie bawilismy te przyspiewki SUPER, a na sali Pani swietnie spiewala zero fałszu no i Pan z ktorym wszystko zalatwialismy tez byl super.

Mysle ze kiedys byl inny sklad gdyz jak zajrzycei na strone to tylko Pan Nowakowski gral u nas do tego byla inna Pani i taki starszy Pan grajacy stare przyspiewki (wszyscy sie wtedy bawili) - u nas gral inny sklad i moze dlatego bylo tak super.

Tak sie bala a bylo zajefajnie !! !!!!!!!!



Usunięte zostały namiary podane przez kierownika zespołu.
Przypominam, że reklama jest niedozwolona i proszę o kierowanie tego rodzaju informacji na prive.
Alma_
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Czw Wrz 21, 2006 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
FINEZJA 
Firma

Wiek: 47
Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓDŻ
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:56 pm   Re: FINEZJA

Tu była reklama.

Przypominam, że reklama na forum jest zakazana.
W prawie płatnej reklamy proszę o kontakt z Administratorem.
Alma_



[ Dodano: Wto Wrz 26, 2006 12:22 pm ]
WITAM WSZYSTKICH NA FORUM.TA PANI KTÓRA O NAS PISZE PRAWDOPODOBNIE NIGDY NAS NIE SŁYSZAŁA, LUB PISZE O INNYM ZESPOLE. PODEJRZEWAMY ZE ZŁOSLIWA WYPOWIEDZ PANI MIZY NA NASZ TEMAT,ZRESZT? CAŁKOWICIE NIEZGODNA Z PRAWD? TO POMÓWIENIA KONKURENCJI.SZANOWNI PA?STWO ,JAK MOZNA /WG TEJ WYPOWIEDZI/ROBI? 2*PÓŁ GODZINN? PRZERW? W CZASIE GODZINY , I JESZCZE ZAGRA? 20 MINUTOWY BLOK MUZYCZNY?!!!!!!!!!!!!! CO DO SPRZ?TU -ZAKUPIONY,OK ROK TEMU, JEST OK , PRZERWY ROBIMY MAX 10-15 MIN,W TYM CZASIE GRA NASTROJOWA MUZYCZKA Z CD. JE?ELI GO?CIE W CZESIE KIEDY MAMY PRZERW? ?PIEWAJ? PRZY STOŁACH,NATYCHMIAST GRAMY. SZANOWNI PA?STWO ,JAKO KIEROWNIK ORKIESTRY OSOBI?CI? R?CZ? ZA TO ?? TO CO OGL?DAJ? U MNIE NA DVD PRZYSZŁE MŁODE PARY,ZNAJDUJE DOKŁADNE ODZWIERCIEDLENIE W TYM CO GRAMY.DLATEGO Z CZYSTYM SUMIENIEM ZAPRASZAM NA SALE PRZYSZŁE MŁODE PARY.W NAS W ZESPOLE ?PIEWAJ? I GRAJ? OSOBY ,KTÓRE NAPRAWD? MAJ? O TYM POJ?CIE, JAK OGNIA UNIKAMY TZW ,,AMATORKI'' JE?ELI KTO? PISZE ?LO?LIWE I WYSSANE Z PALCA UWAGI NA NASZ TEMAT ,TO PROSZ? O PODANIE NA FORUM SZCZEGÓLÓW, INACZEJ POTRAKTUJEMY TO JAKO ZŁO?LIWE KOMENTARZE,JUB JAKO WYPOWIED? OSÓB KTÓRYCH NIE BYŁO STA? NA WYNAJ?CIE FINEZJI. POZDRAWIAM , I DU?O ZDROWIA ?YCZ? ZŁO?LIWCOM.
_________________
JANUARIUSZ NOWAKOWSKI
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Czw Wrz 21, 2006 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 12:36 pm   

Jaka relkama??

to nie byla rekalam ja tylko podalam namiary jakie ja mialam dla tych ktorzy by jendak chcieli zkorzystac z uslug tej orkiestry

:cry:
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
anetkulka 

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 7:05 pm   

Jak najbardziej polecam zespol FINEZJA :) Goscie byli zachwyceni zespolem:) To naprawde profesjonalny zespol, maja dobry sprzet, graja dlugie bloki muzyczne, robia bardzo krotkie przerwy, chetnie wychodza do gosci przy stolach, prowadza fajne zabawy :) Wokalistka, ktora spiewala na moim weselu miala piekny glos, prowadzacy nawiazal z goscmi swietny kontakt, poza tym zespol jest otwarty na wszelkie propozycje mlodych i gosci :) Goraco polecam Finezje :-)
_________________
anetkulka
 
 
beti 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 9:45 pm   

Polecam zespół Finezja wzieliśmy ich w ciemno z netu w zasadzie tylko na podstawie demo ze strony,która jes już nieaktualna bo zmienił się skład zespołu i wbrew kilku złym opiniom,które znalazłam na forum ale zaryzykowaliśmy i warto było.Grali super goście pytali nas skąd wzieliśmy taki zespół na poprawinach odliczyli nam się prawie wszyscy goście przyszli nawet ci co mówili,że nie przyjdą.Wokalistka miała b.ładny głos i nie fałszowała.Bardzo fajnie prowadzili wesele sa elastyczni było tak jak wcześniej uzgodniliśmy.Zespół proponuje usługę kompleksową tzn granie,zdjęcia i video-wtedy jest taniej-my się skusiliśmy dlatego,że nie mieliśmy czasu na szukanie i nawet się ucieszyliśmy.Pan nam powiedział,że współpracuje z fotografem i kamerzystą od lat(co zresztą jest opisane na ich stronie)-i tu minusik my mieliśmy miec zdjęcia tylko w plenerze(padał deszcz)więc palmiarnia a pani nie dojechała-bo jej sprzęt zamoknie kolejna wpadka to kamerzysta,który nie bardzo się umiał posługiwac kamerą-okazało się,że oboje pracują dla p.Jarka po raz pierwszy.W ramach rekompensaty mamy b.dużo zdjęc z kościoła,wesela i poprawin.Film jest bardzo fajny ale współczujemy p.Jarkowi obrabiania materiału nakręconego przez tego nieudacznika kamerzystę.Dobrze ,że mamy poczucie humoru
 
 
FINEZJA 
Firma

Wiek: 47
Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓDŻ
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 11:58 am   Wesele

Witam, dziekuje za pozytywne opine o zespole , natomiast chciałbym sprostowac temat kamerzysty i fotografa.Zdjęc w palmiarni nie było z uwagi na pogodę, był za to plener wykonany w czasie wesela i gratis z poprawin.Proponowalismy taż wykonanie zdjęc po weselu, ale Młoda para wyjezdzała i nie chcieli sie zgodzić na powtórke- a szkoda.Kamerzysta jest profesjonalny i kompetentny, z uwagi na fatalna pogodę nie zrobił ujęc kościoła u dniu wesela, ale po weselu przy pogodzie pojechał i nagrał.Młoda Para chciala miec więcej wspólnych tańcow nagranych w czasie wesela, ale tam było ponad 100 osob a kamerzysta tylko jeden, w takiej sytuacji informuje sie kamerzystę po wejsciu na salę a nie nazywa od razu nieudacznikiem, moim zdaniem to krzywdzaca i niepotrzebna opinia.Dodam jeszcze że zrobilismy wyjątek z uwagi na wyjazd Młodej Pary i oddaliśmy od razu po weselu surowy niezmontowany materiał.Po zmontowaniu wyszło ok i myslę że więcej tak nie postąpimy oddając surowy materiał z wesela, a zmontowany póżniej.Mimo wszystko podkreślam że pani ,,Beti,, i jej maż to super Młoda Para, fajni goście, my naszej strony staraliśmy sie jak najlepiej.
Pozdrawiam -Jarek FINEZJA
_________________
JANUARIUSZ NOWAKOWSKI
 
 
 
beti 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 9:02 pm   

Witam ja w sprawie odpowiedzi na naszą opinię na temat Orkiestry Finezja . Pytanie pierwsze co wspólnego ma pogoda z Palmiarnią (obaj wiemy ze, było trochę inaczej).Co do kamerzysty pracował dla Pana pierwszy raz pomimo zapewnień o długoletniej współpracy i nie nakręcił kościoła w dniu ślubu z innych przyczyn (pozostawiam to między nami).Co do wspólnych nakręconych tańców wydaje nam się, że Pierwszy Taniec jest wydarzeniem Pary Młodej i to ona powinna byc nakręcona a nie wszyscy dookoła(o czym doświadczony kamerzysta powinien według nas wiedziec i nie trzeba mu o tym mówic).Sesja zdjęciowa w innym terminie to dla nas nieporozumienie z powodu sporego zamieszania i dodatkowych kosztów(fryzjer,makijaż itp.)Naszym zamiarem nie było szczegółowe wyciąganie nieporozumień,tylko napisanie rzetelnej, naszym zdaniem opinii.(bo nie każdy będzie miał odwagę zaryzykowac tak jak my).Ta opinia mam nadzieje nie jest negatywna,nadal będziemy polecac Orkiestrę Finezja.Co do pana Jarosława robił wszystko żeby było jak najlepiej,i wesele mieliśmy naprawde udane.Pozdrawiamy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania zadane na forum.
 
 
FINEZJA 
Firma

Wiek: 47
Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓDŻ
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 5:50 pm   

Witam ponownie.Nasz kamerzysta to doświadczona osoba, pracował kilka lat w innej firmie stad pewne nawyki przy filmowaniu które dawno zostały juz skorygowane.Myślę że gdyby Państwo otrzymali zmontowany film nie byłoby komentarzy pod adresem kamerzysty.
Co do palmiarni przy deszczowej pogodzie raczej żaden fotograf nie pojedzie z uwagi na duża wilgotnośc powietrza i parujacy obiektyw co wiąze sie z mozliwoscia uszkodzenia sprzętu.Nie chcę używać autoreklamy, ale nie mamy reklamacji na nasze usługi, takie opinie powoduja że ludzie moga pomysleć że jestem niekompetentny a tak nie jest.Z mojej strony dołożyłem wszelkich starań aby nasza usługa była jak najlepsz.Szkoda że nie uzgodniliśmy od razu pewnych szczegółów, np co robic na wypadek kiepskiej pogody, albo szczegółow videofilmowania. Pewne niedogodności starałem sie wynagrodzic gratisowymi zdjęciami z poprawin.No ale cóż, zawsze mozna komuś przypiac łatkę.
Jednak w imieniu swoim i zespołu przepraszam za pewne niedociagniecia.
_________________
JANUARIUSZ NOWAKOWSKI
 
 
 
beti 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 11:11 pm   

Witam panie Jarku,a w zasadzie Jarku.Ja ponownie piszę w sprawie naszej sesji zdjęciowej w palmiarni.Napisałeś w ostatniej odpowiedzi ,że deszczowa pogoda ma ogromny wpływ na wilgotnośc , sprawdziłem to faktycznie ma ogromny ale nie na wilgotnośc ,natomiast na metody jej utrzymywania.Łódzka Palmiarnia utrzymuje wilgotnośc pomiędzy 70 a 90%oraz temperaturę pomiędzy 20 a 27stopni.(po szczegóły techniczne odsyłam do biura Palmiarni pod nr tel.42-674-96-65).Oczywiście ta wilgotnośc i temp. może byc szkodliwa dla aparatu ja się na tym nie znam,więc sprawdziłem. Według NIKON POLSKA aparat D 300 jest bezpieczny i pracuje bez zarzutu w wilgotności powietrza 85% i zakresie temp. od 0 do +40 stopni C(po więcej szczegółów odsyłam do infolinii NIKON Polska pod nr tel. 22-460-87-32).Więc według informacji ,które udało mi się zdobyc w przyszłości możesz spokojnie umawiac się na sesje w pięknym miejscu zwanym Palmiarnią bez względu na pogodę , bez obaw o sprzęt.Oczywiście ostateczna decyzja zależy tylko od Ciebie.Wracając do naszej sesji jeśli mnie pamięc nie myli to była mowa przy Pani fotograf o Palmiarni przy deszczowej pogodzie ,ale ja już stary jestem i pamięc mi czasami zawodzi. Pamiętam natomiast o pełnym reportażu ze ślubu,wesela i poprawin oraz sesji w czasie wesela i poprawin z których to jesteśmy bardzo zadowoleni i pięknie za to dziękujemy.Nawiązując do filmu ,który nam się podoba ale przede wszystkim z powodu ogromnej pracy włożonej przez osobę montującą czyli chyba Ciebie.Nasze niezadowolenie nie wynika ze znajomości surowego materiału(który uważam również za taką samą własnośc jak gotowy film tylko nie każdemu potrzebną),ale widocznych niedociągnięc pana kamerzysty ,które widac niestety na zmontowanym filmie mimo twoich starań,no ale cóż każdy gdzieś się musi uczyc .Ale z tego co pisałeś wcześniej jest bardzo pojętny i już wszystko umie ,i wszystkie następne filmy wyglądają tak jak film demo ,który dałeś nam przed naszym ślubem.Kończąc na tym pamiętajmy,że "prawdziwa cnota krytyki się nie boi"tylko czerpie z niej korzyści,a oczywiście tłumaczy się winny i na pewno jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził .Pozdrawiam Cię Jarku,oraz wszystkich przyszłych Państwa Młodych,którzy będą się na pewno świetnie bawic z Orkiestrą Finezja jeśli się o to postarasz tak jak u nas. Pozdrawiamy Beti i Wojtek
 
 
gosiawie 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 8:44 pm   

W ten weekend bawiłam się na weselu koleżanki, na którym grała Finezja. I z bólem serca przyznaję, że żałuję, że nie wybrałam tego zespołu na własne wesele.
Grają długie bloki (normalnie pracoholicy, po 45-50 minut nawet), króciutkie przerwy, podczas których leciały fajne wolne instrumentalne kawałki. Wokalnie przygotowani - jak na moje laickie ucho - dosyć dobrze. Przede wszystkim potrafili zgrać gości weselnych i aż się chciało tańczyć.
Polecam.
_________________
Żona od 29.09.2007r.
Mama od 23.11.2007r.
 
 
zielonooka 

Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: tuszyn
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 5:11 pm   

Witam serdecznie.
Jedynie pragne dodac, pare slow na temat zespolu muzycznego FINEZJA z Lodzi.
Zespol jest SUPER znalazlam ich przez gumetree.
Nie bylam pewna jak graja, czy potrafia zabawic goscji.
Ryzykowalam!
Ale nic nie stracilam,bo zabawa na weselu byla wspaniala.
Gdy zagrali poleczke, to naprawde stracilam wszystkie sily,a to dopiero bym poczatek mojego wesela.
Goscje bawili sie doskonale.
Wokal maja bardzo dobry.
Czlonkowie zespolu, sa bardzo przyjazni.Nie robili za dlugich przerw,wszystko bylo w sam raz.A jak uslyszeli, ze goscje podczas przerwy zaczynaja spiewac nam sto lat to Oni zaczeli im grac.
Latwa wspolpraca.
Wszystko zorganizowalismy praktycznie przez telefon.
Pan Januariusz posiada dobry sprzet techniczny.Wiele przykladowych filmow weselnych, byscie mogli Panstwo przekonac sie na wlasne oczy.
Nie ma na co czekac dzwoncie do FINEZJI i rezerwujcie by Wasze wesele tez bylo udane.
Ja przez to juz przeszlam 5 wrzesnia 2009. Uwazam to za bardzo udany dzien, miedzy innymi dzieki FINEZJI.
Dziekuje jeszcze raz :)
 
 
mamba 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 10:50 pm   

19 września tego roku zespół FINEZJA bawił nas na naszym weselu.
Szczerze powiem, że miałam ogromny dystans do tego zespołu. Co prawda słyszeliśmy jak grają, ale sami wiecie jak to jest jeśli słucha się zaledwie kilku piosenek gdzieś w oddali obok sali, gdzie jest wesele.
Powiem tak zespół ten zaskoczył mnie i TO BARDZO MILE.
Pan Jarek jest człowiekiem, z którym można wszystko ustalić, który dopasuje całkowicie repertuar do Waszych oczekiwań.
Ja powiem tak, zespół cały czas bawił ludzi, grają naprawdę świetnie, ich repertuar rozciąga się od ludowych przyśpiewek i biesiady przy stołach po najnowsze hity. Wokalistka, która śpiewa w tym zespole ma niesamowity głos i śpiewa bardzo czysto.
Szczerze powiem, że moim skromnym zdaniem CIĘŻKO WYMARZYĆ SOBIE LEPSZY ZESPÓŁ!!!! Naprawdę polecam serdecznie, a wszystkich członków zespołu gorąco pozdrawiam. Dziękuję Wam za świetny klimat, który stworzyliście, za to, że wszyscy goście się rewelacyjnie bawili.
Dziękuję:)

[ Dodano: Sro Paź 07, 2009 11:52 pm ]
Aha.... grają niemalże cały czas. Przerwy są jedynie chwilowe i służą temu by goście "poszli na jednego", a nie temu by orkiestra siedziała. Zatem zespół FINEZJA jest naprawdę godny polecenia!!!
 
 
Elwira 

Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 9:06 am   

Może ktoś jeszcze ma jakieś opinie na temat zespołu Finezja?
Zastanawiam się i nie wiem - teraz niby są tu pozytywne opinie, ale wcześniej były tez inne...

Chodzi mi przede wszystkim o to, jak grają i śpiewają, a nie jak bawią gości.
Poza tym, czy są elastyczni i da się z nimi ustalić różne rzeczy, np repertuar (są piosenki, których nie chcielibyśmy słyszeć na swoim weselu, a są takie, które chcemy koniecznie) albo różne gry i zabawy (my chcemy, żeby ich własciwie wcale nie było).
 
 
piotrek2x 

Wiek: 42
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: z pokoju
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 10:03 am   NAJLEPSZA ORKIESTRA na idealne wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam,

Nie sposob nie potwierdzic komentarzy z gory. Oczywiscie tych pozytywnych. P. Jarek przy kazdym spotkaniu uspokajal ze orkiestra kontroluje przebieg wesela....i tak rzeczywiscie bylo.
Nawet jesli na poprawinach rozbawieni goscie porwali mikrofony i spiewali dziarsko utwory Czerwonych gitar orkiestra dzielnie podpowiadala slowa i pomagala utrzymac rytm:)

Bez warunkowo maja mase trickow jak utrzymac dobra zabawa nie tracac zbednie czasu. Szczegolnie duzo praktycznych uwag mieli do oczepin.

Podsumowujac nasze wesele, dzieki orkiestrze ''Finaezja'' udalo sie w 100%, krotkie przerwy i duzo grania okazalo sie okazja dale wielu gosci do przypomnienia sobie ich mlodzienczych lat. Do dzis babcie i ciocie dzwoniac do nas opowiadaja ze tak dobrze ostatnim razem to sie bawily na weselach 40 czy 50 lat temu!!!

Dzieki bardzo za gre i klimat!!!!
_________________
piotrek
 
 
 
iwona m 

Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:00 pm   

Zespół FINEZJA wybraliśmy z wielu"odsłuchanych" przez nas zespołów.Do końca nikt nie wie, jak zespół sprawdzi się na weselu.FINEZJA się sprawdziła-fajnie grali-NIE FAŁSZOWALI-przerwy krótkie podczas których leciała muzyka instrumentalna.Chętnie zabawiali gości przy stole/biesiadne kawałki/.Oczepiny śmieszne-wcześniej uzgodnione z orkiestrą konkursy-takie ,jakie nam się podobały.
Pan January namówił nas na filmowanie całej uroczystości.Zgodziliśmy się i ......nie żałujemy.Mamy piękną pamiatkę -obraz w blue ray-u-piękny obraz,fajny montaż,ujęcia i przejścia ciekawe-4 godziny są prawdziwą ucztą dla oczu i uszu(podkład muzyczny super dobrany.Wesele się udało i FINEZJA nie zawiodła.Polecam granie i filmowanie .Iwona ;)

[ Dodano: Sro Lip 28, 2010 9:30 pm ]
Pozdrowienia dla całego zespol i kierownika.Dziękujemy za granie i filmowanie. :!: :!: :!:Iwona
_________________
iwona
 
 
picipolo1910 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 12:21 am   

Chcielibysmy z zona serdecznie podziekowac zespolowi Finezja za swietna prace na naszym weselu. Wprawdzie nie zapewniali nam oprawy muzycznej ale zajmowali sie filmowaniem wesela a takze zdjeciami z imprezy a takze z pleneru. Jesli o film chodzi to powiem rewelacja. SUPER jakosc swietne ujecia naprawde wspanialy podklad muzyczny i rewelacyjne wstawki zapowiadajace co bedzie pokazywane w dalszej czesci filmu daja swietny efekt w postaci filmu ktory oglada sie z nieklamana przyjemnoscia. Dodatkowo jest on oddawany na plytach typu blue ray a takze na dvd ktore ozdobione sa zdjeciami mlodej pary.Podobnie sprawa wyglada ze zdjeciami bnardzo wysokiej jakosci sprzet i ludzie ktorzy naprawde znaja sie na swojej pracy powoduje ze zdjecia sa naprawde wspanialetak te z imprezy jak i te z pleneru. My na zdjecia plenerowe wybralismy ogrod botaniczny i zdjecia wyszly super w duzej mierze dzieki pani fotograf ktora naprawde poswiecila nam mase czasu i uwagi dzieki czemu mielismy bardzo duzo fajnych ujec i rewelacyjnych fotek. Zdjecia otrzymalismy na dwoch plytach na jednej fotoreportaz na drugiej zdjecia w folderach , a takze w przepieknytm albumie. To wszystko ,a takze naprawde konkurencyjna cena sprawia ze goraco polecamy zespol Finezja
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 9:09 am   

My również wybraliśmy Finezję na nasze wesele.Zarówno zespół jak i filmowanie i zdjęcia dzięki czemu udało nam się też trochę zaoszczędzić bo dostaliśmy zniżkę :) :)
wesele co prawda za 10 miesięcy,a le na dzień dzisiejszy powiedzieć mogę że bardzo podoba mi się podejście pana Jarka.Bardzo sympatyczny i konkretny człowiek :) pokazał nam kilka filmów swojego montażu, przy okazji mieliśmy okazję posłuchać zespołu na niektórych z nich, i oczywiście demówki grupy.Repertuar dostałam wcześniej meilem więc wiedzieliśmy już co grają.Dostaliśmy także listę proponowanych zabaw i wiele pożytecznych informacji odnośnie samej organizacji bo już mieli okazję grać na wybranej przez nas sali.Oglądaliśmy też fotki,a nawet sprzęt jakim się posługują(mąż się troszkę zna więc interesowało go to :) )A najbardziej mi się podoba że z panem Jarkiem jest bardzo dobry kontakt....mam adres,telefon,email i gg.Profesjonalne podejście do klienta.To Rozumiem.A dodatkowo czytając opinie wyżej nie mam watpliwości co do tego że FINEZJA zapewni nam wspaniałą zabawę....którą to nie omieszkam potem opisać :) :)
_________________

 
 
moniku86 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: bristol
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:43 pm   

Witamy serdecznie! Jesli ktoś zastanawia się nad wyborem zespołu weselnego to my zdecydowanie polecamy zespół Finezja pana Jarka. Zespół grał u nas 21 sierpnia w Bydgoszczy, zagwarantował nam udaną zabawe i świetne wspomnienia. Świetny dobór muzyki i naprawde dobre wokale szczególnie damski. Wspaniale wyszły biesiady przy stołach z akompaniamentem akordeonu. Zabawy na oczepiny wybraliśmy sobie sami takie jakich zespół jeszcze nie prowadził , przygotowali się do nich lepiej niż oczekiwaliśmy było dużo śmiechu. Goście weselni jeszcze długo po zabawie zachwalali orkiestre jedynie na co narzekali to za krótkie przerwy zespołu ale to raczej możemy uznać za atut :) ;) jeszcze raz gorąco polecamy a zespołowi bardzo Dziękujemy !! ! Kamil i Monika
 
 
Tygrys74 

Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 19, 2010 2:59 pm   FINEZJA

Przyłączamy się do opinii Moniku86.Mieliśmy wesele 16.10.2010 i jestesmy zespołem zachwyceni!
Nie tylko my. Każdy z gości chwalił sobie zabawę:)Niektórzy wpraszają sie już na chrzciny!
Zespół bardzo elastyczny i otwarty na współpracę przy czym w kazdym calu wysoce profesjonalny.Bardzo dobre głosy i sprzęt, umie doskonale rozruszac nawet najbardziej ospałych gosci.
Zespół proponuje również filmowanie z czego skorzystalismy i jestesmy zadowoleni - kamerzysta niezauwazalny, cichy jak wazka,przemykał niczym cien.
GORĄCO POLECAMY !!!!
_________________
Mariusz
 
 
K$S 

Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: PiotrkÓw Trybunalski
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 8:56 pm   

Pragniemy bardzo podziękować Państwu za pełen profesjonalizm, miłą i bardzo życzliwą atmosferę ale przede wszystkim za to, że stanęliście na wysokości zadania! Dzięki temu, że zaprezentowaliście bardzo bogaty repertuar wszyscy goście wspaniale się bawili.Wokalistka śpiewa rewelacyjnie. Nie było takiej osoby na weselu, której byście nie poruszyli do tańca! Ogromną zaletą było to, że zespół gra bardzo długie bloki muzyczne, przerwy praktycznie tylko na posiłek.Należy również wspomnieć o Waszym zaangażowaniu w zabawach przy stołach co również miało ogromnie pozytywny wpływ na to jak goście się bawili i sprawiło, że dzięki zespołowi Finezja mieliśmy wesele z prawdziwego zdarzenia. Bez najmniejszego wahania polecamy Was wszystkim. Skorzystaliśmy również z filmowania, czekamy na film :)
Karolina I Sławek
 
 
Qbinho 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 2:08 pm   

Serdeczne dzięki dla zespołu Finezja. Grał u nas na weselu pod Płockiem i nie można złego słowa o nich powiedzieć. Pełny repertuar- bawił się każdy młody i troszkę starszy a nawet najstarsi:) Polecamy nie tylko zespół ale i kamerzystę. Po zmontowaniu dostajecie niezwykłą pamiątkę. Cała ekipa to super ludzie, z którymi w każdej kwestii można się dogadać.
WIELKIE DZIĘKI!!!
POZDRAWIAMY Beatka i Kuba :D
_________________
9.10.2010 JESTEŚMY RAZEM I MIELIŚMY SUPER WESELE
 
 
alx 

Wiek: 44
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: irl
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 9:47 pm   

orkiestra finezja grala u nas na weselu we wrzesniu 2010,niedawno otrzymalismy zdjecia i film z wesela,po obejrzeniu calosci smialo moge stwierdzic ze opracowanie i wizualne i muzyczne jest doskonale,jakosc filmu nie pozostawia nic do zarzucenia,oboje z malzonka jestesmy bardzo zadowoleni i z wesela i z filmu.na samym weselu goscie bawili sie swietnie,a i my nie narzekalismy-dla kazdego znalazlo sie cos do posluchania i,co wazniejsze,do potanczenia.repertuar mozna ustalic wczesniej-jest bardzo bogaty,jak rowniez ilosc i rodzaj zabaw-przerywnikow,orkiestra reaguje zywo na potrzeby gosci i zachowuje pelna kontrole nad wydarzeniami.muzycznie i wokalnie bardzo dobrze-zadnych falszow czy pomylek.ze spokojnym sumieniem mozemy zespol polecic kazdej parze planujacej wesele.
 
 
SebaPaula 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 11:26 am   

Polecam bardzo serdecznie zespoł FINEZJA!!!! Grali u nas na weselu 19 lutego 20011r Zabawa nieustannie trwała do 6 rano. Ludzie nie chciheli isc do domu. Muzyka super ,a spiew wokalistyki poprostu CUDOWNY !! ! Flim zrobiony MISTRZOSTWO ŚWIATA !! ! Polecam dwoch kamerzystów. Film zmontowany z dwoch kamer ZAJEBISTY !! ! Brak porownania do nagramnia z jednej kamery. Jeszcze raz bardzo polecam ten zespol. Wszystko zrobione na 6+
 
 
moni.m2 

Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 5:32 pm   

Zespół Finezja..... :D My wzięliśmy w ciemno 3 w 1: orkiestrę, kamerzystę, oraz fotografa. Ryzyko było duże, ponieważ zespół znaleźliśmy w internecie i nigdy wcześniej nie słyszeliśmy jak grali. Ale ryzyko się opłacało!!!!!!!!! Zdjęcia wyszły super!!!! Film- to niesamowita pamiątka i jednocześnie zapis zajefajnej zabawy weselnej- a wszystko dzięki... ORKIESTRZE!!!!!
Nie ma sensu się rozpisywać- powiem krótko- pełen profesjonalizm w każdym detalu!!!!!!! Bez przerw, bez picia- za to z doskonałą wokalistką- która zawstydziłaby swoim talentem niejedną gwiazdę naszej estrady. Ale przede wszystkim nasze udane w 100% wesele to zasługa pana Jarka- który wbrew naszym obawom okazał się wyśmienitym wodzirejem!!!!!!
Polecam WSZYSTKIM przyszłym Parom Młodym!!!!
I nie wierzcie w te niepochlebne opinie- ja jako przezadowolona panna młoda ręczę za Finezję!!!!!
P.S Wszystkiego dobrego dla całej orkiestry i 100 lat dla Jarka:)
 
 
forte 

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 6:33 pm   

?? ????????????
 
 
Arekk 

Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 6:52 pm   Orkiestra Finezja - SZACUN

Ostatnio mieliśmy wysyp wesel i byliśmy na wielu, w tym na naszym :-)
Oczywiście na weselu najważniejsza jest muzyka i zespół który potrafi porwać gości do zabawy. My zdecydowaliśmy się na Finezję i musimy powiedzieć, że to naprawdę zespół pierwsza klasa i nie zamienilibyśmy go na żaden inny!!!
A byliśmy bardzo wybredni i nieźle Panu Jarkowi namieszaliśmy! Ale Pan Jarek bardzo elastycznie do tego podszedł i bardzo nam pomógł. Impreza wyszła szalona, wspaniała, lepsza niż się mogliśmy spodziewać. To jest zespół który świetnie czuje salę, a do tego jest naprawdę dobry muzycznie. Tej energii nie zapomnimy :-) I wszystkim bardzo polecamy!
 
 
rafal 

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:57 pm   

25czerwca 2011 mielismy okazje goscic na naszym weselu zespol FINEZJA
!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
profesjonalna firma potrafiaca zapewnic szampanska zabawe
swietnie grame bloki muzyczne przeplatane krotkimi lecz dajacymi sie posilic przerwami
swietnie spiewajaca wokalistka urzekla nas swoim glosem
POLECAM ZESPOL FINEZJA
przednia zabawa
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 3:09 pm   

ok....teraz jak już po wszystkim, zdjęcia i film odebrane,czyli komplet usług zrealizowany czas na opinię....ale po kolei :)

jeśli chodzi o zespół to z czystym sumieniem mogę powiedzieć że lepszego wybrać nie mogliśmy...zabawa była przednia do samego rana...i nawet mimo iż u nas przeważało starsze pokolenie to parkiet był pełen cały czas...głos wokalistki naprawdę wspaniały...biesiada z akordeonem świetna,a dobór repertuaru idealny....bardzo długie bloki muzyczne przez całe wesele(ja się nawet zastanawiałam czy oni zdążyli coś zjeść),jeśli chodzi o alkohol to wcale nie pili(co nas też zaskoczyło)....nie spodziewaliśmy się że wszystkim aż tak się spodoba...teściowi to nawet do tego stopnia że chce wynająć zespół na chrzciny :) :) i tutaj nie może zabraknąć szczególnych podziękowań dla pana Krzyśka....to wspaniały,solidny człowiek z którym można się dogadać w każdej kwestii i potrafi sprawić że młodzi na swoim weselu świetnie się bawią a nie martwią o drobiazgi :) dziękujemy Finezji za wspaniałą zabawę i w 100% POLECAMY, to są ludzie którzy kochają to co robią i to od razu widać !! !!!!!

następna kwestia to zdjęcia....jeśli chodzi o zdjęcia to nie ma się co rozpisywać....są piękne i jest ich naprawdę dużo...pani fotograf naprawdę przemiła i profesjonalna co odzwierciedlają zdjęcia :)

i oczywiście film...a tutaj jest co pisać...przyznam się że po obejrzeniu wielu filmów z wesel w ostatnim czasie często odnosiłam wrażenie że robił je ktoś kto ma o tym nie za duże pojęcie...a tandeta czołówek mnie przytłoczyła....obawiałam się że tak będzie i z naszym filmem....co więcej,nastawiłam się już na taki scenariusz....a tym czasem Pan Jarek nas bardzo ale to bardzo miło w tej kwestii zaskoczył....czołówka jest przepiękna,wszystko super zmontowane zresztą,bardzo podobają nam się skróty w postaci klipów których jest kilka,a również delikatnie wyróżnione najistotniejsze momenty wesela tak że nikt nie przegapi.Jeśli chodzi o dobór muzyki do filmu to jest super....wszystko dopasowane w każdym najdrobniejszym szczególe....Na pewno duże podziękowania należą się również panu kamerzyście,bo naprawdę się napracował, nic mu nie umknęło:) filmował do godziny 4 nad ranem i co bardzo mnie cieszy nie ma na filmie "zaglądania w talerze",nie chodził i nie filmował jak ludzie jedzą.
cóż jeszcze mogę powiedzieć...jeśli chodzi o montaż filmów to pan Jarek jest niezawodny i widać że wkłada w to serce....film ma 4h30min i nie ma co przewijać(a oglądaliśmy już kilka razy)jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniały film!!!
podsumowując....pakiet usług,tj. orkiestra+foto+filmowanie SERDECZNIE POLECAMY!!!
jedyne na co radzilibyśmy zwrócić uwagę to by wszystkie ważne kwestie ustalać osobiście i najlepiej zapisywać wszystko,ponieważ Pan Jarek jest trochę zakręcony i nieraz zdarza mu się o czymś zapomnieć...ale to chyba wynika z jego uniwersalności i absolutnie nie umniejsza efektów jego pracy:)

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Emmi Pon Sie 15, 2011 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arkadius 

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 9:46 pm   

witam wszystkich.
W dniu 27-08-2011 odbyło się nasze wesele przy udziale zespołu Finezja. Naprawdę polecam ten zespół, cały czas pozytywnie nas jako młodych zaskakiwali, bez zbędnego proszenia były dedykacje od młodych dla rodziców , dziadków, chrzestnych, od młodego dla młodej i w drugą stronę. Ale co najważniejsze goście bawili się tak super że prawie 100 % stawiło się na poprawinach, na których Finezja dała jeszcze większego czadu. Czekamy jeszcze na foto i film, bo oczywiście zamówiliśmy cały pakiet u Pana Jarka.
Co mogę jeszcze polecić przyszłym nowożeńcom - zamawiajcie perkusję, nie zważajcie na koszty, efekt zaje.......

Pozdrowienia dla zespołu - daliście czadu.

Podpisano: OSP Łęka
Ostatnio zmieniony przez arkadius Pią Wrz 02, 2011 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kingaa 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 4:50 pm   

My mielismy wesele 10.09.2011 z zespołem Finezja. Goście bawili się całkiem nieźle. Niestety Pan Nowakowski na naszym weselu zachował się tak jakby pomylił ustalenia z jakaś inną parą. Zupełnie inne konkursy niż te o które my prosiliśmy! Głos wokalistki piękny ale oczepiny to kompletna klapa, nie było słychać co Pani śpiewa. Po tych filmikach co zobaczyliśmy wcześniej u Pana Nowakowskiego,spodziewaliśmy się zupełnie czegoś innego. Finezji nie można zarzucić, że robią długie przerwy bo są naprawde krótkie i grają tak jak w umowie do 6. No cóż może po prostu Pan Januariusz miał zły dzień tylko szkoda, że w dzień Naszego Ślubu :(
 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:57 am   

Zespół finezja polecamy , byliśmy gośćmi na weselu 27 sierpnia na ktorym grał ten zespół z tego co sie dowiedzialam zespoł był w troszke okrojonym składzie ale naprawdę zabawa była ok , kiedy trzeba to wolniej , kiedy trzeba szybciej , co prawda ci co chcą sie bawić będą tańczyć a ci co przychodzą słuchać to tylko słuchają ,
ale wokalistka bardzo rzucala sie w oczy i w uszy , super głos , zabawa przy stolach nawet o 4.30 wiec nas to zaskoczylo ze zespół do tej godziny zaangażowany w prace, ogólnie polacam
_________________
martyna piotr
 
 
MonikaAdam 

Dołączyła: 27 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: internet
  Wysłany: Czw Gru 01, 2011 11:30 am   Zespół FINEZJA

My również wzięliśmy 3w1. Nie żałujemy!!!!! Wszytko okazało się jak w bajce,wesele było przeprowadzone bardzo profesjonalnie i z humorem. To co było ustalone przed weselem z Panem Jarkiem-BYŁO!!! Długie bloki muzyczne,krótkie przerwy,zabawa do samego rana,przyśpiewki przy stole-po prostu rewelacja! Zdjęcia piękne-wybraliśmy sesje plenerową w parku oraz w Arturówku. Fotki,które robiliśmy w wodzie cudowne i do tego wszystkiego filmiki z pleneru,które zostały wstawione do filmu z wesela! Film profesjonalny-czołowka,skróty,przeżyjmy to jeszcze raz-Super! Dziękujemy Panu Jarkowi i zespołowi,że pomogli nam w tym ważnym dla nas dniu. Sto Lat dla Zespołu Finezja! Jesteście EXTRA! Pozdrawiamy i zachecamy Państwa do wspólpracy z Finezją-nie będziecie żałowac!
_________________
MonikaAdam
 
 
mmamelka 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 7:31 pm   

Finezja grała na naszym weselu 9.06.2012, było rewelacyjnie...
Najważniejsza chyba opinia gości, a ta jest bardzo dobra, zabawa trwała do białego rana. Co najważniejsze zabawy i repertuar dopasowywane są w miarę możliwości do panującej atmosfery, oczywiście ustalenia są realizowane, ale na szczęście nie jest robione nic na siłę. Czuć panowanie nad całą imprezą. Z naszej strony serdecznie polecamy skorzystanie z perkusji, która dodaje super brzmienia, ale również akordeonu. Pan akordeonista świetnie nam dogrywał i w domu i przez całą drogę do kościoła (szliśmy pieszo :lol: ), na weselu biesiadowanie również się sprawdziło, zabawa była przednia. Wokalistka ma rewelacyjny głos i kto nie lubi tańczyć przynajmniej posłucha :)
Co do spraw formalnych... nie mieliśmy żadnych kłopotów.

Skorzystaliśmy dodatkowo z usługi wideofilmowania, bez foto, ale to nie przeszkodziło w zamieszczeniu zdjęć na filmie montowanym przez Pana Jarka.

My jesteśmy zadowoleni i gorąco polecamy
 
 
Roman Adamczyk 

Wiek: 49
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 11:00 am   

Zespół FINEZJA zagrał, na naszym weselu 25 sierpnia 2012 , zabawa była super, nie tylko naszym zdaniem , ale również zdaniem gości, świetny repertuar dopasowany do każdej grupy wiekowej, super konkursy, w czasie krótkich przerw słychać sympatyczną muzyczkę w tle. Gorąco polecamy, są bardzo elastyczni jeśli chodzi o podejście do zabawy. Małgorzata i Roman !! !
_________________
romanik
 
 
martaandmarcin 

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 6:09 pm   


Witam
Wiem że to forum poświęcone zespołowi muzycznemu FINEZJA jednak chciałem powiedzieć i zarazem pochwalić właściciela ponieważ nie tylko człowiek muzyką żyje. W dniu 16 czerwca 2012 r miałem z małżonką uroczystością weselną na której właściciel zespołu FINEZJA dokonał kamerowania. Z kamerowania jesteśmy zadowoleni bardzo fajne przygotowanie całego materiału człowiek elastyczny można się z nim dogadać pod względem ceny oraz sporządzanego materiału. W cenie otrzymaliśmy płyty DVD oraz Blu Ray. Na samym końcu pragnę dodać człowiek godny polecenia.
 
 
Aneta_Marcin 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 4:14 pm   

Zespół Finezja w 5 osobowym składzie grał u nas na weselu 15.06.2013 w Pabianicach. Zarówno zdaniem naszym jak i naszych gości (ok 200 osób) w ciągu 2 dni spisał się na piątkę z plusem. Zrealizowali wszelkie wcześniejsze ustalenia oraz spełniali na bieżąco życzenia uczestników imprezy. U Pana Jarka zamówiliśmy również usługi foto&video i jeśli będą chociaż w połowie tak udane jak oprawa muzyczna naszego wesela to będzie naprawdę cudownie:) Z czystym sumieniem polecamy ten zespół. Zabawa gwarantowana do białego rana:)
Pozdrawiamy,
Aneta i Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl